Hokej.net Logo

Aktualności: Pozostałe

Znaleziono: 11081

PALH: Powrót do gry po feriach zimowych!

Ogromne emocje, zacięte mecze i trudne pojedynki na każdym szczeblu Południowej Amatorskiej Ligi Hokeja.

II Liga: Zwycięstwo przed własną publicznością

Grad goli obejrzeli kibice w Krynicy-Zdroju. Hokeiści Infinitas KH KTH Krynica pokonali na własnym lodzie Gazdę Team Nowy Targ 9:5.

Analiza Wzorców Zakładów Bukmacherskich na Żużel w Polsce

W Polsce, żużel to nie tylko sport, ale także obszar niezwykle intensywnego zainteresowania kibiców. W naszym kraju ogromna ilość osób śledzi wyścigi żużlowe, a także obstawia na ten sport w zakładach bukmacherskich.

Przyjaciele WOŚP-u ulegli HRAP-owi [FOTO]

W minioną sobotę, 20 stycznia, Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich mierzyła się w charytatywnym meczu na Stadionie Zimowym w Tychach z Przyjaciółmi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wygrali 9:4. Celem tej szczytnej akcji było zbieranie środków w ramach 32. Finału WOŚP.

PALH: Podsumowanie rewanżowego starcia w 2. lidze

W ubiegły weekend, 21 stycznia o godzinie 17:00 został rozegrany jedyny mecz piątej kolejki grupy zachodniej 2 ligi Południowej Amatorskiej Ligi Hokeja.

Już w sobotę w Nowym Targu jubileuszowy Winter Classic

Wszystko zaczęło się 1 stycznia 2015 roku, kiedy grupa przyjaciół po raz pierwszy zorganizowała – na wzór swoich dziecięcych wspomnień – mecz hokejowy na zewnętrznym boisku. Nikt wówczas nie myślał, że z czasem stanie się to cykliczna i jedna z największych i najważniejszych imprez charytatywnych na Podhalu. Już w sobotę 20 stycznia odbędzie się jej jubileuszowa 10. edycja.

Już w sobotę kolejny mecz charytatywny

Już w najbliższą sobotę 20 stycznia o godzinie 17:00 na lodowisku w Tychach będziemy mogli obejrzeć spotkanie Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z Przyjaciółmi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Hokej dla osób niewidomych

Czy brak lub utrata wzroku może być przeszkodą w grze w hokeja? Nie w Kanadzie.

PALH: Powrót do ligowych zmagań

Po przerwie świąteczno - noworocznej wróciły rozgrywki Południowej Amatorskiej Ligi Hokeja. Za nami pierwsze mecze.

Tor Stegny i dwie pełnowymiarowe tafle! Ciekawa inwestycja w Warszawie

Tor łyżwiarski Stegny w Warszawie otrzyma blisko 72,5 mln zł wsparcia z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Minister Sławomir Nitras oraz prezydent m. st. Warszawy Rafał Trzaskowski podpisali w środę 10 stycznia umowę o dofinansowanie inwestycji strategicznej dla rozwoju sportów lodowych w Polsce.

Oto najstarszy polski hokeista! Wiesław Smoliński ma 88 lat

Ostatnio mieliśmy okazję dowiedzieć się, kto jest najstarszym aktywnym hokeistą w naszym kraju. Przed Wami Wiesław Smoliński, który ma już 88 lat i wciąż jest czynnym zawodnikiem drużyny Orły Przasnysz.

Dziękujemy za wsparcie - Joker - Błotniki i Kosmetyki Samochodowe

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem dziękujemy serdecznie firmie Joker, która zajmuje się dystrybucją błotników oraz kosmetyków samochodowych.

Dziękujemy za wsparcie - Sancrypt

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem dziękujemy serdecznie firmie Sancrypt, która zajmuje się budową i eksploatacją rurociągów.

Dziękujemy za wsparcie - Eko-Dom Sanok

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem dziękujemy serdecznie dystrybutorowi pokryć dachowych Eko Dom-Trans Sanok.

Dziękujemy za wsparcie - Pizzeria Matteo Oświęcim

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem dziękujemy serdecznie pizzerii Matteo z Oświęcimia.

Dziękujemy za wsparcie - Garden Space

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem dziękujemy serdecznie firmie Garden Space, oferującej wiodące i ekskluzywne wyposażenie outdoor.

Dziękujemy za wsparcie - Pub Sportowy IGLO Tychy

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem dziękujemy serdecznie pubowi sportowemu IGLO z Tychów.

Dziękujemy za wsparcie - Witkowska Ubezpieczenia Sanok

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem dziękujemy serdecznie firmie Witkowska Ubezpieczenia z Sanoka, zajmującej się usługami ubezpieczeniowymi.

Dziękujemy za wsparcie - Biuro Nieruchomości KONTRAKT

W tym cyklu chcielibyśmy przybliżyć naszych partnerów, którzy w sezonie 2023/2024 zdecydowali się wesprzeć naszą działalność. Tym razem serdeczne dziękujemy za wsparcie Biuru Nieruchomości KONTRAKT z Oświęcimia.

75 tysięcy na charytatywnym meczu! [GALERIA]

16 grudnia tego roku odbyło się spotkanie Przedsiębiorców z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich, którego celem była zbiórka pieniędzy na Marcina i Dominika, którzy mają złamane kręgosłupy, a także na młodzież Naprzodu Janów i dziewczyny UKKS-u Katowice.

© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe