Hokej.net Logo

Byli na testach w Polsce

 

Zawodnicy, którzy byli na testach w Polsce, jednak nigdy z różnych powodów (finansowych lub czysto sportowych) nie zagrali w danym klubie:

 

2022/2023

 

Jan Stępień - obrońca - BS Polonia Bytom - GKS Katowice (lipiec 2022)
Devin Panzeca - napastnik - Söderhamn/Ljusne HC - GKS Katowice (lipiec 2022)
Maximilian Pajpach - bramkarz- HK Celje - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Artjoms Lapiks - obrońca - Wings HC Arlanda - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Boris Hrubo - obrońca - Kalix HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Vladimír Oščádal - napastnik - Orli Znojmo - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Daniel Ščasník - napastnik - Kalix HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Srdjan Subotić - napastnik - Clermont - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Michajło Krasnożon - napastnik - HC Koszyce U20 - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Devin Panzeca - napastnik - Söderhamn/Ljusne HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Gavin Fleck - napastnik - Ockelbo HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Roman Kizło - napastnik - Walpole Express - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Matej Komlos - napastnik - HK Gladiators Trnava - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Adam Špankovič - obrońca - HKM Rimavska Sobota - Re-Plast Unia Oświęcim (sierpień 2022)
Pauls Svars - obrońca - Olimp Riga - Re-Plast Unia Oświęcim (sierpień 2022)
Joel Sexsmith - obrońca - Red Deer Rebels - KH Energa Toruń (wrzesień 2022)
Robert Ďurkáč - obrońca - Zagłębie Sosnowiec (wrzesień 2022)
Lukas Motloch - obrońca - EC Peiting - Zagłębie Sosnowiec (wrzesień 2022)

 

2021/2022

 

Michał Rybak - napastnik - GKS Stoczniowiec Gdańsk - Podhale Nowy Targ (lipiec 2021)
Krystian Sosnowski - napastnik - UKH Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ (lipiec 2021)
Siemion Garszyn - napastnik - Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice (lipiec 2021)
Karol Sterbenz - napastnik - Naprzój Janów - GKS Katowice (lipiec 2021)
David Lebek - napastnik - Krefelder EV 1981 U23 - GKS Katowice (lipiec 2021)
Dan Przybyla - napastnik - HC Nowy Jiczyn - JKH GKS Jastrzębie/Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Tomasz Grobelkiewicz - bramkarz - Naprzód Janów - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Kryštof Hrala - napastnik - BK Havlickuv Brod - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Devin Panzeca - napastnik - Opole HK - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Srdjan Subotic - napastnik - Dunaújváros AC U21 - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Jonah Henderson - napastnik - Opole HK - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Krzysztof Dudkiewicz - napastnik - Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ (sierpień 2021)
Dmitrij Sielutin - napastnik - HK Dinaburga - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2021)
Szymon Bieniek - obrońca - HC Benatky nad Jizerou - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2021)
Martin Mazanec - obrońca - EC Peiting - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Róbert Huna - napastnik - Re-Plast Unia Oświęcim (sierpień 2021)
Douglas Elgstam - napastnik - GKS Tychy (sierpień 2021)

 

2020/2021


Aleksi Junninen - obrońca - Kiekko-Espoo (Finlandia-3) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Domantas Cypas - obrońca - HV Schweinfurt (Niemcy-4) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Lukas Zukauskas - napastnik - Kaunas Hockey (Litwa) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Kiriłł Małandin - napastnik - Ledianyje Wołki Kijów (Ukraina) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Adrian Dusznik - napastnik - Visby/Roma J20 - STS Sanok (sierpień 2020)
Mateusz Wawrzkiewicz - napastnik - Polonia Bytom U20 - JKH GKS Jastrzębie (sierpień 2020)
Mateusz Dworaźny - obrońca - Polonia Bytom U20 - JKH GKS Jastrzębie (sierpień 2020)
Michał Zając - napastnik - Polonia Bytom U20 - JKH GKS Jastrzębie (sierpień 2020)
Tomáš Trnka - napastnik - HK Skalica - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Adam Zeman - napastnik - Dukla Igława - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Ondřej Gabrhelík - obrońca - HC Slezan Opava - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Miroslav Pokorný - obrońca -  HC Draci Bilina (Czechy3) - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Oskar Rzekanowski - napastnik - KuRy (Finlandia-4) - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Ryan Widmar - napastnik - HK Celje (Słowenia) - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Vili-Jesper Koivula - napastnik - Peliitat (Finlandia-2) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Bartłomiej Stępień - obrońca - Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Rene Svitana - napastnik - HK Levice - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Breydon Hemminger - napastnik Chicago Cougars - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Paolo De Sousa - napastnik - Univ. of Oklahoma (ACHA) - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Bartosz Schmidt - obrońca - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Oliwier Ksiondz - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Piotr Ciepielewski - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Karol Sterbenz - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Aleks Menc - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)

 

2019/2020

Stanisław Kandziuba - obrońca - KH Toruń - sierpień 2019
Eetu Moksunen - obrońca - KH Toruń - sierpień 2019
Timur Sultiejew - obrońca - KH Toruń - sierpień 2019
Maksim Glazunow - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Maksim Wolkou - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Wadim Agiejew - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Daniił Fursa - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Michaił Samusienka - napastnik - Podhale/GKS Tychy - sierpień 2019
Matej Síkela - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Patrik Michal - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2019
Jarasłau Salnik - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2019
Tomáš Běhula - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Ethan Koskelainen - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Samuel Bernard - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Oliver Mriglot - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2019
Daniła Bogusz - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Alexis Svitac - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Maciej Bielec - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Oskar Rzekanowski - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Dmitrij Szapowałow - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Nikita Ljubiszkin - napastnik - sierpień 2019 - KH Toruń
Dmitrij Pugacziow - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Łukasz Dybaś - napastnik - sierpień 2019 - GKS Katowice
Marcin Wiśniewski - napastnik - sierpień 2019 - GKS Katowice
Tomas Kominek - napastnik - sierpień 2019 - Podhale Nowy Targ
Radosław Sawicki - napastnik - sierpień 2019 - Podhale Nowy Targ
Gleb Bondaruk - napastnik - sierpień 2019 - KH Toruń
Wiaczesław Nowickij - bramkarz - sierpień 2019 - KH Toruń
Michaił Syrojeżkin - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Wadim Chriszpienc - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Adam Krok - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Eetu Moskunen - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Danił Skrypeć - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Daniła Bogusz - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Nikita Wołoszyn - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Amir Sadykow - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Nick DiLisi - napastnik - wrzesień 2019 - Naprzód Janów

2018/2019

 

Siergiej Pachmurin - obrońca - Polonia Bytom/Nesta Mires Toruń - sierpień 2018

Lukáš Sladkovský - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Filip Landsman - bramkarz - MH Automatyka Gdańsk - sierpień 2018
Matej Moravcik - obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Edgars Dīķis - Obrońca - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2018
Patryk Dobrzyński - Napastnik - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2018
Jewgienij Kondratjew - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2018
Lukáš Chalupa - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018

Lukáš Martinka - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018

Jan Semorád - napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2018
Ján Jarábek - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2018

Ján Bárdoš - Napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Jan Walter - obrońca - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Oleg Filippow - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018

Daniel Bogdziul - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2018

Dienis Trachanow - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Martin Kalus - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Jarosław Kiforenko - bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2018

Gregory Stavisskiy - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Aleksandr Komaristy - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018

Jewgienij Kondratjew - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Mārtiņš Jakovļevs - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2018
Tomáš Prokop - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018

Dawid Grigorjan - obrońca - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018

Gleb Jewdokimow - bramkarz - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018

Jan Fišera - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2018
Aleksandr Alimow - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018

Tadeáš Jaroš - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018

Adam Krok - obrońca -  PGE Orlik Opole - sierpień 2018

Patryk Gogoc - obrońca - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Oskar Zamarlik - obrońca - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Martin Mašek - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018

Aleksandrs Galkins - obrońca - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2018
Adam Rufer - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018

Lukas Znosko - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Nikita Rieunow - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Kacper Kamieniecki - obrońca - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Władysław Haurus - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018

Jan Sołys - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018

Kamil Wałęga - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Miks Lipsbergs - napastnik - TatrySki Podhale - sierpień 2018
Lukas Znosko - napastnik - TatrySki Podhale - sierpień 2018
Jan Fišera - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018

Dawid Grigorjan - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Nick Vilardo - bramkarz - PGE Orlik Opole - sierpień 2018

 

2017/2018

Arkadiusz Nowak - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2017
Arciom Szahou - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2017
Adam Krok - obrońca - Unia Oświęcim - lipiec/sierpień 2017
Wołodymir Romanenko - obrońca - Orlik Opole - sierpień 2017
Adrian Kowalówka - obrońca - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Łukasz Rutkowski - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Jewhenij Łymanski - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Marcin Biały - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Jarosław Lorek - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Siergiej Mikulczyk - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Vladimír Škoda - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2017
Jim Jorgensen - obrońca - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2017
Denys Petruchno - obrońca- PGE Orlik Opole - sierpień 2017
Vaclav Cestr - obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2017
Władysław Hawryk - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2017
Tomas Kana - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017

Marc Zajic - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2017
Nikołaj Stolarienko - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2017


2016/2017
 

Bruno Kegajl - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Marian Mikuš - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Tomáš Hrehuš - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Adam Vrba - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Jakub Kubes - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Ondřej Šťáva - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Michal Gutwald - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Eryk Sztwiertina - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016

Jakub Barton - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2016

Radosław Sawicki - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016

Michał Żak - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016

Filip Uherek - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2016

Karol Michalski - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016

Kamil Sikora - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016

Dawid Duży - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016
Bartosz Hućko - bramkarz - GKS Katowice - sierpień 2016

Mateusz Wilusz - napastnik - GKS Katowice - sierpień 2016

Tomáš Fučík - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Marek Charvát - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016

Valeri Polinin - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Oskars Batņa - napastnik - MH Automatyka Gdańsk - sierpień 2016
Aleksiej Awtajew - napastnik - Polonia Bytom - wrzesień 2016

Samuel Ollender - napastnik - Polonia Bytom - wrzesień 2016
 

2015/2016

 

Witalij Andrejkiw - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2015

Kirył Nikulin - napastnik - Nesta Toruń - sierpień 2015

Arsenije Rankovic - bramkarz - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015

Kirił Pustowałow - bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2015

Tomáš Červínek - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015

Ivan Dyakov - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015

Kacper Różycki - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015

Artiom Szejnikowicz - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015

Dmitri Kostyukov - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015

Rinalds Rosinskis - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - sierpień 2015

Ivan Zorvan - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015

David Sysala - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015

Jakub Lehečka - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015

Jan Seliga - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015

Pavol Pavešic - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015

Dmitri Pantsyrev - napastnik - Nesta Toruń - sierpień 2015

Ivan Myadel - napastnik - Nesta Toruń - sierpień 2015

Artiom Żilczik - obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2015

Rihards Grigors - obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2015

Martin Danielčák - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2015

Brian Szymanski - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2015

Jakub Schejbal - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015

Lukáš Králík - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015

Matěj Málek - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015

Jakub Jaworski - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2015

Radislav Ondráček - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015

Imants Ļeščovs - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015

Vladimir Kútny - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015

Jeremy Boyer - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2015

Alaksandr Dziehciarou - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015

Łukasz Bułanowski - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2015

Jakub Sajdl - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2015

Radek Janoušek - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2015

Jakub Lesňák- napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2015

Arkadiusz Mielniczek - napastnik - Ciarko PBS Bank STS Sanok - sierpień 2015

Robin Malý - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015

Anton Bek - bramkarz - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015

Aleksandr Miedwiediew - obrońca - Orlik Opole - sierpień 2015

Alaksandr Dziehciarau - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015

Patrick Bzdyl - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015

Sylvester Bzdyl - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015

Władysław Grajewski - bramkarz - Orlik Opole - sierpień 2015

Peter Gapa - napastnik - Orlik Opole - wrzesień 2015

Imants Ļeščovs - obrońca - Orlik Opole - wrzesień 2015

Damian Kran - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - wrzesień 2015

Łukasz Bułanowski - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - wrzesień 2015

Patrick Bzdyl - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - sierpień 2015

Anton Żukow - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - październik 2015

 

2014/2015

Maciej Rompkowski - Napastnik - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2014

Mateusz Wardecki - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Grzegorz Rostkowski - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2014

David Skočovsky - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014

Zdenek Deutsch - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014

Michal Chana - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014

David Rangl - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014

Michal Pavlu - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014

Martin Filo - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2014

Witalij Andrejkiw -obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2014

Igor Lazić - Napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014

Mate Krešimir Tomljenović - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014

Dawid Maj - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014

Martin Krczula - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014

Michal Danko - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014

Michal Chvostek - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2014

Ryan Malinowski - Bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2014

Martin Kysza - Bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2014

Martin Filo - Napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2014

Konstantin Riabenko - Obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2014

Karel Richter - Napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2014

Agris Saviels - Obrońca - Ciarko PBS Bank - sierpień 2014

Johan Burlin - Obrońca - Ciarko PBS Bank - sierpień 2014

Michal Pavlu - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014

Lukáš Mičulka - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2014

Stanisław Wierietiennikow - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014

Michal Imrich - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014

David Videlka - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2014

Vratislav Vajner - Bramkarz - Naprzód Janów - sierpień 2014

Jan Pernisz - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014

Michal Benadik - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014

Matus Panis - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2014

Tomas Fikrt - bramkarz - Naprzód Janów - wrzesień 2014

Tomas Franek - napastnik - GKS Tychy - wrzesień 2014

Marek Wróbel - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2014

Miika Kiviranta - napastnik - Orlik Opole - wrzesień 2014

Michal Danko - obrońca - Orlik Opole - wrzesień 2014

Stanisław Wierietiennikow - Obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2014

Wiaczesław Kozub - napastnik - Comarch Cracovia - wrzesień 2014

Tomas Kana - napastnik - Comarch Cracovia - wrzesień 2014

David Turon - obrońca - Comarch Cracovia - wrzesień 2014

Dmitrij Zabołotniew - Obrońca - GKS Tychy - listopad 2014

Adam Sedlak - Obrońca - GKS Tychy - listopad 2014

Jaroslav Hertl - Obrońca- GKS Tychy - listopad 2014

 

2013/2014 
 

Radosław Nalewajka - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Łukasz Nalewajka - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Jarosław Dołęga - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Tobiasz Bernat - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Marcin Słodczyk - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Jarosław Nobis - Bramkarz - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Mariusz Ryszkaniec - Bramkarz- Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Jakub Gimiński - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Tomasz Kulas - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Daniel Zarotyński - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013

Daniel Lundin - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2013

Arthur Gulbinowicz - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2013

Ivan Reitmayer - obrońca -  KTH Krynica - sierpień 2013

Nick Dupuis - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2013

Sean Menton - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2013

Robin Kovar - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2013

Nikita Razdolski - obrońca - KTH Krynica - sierpień 2013

Nejc Berlisk - obrońca - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013

Marjan Manferda - napastnik - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013

Michal Jeslinek - napastnik - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013

Martin Trochta - napastnik - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013

Michal Pavlu - obrońca - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013

Daniel Galant - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2013

David Hoda - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2013

Adam Vrba - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2013

Ryan Malinowski - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2013

Mariusz Ryszkaniec - bramkarz - KTH Krynica - sierpień 2013

Bartosz Maza - bramkarz - KTH Krynica - sierpień 2013

Pavel Kostromitin - obrońca - KTH Krynica - sierpień 2013

Daniel Kohanchuk - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013

Jeffrey Kohanchuk - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013

Filip Pesta - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013

Jakub Jaskólski - obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2013

Sebastian Baca - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013

Martin Przygodzki - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013

Ołeksandr Chmyl - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Nikołaj Sidorow - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Sean Menton - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Łukasz Kulik - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Dominik Nahunko - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Konrad Lacheta - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Zoltan Kubat - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Remigiusz Gazda - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Maciej Stehlik - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Marcin Kołodziej - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013

David Iláš - bramkarz - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Roscoe Sweeney - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Aaron Schwartz - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Łukasz Białek - bramkarz - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Mateusz Kafel - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013

Peter Gula - obrońca - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013

Kostiantyn Riabenko - obrońca - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013

Ołeksandr Skorochod - obrońca - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013 

Kamil Duszak - obrońca  - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013

Filip Macejka - napastnik  - Aksam Unia Oświęcim - styczeń 2014

Daniel Minge - napastnik - Aksam Unia - styczeń 2014


2012/2013 

Martin Stepan - Napastnik - Nesta Toruń - lipiec 2012

Marek Mikusovic - Napastnik - Nesta Toruń - lipiec 2012
Tomáš Petruška - Napastnik - GKS Tychy - lipiec 2012

Tomáš Urbánek - Obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2012

Jakub Ciupa - Napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2012

Gleb Łucznikow - Napastnik - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012

Matic Jancar - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2012

Mateusz Pawlak - Obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2012

Denis Samoylenko - Napastnik - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012

Josef Pour - Obrońca - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012 

Simon Artymowicz - Bramkarz - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012

Jan Blatoň - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2012
Krzysztof Zborowski - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2012

Karol Szaniawski - Obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2012

Paweł Połącarz - Napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2012

Pawieł Kucewicz - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2012

Juraj Minčák - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2012

Kacper Guzik - Napastnik - GKS Tychy - wrzesień 2012

Stefan Fabian - Obrońca - GKS Tychy - listopad 2012

Marek Zukal - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - styczeń 2013

Patrik Vrana - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - styczeń 2013


2011/2012

Łukasz Bartak - Napastnik - ComArch Cracovia Kraków/Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Lukáš Hruzík
 - Obrońca - ComArch Cracovia Kraków - sierpień 2011
Pavel Zdrahal - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Martin Opatovsky - Napastnik - 
Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Anton Lezo - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Peter Trokan - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Michał Krokosz - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Pavel Kostromitin - Obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2011
Justin Mazurek - Obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2011
Nikifor Szczerba - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2011

Ryan Olidis - Napastnik - ComArch Cracovia Kraków - sierpień 2011
David Brodawski - Obrońca - Cracovia Kraków/HC GKS Katowice - sierpień 2011

Adam Podgórski - Napastnik - Ciarko PBS Bank Sanok - wrzesień 2011
Vaclav Chomic - Napastnik - GKS Tychy - wrzesień 2011

Kacper Guzik - Napastnik - GKS Tychy - grudzień 2011

Ladislav Opravil - Napastnik - Polonia Bytom - grudzień 2011


2010/2011

Adam Beňa - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - lipiec 2010
Marc Slupski - Napastnik - ComArch Cracovia Kraków - lipiec 2010
Mark Kwoka - Bramkarz - KS KTH Krynica/ComArch Cracovia Kraków - lipiec 2010
Sacha Alaby - Obrońca - Cracovia - sierpień 2010
Jiří Heš - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2010
Lubomír Korhoň - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2010
Martin Čižek - Obrońca - KTH Krynica - sierpień 2010
David Hoda - Obrońca - KTH Krynica - sierpień 2010
Justin Mazurek - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2010
Mark Kolanos - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2010
Marek Ivan - Napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2010
Filip Sztefanka - Obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2010
Bartłomiej Talaga - Obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2010
Mikael Hajdus - Obrońca - MMKS Podhale - grudzień 2010

2009/2010

Aleksander Golc - Napastnik - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Aleksander Klimow - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Wiaczesław Triasunow - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Jewgienij Afonin - Napastnik - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Tomas Volek - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Patrick Scibran - Obrońca - Ciarko KH Sanok/Unia Oświęcim - sierpień 2009
Krzysztof Kozłowski - Obrońca - GKS Tychy/Naprzód Janów - sierpień 2009

Duszan Brinczko - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009

Jan Nekvinda - Napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2009

Jan Fišera - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2009

Ondřej Lyčka - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2009

Marian Mlynář - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2009

Lumír Rosůlek - Napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2009
Martin Piecha - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień/wrzesień 2009
Mark Kwoka - Bramkarz - Ciarko KH Sanok - listopad 2009

2008/2009

Antonín Sprušil (Czechy) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - kwiecień 2008
Kamil Vávra (Czechy) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - kwiecień 2008
Łukasz Podsiadło - Napastnik - KH Sanok


2007/2008

Rafał Balcewicz - Napastnik - Unia Oświęcim - lipiec 2007
Pavel Ostapenko - Napastnik - Cracovia Kraków - 01.08 - 08.08.2007
Marian Kučerka - Obrońca - KH Sanok - 17.07 - 08.08.2007
Pavol Frano - Napastnik - KH Sanok - 17.07 - 14.08.2007
Igor Malinka - Obrońca - KH Sanok - 17.07 - 14.08.2007
Dávid Havíra - Napastnik - KH Sanok - 16.08 - 17.08.2007
Pavol Hajduk - Napastnik - KH Sanok - 16.08 - 17.08.2007
Arkadiusz Fryźlewicz - Napastnik - KH Sanok/Unia Oświęcim - sierpień 2007
Grzegorz Gąska - Obrońca - KH Sanok - 31.07-31.08.2007
Pavol Zavacký - Napastnik - KH Sanok - 17.08.2007
Marcin Hak - Obrońca - KH Sanok - Sierpień 2007
Martin Holuša - Napastnik - Unia Oświęcim - Sierpień 2007
Viliam Chovanec (Słowacja) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - czerwiec-sierpień 2007
Matthias Krehl (Niemcy) - Napastnik - KH Sanok - sierpeiń 2007
Marc Hemmerich (Niemcy) - Obrońca - KH Sanok - sierpień 2007
Ľuboš Zetík (Słowacja) - Napastnik - Naprzód Janów - maj/sierpień 2007
Marek Gatt (Słowacja) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - listopad 2007
Milan Vodrážka (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - listopad 2007
Petr Stakula (Słowacja) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - grudzień 2007
Roman Jaško (Słowacja) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - styczeń 2008
Stanislav Hajas (Słowacja) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - styczeń 2008
Andre Niec (Słowacja) - Napastnik - Unia Oświęcim - styczeń 2008
Justin Mazurek - Obrońca - KH Sanok

2006/2007

Ivan Černý (Słowacja) - Obrońca - Stoczniowiec Gdańsk - 18.07.2006-02.08.2006
Lubomir Baranok (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - Sierpień 2006
Mikuláš Velček (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - Sierpień 2006
Lukas Lhotsky (Czechy) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - 18-20 Sierpień 2006
Jozef Malíček (Słowacja) - Napastnik - TKH Toruń - 12-18 sierpień 2006
Grzegorz Sobała - Napastnik - Cracovia Kraków - 17-19 sierpień 2006
Ondrej Prokop (Słowacja) - Napastnik - Cracovia Kraków - 17-19 sierpień 2006
Aleš Černý (Czechy) - Obrońca - Cracovia Kraków - 17-19 sierpień 2006
Egidijus Bauba (Litwa) - Napastnik - Podhale Nowy Targ - sierpień 2006
Stefan Majernik (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - 28 sierpień-1 wrzesień
Jiří Prkna (Czechy) - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2006
Marek Matej (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok/Legia Warszawa - sierpień 2006
Tomas Holienka (Słowacja) - Napastnik - Legia Warszawa - sierpień 2006
Milan Soták (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - sierpień 2006
Peter Štekláč (Słowacja) - Obrońca - KH Sanok - sierpień 2006
Milan Takáč (Słowacja) - Obrońca - KH Sanok - sierpień 2006
Ľubomír Petrovič (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - sierpień 2006
Jarosław Bolbotowski (USA/Polska) - Napastnik - GKS Tychy/KH Sanok - sierpień 2006
Martin Labaj (Słowacja) - Obrońca - KH Sanok - 18-19 wrzesień 2006
Miroslav Taragel (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - 18-19 wrzesień 2006
Dawid Tomasiak (Polska) - Obrońca - KH Sanok - 19-25 październik 2006
Martin Lupač (Czechy) - Obrońca - TKH Toruń - 16-20 październik 2006
Marek Cmunt (Czechy) - Napastnik - TKH Toruń - 16-20 październik
Ivan Padělek (Czechy) - Napastnik - Podhale Nowy Targ - 12 październik
Michal Kowalik (Kanada) - Napastnik - Cracovia Kraków - październik 2006
Jozef Malíček (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - listopad 2006
Miroslav Ižvolt (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - listopad 2006
Juraj Kanás (Słowacja) - Napastnik - Polonia Bytom - listopad 2006
Robert Kapuscinski (Kanada) - Napastnik - KH Sanok - grudzień 2006
Daniel Kraft (Czechy) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - grudzień 2006
Roman Šimunek (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - grudzień 2006
Vladimir Hubka (Słowacja) - Obrońca - JKH Jastrzębie - 2006

2005/2006

Jozef Potáč (Obrońca) - Słowacja - TKH Toruń - Czerwiec 2005
Jozef Voskár (Napastnik) - Słowacja - TKH Toruń - Sierpnień 2005
Milan Filipi (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpnień 2005
David Dolnicek (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpień 2005
Andrei Gorovoi (Obrońca) - Ukraina - KH Sanok - Listopad 2005
Ilia Ogurow - Rosja - TKH Toruń - Grudzień 2005
Anton Bucharan - Rosja - TKH Toruń - Grudzień 2005
Jozef Mihálik (Napastnik) - Słowacja - Unia Oświęcim - Lipiec 2005
Martin Kolcun (Napastnik) - Słowacja - KTH Krynica - Czerwiec 2005
Zbynek Marak (Napastnik) - Czechy - GKS Tychy - Lipiec 2005
Štěpán Hrůza (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpień 2005
Brian Dillon (Obrońca) - Kanada - Legia Warszawa - Grudzień 2005
Marian Lastiak (Napastnik) - Słowacja - KH Sanok - Sierpień 2005

2004/2005

Kaupo Kaljuste (Obrońca) - Estonia - GKS Tychy - Lipiec 2004
Olle Sildre (Napastnik) - Estonia - GKS Tychy - Lipiec 2004
Juraj Jurík (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpień 2004
Peter Straka (Napastnik) -Słowacja - TKH Toruń - Sierpień 2004
Tibor Tatár (Napastnik) - Słowacja - TKH Toruń - Wrzesień 2004
Rudolf Vysoky (Napastnik) - Słowacja - KH Sanok - Listopad 2004
Severyn Wojcik (Bramkarz) - Kanada/Polska - Cracovia/Podhale - Lipiec/Sierpien 2004 Sergei Palkin (Napastnik) - Rosja - TKH Toruń - Sierpień 2004
Jozef Malíček (Napastnik) - Słowacja - Podhale Nowy Targ - Wrzesień 2004
Peter Kristian (Napastnik) - Słowacja - Podhale Nowy Targ - Wrzesień 2004

2003/2004

Martin Malkus (Napastnik) - Czechy - Stoczniowiec Gdańsk - Lipiec 2003

2002/2003

Matus Filo (Bramkarz) - Słowacja - KTH Krynica
Vladimir Capek (Obrońca) - Słowacja - KTH Krynica

2001/2002

Libor Dibelka (Napastnik) - Czechy - Stoczniowiec Gdańsk - Czerwiec 2001
Jiří Suhrada (Napastnik) - Czechy - Polonia Bytom - Sierpień 2001

2000/2001

Aleksandr Zarudny (Bramkarz) - Białoruś - Stoczniowiec Gdańsk/Podhale Nowy Targ - Grudzień 2005
Ivan Osko (Obrońca) - Słowacja - KTH Krynica/GKS Tychy
Milan Zborilak (Obrońca) - Czechy - GKS Tychy
Viktor Shariton (Napastnik) - Białoruś - Podhale Nowy Targ
John Lilley (Napastnik) - USA - Podhale Nowy Targ


1999/2000

Sergei Bykov (Obrońca) - Rosja - Stoczniowiec Gdańsk
Dmitri Timofeev (Obrońca) - Rosja - Stoczniowiec Gdańsk - Listopad 1999
Aleksandr Krapivin (Napastnik) - Rosja - Stoczniowiec Gdańsk -
Dmitri Belko (Napastnik) - Białoruś - Stoczniowiec Gdańsk
Dmitri Niczuchin

Radek Hönsch (Napastnik) - Czechy - Polonia Bytom - Sierpień 1999

Jaromír Puffer - (Obrońca) - Czechy - Polonia Bytom - Sierpień 1999

1995/1996

Raymond Woishek (?) - Stany Zjednoczone - STS Sanok
Daniel Crowley (?) - Stany Zjednoczone - STS Sanok

 

JEŚLI PAMIĘTASZ KTO I KIEDY BYŁ NA TESTACH I CHCESZ NAM POMÓC TO WYŚLIJ E-MAIL:  konto@hokej.net

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • omgKsu: "Podejście" naszych zawodników do tego meczu to jest masakra 🙃🙃🙃
  • RafałKawecki: I dlatego nie chodzę na mecze z dołem tabeli :)
  • emeryt: z takim rywalem przy takim wyniku trzymanie Kowala na ławie zastanawia,chłop rdzewieje a za chwile może być mus zastąpić Kevina i znowu bedzie jazda po Robercie że nie w formie
  • RafałKawecki: Tego typu mecze jasno pokazują dlaczego PHL ma tak słabą oglądalność. No po prostu na trzeźwo się nie da.
  • Antekoś: Nowy napastnik Unii M. Silent najlepszy na tafli😂
  • swojak: Masakra, żadnej poprawy w grze. 3 przewagi, żadna nie wykorzystana. Za to w III tercji "pięknie" stracone 2 w osłabieniu.
  • emeryt: minimaliści
  • omgKsu: Dobrze że następny mecz za 2 tygodnie , może coś sie z grą poprawi bo ciężko sie to ogląda
  • Union: swojak zapomniałeś tylko, że jedna bramka strzelona w osłabieniu. Ależ ci kibice UNII to ... . O żadnej masakrze nie ma mowy. Unia ustawiła sobie wynik i tylko szaleńcy graliby jakby chodziło o puchar Stanleya. Weźcie się ogarnijcie. Trzy kropki oznaczają jedynie znak pisowni w języku polskim i proszę się niczego nie doszukiwać.
  • jastrzebie: Sędzia odgwizdał uwolnienie, a Rac oddał strzał na pustą bramkę. Czy powinien dostać karę. Bo nie dostał.
  • Zaba: Co to? Katowice wola grać z Cracovią niż z Unią? Dziwne, mając w pamięci ostatni Play Off. Ja tam mimo ostatniego finału, zdecydowanie w ewentualnym półfinale wolalbym zmierzyć się z Katowicami niż Tychami... No cóż poczekajmy do PO.
  • Hokej_Fan_GKS_TYCHY: Kara za niesportowe zachowanie.
  • wiemswoje: Zaba Katowice z taką formą muszą przejść pierwszą rundę a nie myśleć z kim zagrają potem
  • swojak: Union (jakiś świeżaczek na SB?) nie Puchar Stanleya ale przyzwoitość nakazywała grać III tercję inaczej. Zwłaszcza z dziurawym Lipińskim w bramce Sosnowca. A dzięki takiemu minimalistycznemu podejściu jesteśmy teraz na II a nie na I miejscu. I tu uprzedzę Twój tekst, że nie mogli wszystkiego wygrywać. Wszystkiego nie ale z Podhalem i Toruniem punkty oddane i teraz ich zabrakło.
  • Union: Swojak: A może i świeżak, bo jak czytam to towarzystwo wzajemnej adoracji na SB to mi się robi niedobrze. Jak Ci coś nie pasuje, nie musisz czytać moich komentarzy. Akurat Lipiński nie był taki "dziurawy" w tym meczu. Ja oczywiście też nie muszę czytać SB ale napisać to jeszcze chyba nie jest zabronione. Na koniec powiem tylko tyle tyle, to może przeanalizuj wyniki i dowiesz się, że z tzw. słabeuszami to nie tylko Unia traciła punkty.
  • Polaczek1: Union racja. Każdy tracił pkt z "dolem" tabeli. Nam zabrakło do pierwszego miejsca ( chociaż matematyczne szanse są) punktów ze stycznia z gora tabeli. Wszystkiego wygrać się nie da wiadomo moim pocieszeniem jest słaba dyspozycja w styczniu a nie końcówka lutego.
  • Polaczek1: Co do play off zdecydowanie wolałbym teoretycznie rzecz biorąc Giekse niż Tyskaczy w półfinale ;) 😉
  • PanFan1: 12 lat czeka Boston, doczeka się w tym roku ❓

    https://youtu.be/pf4oVEqeOQg
  • Beta: "jastrzebie: Cracovia specjalnie przegrała"
    rozwiń
  • hubal: się tak nie rozpędzajcie z tym półfinałem , wpierw cza się tam dostać
  • hanysTHU: Medale już rozdane.
  • hanysTHU: ...🤦
  • Beta: hanys ...jak co roku :)
  • Simonn23: ultrasi gieksy zawieszają protest, akurat na playoff :P
  • emeryt: pytanie jest jedno...z kim Unia w finale,w sumie posowałoby z Tychami bo najbliżej
  • Jersan1: Kilku mnie będzie przeklinac, kilku chwalić, obstawiam finał Craxa - Tychy ,pod warunkiem ze nie trafią na siebie w pół finale ...
  • Luque: Pytanie poza konkursem, czy w tym sezonie znowu są możliwe wybory rywala w PO czy, po prostu jest drabinka?
  • Jersan1: Wybory
  • Luque: Bezsensowny przepis, który zaprzecza rywalizacji w zasadniczym...
  • Jersan1: Oglądając wczorajszy mecz to albo trener Płachta przesadził z obciążeniami albo stary skład Katowic ma już dość sezonu.Jeśli zagrają z JKH wcale nie będą faworytem..
  • Jersan1: Luq tak się tabela układa ze nie będą wybierać tylko chyba zostaną pary jak bez wyboru
  • Luque: Cracovia raczej nie będzie kombinować i weźmie Sosnowiec, ale Unia już może wziąć Sanok, żeby nie jeździć do Torunia
  • Luque: Z drugiej strony Nasi czyli Tychy muszą wygrać ostatnie dwa mecze, bo możemy zaczynać od razu PO z Jastrzębiem
  • Simonn23: wcale sie nie zdziwie jesli JKH przejdzie Katowice
  • Simonn23: bo zapewne Tychy nie dadzą sobie wyrwać trzeciego miejsca już. Katowice same sobie są winne.
  • DwaTrzy: Luqu, do Torunia z Oświęcimia jest całe 20 minut dłużej niż do Sanoka. A końcem lutego chyba lepiej jeździć całą trase A1, niż rozbijać się po podkarpackich wioskach po zjeździe z A4
  • Luque: DwaTrzy w sumie to chyba masz rację ;)
  • Luque: Simonn23 Kato mają jeszcze 3 mecze: Podhale, Sosnowiec i Toruń, a Tychy dwa: Jastrzębie i Sanok... więc to Nasze 3 miejsce wcale nie jest takie pewne jak Nam się noga powinie np. z JKH
  • szop: Gieksa odpadnie z JKH
  • hubal: z Jastrząbkami każdy może wtopić
  • Zaba: Luque... Powiedz mi proszę w jaki sposób, cytując Ciebie... wybieranie zaprzecza rywalizacji w sezonie zasadniczym?
  • Zaba: Zaprzecza czemu? Układaniu się? Specjalnemu przegrywaniu meczy, żeby nie trafić na niewygodnego przeciwnika? Chciałbym zrozumieć dlaczego ten przepis zaprzecza rywalizacji?
  • Krzyzak81: jak slysze ze ktos nie chce jechac tam czy gdzies bo jest 600 km to mnie smiech biere ,ludzie to sa niby zawodowcy ,zeby zrobic majstra trza wygrac z kazdym
  • Luque: Żabo po prostu lepiej jak to tabela decyduje kto z kim gra, bo po to się gra ten zasadniczy, tylko tyle :)
  • PanFan1: Przepis o wyborze rywala w play-off jest niedorzeczny.
  • Zaba: Luque... po to się walxzy caly sezon zasadniczy, aby mieć lepsze rozstawienie przed play offami...
    PanFan... a poza epitetami, możesz rozwinąć na czym polega ta niedorzeczność?
    Póki co to czytam tylko, że przepis, jes glupi, niedorzeczny, wypacza rywalizację etc... Natomiast jesxcze nikt nie napisal żadnych argumentów, że przepis jest zły...
  • emeryt: Żabo jesteś prokuratorem? Każdy może mieć swoje zdanie prawda?ciągle przywołujesz sb-ków do porządku i oczekujesz wyjaśnień,pozdro,bez napinki
  • Zaba: Oczekuję merytorycznych wypowiedzi... ale masz racje... Moje oczekiwania są zupełnie bezpodstawne....
  • J_Ruutu: Przepis o wyborze rywala jest bardzo dobry, premiuje drużyny będące wyżej w tabeli i jednocześnie zmniejsza ryzyko "ustawek" w ostatnich meczach sezonu zasadniczego.
    Ale można sobie wybrać rywala "wg tabeli" - nie jest to przecież zakazane :D
  • Zaba: @Emeryt... Jak widać powyżej, jednak można merytorycznie uzasadnić swoje zdanie... 😀
  • emeryt: tym bardziej że zgodne z Twoim tokiem rozumowania,brawo
  • emeryt: jedno jest pewne kochani,w faze PO Unia wjedzie jak dzik w żołędzie
  • Luque: Wiadomo jak zgodne z moim zdaniem to merytoryczne, jak przeciwnie to są to od razu inwektywy ;P
  • Luque: No ale cóż każdy ma swoje zdanie, jakby tak nie było to życie by było nudne prawda?
  • Zaba: Luque... Litości... znasz różnicę znaczenia słów epitet i inwektywa? Jak nie to poszukaj 😀
    Emeryt... to nie chodzi o to czy jest zgodne z czyjąś opinią. Tylko o uzasadnienie opinii. My podaliśmy dlaczego ten przepis jest w naszej opinii zasadny. Ogranicza oddawanie meczów, aby ustawić tabelę pod swoje oczekiwania... Wy napisaliście, że przepis jest bz[****] i wiele innych określeń, jednak nie pisząc ani słowa o tym naczym polega ta bzdurność. Tyle... Nie ma co doszukiwać się podtekstów
  • omgKsu: Dzisiaj Trzyniec - Kladno , wybiera sie ktoś zobaczyć mgr Jagra w akcji? :)
  • Zaba: A masz bilet?
  • omgKsu: Tak Żabo :)
    Własnie wracamy , na meczu sporo Polaków , byli kibice z Oswiecimia , Gks Tychy , Sosnowiec czy Bytom . Szkoda że jest tak zeby wypić piwo i pogadać o hokeju z kibicami "zwaśnionych" drużyn trzeba jechać za granice naszego kraju :)
  • PanFan1: Mam tak od kilkunastu lat @omgKsu - na meczach Elite League (UK) spotykam sympatyków niemal każdej polskiej drużyny i ZAWSZE jest fajna przyjazna atmosfera pomiędzy nami. Jestem pewien że ta "waśń" o której wspomniałeś, jest tylko czystą imaginacją, lub też wynikiem jakichś celowych prowokacji. A może to po prostu to o czym już wcześniej wielokrotnie pisałem, w internetach każdy mądrala i kozak, chętny naubliżać i zmieszać z błotem. Przy bezpośrednim spotkaniu ta napinka mija.
  • PanFan1: ... @omgKsu - wystarczy odejść kilka kroków za granicę i może, jeżeli nawet nie po bratersku, to na pewno z przynajmniej z obustronnym szacunkiem, pozdrawiam.
  • PanFan1: @zaba - tak krótko o moim zdaniem niedorzeczności przepisu o wyborze przeciwnika w P-O, patrząc ta dzisiejszą tabelę PHL, jakie twoim zdaniem będą pary pierwszej rundy P-O ❓
  • omgKsu: PanFan mieszkałem tez w UK i jezdziłem na Sheffield i tak jak piszesz spotykało sie kibicow roznych polskich klubów hokejowych i zawsze było ok :) Dzis pod lodowiskiem w Trzyncu nawet duzy autokar GKS TYCHY ;)
  • Zaba: @PF1... Czyli nawet sam nie wiesz na czym na niedorzeczność polega, skoro nie potrafisz tego wyjaśnić ;) Wiesz, że przepis jest niedorzeczny, ale tak właściwie to nie wiesz dlaczego ;)
  • gieksa76: Kibice z Katowic też byli na meczu
  • PanFan1: @zaba - spokojnie bracie, odpowiedź na moje pytanie, a mój pogląd na tę sprawę stanie się dla ciebie jaśniejszy.
  • omgKsu: gieksa76 noi super , trzeba przyznać ze inne klimaty jak na "naszym" podwórku ;)
  • RECplayer: PanFan1 w jakim miescie ogladasz Elite?
  • PanFan1: Nottingham
  • mario10: a o braciach Vasili Streltsov i Alexander Streltsov świat zaginał?
  • Beta: Vasilij gra
  • PEL52: Vasili Streltsov HC Rostov
  • RECplayer: @PANFan1 czasem tam gwizdam na lini ;)
  • PanFan1: @RECplayer - no proszę, to miło byłoby poznać, będziesz może w sobotę, albo w niedzielę w Coventry na meczu ❓
  • RECplayer: @PanFan1 bede w tym czasie w PL , ferie dzieciakow :D odpoczne troche od hokeja, aczkolwiek duza szansa ze wpadne do "satelity" :D
  • PanFan1: O to nie mój rewir, dobrego i do zobaczenia, 07719168837 - pozdrawiam.
  • Beta: dzisiaj U-16 o 15:30
  • Luque: Wczoraj wygrali 5-2 z Madziarami, skrót na kanale yt hockey lietuva ;)
  • Beta: oglądałam cały mecz
  • Luque: Jak widać nie tylko u Nas sędziowie to ślepe krety, w Niemczech też ;p
  • hubal: kamery , monitory , obserwatory a sędzia Bóg :)
  • Luque: Powinno być jak w NHL challenge trenera, a jak niezasadny to 2 min kara
  • Luque: Ale musiałoby być tak jak w Czechach, że trener ma na bieżąco dostęp do powtórek na tablecie... więc póki co u Nas nierealne ;p
  • Luque: Betko masz gdzieś składy tej u16?
  • PanFan1: o której U16 ❓
  • PanFan1: podeślecie link ❓
  • PanFan1: 15:30 już widzę, przepraszam dopiero oczy otworzyłem ;)
  • PanFan1: ale za link byłbym wdzięczny
  • Luque: Interesuje mnie zawodnik z #14
  • PEL52: https://www.youtube.com/watch?v=Umdnqi9bbXg
  • PanFan1: @PEL - "senks" 😉
  • Beta: Luque: Majkowski z 14
  • Luque: Serio? No to może być z niego niezły zawodnik, jak na obrońcę to ma smykałkę do gry ofensywnej
  • STOP: 11 Janik 14 Majkowski 3 Wilczak 4 Juchniewicz 5 Piątkowski
  • STOP: 9 Zając 10 Osiadły 22 Makuła 8 Wojciechowski 20 Matera
  • STOP: 7 Ziober 15 Gumiński 20 chyba Majerczyk i w tej piątce jeszcze Bąk i Mościcki
  • STOP: 16 Antolak 8 chyba Kopytko i w tej piątce jeszcze Sroka Makuch i Magner
  • Beta: Luque ...raczej serio bo info uzyskałam z pewnego źródła ....ojca jednego z naszych zawodników
  • PanFan1: Gdyby ktoś był zainteresowany, czym wyjadą na nas Brytyjczycy w sobotni wieczór 👇

    https://www.quanthockey.com/whc/en/teams/team-great-britain-players-2021-whc-stats.html
  • PanFan1: Niewątpliwie najjaśniejszym ich nazwiskiem jest draftowany przez Arizona Coyotes Liam Kirk, w NHL nie pograł, obecnie gra w Jokkerit. Poza nim drużyna jest dość wiekowa: Hammand, Lachowicz i reszta, mają już kariery dobrze z górki. Silne strony Teamu GB to gra ciałem i na bandach, słabsze to bramkarze.
  • skh: Już dawno o tym pisaliśmy.
    https://hokej.net/artykul/kadra-wielkiej-brytanii-na-turniej-eihc-trzech-nowych-naturalizowanych
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe