Hokej.net Logo

Jakie wymiary ma krążek w hokeju na lodzie?

– Krążek musi być przede wszystkim czarny i wykonany z wulkanizowanej gumy lub innego materiału zatwierdzonego przez IIHF. Krążek musi mieć 7.62 cm (3”) średnicy i 2.54 cm ́ (1”) grubości.

Ile waży hokejowy krążek?

– Krążek musi ważyć 156-170 gramów (5.5 – 6.0 uncji).

Jakie wymiary ma lodowisko w hokeju na lodzie?

– Minimalna szerokość tafli lodowiska to 26 metrów, a maksymalna to 30 metrów. Z kolei długość tafli wynosi 60 metrów. W NHL lodowiska z reguły mają 26 metrów szerokości, z kolei w Polsce jest to zazwyczaj 30 metrów. (Przepisy dopuszczające lodowisko do gry w oficjalnym meczu. Sprawdź wytyczne!)

Ile zawodników jest w drużynie hokejowej podczas meczu?

– Każda drużyna to maksymalnie 20 zawodników + 2 bramkarzy. Naraz na lodzie gra jednak po pięciu zawodników z drużyny oraz bramkarz. Hokeiści z pola cyklicznie się zmieniają, co określony czas przez trenera i są podzieleni na cztery formacje pięcioosobowe.

Ile trwa mecz hokeja?

– Regularny czas gry składa się z trzech tercji, każda z 20-minutowych akcji meczowych, które są zatrzymywane. Tercje są oddzielone 15-minutowymi przerwami. Dogrywka następuje po trzeciej tercji, gdy po 60 minutach regularnego czasu gry jest remis i może składać się z 5 minutowej, 10 minutowej lub 20 minutowej dogrywki. W każdym z tych wariantów dogrywki, gra toczy się według zasady „nagłej śmierci ́ ” (kolejna bramka wygrywa). Seria rzutów karnych składa się z określonej liczby rzutów karnych przypadających na każdą drużynę, a zasada „nagłej śmierci” w rzutach karnych następuje, gdy po określonej liczbie rzutów karnych wynik pozostaje remisowy.

Gdzie można oglądać mecze hokeja na żywo?

– Transmisje Polskiej Hokej Ligi odbywają się na platformie polskihokej.tv, a każda jednorazowa transmisja kosztuje 16,99 PLN (brutto). Z kolei mecze NHL możemy obejrzeć na platformie Viaplay.

Jaki sprzęt potrzebny jest w hokeju na lodzie?

– Sprzęt graczy z pola składa się z kijów, łyżew, ochraniaczy i strojów. Cały sprzęt ochronny, z wyjątkiem rękawic, kasków i łyżew musi być noszony całkowicie pod strojem.

Jakie wymiary ma bramka w hokeju?

– Wysokość słupków od tafli to 122 cm, a jej szerokość to 183 cm (mierzone od wewnątrz).

Co to jest flex?

– Flex to elastyczność kija hokejowego. Im wyższa wartość, tym kij jest twardszy. Twardszych kijów używają głównie zawodnicy silniejsi oraz obrońcy.

Czy kobiety mogą rywalizować z mężczyznami?

– W zawodach prowadzonych przez IIHF (Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie), żaden mężczyzna nie może uczestniczyć w meczach kobiet, a żadna kobieta nie może uczestniczyć w meczach mężczyzn.

Jaką wysokość mają hokejowe bandy?

– Wysokość band powinna wynosić 107 cm (42’’) od powierzchni lodu.

Jaka jest minimalna liczba zawodników rozpoczynających mecz?

– Aby rozpocząć mecz drużyna musi być w stanie na początku spotkania wystawić na taflę lodową przynajmniej pięciu graczy z pola i jednego bramkarza.

Czy drużyna w hokeju może wziąć przerwę na żądanie?

– Każda z drużyn dysponuje jednym, 30 sekundowym, czasem podczas gry (60 minut regularnego czasu gry + dogrywka).

Kto może poprosić o czas w hokeju?

– Wyłącznie gracz z pola wyznaczony przez trenera lub sam trener może zwrócić się do sędziego głównego o czas dla drużyny podczas przerwy w grze.

Kiedy zawodnik jest liczony jako gracz na lodzie?

– Gracz, który jedną nogą znajduje się na lodzie, a drugą poza lodem, na ławce graczy, uważany jest za zawodnika znajdującego się poza lodem. Ale jeśli gracz zagrywa krążek albo w jakikolwiek sposób podejmuje kontakt z przeciwnikiem, będzie uznawany za znajdującego się na lodzie.

Kiedy zawodnik może dokonać zmiany?

– Zmiany graczy mogą być dokonywane w każdym momencie czasu gry, pod warunkiem, że zmieniający się gracze znajdują się maksymalnie 1.5m (5’) od bandy na całej długości swojej ławki graczy i nie biorą w jakikolwiek sposób udziału w grze. Jeżeli wchodzący gracz opuści 1.5m (5’) strefę zmian i weźmie czynny udział w grze zanim schodzący gracz znajdzie się przynajmniej jedną łyżwą poza lodem, na swojej ławce graczy, drużyna ta zostaje ukarana karą mniejszą techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie.

Kiedy bramka zostanie uznana?

– Bramka zostanie uznana, gdy krążek w trakcie gry został strzelony lub skierowany do bramki i całkowicie przekroczył linię bramkową pomiędzy słupkami bramki w sposób, który został uznany za prawidłowy przez sędziego i/lub Sędziego Systemu Video.

Czy bramka zostanie uznana po odbiciu się od łyżwy?

– Bramka nie zostanie uznana, jeżeli atakujący gracz z pola w jakikolwiek sposób skierował krążek do bramki za pomocą swojej łyżwy.

Kiedy może zostać nałożona kara?

– Kary mogą zostać nałożone w dowolnym czasie trwania meczu. Dotyczy to 60’ regularnego czasu gry, dogrywki, rzutu karnego, serii rzutów karnych, przerw w grze oraz zejścia drużyn z lodowiska do swoich szatni.

Jakie są możliwe kary w hokeju?

– Kara mniejsza/Kara mniejsza techniczna = 2 minuty odmierzane na zegarze czasu (2’). Kara większa = 5 minut odmierzane na zegarze czasu i automatycznie nieodmierzana na zegarze czasu kara meczu za niesportowe zachowanie (razem 25’). Kara mniejsza + Kara większa = 5 minut odmierzane na zegarze czasu, następnie 2 minuty odmierzane na zegarze czasu i automatycznie nieodmierzana na zegarze czasu kara meczu za niesportowe zachowanie się (razem 27’). Kara za Niesportowe Zachowanie = 10 minut – czas nieodmierzany na zegarze czasu (10’). Kara mniejsza + kara za niesportowe zachowanie = 2 minuty odmierzane na zegarze czasu + 10 minut nieodmierzane na zegarze czasu (razem 12’). Kara mniejsza + kara meczu za niesportowe zachowanie = 2 minuty na zegarze czasu + wykluczenie do końca meczu - nieodmierzana na zegarze czasu (razem 22’). Kara meczu za niesportowe zachowanie = wykluczenie do końca meczu – nieodmierzana na zegarze czasu(20’). Kara meczu = 5 minut odmierzane na zegarze czasu + wykluczenie do końca meczu (25’) + automatycznie zawieszenie na 1 mecz.

Wszystkie objaśnienia kar w hokeju na lodzie TUTAJ.

Czy zawodnik może grać złamanym kijem?

– Kij posiadający uszkodzenia, mający złamaną lub ostrą łopatkę, złamany trzonek, lub niebędący w całości (pęknięty) jest niedozwolony. Gracz musi rzucić złamany kij natychmiast. Jeśli gracz uczestniczy w grze ze złamanym kijem, zostanie ukarany karą mniejszą.

Czy hokeista może dotknąć krążka ręką?

– Gracz podczas gry może uderzyć krążek rękawicą lub złapać go i bezzwłocznie umiejscowić go na lodzie, nie może przetrzymywać krążka w dłoni (np. w rękawicy) dłużej niż jest to potrzebne do położenia krążka na lodzie lub jechać z krążkiem w rękawicy.

Czy zawodnik może grać bez kasku?

– Gracz z pola, któremu spadł z głowy kask podczas akcji meczowej i który nie udaje się natychmiast na swoją ławkę graczy zostanie ukarany karą mniejszą

Czy kary z dogrywki przekładają się na rzuty karne?

– Jakiekolwiek kary, które normalnie są nakładane na graczy podczas gry, stosuje się również podczas wykonywania rzutu karnego lub serii rzutów karnych.

Jakie wybrać łyżwy dla początkujących - na co zwrócić uwagę?

- Jazda na łyżwach to bardzo popularna forma rekreacji w zimowych miesiącach. Wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z łyżwiarstwem zastanawia się, jaki rodzaj łyżew na początek wybrać. Na odpowiednie dopasowanie składa się wiele elementów. Czym więc się kierować dokonując zakupu swoich pierwszych łyżew? Jak dobrać model, by z łatwością nauczyć się jeździć? Podpowiadamy tutaj.

Co oznacza spalony w hokeju na lodzie?

- Gracze drużyny atakującej nie mogą wjechać do tercji ataku przed krążkiem. (Obszerne wyjaśnienie przepisów tutaj)

Jaki sprzęt hokejowy musi mieć zawodnik?

- Zawodnicy każdej z Drużyny powinni być ubrani w jednolite zatwierdzone stroje meczowe. Dotyczy to wzorów i kolorów kasków, koszulek, spodni ochronnych i getrów. Sprzęt musi odpowiadać standardom bezpieczeństwa i być używany tylko do ochrony Graczy, a nie do wzmocnienia lub poprawy umiejętności gry lub do spowodowania obrażeń u przeciwnika. (Pełne wyposażenie i opis sprzętu hokeisty TUTAJ)

Kiedy jest wznowienie (face-off) podczas meczu hokejowego?

Sytuacje kiedy sędzia główny lub sędzia liniowy rzuca krążek pomiędzy kije graczy dwóch przeciwnych drużyn w celu wznowienia gry nazywana się „wznowieniem“.

Wznowienie (Face-off) rozpoczyna się w momencie kiedy jeden z sędziów wskazuje „miejsce wznowienia“ i sędziowie oraz gracze zajmują odpowiednie pozycje. (Przebieg gry w hokeju na lodzie TUTAJ)

Czym jest uwolnienie (Icing) w hokeju na lodzie?

- Na potrzeby tego przepisu czerwona linia na środku lodowiska dzieli lód na połowy. Jeżeli jakikolwiek gracz drużyny o równej lub wyższej liczbie graczy (‚przewaga“) względem drużyny przeciwnej strzela, zbija, odbija krążek z własnej połowy lodowiska i krążek przekracza linie bramkową drużyny przeciwnej, gra powinna zostać zatrzymana. (Przebieg gry w hokeju na lodzie TUTAJ)


 

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
 • wpv: Wyniki będą uzupełnianie w miarę na bieżąco u nas, a jeśli chodzi o wynik na żywo, to jest dostępny na polskihokej.eu. Jeśli chodzi o składy, to w większości to są składy drużyn z MHL-u
 • emeryt: dawno nie wchodziłem na typera...zmieniło sie cos? dalej samochód do wygrania?
 • szop: tak:D w tym sezonie Porsche 911
 • PanFan1: Co i jak dziś stawiamy w PHL, sprawy wyglądają na dość oczywiste? no może być ciekawie w Jastrzębiu, ale myślę że Wronka z Kapicą postarają się zagrać Selekcjonerowi na nosie 😉
 • szop: ja sadze ze Katowice Unia 4 bramki i Toruń tak zagralem
 • PanFan1: hmmm dość pazernie Szopie
 • szop: hmmm bo?
 • Luque: Ważne, że Jean wraca do gry ;)
 • Luque: A torman Sanoka ma jakąś kontuzję? Bo widzę kolejny szpil broni Świderski
 • PanFan1: Podhale gra w Toruniu ❗DWUNASTOMA❗zawodnikami - ten cały Zaręba nie jest tylko yebnięty, on jest qurwa niebezpieczny ❗
 • PEL52: A Worona w Levice 1 tercja juz 2 bramy
 • PEL52: Vorona
 • PanFan1: To chyba też pokazuje, że słowacka druga liga, jest tylko słowacką drugą ligą, o tak to ujmę.
 • PEL52: Szop dzisiaj PHL zajebi,,,sty jak na razie
 • PEL52: PanFan1.NT w dwunastu ale bramke juz strzelili
 • szop: PEL52 mi Sanok juz zalatwil kupon ha
 • Polaczek1: Alexa czemu znow nie ma ?
 • kłapek: Mógłby ktoś powiedzieć realizatorowi w Toruniu żeby nie robił zbliżeń obrazu cały czas bo nic nie widać co się na tafli dzieje
 • emeryt: można nęcić!!!!!!!
 • Antekoś: Pięknie Jaszczembie byle tak do końca.
 • RafałKawecki: No to Tychy muszą wysłać jakieś browary do Sanoka.
 • jastrzebie: Kasperlik dostał w czambo od Urbana.
 • rober03: Wie ktoś dlaczego Lakso i Szczechura nie grają?
 • szop: Sanok zalatwil kupon wiecc czteropak conajmniej s ie nalezy :D takim skladem hahahaha
 • jastrzebie: Cracovia specjalnie przegrała.
 • gbr22: Wg. flashscora bramkę dla Unii zdobył jakiś M.Silent, cóż to za transfer z nienacka? ;)
 • omgKsu: Tak , transfer " po Cich(y)u :)
 • Luque: Haha dobre ;D
 • gbr22: Dobrze to ująłeś omg.
 • emeryt: można łowić!!!!!!
 • jastrzebie: Ciekawe czy karny Wronki był prawidłowo strzelony.
 • emeryt: Zupa w wpuść żesz tego Kowala
 • omgKsu: "Podejście" naszych zawodników do tego meczu to jest masakra 🙃🙃🙃
 • RafałKawecki: I dlatego nie chodzę na mecze z dołem tabeli :)
 • emeryt: z takim rywalem przy takim wyniku trzymanie Kowala na ławie zastanawia,chłop rdzewieje a za chwile może być mus zastąpić Kevina i znowu bedzie jazda po Robercie że nie w formie
 • RafałKawecki: Tego typu mecze jasno pokazują dlaczego PHL ma tak słabą oglądalność. No po prostu na trzeźwo się nie da.
 • Antekoś: Nowy napastnik Unii M. Silent najlepszy na tafli😂
 • swojak: Masakra, żadnej poprawy w grze. 3 przewagi, żadna nie wykorzystana. Za to w III tercji "pięknie" stracone 2 w osłabieniu.
 • emeryt: minimaliści
 • omgKsu: Dobrze że następny mecz za 2 tygodnie , może coś sie z grą poprawi bo ciężko sie to ogląda
 • Union: swojak zapomniałeś tylko, że jedna bramka strzelona w osłabieniu. Ależ ci kibice UNII to ... . O żadnej masakrze nie ma mowy. Unia ustawiła sobie wynik i tylko szaleńcy graliby jakby chodziło o puchar Stanleya. Weźcie się ogarnijcie. Trzy kropki oznaczają jedynie znak pisowni w języku polskim i proszę się niczego nie doszukiwać.
 • jastrzebie: Sędzia odgwizdał uwolnienie, a Rac oddał strzał na pustą bramkę. Czy powinien dostać karę. Bo nie dostał.
 • Zaba: Co to? Katowice wola grać z Cracovią niż z Unią? Dziwne, mając w pamięci ostatni Play Off. Ja tam mimo ostatniego finału, zdecydowanie w ewentualnym półfinale wolalbym zmierzyć się z Katowicami niż Tychami... No cóż poczekajmy do PO.
 • Hokej_Fan_GKS_TYCHY: Kara za niesportowe zachowanie.
 • wiemswoje: Zaba Katowice z taką formą muszą przejść pierwszą rundę a nie myśleć z kim zagrają potem
 • swojak: Union (jakiś świeżaczek na SB?) nie Puchar Stanleya ale przyzwoitość nakazywała grać III tercję inaczej. Zwłaszcza z dziurawym Lipińskim w bramce Sosnowca. A dzięki takiemu minimalistycznemu podejściu jesteśmy teraz na II a nie na I miejscu. I tu uprzedzę Twój tekst, że nie mogli wszystkiego wygrywać. Wszystkiego nie ale z Podhalem i Toruniem punkty oddane i teraz ich zabrakło.
 • Union: Swojak: A może i świeżak, bo jak czytam to towarzystwo wzajemnej adoracji na SB to mi się robi niedobrze. Jak Ci coś nie pasuje, nie musisz czytać moich komentarzy. Akurat Lipiński nie był taki "dziurawy" w tym meczu. Ja oczywiście też nie muszę czytać SB ale napisać to jeszcze chyba nie jest zabronione. Na koniec powiem tylko tyle tyle, to może przeanalizuj wyniki i dowiesz się, że z tzw. słabeuszami to nie tylko Unia traciła punkty.
 • Polaczek1: Union racja. Każdy tracił pkt z "dolem" tabeli. Nam zabrakło do pierwszego miejsca ( chociaż matematyczne szanse są) punktów ze stycznia z gora tabeli. Wszystkiego wygrać się nie da wiadomo moim pocieszeniem jest słaba dyspozycja w styczniu a nie końcówka lutego.
 • Polaczek1: Co do play off zdecydowanie wolałbym teoretycznie rzecz biorąc Giekse niż Tyskaczy w półfinale ;) 😉
 • PanFan1: 12 lat czeka Boston, doczeka się w tym roku ❓

  https://youtu.be/pf4oVEqeOQg
 • Beta: "jastrzebie: Cracovia specjalnie przegrała"
  rozwiń
 • hubal: się tak nie rozpędzajcie z tym półfinałem , wpierw cza się tam dostać
 • hanysTHU: Medale już rozdane.
 • hanysTHU: ...🤦
 • Beta: hanys ...jak co roku :)
 • Simonn23: ultrasi gieksy zawieszają protest, akurat na playoff :P
 • emeryt: pytanie jest jedno...z kim Unia w finale,w sumie posowałoby z Tychami bo najbliżej
 • Jersan1: Kilku mnie będzie przeklinac, kilku chwalić, obstawiam finał Craxa - Tychy ,pod warunkiem ze nie trafią na siebie w pół finale ...
 • Luque: Pytanie poza konkursem, czy w tym sezonie znowu są możliwe wybory rywala w PO czy, po prostu jest drabinka?
 • Jersan1: Wybory
 • Luque: Bezsensowny przepis, który zaprzecza rywalizacji w zasadniczym...
 • Jersan1: Oglądając wczorajszy mecz to albo trener Płachta przesadził z obciążeniami albo stary skład Katowic ma już dość sezonu.Jeśli zagrają z JKH wcale nie będą faworytem..
 • Jersan1: Luq tak się tabela układa ze nie będą wybierać tylko chyba zostaną pary jak bez wyboru
 • Luque: Cracovia raczej nie będzie kombinować i weźmie Sosnowiec, ale Unia już może wziąć Sanok, żeby nie jeździć do Torunia
 • Luque: Z drugiej strony Nasi czyli Tychy muszą wygrać ostatnie dwa mecze, bo możemy zaczynać od razu PO z Jastrzębiem
 • Simonn23: wcale sie nie zdziwie jesli JKH przejdzie Katowice
 • Simonn23: bo zapewne Tychy nie dadzą sobie wyrwać trzeciego miejsca już. Katowice same sobie są winne.
 • DwaTrzy: Luqu, do Torunia z Oświęcimia jest całe 20 minut dłużej niż do Sanoka. A końcem lutego chyba lepiej jeździć całą trase A1, niż rozbijać się po podkarpackich wioskach po zjeździe z A4
 • Luque: DwaTrzy w sumie to chyba masz rację ;)
 • Luque: Simonn23 Kato mają jeszcze 3 mecze: Podhale, Sosnowiec i Toruń, a Tychy dwa: Jastrzębie i Sanok... więc to Nasze 3 miejsce wcale nie jest takie pewne jak Nam się noga powinie np. z JKH
 • szop: Gieksa odpadnie z JKH
 • hubal: z Jastrząbkami każdy może wtopić
 • Zaba: Luque... Powiedz mi proszę w jaki sposób, cytując Ciebie... wybieranie zaprzecza rywalizacji w sezonie zasadniczym?
 • Zaba: Zaprzecza czemu? Układaniu się? Specjalnemu przegrywaniu meczy, żeby nie trafić na niewygodnego przeciwnika? Chciałbym zrozumieć dlaczego ten przepis zaprzecza rywalizacji?
 • Krzyzak81: jak slysze ze ktos nie chce jechac tam czy gdzies bo jest 600 km to mnie smiech biere ,ludzie to sa niby zawodowcy ,zeby zrobic majstra trza wygrac z kazdym
 • Luque: Żabo po prostu lepiej jak to tabela decyduje kto z kim gra, bo po to się gra ten zasadniczy, tylko tyle :)
 • PanFan1: Przepis o wyborze rywala w play-off jest niedorzeczny.
 • Zaba: Luque... po to się walxzy caly sezon zasadniczy, aby mieć lepsze rozstawienie przed play offami...
  PanFan... a poza epitetami, możesz rozwinąć na czym polega ta niedorzeczność?
  Póki co to czytam tylko, że przepis, jes glupi, niedorzeczny, wypacza rywalizację etc... Natomiast jesxcze nikt nie napisal żadnych argumentów, że przepis jest zły...
 • emeryt: Żabo jesteś prokuratorem? Każdy może mieć swoje zdanie prawda?ciągle przywołujesz sb-ków do porządku i oczekujesz wyjaśnień,pozdro,bez napinki
 • Zaba: Oczekuję merytorycznych wypowiedzi... ale masz racje... Moje oczekiwania są zupełnie bezpodstawne....
 • J_Ruutu: Przepis o wyborze rywala jest bardzo dobry, premiuje drużyny będące wyżej w tabeli i jednocześnie zmniejsza ryzyko "ustawek" w ostatnich meczach sezonu zasadniczego.
  Ale można sobie wybrać rywala "wg tabeli" - nie jest to przecież zakazane :D
 • Zaba: @Emeryt... Jak widać powyżej, jednak można merytorycznie uzasadnić swoje zdanie... 😀
 • emeryt: tym bardziej że zgodne z Twoim tokiem rozumowania,brawo
 • emeryt: jedno jest pewne kochani,w faze PO Unia wjedzie jak dzik w żołędzie
 • Luque: Wiadomo jak zgodne z moim zdaniem to merytoryczne, jak przeciwnie to są to od razu inwektywy ;P
 • Luque: No ale cóż każdy ma swoje zdanie, jakby tak nie było to życie by było nudne prawda?
 • Zaba: Luque... Litości... znasz różnicę znaczenia słów epitet i inwektywa? Jak nie to poszukaj 😀
  Emeryt... to nie chodzi o to czy jest zgodne z czyjąś opinią. Tylko o uzasadnienie opinii. My podaliśmy dlaczego ten przepis jest w naszej opinii zasadny. Ogranicza oddawanie meczów, aby ustawić tabelę pod swoje oczekiwania... Wy napisaliście, że przepis jest bz[****] i wiele innych określeń, jednak nie pisząc ani słowa o tym naczym polega ta bzdurność. Tyle... Nie ma co doszukiwać się podtekstów
 • omgKsu: Dzisiaj Trzyniec - Kladno , wybiera sie ktoś zobaczyć mgr Jagra w akcji? :)
 • Zaba: A masz bilet?
 • omgKsu: Tak Żabo :)
  Własnie wracamy , na meczu sporo Polaków , byli kibice z Oswiecimia , Gks Tychy , Sosnowiec czy Bytom . Szkoda że jest tak zeby wypić piwo i pogadać o hokeju z kibicami "zwaśnionych" drużyn trzeba jechać za granice naszego kraju :)
 • PanFan1: Mam tak od kilkunastu lat @omgKsu - na meczach Elite League (UK) spotykam sympatyków niemal każdej polskiej drużyny i ZAWSZE jest fajna przyjazna atmosfera pomiędzy nami. Jestem pewien że ta "waśń" o której wspomniałeś, jest tylko czystą imaginacją, lub też wynikiem jakichś celowych prowokacji. A może to po prostu to o czym już wcześniej wielokrotnie pisałem, w internetach każdy mądrala i kozak, chętny naubliżać i zmieszać z błotem. Przy bezpośrednim spotkaniu ta napinka mija.
 • PanFan1: ... @omgKsu - wystarczy odejść kilka kroków za granicę i może, jeżeli nawet nie po bratersku, to na pewno z przynajmniej z obustronnym szacunkiem, pozdrawiam.
 • PanFan1: @zaba - tak krótko o moim zdaniem niedorzeczności przepisu o wyborze przeciwnika w P-O, patrząc ta dzisiejszą tabelę PHL, jakie twoim zdaniem będą pary pierwszej rundy P-O ❓
 • omgKsu: PanFan mieszkałem tez w UK i jezdziłem na Sheffield i tak jak piszesz spotykało sie kibicow roznych polskich klubów hokejowych i zawsze było ok :) Dzis pod lodowiskiem w Trzyncu nawet duzy autokar GKS TYCHY ;)
 • Zaba: @PF1... Czyli nawet sam nie wiesz na czym na niedorzeczność polega, skoro nie potrafisz tego wyjaśnić ;) Wiesz, że przepis jest niedorzeczny, ale tak właściwie to nie wiesz dlaczego ;)
 • gieksa76: Kibice z Katowic też byli na meczu
 • PanFan1: @zaba - spokojnie bracie, odpowiedź na moje pytanie, a mój pogląd na tę sprawę stanie się dla ciebie jaśniejszy.
 • omgKsu: gieksa76 noi super , trzeba przyznać ze inne klimaty jak na "naszym" podwórku ;)
 • RECplayer: PanFan1 w jakim miescie ogladasz Elite?
 • PanFan1: Nottingham
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe