Hokej.net Logo

Aktualności: Polski Hokej (THL)

Znaleziono: 22451

Okiem Kojota: Galant utorował drogę takim jak on

Pod jednym z ostatnich moich artykułów ktoś, chcąc mnie skrytykować, powiedział, że udaję laika, jeśli chodzi o polski hokej. Uznaję to za komplement, ponieważ udało mi się kogoś nabrać, że znam się na naszym polskim poletku. Choć na ten temat wciąż wiem niewiele, to czwartoliniowców oglądam i podziwiam od bardzo dawna, a dziś w THL kończy się pewna era dla zawodników o najmniejszych minutach na lodzie i największych sercach. Po raz pierwszy bowiem od kilkunastu lat posępny wzrok Radosława Galanta nie będzie straszył rywali na korzyść GKS-u Tychy.

Turkin zostaje w Tychach Nowa umowa podpisana

Wiktor Turkin zostaje w zespole GKS-u Tychy. Białoruski środkowy przedłużył swój kontrakt z trójkolorowymi o kolejny rok. 

Podhale będzie miało nowego trenera. Hirvonen odchodzi

Sami Hirvonen, zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, nie jest już trenerem PZU Podhala Nowy Targ. Nazwisko nowego szkoleniowca „Szarotek” zostanie ogłoszone w najbliższym czasie.

Historia, która się powtarza. Paś znów na celowniku czołowych polskich klubów

Dominik Paś znów jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Usługami wychowanka JKH GKS-u Jastrzębie są zainteresowane czołowe polskie kluby.

Oficjalnie. Valtola zostaje w Unii

Kalle Valtola, zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, pozostanie zawodnikiem Re-Plast Unii Oświęcim. 28-letni defensor przedłużył swój kontrakt o kolejny rok.

Przeciętna widownia Polski ze Słowenią w TVP Sport

Za reprezentacją Polski kolejne dwa mecze towarzyskie w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata Elity. Polacy doznali dwóch porażek ze Słowenią 0:2 i 1:3. Jaka widownia zasiadła przed odbiornikami i wybrała hokej?

Nilsson opuszcza GKS Tychy

August Nilsson nie będzie w przyszłym sezonie reprezentował barw GKS-u Tychy. Umowa ze szwedzkim defensorem nie została przedłużona.

Worwa zostaje w Podhalu. Nowa umowa podpisana

Kolejne dobre informacje dla kibiców PZU Podhala Nowy Targ. Barwy „Szarotek” wciąż będzie reprezentował Jakub Worwa, który złożył podpis pod rocznym kontraktem.

Koniec pięknej, piętnastoletniej przygody. Galant odchodzi z GKS-u Tychy

Radosław Galant nie jest już zawodnikiem GKS-u Tychy. 34-letni napastnik występował w trójkolorowych barwach przez ostatnich piętnaście sezonów. 

Kamil Sadłocha – zawodnik marca

Odrabiamy zaległości! Redakcja portalu Hokej.Net wybrała najlepszego zawodnika marca w TAURON Hokej Lidze. Został nim Kamil Sadłocha, napastnik Re-Plast Unii Oświęcim.

Kaláber: Zdajemy sobie sprawę, gdzie jedziemy i przeciwko komu będziemy grać

Za reprezentacją Polski dwa sparingowe mecze ze Słowenią. Biało-czerwoni przegrali je 0:2 i 1:3 i trener Róbert Kaláber ma spory materiał do analiz. Słowacki szkoleniowiec opowiedział o tym, co było i o tym, co będzie.

Wyższe wpisowe i dogrywki w play-off 5 na 5?

W zeszłym tygodniu odbyło się spotkanie klubów TAURON Hokej Ligi z przedstawicielami hokejowej centrali. Co na nim ustalono? Na razie niewiele.

Trzech kluczowych zawodników zostaje w Unii!

To z pewnością dobra informacja dla kibiców Re-Plast Unii Oświęcim. W zespole mistrza Polski wciąż będą występować trzej kluczowi gracze. Wszystkie formalności zostały już załatwione, a oficjalnego potwierdzenia w tej kwestii można spodziewać się w ciągu najbliższych dni.

Oświęcimianie przywitani na Stadionie Śląskim

Re-Plast Unia Oświęcim po 20 latach sięgnęła po tytuł mistrzowski. Ten fakt postanowili docenić działacze piłkarskiego Ruchu Chorzów, którzy zaprosili biało-niebieskich na Stadion Śląski i poprosili ich o zaprezentowanie medali i trofeum.

Rác rozstał się z GKS-em Tychy. Pożegnał się z kibicami

Roman Rác opuścił GKS-u Tychy. Niespełna 34-letni środkowy w swoich mediach społecznościowych pożegnał się z tyskimi kibicami.

Czołowy obrońca GieKSy podjął decyzję

Santeri Koponen, który wygrał klasyfikację plus/minus sezonu zasadniczego i był czołowym ofensywnym obrońcą TAURON Hokej Ligi, podjął decyzję co do swojej przyszłości.

Co dalej z hokejem w Sanoku? Kandydaci na burmistrza obiecują pomoc

Kibice w Sanoku zaczynają się przyzwyczajać do niepewności związanej ze startem ich drużyny w rozgrywkach TAURON Hokej Ligi. Pytanie, co dalej z hokejem powraca jak mantra. Kandydaci na burmistrza obiecują, że nie zostawią STS-u Sanok w potrzebie. Już w niedzielę druga tura wyborów. Czy nowo wybrany burmistrz spełni obietnice?

Wychowanek i były kapitan zostaje! Nalewajka parafował umowę

Łukasz Nalewajka przedłużył swój kontrakt z JKH GKS-em Jastrzębie. Będzie on obowiązywał do końca sezonu 2024/2025.

Czystka w Tychach! Fiński trener sprowadzi więcej "Suomi"?

GKS Tychy od czterech lat czeka na tytuł mistrzowski. Po nieudanej fazie play-off w zespole z „piwnego miasta” ma dojść do solidnego wietrzenia szatni. Kto opuści ekipę trójkolorowych? Trener Pekka Tirkkonen jeńców nie bierze!

Trzeci kontrakt w Zagłębiu! Charvát zostaje

Kolejne dobre informacje dla kibiców Zagłębia Sosnowiec. Barwy ekipy z ulicy Zaruskiego wciąż będzie reprezentował Marek Charvát, który złożył podpis pod nowym kontraktem. 

© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe