Dotychczasowi medaliści Mistrzostw Polski Juniora Młodszego (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży):
Rok
1 miejsce | 2 miejsce | 3 miejsce | OOM (organizator) | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|
1995 | I | ||||
1996 | MOSiR Sosnowiec | Unia Oświęcim | Naprzód Janów | II (Nowy Targ) | |
1997 | Unia Oświęcim | Stoczniowiec Gdańsk | Podhale Nowy Targ | III (Oświęcim) | |
1998 | Unia Oświęcim | Podhale Nowy Targ | MOSiR Sosnowiec | IV | |
1999 | Unia Oświęcim | Podhale Nowy Targ | MOSM Tychy | V | [6] |
2000 | Unia Oświęcim | Podhale Nowy Targ | MOSM Tychy | VI | |
2001 | Podhale Nowy Targ | MOSiR Sosnowiec | Unia Oświęcim | VII | |
2002 | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdańsk | Unia Oświęcim | VIII (Krynica-Zdrój, Nowy Targ) | |
2003 | Stoczniowiec Gdańsk | Podhale Nowy Targ | Unia Oświęcim | IX (Sosnowiec) | [7] |
2004 | Stoczniowiec Gdańsk | KTH KM Krynica | Unia Oświęcim | X (Sosnowiec) | [8] |
2005 | Naprzód Janów | KTH Krynica | Stoczniowiec Gdańsk | XI (Sanok) | |
2006 | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdańsk | UHKS Mazowsze Warszawa | XII (Opole) | [9] |
2007 | MUKS Orlik Opole | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdańsk | XII (Krynica-Zdrój) | |
2008 | Podhale Nowy Targ | Unia Oświęcim | Stoczniowiec Gdańsk | XIV (Katowice) | |
2009 | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdańsk | KTH KM Krynica | XV (Sanok) | [10] |
2010 | Podhale Nowy Targ | Stoczniowiec Gdańsk | MKS Sokoły Toruń | XVI (Sosnowiec) | [11] |
2011 | Stoczniowiec Gdańsk | UKS Sielec Sosnowiec | Podhale Nowy Targ | XVII (Krynica-Zdrój) | [12] |
2012 | Podhale Nowy Targ | Unia Oświęcim | MKS Sokoły Toruń | XVIII (Katowice, Janów) | [13] |
2013 | KH Sanok | Podhale Nowy Targ | Zagłębie Sosnowiec | XIX (Sanok) | [14] |
2014 | Polonia Bytom | Podhale Nowy Targ | KH Sanok | XX (Katowice, Janów) | [15] |
2015 | Polonia Bytom | JKH GKS Jastrzębie | MKS Sokoły Toruń | XXI (Krynica-Zdrój) | [16] |
2016 | MOSM Tychy | JKH GKS Jastrzębie | Polonia Bytom | XXII (Tychy) | [17] |
2017 | Zagłębie Sosnowiec | MOSM Tychy | Polonia Bytom | XXIII (Krynica-Zdrój) | [18] |
2018 | JKH GKS Jastrzębie | Polonia Bytom/RTH Zryw | MOSM Tychy | XXIV (Sanok) | [19] |
2019 | Zagłębie/JKH GKS - Śląsk I | UKS Niedźwiadki Sanok | Polonia/Zryw - Śląsk II | XXV (Nowy Targ, Krynica-Zdrój, Oświęcim) | [20] |
2020 | MKS Sokoły Toruń | UKS Niedźwiadki Sanok | UKH Unia Oświęcim | XXVI (Tychy, Jastrzębie-Zdrój) | [21] |
2021 | UKS Niedźwiadki Sanok | MKS Sokoły Toruń | KH Polonia Bytom | XXVII (Janów) | [22] |