Byli na testach w Polsce
Zawodnicy, którzy byli na testach w Polsce, jednak nigdy z różnych powodów (finansowych lub czysto sportowych) nie zagrali w danym klubie:
2022/2023
Jan Stępień - obrońca - BS Polonia Bytom - GKS Katowice (lipiec 2022)
Devin Panzeca - napastnik - Söderhamn/Ljusne HC - GKS Katowice (lipiec 2022)
Maximilian Pajpach - bramkarz- HK Celje - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Artjoms Lapiks - obrońca - Wings HC Arlanda - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Boris Hrubo - obrońca - Kalix HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Vladimír Oščádal - napastnik - Orli Znojmo - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Daniel Ščasník - napastnik - Kalix HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Srdjan Subotić - napastnik - Clermont - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Michajło Krasnożon - napastnik - HC Koszyce U20 - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Devin Panzeca - napastnik - Söderhamn/Ljusne HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Gavin Fleck - napastnik - Ockelbo HC - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Roman Kizło - napastnik - Walpole Express - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Matej Komlos - napastnik - HK Gladiators Trnava - Podhale Nowy Targ (sierpień 2022)
Adam Špankovič - obrońca - HKM Rimavska Sobota - Re-Plast Unia Oświęcim (sierpień 2022)
Pauls Svars - obrońca - Olimp Riga - Re-Plast Unia Oświęcim (sierpień 2022)
Joel Sexsmith - obrońca - Red Deer Rebels - KH Energa Toruń (wrzesień 2022)
Robert Ďurkáč - obrońca - Zagłębie Sosnowiec (wrzesień 2022)
Lukas Motloch - obrońca - EC Peiting - Zagłębie Sosnowiec (wrzesień 2022)
2021/2022
Michał Rybak - napastnik - GKS Stoczniowiec Gdańsk - Podhale Nowy Targ (lipiec 2021)
Krystian Sosnowski - napastnik - UKH Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ (lipiec 2021)
Siemion Garszyn - napastnik - Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice (lipiec 2021)
Karol Sterbenz - napastnik - Naprzój Janów - GKS Katowice (lipiec 2021)
David Lebek - napastnik - Krefelder EV 1981 U23 - GKS Katowice (lipiec 2021)
Dan Przybyla - napastnik - HC Nowy Jiczyn - JKH GKS Jastrzębie/Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Tomasz Grobelkiewicz - bramkarz - Naprzód Janów - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Kryštof Hrala - napastnik - BK Havlickuv Brod - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Devin Panzeca - napastnik - Opole HK - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Srdjan Subotic - napastnik - Dunaújváros AC U21 - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Jonah Henderson - napastnik - Opole HK - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Krzysztof Dudkiewicz - napastnik - Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ (sierpień 2021)
Dmitrij Sielutin - napastnik - HK Dinaburga - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2021)
Szymon Bieniek - obrońca - HC Benatky nad Jizerou - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2021)
Martin Mazanec - obrońca - EC Peiting - Comarch Cracovia (sierpień 2021)
Róbert Huna - napastnik - Re-Plast Unia Oświęcim (sierpień 2021)
Douglas Elgstam - napastnik - GKS Tychy (sierpień 2021)
2020/2021
Aleksi Junninen - obrońca - Kiekko-Espoo (Finlandia-3) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Domantas Cypas - obrońca - HV Schweinfurt (Niemcy-4) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Lukas Zukauskas - napastnik - Kaunas Hockey (Litwa) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Kiriłł Małandin - napastnik - Ledianyje Wołki Kijów (Ukraina) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Adrian Dusznik - napastnik - Visby/Roma J20 - STS Sanok (sierpień 2020)
Mateusz Wawrzkiewicz - napastnik - Polonia Bytom U20 - JKH GKS Jastrzębie (sierpień 2020)
Mateusz Dworaźny - obrońca - Polonia Bytom U20 - JKH GKS Jastrzębie (sierpień 2020)
Michał Zając - napastnik - Polonia Bytom U20 - JKH GKS Jastrzębie (sierpień 2020)
Tomáš Trnka - napastnik - HK Skalica - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Adam Zeman - napastnik - Dukla Igława - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Ondřej Gabrhelík - obrońca - HC Slezan Opava - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Miroslav Pokorný - obrońca - HC Draci Bilina (Czechy3) - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Oskar Rzekanowski - napastnik - KuRy (Finlandia-4) - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Ryan Widmar - napastnik - HK Celje (Słowenia) - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Vili-Jesper Koivula - napastnik - Peliitat (Finlandia-2) - KH Energa Toruń (sierpień 2020)
Bartłomiej Stępień - obrońca - Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec (sierpień 2020)
Rene Svitana - napastnik - HK Levice - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Breydon Hemminger - napastnik Chicago Cougars - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Paolo De Sousa - napastnik - Univ. of Oklahoma (ACHA) - Comarch Cracovia (sierpień 2020)
Bartosz Schmidt - obrońca - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Oliwier Ksiondz - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Piotr Ciepielewski - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Karol Sterbenz - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
Aleks Menc - napastnik - Naprzód Janów - GKS Katowice (sierpień 2020)
2019/2020
Stanisław Kandziuba - obrońca - KH Toruń - sierpień 2019
Eetu Moksunen - obrońca - KH Toruń - sierpień 2019
Timur Sultiejew - obrońca - KH Toruń - sierpień 2019
Maksim Glazunow - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Maksim Wolkou - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Wadim Agiejew - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Daniił Fursa - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Michaił Samusienka - napastnik - Podhale/GKS Tychy - sierpień 2019
Matej Síkela - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Patrik Michal - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2019
Jarasłau Salnik - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2019
Tomáš Běhula - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Ethan Koskelainen - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Samuel Bernard - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2019
Oliver Mriglot - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2019
Daniła Bogusz - napastnik - KH Toruń - sierpień 2019
Alexis Svitac - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Maciej Bielec - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Oskar Rzekanowski - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Dmitrij Szapowałow - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Nikita Ljubiszkin - napastnik - sierpień 2019 - KH Toruń
Dmitrij Pugacziow - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Łukasz Dybaś - napastnik - sierpień 2019 - GKS Katowice
Marcin Wiśniewski - napastnik - sierpień 2019 - GKS Katowice
Tomas Kominek - napastnik - sierpień 2019 - Podhale Nowy Targ
Radosław Sawicki - napastnik - sierpień 2019 - Podhale Nowy Targ
Gleb Bondaruk - napastnik - sierpień 2019 - KH Toruń
Wiaczesław Nowickij - bramkarz - sierpień 2019 - KH Toruń
Michaił Syrojeżkin - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Wadim Chriszpienc - obrońca - sierpień 2019 - KH Toruń
Adam Krok - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Eetu Moskunen - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Danił Skrypeć - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Daniła Bogusz - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Nikita Wołoszyn - obrońca - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Amir Sadykow - napastnik - sierpień 2019 - Naprzód Janów
Nick DiLisi - napastnik - wrzesień 2019 - Naprzód Janów
2018/2019
Siergiej Pachmurin - obrońca - Polonia Bytom/Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Lukáš Sladkovský - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Filip Landsman - bramkarz - MH Automatyka Gdańsk - sierpień 2018
Matej Moravcik - obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Edgars Dīķis - Obrońca - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2018
Patryk Dobrzyński - Napastnik - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2018
Jewgienij Kondratjew - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2018
Lukáš Chalupa - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018
Lukáš Martinka - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018
Jan Semorád - napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2018
Ján Jarábek - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2018
Ján Bárdoš - Napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Jan Walter - obrońca - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Oleg Filippow - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018
Daniel Bogdziul - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2018
Dienis Trachanow - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Martin Kalus - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Jarosław Kiforenko - bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2018
Gregory Stavisskiy - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Aleksandr Komaristy - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Jewgienij Kondratjew - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Mārtiņš Jakovļevs - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2018
Tomáš Prokop - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018
Dawid Grigorjan - obrońca - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Gleb Jewdokimow - bramkarz - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Jan Fišera - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2018
Aleksandr Alimow - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Tadeáš Jaroš - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Adam Krok - obrońca - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Patryk Gogoc - obrońca - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Oskar Zamarlik - obrońca - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Martin Mašek - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Aleksandrs Galkins - obrońca - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2018
Adam Rufer - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Lukas Znosko - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Nikita Rieunow - napastnik - Nesta Mires Toruń - sierpień 2018
Kacper Kamieniecki - obrońca - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Władysław Haurus - napastnik - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
Jan Sołys - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Kamil Wałęga - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2018
Miks Lipsbergs - napastnik - TatrySki Podhale - sierpień 2018
Lukas Znosko - napastnik - TatrySki Podhale - sierpień 2018
Jan Fišera - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2018
Dawid Grigorjan - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2018
Nick Vilardo - bramkarz - PGE Orlik Opole - sierpień 2018
2017/2018
Arkadiusz Nowak - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2017
Arciom Szahou - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2017
Adam Krok - obrońca - Unia Oświęcim - lipiec/sierpień 2017
Wołodymir Romanenko - obrońca - Orlik Opole - sierpień 2017
Adrian Kowalówka - obrońca - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Łukasz Rutkowski - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Jewhenij Łymanski - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Marcin Biały - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Jarosław Lorek - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Siergiej Mikulczyk - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Vladimír Škoda - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2017
Jim Jorgensen - obrońca - TatrySki Podhale Nowy Targ - sierpień 2017
Denys Petruchno - obrońca- PGE Orlik Opole - sierpień 2017
Vaclav Cestr - obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2017
Władysław Hawryk - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2017
Tomas Kana - napastnik - Tauron KH GKS Katowice - sierpień 2017
Marc Zajic - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2017
Nikołaj Stolarienko - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2017
2016/2017
Bruno Kegajl - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Marian Mikuš - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Tomáš Hrehuš - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Adam Vrba - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Jakub Kubes - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Ondřej Šťáva - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Michal Gutwald - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Eryk Sztwiertina - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016
Jakub Barton - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2016
Radosław Sawicki - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016
Michał Żak - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016
Filip Uherek - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2016
Karol Michalski - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016
Kamil Sikora - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016
Dawid Duży - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2016
Bartosz Hućko - bramkarz - GKS Katowice - sierpień 2016
Mateusz Wilusz - napastnik - GKS Katowice - sierpień 2016
Tomáš Fučík - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Marek Charvát - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Valeri Polinin - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2016
Oskars Batņa - napastnik - MH Automatyka Gdańsk - sierpień 2016
Aleksiej Awtajew - napastnik - Polonia Bytom - wrzesień 2016
Samuel Ollender - napastnik - Polonia Bytom - wrzesień 2016
2015/2016
Witalij Andrejkiw - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2015
Kirył Nikulin - napastnik - Nesta Toruń - sierpień 2015
Arsenije Rankovic - bramkarz - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015
Kirił Pustowałow - bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2015
Tomáš Červínek - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015
Ivan Dyakov - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015
Kacper Różycki - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015
Artiom Szejnikowicz - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015
Dmitri Kostyukov - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015
Rinalds Rosinskis - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - sierpień 2015
Ivan Zorvan - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015
David Sysala - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015
Jakub Lehečka - napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015
Jan Seliga - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015
Pavol Pavešic - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015
Dmitri Pantsyrev - napastnik - Nesta Toruń - sierpień 2015
Ivan Myadel - napastnik - Nesta Toruń - sierpień 2015
Artiom Żilczik - obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2015
Rihards Grigors - obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2015
Martin Danielčák - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2015
Brian Szymanski - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2015
Jakub Schejbal - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015
Lukáš Králík - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015
Matěj Málek - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015
Jakub Jaworski - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2015
Radislav Ondráček - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015
Imants Ļeščovs - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015
Vladimir Kútny - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2015
Jeremy Boyer - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2015
Alaksandr Dziehciarou - obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2015
Łukasz Bułanowski - obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2015
Jakub Sajdl - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2015
Radek Janoušek - napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2015
Jakub Lesňák- napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2015
Arkadiusz Mielniczek - napastnik - Ciarko PBS Bank STS Sanok - sierpień 2015
Robin Malý - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2015
Anton Bek - bramkarz - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015
Aleksandr Miedwiediew - obrońca - Orlik Opole - sierpień 2015
Alaksandr Dziehciarau - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015
Patrick Bzdyl - obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015
Sylvester Bzdyl - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2015
Władysław Grajewski - bramkarz - Orlik Opole - sierpień 2015
Peter Gapa - napastnik - Orlik Opole - wrzesień 2015
Imants Ļeščovs - obrońca - Orlik Opole - wrzesień 2015
Damian Kran - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - wrzesień 2015
Łukasz Bułanowski - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - wrzesień 2015
Patrick Bzdyl - obrońca - Ciarko PBS Bank STS Sanok - sierpień 2015
Anton Żukow - napastnik - Zagłębie Sosnowiec - październik 2015
2014/2015
Maciej Rompkowski - Napastnik - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2014
Mateusz Wardecki - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Grzegorz Rostkowski - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2014
David Skočovsky - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Zdenek Deutsch - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Michal Chana - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014
David Rangl - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014
Michal Pavlu - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014
Martin Filo - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2014
Witalij Andrejkiw -obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2014
Igor Lazić - Napastnik - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014
Mate Krešimir Tomljenović - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014
Dawid Maj - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014
Martin Krczula - Obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014
Michal Danko - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Michal Chvostek - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Ryan Malinowski - Bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2014
Martin Kysza - Bramkarz - Polonia Bytom - sierpień 2014
Martin Filo - Napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2014
Konstantin Riabenko - Obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2014
Karel Richter - Napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2014
Agris Saviels - Obrońca - Ciarko PBS Bank - sierpień 2014
Johan Burlin - Obrońca - Ciarko PBS Bank - sierpień 2014
Michal Pavlu - Obrońca - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Lukáš Mičulka - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2014
Stanisław Wierietiennikow - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014
Michal Imrich - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2014
David Videlka - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2014
Vratislav Vajner - Bramkarz - Naprzód Janów - sierpień 2014
Jan Pernisz - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014
Michal Benadik - obrońca - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2014
Matus Panis - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2014
Tomas Fikrt - bramkarz - Naprzód Janów - wrzesień 2014
Tomas Franek - napastnik - GKS Tychy - wrzesień 2014
Marek Wróbel - napastnik - Orlik Opole - sierpień 2014
Miika Kiviranta - napastnik - Orlik Opole - wrzesień 2014
Michal Danko - obrońca - Orlik Opole - wrzesień 2014
Stanisław Wierietiennikow - Obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2014
Wiaczesław Kozub - napastnik - Comarch Cracovia - wrzesień 2014
Tomas Kana - napastnik - Comarch Cracovia - wrzesień 2014
David Turon - obrońca - Comarch Cracovia - wrzesień 2014
Dmitrij Zabołotniew - Obrońca - GKS Tychy - listopad 2014
Adam Sedlak - Obrońca - GKS Tychy - listopad 2014
Jaroslav Hertl - Obrońca- GKS Tychy - listopad 2014
2013/2014
Radosław Nalewajka - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Łukasz Nalewajka - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Jarosław Dołęga - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Tobiasz Bernat - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Marcin Słodczyk - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Jarosław Nobis - Bramkarz - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Mariusz Ryszkaniec - Bramkarz- Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Jakub Gimiński - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Tomasz Kulas - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Daniel Zarotyński - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - kwiecień 2013
Daniel Lundin - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - lipiec 2013
Arthur Gulbinowicz - napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2013
Ivan Reitmayer - obrońca - KTH Krynica - sierpień 2013
Nick Dupuis - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2013
Sean Menton - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2013
Robin Kovar - napastnik - GKS Tychy - sierpień 2013
Nikita Razdolski - obrońca - KTH Krynica - sierpień 2013
Nejc Berlisk - obrońca - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013
Marjan Manferda - napastnik - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013
Michal Jeslinek - napastnik - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013
Martin Trochta - napastnik - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013
Michal Pavlu - obrońca - Ciarko PBS Bank KH Sanok - sierpień 2013
Daniel Galant - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2013
David Hoda - obrońca - GKS Tychy - sierpień 2013
Adam Vrba - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2013
Ryan Malinowski - bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2013
Mariusz Ryszkaniec - bramkarz - KTH Krynica - sierpień 2013
Bartosz Maza - bramkarz - KTH Krynica - sierpień 2013
Pavel Kostromitin - obrońca - KTH Krynica - sierpień 2013
Daniel Kohanchuk - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013
Jeffrey Kohanchuk - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013
Filip Pesta - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013
Jakub Jaskólski - obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2013
Sebastian Baca - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013
Martin Przygodzki - napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2013
Ołeksandr Chmyl - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Nikołaj Sidorow - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Sean Menton - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Łukasz Kulik - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Dominik Nahunko - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Konrad Lacheta - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Zoltan Kubat - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Remigiusz Gazda - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Maciej Stehlik - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Marcin Kołodziej - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
David Iláš - bramkarz - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Roscoe Sweeney - napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Aaron Schwartz - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Łukasz Białek - bramkarz - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Mateusz Kafel - obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2013
Peter Gula - obrońca - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013
Kostiantyn Riabenko - obrońca - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013
Ołeksandr Skorochod - obrońca - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013
Kamil Duszak - obrońca - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2013
Filip Macejka - napastnik - Aksam Unia Oświęcim - styczeń 2014
Daniel Minge - napastnik - Aksam Unia - styczeń 2014
2012/2013
Martin Stepan - Napastnik - Nesta Toruń - lipiec 2012
Marek Mikusovic - Napastnik - Nesta Toruń - lipiec 2012
Tomáš Petruška - Napastnik - GKS Tychy - lipiec 2012
Tomáš Urbánek - Obrońca - Comarch Cracovia - sierpień 2012
Jakub Ciupa - Napastnik - Comarch Cracovia - sierpień 2012
Gleb Łucznikow - Napastnik - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012
Matic Jancar - Napastnik - Unia Oświęcim - sierpień 2012
Mateusz Pawlak - Obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2012
Denis Samoylenko - Napastnik - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012
Josef Pour - Obrońca - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012
Simon Artymowicz - Bramkarz - Ciarko PBS Bank - sierpień 2012
Jan Blatoň - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2012
Krzysztof Zborowski - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2012
Karol Szaniawski - Obrońca - HC GKS Katowice - sierpień 2012
Paweł Połącarz - Napastnik - HC GKS Katowice - sierpień 2012
Pawieł Kucewicz - Napastnik - Aksam Unia Oświęcim - sierpień 2012
Juraj Minčák - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2012
Kacper Guzik - Napastnik - GKS Tychy - wrzesień 2012
Stefan Fabian - Obrońca - GKS Tychy - listopad 2012
Marek Zukal - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - styczeń 2013
Patrik Vrana - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - styczeń 2013
2011/2012
Łukasz Bartak - Napastnik - ComArch Cracovia Kraków/Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Lukáš Hruzík - Obrońca - ComArch Cracovia Kraków - sierpień 2011
Pavel Zdrahal - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Martin Opatovsky - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Anton Lezo - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Peter Trokan - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Michał Krokosz - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2011
Pavel Kostromitin - Obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2011
Justin Mazurek - Obrońca - Nesta Toruń - sierpień 2011
Nikifor Szczerba - Bramkarz - JKH GKS Jastrzębie - sierpień 2011
Ryan Olidis - Napastnik - ComArch Cracovia Kraków - sierpień 2011
David Brodawski - Obrońca - Cracovia Kraków/HC GKS Katowice - sierpień 2011
Adam Podgórski - Napastnik - Ciarko PBS Bank Sanok - wrzesień 2011
Vaclav Chomic - Napastnik - GKS Tychy - wrzesień 2011
Kacper Guzik - Napastnik - GKS Tychy - grudzień 2011
Ladislav Opravil - Napastnik - Polonia Bytom - grudzień 2011
2010/2011
Adam Beňa - Obrońca - Aksam Unia Oświęcim - lipiec 2010
Marc Slupski - Napastnik - ComArch Cracovia Kraków - lipiec 2010
Mark Kwoka - Bramkarz - KS KTH Krynica/ComArch Cracovia Kraków - lipiec 2010
Sacha Alaby - Obrońca - Cracovia - sierpień 2010
Jiří Heš - Obrońca - GKS Tychy - sierpień 2010
Lubomír Korhoň - Napastnik - GKS Tychy - sierpień 2010
Martin Čižek - Obrońca - KTH Krynica - sierpień 2010
David Hoda - Obrońca - KTH Krynica - sierpień 2010
Justin Mazurek - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2010
Mark Kolanos - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień 2010
Marek Ivan - Napastnik - Naprzód Janów - sierpień 2010
Filip Sztefanka - Obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2010
Bartłomiej Talaga - Obrońca - Naprzód Janów - sierpień 2010
Mikael Hajdus - Obrońca - MMKS Podhale - grudzień 2010
2009/2010
Aleksander Golc - Napastnik - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Aleksander Klimow - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Wiaczesław Triasunow - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Jewgienij Afonin - Napastnik - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Tomas Volek - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Patrick Scibran - Obrońca - Ciarko KH Sanok/Unia Oświęcim - sierpień 2009
Krzysztof Kozłowski - Obrońca - GKS Tychy/Naprzód Janów - sierpień 2009
Duszan Brinczko - Obrońca - Ciarko KH Sanok - sierpień 2009
Jan Nekvinda - Napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2009
Jan Fišera - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2009
Ondřej Lyčka - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2009
Marian Mlynář - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2009
Lumír Rosůlek - Napastnik - Polonia Bytom - sierpień 2009
Martin Piecha - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - sierpień/wrzesień 2009
Mark Kwoka - Bramkarz - Ciarko KH Sanok - listopad 2009
2008/2009
Antonín Sprušil (Czechy) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - kwiecień 2008
Kamil Vávra (Czechy) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - kwiecień 2008
Łukasz Podsiadło - Napastnik - KH Sanok
2007/2008
Rafał Balcewicz - Napastnik - Unia Oświęcim - lipiec 2007
Pavel Ostapenko - Napastnik - Cracovia Kraków - 01.08 - 08.08.2007
Marian Kučerka - Obrońca - KH Sanok - 17.07 - 08.08.2007
Pavol Frano - Napastnik - KH Sanok - 17.07 - 14.08.2007
Igor Malinka - Obrońca - KH Sanok - 17.07 - 14.08.2007
Dávid Havíra - Napastnik - KH Sanok - 16.08 - 17.08.2007
Pavol Hajduk - Napastnik - KH Sanok - 16.08 - 17.08.2007
Arkadiusz Fryźlewicz - Napastnik - KH Sanok/Unia Oświęcim - sierpień 2007
Grzegorz Gąska - Obrońca - KH Sanok - 31.07-31.08.2007
Pavol Zavacký - Napastnik - KH Sanok - 17.08.2007
Marcin Hak - Obrońca - KH Sanok - Sierpień 2007
Martin Holuša - Napastnik - Unia Oświęcim - Sierpień 2007
Viliam Chovanec (Słowacja) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - czerwiec-sierpień 2007
Matthias Krehl (Niemcy) - Napastnik - KH Sanok - sierpeiń 2007
Marc Hemmerich (Niemcy) - Obrońca - KH Sanok - sierpień 2007
Ľuboš Zetík (Słowacja) - Napastnik - Naprzód Janów - maj/sierpień 2007
Marek Gatt (Słowacja) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - listopad 2007
Milan Vodrážka (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - listopad 2007
Petr Stakula (Słowacja) - Napastnik - Zagłębie Sosnowiec - grudzień 2007
Roman Jaško (Słowacja) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - styczeń 2008
Stanislav Hajas (Słowacja) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - styczeń 2008
Andre Niec (Słowacja) - Napastnik - Unia Oświęcim - styczeń 2008
Justin Mazurek - Obrońca - KH Sanok
2006/2007
Ivan Černý (Słowacja) - Obrońca - Stoczniowiec Gdańsk - 18.07.2006-02.08.2006
Lubomir Baranok (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - Sierpień 2006
Mikuláš Velček (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - Sierpień 2006
Lukas Lhotsky (Czechy) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - 18-20 Sierpień 2006
Jozef Malíček (Słowacja) - Napastnik - TKH Toruń - 12-18 sierpień 2006
Grzegorz Sobała - Napastnik - Cracovia Kraków - 17-19 sierpień 2006
Ondrej Prokop (Słowacja) - Napastnik - Cracovia Kraków - 17-19 sierpień 2006
Aleš Černý (Czechy) - Obrońca - Cracovia Kraków - 17-19 sierpień 2006
Egidijus Bauba (Litwa) - Napastnik - Podhale Nowy Targ - sierpień 2006
Stefan Majernik (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - 28 sierpień-1 wrzesień
Jiří Prkna (Czechy) - Obrońca - Polonia Bytom - sierpień 2006
Marek Matej (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok/Legia Warszawa - sierpień 2006
Tomas Holienka (Słowacja) - Napastnik - Legia Warszawa - sierpień 2006
Milan Soták (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - sierpień 2006
Peter Štekláč (Słowacja) - Obrońca - KH Sanok - sierpień 2006
Milan Takáč (Słowacja) - Obrońca - KH Sanok - sierpień 2006
Ľubomír Petrovič (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - sierpień 2006
Jarosław Bolbotowski (USA/Polska) - Napastnik - GKS Tychy/KH Sanok - sierpień 2006
Martin Labaj (Słowacja) - Obrońca - KH Sanok - 18-19 wrzesień 2006
Miroslav Taragel (Słowacja) - Napastnik - KH Sanok - 18-19 wrzesień 2006
Dawid Tomasiak (Polska) - Obrońca - KH Sanok - 19-25 październik 2006
Martin Lupač (Czechy) - Obrońca - TKH Toruń - 16-20 październik 2006
Marek Cmunt (Czechy) - Napastnik - TKH Toruń - 16-20 październik
Ivan Padělek (Czechy) - Napastnik - Podhale Nowy Targ - 12 październik
Michal Kowalik (Kanada) - Napastnik - Cracovia Kraków - październik 2006
Jozef Malíček (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - listopad 2006
Miroslav Ižvolt (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - listopad 2006
Juraj Kanás (Słowacja) - Napastnik - Polonia Bytom - listopad 2006
Robert Kapuscinski (Kanada) - Napastnik - KH Sanok - grudzień 2006
Daniel Kraft (Czechy) - Obrońca - Zagłębie Sosnowiec - grudzień 2006
Roman Šimunek (Słowacja) - Napastnik - KTH Krynica - grudzień 2006
Vladimir Hubka (Słowacja) - Obrońca - JKH Jastrzębie - 2006
2005/2006
Jozef Potáč (Obrońca) - Słowacja - TKH Toruń - Czerwiec 2005
Jozef Voskár (Napastnik) - Słowacja - TKH Toruń - Sierpnień 2005
Milan Filipi (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpnień 2005
David Dolnicek (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpień 2005
Andrei Gorovoi (Obrońca) - Ukraina - KH Sanok - Listopad 2005
Ilia Ogurow - Rosja - TKH Toruń - Grudzień 2005
Anton Bucharan - Rosja - TKH Toruń - Grudzień 2005
Jozef Mihálik (Napastnik) - Słowacja - Unia Oświęcim - Lipiec 2005
Martin Kolcun (Napastnik) - Słowacja - KTH Krynica - Czerwiec 2005
Zbynek Marak (Napastnik) - Czechy - GKS Tychy - Lipiec 2005
Štěpán Hrůza (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpień 2005
Brian Dillon (Obrońca) - Kanada - Legia Warszawa - Grudzień 2005
Marian Lastiak (Napastnik) - Słowacja - KH Sanok - Sierpień 2005
2004/2005
Kaupo Kaljuste (Obrońca) - Estonia - GKS Tychy - Lipiec 2004
Olle Sildre (Napastnik) - Estonia - GKS Tychy - Lipiec 2004
Juraj Jurík (Napastnik) - Czechy - TKH Toruń - Sierpień 2004
Peter Straka (Napastnik) -Słowacja - TKH Toruń - Sierpień 2004
Tibor Tatár (Napastnik) - Słowacja - TKH Toruń - Wrzesień 2004
Rudolf Vysoky (Napastnik) - Słowacja - KH Sanok - Listopad 2004
Severyn Wojcik (Bramkarz) - Kanada/Polska - Cracovia/Podhale - Lipiec/Sierpien 2004 Sergei Palkin (Napastnik) - Rosja - TKH Toruń - Sierpień 2004
Jozef Malíček (Napastnik) - Słowacja - Podhale Nowy Targ - Wrzesień 2004
Peter Kristian (Napastnik) - Słowacja - Podhale Nowy Targ - Wrzesień 2004
2003/2004
Martin Malkus (Napastnik) - Czechy - Stoczniowiec Gdańsk - Lipiec 2003
2002/2003
Matus Filo (Bramkarz) - Słowacja - KTH Krynica
Vladimir Capek (Obrońca) - Słowacja - KTH Krynica
2001/2002
Libor Dibelka (Napastnik) - Czechy - Stoczniowiec Gdańsk - Czerwiec 2001
Jiří Suhrada (Napastnik) - Czechy - Polonia Bytom - Sierpień 2001
2000/2001
Aleksandr Zarudny (Bramkarz) - Białoruś - Stoczniowiec Gdańsk/Podhale Nowy Targ - Grudzień 2005
Ivan Osko (Obrońca) - Słowacja - KTH Krynica/GKS Tychy
Milan Zborilak (Obrońca) - Czechy - GKS Tychy
Viktor Shariton (Napastnik) - Białoruś - Podhale Nowy Targ
John Lilley (Napastnik) - USA - Podhale Nowy Targ
1999/2000
Sergei Bykov (Obrońca) - Rosja - Stoczniowiec Gdańsk
Dmitri Timofeev (Obrońca) - Rosja - Stoczniowiec Gdańsk - Listopad 1999
Aleksandr Krapivin (Napastnik) - Rosja - Stoczniowiec Gdańsk -
Dmitri Belko (Napastnik) - Białoruś - Stoczniowiec Gdańsk
Dmitri Niczuchin
Radek Hönsch (Napastnik) - Czechy - Polonia Bytom - Sierpień 1999
Jaromír Puffer - (Obrońca) - Czechy - Polonia Bytom - Sierpień 1999
1995/1996
Raymond Woishek (?) - Stany Zjednoczone - STS Sanok
Daniel Crowley (?) - Stany Zjednoczone - STS Sanok
JEŚLI PAMIĘTASZ KTO I KIEDY BYŁ NA TESTACH I CHCESZ NAM POMÓC TO WYŚLIJ E-MAIL: konto@hokej.net