06:18 2 min. Jere Karlsson #67 Opóźnianie gry
08:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:37 2 min. Łukasz Kamiński #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 2 min. Jakub Wanacki #5 Zahaczenie
37:02 20 min. Aleš Ježek #90 Kara meczu za niesportowe zachowanie
37:02 5 min. Aleš Ježek #90 Wysoko uniesiony kij
37:02 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Kara za niesportowe zachowanie 10min
40:37 2 min. Joona Monto #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:54 2 min. Anthon Eriksson #53 Opóźnianie gry

Koniec spotkania! Lider wygrywa na terenie Pasów!
60. min - Gospodarze bez bramkarza i w sześciu próbują zdobyć trzeciego gola.
59. min - GOOLL! Patryk Wronka dopiął swego! Położył na lodzie Zabolotnego i z bekhendu pokonuje bramkarza gospodarzy!
59. min - GieKSa po stracie bramki próbuje zdobyć czwarte trafienie, które zamknie mecz.
57. min - GOOOL! Mamy bramkę kontaktową, a jej strzelcem Jacenko!
56. min - Rompkowski mocno uderza nad bramką gospodarzy.
54. min - Prosta strata obrońcy Pasów i do krążka dopada Lehtonen, ale górą w tym pojedynku Zabolotny!
52. min - GOOLL! Murray nie zdoła utrzymać dziś czystego konta! Z prawej strony mocne podanie otrzymał Bodrow i umieścił krążek praktycznie w pustej bramce!
52. min - W osłabieniu Fraszko w indywidualnej akcji próbował zdobyć czwartą bramkę, jednak tym razem upiekło się krakowskiej defensywie.
51. min - Złe wyprowadzenie obrońcy katowiczan, krążek ląduje u Miszczenki, ale ten uderza prosto w ostatniego obrońcę przyjezdnych.
49. min - Lebek do Michalskiego, a ten z ostrego kąta niepokonał golkipera Pasów.
48. min - Zamiana ról teraz to Pasy budują długo akcję w tercji katowiczan, ale bezskutecznie.
47. min - GieKSa zamknęła krakowian we własnej tercji. Eriksson z prawego bulika próbował pokonać Zabolotnego.
46. min - Wronka zza bramki gospodarzy do Fraszki! Ten mocno, ale ostatecznie krążek ląduję na kasku golkipera gospodarzy.
45. min - Bepierszcz pognał lewą stroną, dograł do Monto, ale ten prosto w Zabolotnego!
44. min - Doskonała okazja przed Krężołkiem i Lehtonenem! Na ich nieszczęście podanie przecina ostatni obrońca Pasów i jest po akcji.
43. min - Muller w indywidualnej akcji wymanewrował obrońców, dograł wzdłuż bramki, ale golkiper gości przecina to podanie kijem.
43. min - Pasy wygrywają wznowienie w tercji GieKSy. Guma ląduje na kiju Dudasa, który z pierwszego krążka uderza w Murraya.
42. min - Pierwsze założenie zamka przez gości nieudane, sędziowie odgwizdują spalonego.
41. min - Przed nami ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry! Wznowienie dla osłabionych gospodarzy, którzy od razu pozbywają się gumy!

Koniec 2. tercji.
39. min - Eriksson pognał prawą stroną lodowiska, wymanewrował obrońcę i uderzył na bramkę, ale Zabolotny zdołał obić krążek na tyle nieszczęśliwie, że wylądował on na kiju Hudsona, który z najbliższej odległości oddał strzał prosto w golkipera Pasów.
37. min - Świetne rozegranie krakowian. Do krążka dopadł Miszczenko, objechał bramkę katowiczan i podał do Dudasa, który potężnie z kilku metrów uderzył prosto w golkipera przyjezdnych!
33. min - Dudas wstrzelił krążek spod niebieskiej, Murray obronił, ale żaden z zawodników Pasów nie dopadł do gumy.
32. min - Bodrow dynamicznie wjechał pod bramkę katowiczan, stanął oko w oko z Murrayem, ale ten nie dał się pokonać i parkanem wybronił tę próbę!
31. min - Rompkowski z własnej tercji pognał w stronę rosyjskiego bramkarza, ale jego strzał został bezproblemowo obroniony!
30. min - Samotny rajd Wronki, który objechał bramkę Pasów. Podał za pleców golkipera gości, jednak podanie nie znalazło adresata.
29. min - Ciepielewski próbował wrzucić gumę z ostrego kąta, ale Zabolotny czujny i mrozi krążek.
28. min - GieKSa dłużej w tercji obronnej Pasów. Lehtonen mocno uderzył, ale zasłonięty golkiper gospodarzy intuicyjnie broni ten strzał.
27. min - Piękne, mocne, pewne podanie wzdłuż bramki. Fraszko starał uderzyć się z pierwszego krążka, jednak guma ucieka mu z kija!
26. min - Csamango do Mullera, a ten z ostrego kąta nie trafia w światło bramki.
25. min - Krężołek samotnie pognał lewą stroną, huknął prosto w Zabolotnego.
25. min - Nemec w rajdzie prawą stroną lodowiska. Mocno uderza z bulika prosto w golkipera przyjezdnych!
24. min - Wygrany bulik w tercji obronnej pasów. Wronka wzdłuż do Pasiuta, jednak ten nie był w stanie dosięgnąć krążka i sfinalizować akcji!
23. min - W kontrze GieKSa! Lekkie zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale nie skończyło się nawet na strzale.
22. min - Goście kontrolują ostatnie sekundy w osłabieniu.
21. min - Pierwsze uderzenie Pasów, ale Gula spod niebieskiej bardzo mocno i niecelnie.
21. min - Przed nami druga odsłona gry w Krakowie! Gospodarze w przewadze i od razu krążek ląduje w tercji gości.

Koniec 1. tercji.
20. min - Mocna końcówka gospodarzy, którzy kilkukrotnie uderzali na bramkę przyjezdnych, jednak Murray wciąż pozostaje niepokonany. Pasy początek drugiej tercji rozpoczną w liczebnej przewadze.
19. min - Wanacki z bulika próbował zmieścić krążek pod poprzeczką, ale Zabolotny łapię gumę do raka.
18. min - Dobry fragment gry przyjezdnych w przewadze, ale po raz kolejny bramkarz gospodarzy nie daje się zaskoczyć i pewnie mrozi gumę!
17. min - Kolejna przewaga katowiczan, którzy wygrywają wznowienie. Krążek ląduje u Hudsona, a ten z niebieskiej prosto w Zabolotnego.
17. min - Csamango potężnie uderzył z bulika, ale Murray pewnie mrozi krążek i zaczniemy w tercji obronnej GieKSy.
12. min - Goście po strzelonej trzeciej bramce szukają kolejnych okazji.
9. min - GOOLL! Świetnie rozegrana przewaga i Patryk Krężołek umieszcza gumę w siatce!
6. min - Zmiana w bramce gospodarzy. Za Pieriewozczikowa na lód wjeżdża Zabolotny!
4. min - GOOOL! Świetna kontra Wronka podaje do Pasiuta, a ten umieszcza krążek w bramce! Mamy dwubramkowe prowadzenie gości!
3. min -GOOOLLL! Patryk Wronka przejmuje krążek we własnej tercji obronnej, pomknął na bramkę gospodarzy, pokonując golkipera gospodarzy strzałem z bekhendu!
2. min - Goście z próbą pierwszego celnego strzału, ale krążek trafia w jednego z katowiczan.
1. min - Krążek po raz pierwszy ląduję na lodzie i pada łupem gospodarzy. Zaczynamy spotkanie w Krakowie!