Hokej.net Logo

2022.05.01 16:30 Litwa - Polska

2022.04.29 20:00 Polska - Serbia

2022.04.28 20:00 Polska - Japonia

2022.04.26 20:00 Polska - Ukraina

2022.04.25 20:00 Estonia - Polska

2021.12.18 17:30 Polska - Ukraina

2021.12.17 19:00 Polska - Węgry

2021.12.16 19:00 Polska - Francja

 

Polska – Litwa 11:3 (1:2, 3:0, 7:1)

0:1 - Ilja Četvertak - Jaunius Jasinevičius, Nerijus Ališauskas (02:07, 5/4),

1:1 - Kamil Paszek - Krystian Dziubiński, Kamil Wałęga (05:16),

1:2 - Aurimas Gaidauskas - Emilijus Krakauskas (10:44),

2:2 - Dominik Paś - Paweł Zygmunt, Radosław Sawicki (32:41),

3:2 - Krystian Dziubiński - Kamil Wałęga, Alan Łyszczarczyk (36:04),

4:2 - Paweł Zygmunt - Alan Łyszczarczyk, Oskar Jaśkiewicz (39:38)

5:2 - Olaf Bizacki - Radosław Sawicki, Paweł Zygmunt (41:06),

6:2 - Krystian Dziubiński - Jakub Bukowski, Kamil Wałęga (44:10),

7:2 - Dominik Paś (48:18),

8:2 - Karol Biłas - Kamil Wróbel, Dominik Jarosz (53:15),

9:2 - Paweł Zygmunt - Radosław Sawicki (54:25, 5/4),

10:2 - Bartłomiej Jeziorski - Jauhienij Kamienieu (55:37),

11:2 - Oskar Jaśkiewicz - Kamil Wałęga, Radosław Sawicki (56:33),

11:3 - Ilja Četvertak (59:46, 4/4).


Minuty karne: 10-8
 

Polska: Kieler - Wajda, Paszek; Dziubiński, Wałęga (2), Łyszczarczyk - Jaśkiewicz, Bizacki; Sawicki (2), Paś, Zygmunt (2) - Zieliński, A. Jaworski; Bukowski (2), Tyczyński, Krężołek - Biłas, Kamienieu (2); Wróbel, Jarosz, Jeziorski.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Litwa: Pavliukov (2) (od 53:16 Grigaravičius) - Jasinevičius, Ališauskas; Bendžius, Binkulis, Četvertak (2) - Gaidauskas (2), Protčenko; Krasilnikovas, Boroška, Krakauskas - Gusevas, Rumševičius; Noreika (2), Kudrevičius, Bogdziul - Silinas, Motiejūnas; Plepys, Kuzminov, Laimutis.
Trener: Ron Pasco.

 

Estonia - Polska 1:8 (0:4, 0:3, 1:1)
0:1 - Kamil Wałęga (9:27),
0:2 - Patryk Krężołek - Damian Tyczyński, Jakub Bukowski (10:08),
0:3 - Krystian Dziubiński - Alan Łyszczarczyk (11:35),
0:4 - Radosław Sawicki - Dominik Paś (16:01),

0:5 - Krystian Dziubiński - Oskar Jaśkiewicz, Kamil Wałęga (24:07),

0:6 - Radosław Sawicki - Jauhienij Kamienieu, Paweł Zygmunt (28:54),

0:7 - Damian Tyczyński - Kamil Wałęga, Krystian Dziubiński (38:15, 5/4).

0:8 - Jakub Bukowski - Patryk Wajda, Damian Tyczyński (45:30),

1:8 - Christopher Usov (53:43, 5/4).

 

Polska: Kieler – Wajda, Jaśkiewicz; Dziubiński, Wałęga, Łyszczarczyk – Kamienieu, Bizacki; Sawicki, Paś, Zygmunt – Zieliński, A. Jaworski; Bukowski, Tyczyński, Krężołek – Biłas, Naróg; Wróbel, Jarosz, Paszek.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Łotwa B – Polska 4:8 (0:2, 2:1, 2:5) 

0:1 – Kamil Wałęga – Alan Łyszczarczyk, Patryk Wajda (08:52, 5/4),

0:2 – Oskar Jaśkiewicz – Jauhienij Kamienieu, Damian Tyczyński (11:48, 4/4),

1:2 – Normunds Vībāns – Kārlis Bucenieks, Sandis Mežaraups (24:51),

2:2 – Ričards Grīnbergs – Kārlis Bucenieks (27:42, 5/3),

2:3 – Krystian Dziubiński – Alan Łyszczarczyk, Kamil Wałęga (31:46),

2:4 – Alan Łyszczarczyk – Kamil Wałęga, Patryk Wajda (45:46),

3:4 – Normunds Vībāns – Aleksandrs Novikovs (47:22),

3:5 – Paweł Zygmunt – Jakub Bukowski, Dominik Paś (48:02, 5/4),

3:6 – Patryk Krężołek – Mateusz Zieliński, Kamil Paszek (52:18, 5/4),

3:7 – Patryk Krężołek – Kamil Wróbel, Domnik Jarosz (56:02),

4:7 – Kristaps Roķis – Ričards Grīnbergs, Kārlis Bucenieks (58:16, 5/4),

4:8 – Paweł Zygmunt (59:40, 4/6, do pustej bramki).

 

Minuty karne: 18 - 22 (w tym 2 minuty kary technicznej)
 

Polska: Lewartowski – Wajda, Paszek; Dziubiński, Wałęga (4), Łyszczarczyk (8) – Kamienieu, Bizacki (2); Sawicki, Paś, Zygmunt – Zieliński, A. Jaworski (4); Bukowski, Tyczyński, Wróbel – Jaśkiewicz, Naróg; Krężołek, Jarosz (2), Jeziorski.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Polska - Austria 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

0:1 - Manuel Ganahl - Peter Schneider, Thomas Hundertpfund (04:10),

1:1 - Maciej Urbanowicz - Marcin Kolusz, Alan Łyszczarczyk (11:53),

1:2 - Brian Lebler - Lukas Haudum (19:03),

1:3 - Brian Lebler - Bernd Wolf (34:38),

1:4 - Brian Lebler - Dominic Zwerger (53:03).

 

Sędziowali: Andris Ansons, Riku Brander (główni) – Daniel Hynek, Jonas Merten (liniowi).

Minuty karne: 8-10.

Strzały: 10-30

Widzów: 182.

 

Polska: Murray - Kolusz, Ciura; Komorski, Dziubiński, Chmielewski - Wajda, Kostek; Wronka, Pasiut, Zygmunt (4) - Bryk, Górny; Urbanowicz (2), Paś, Łyszczarczyk - Wanacki, Kamienieu (2); Michalski, Starzyński, Przygodzki. 

Trener: Róbert Kaláber 

 

Austria: Kickert - Srong, Unterweger (2); Schneider, Ganahl, Hundertpfund (2) - Pallestrang, Schumnig; Raffl, Herburger, Baumgartner (2) - Zündel, Wolf; Lebler (2), Zwerger, Rossi - Hackl, Huber; Wukovits, Obrist, Haudum.

 

Słowacja - Polska 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

1:0 - Adam Růžička - Peter Čerešňák, Martin Gernát (8:06),

2:0 - Libor Hudáček - Peter Čerešňák, Martin Gernát (24:38),

3:0 - Miloš Roman - Juraj Slafkovský, Šimon Nemec (26:11),

3:1 - Krystian Dziubiński - Alan Łyszczarczyk, Aron Chmielewski (30:17, 5/4),

4:1 - Peter Cehlárik - Libor Hudáček, Tomáš Jurčo (32:19) ,

5:1 - Adam Růžička - Kristián Pospíšil, Róbert Lántoši (48:02).

 

Sędziowali: Linus Ohlund, Michael Tscherrig (główni) - Andreas Weise Kroyer, Davis Zunde (liniowi)

Minuty karne: 6-12

Strzały: 48-17 (22:7, 17:7, 9:3).

Widzów: 3685.

 

Słowacja: Konrád - Marinčin, Jaroš; Cehlárik, Hrivík, Jurčo - Čerešňák, Gernát; Pospíšil (4), Ružička, Lantoši - Grman, Kňažko; Studenič, Hudáček, Daňo - Ďaloga (2), Nemec; Slafkovský, Roman, Gríger.

Trener: Craig Ramsay

 

Polska (2): Murray - Kolusz, Ciura; Paś (2), Dziubiński (2), Chmielewski - Wajda, Kostek; Wronka, Pasiut, Zygmunt - Bryk, Górny (2); Urbanowicz (2), Komorski, Łyszczarczyk - Wanacki, Jaśkiewicz; Wałęga (2), Starzyński, Przygodzki. 

Trener: Róbert Kaláber

 

Białoruś - Polska 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
0:1 Filip Komorski - Alan Łyszczarczyk (54:59)

Minuty karne: 4-4.
Strzały: 46-19.
Wznowienia: 36-24.
Widzów: 150.

Białoruś: Taylor - Bailen, Koliaczonok; Protas, Szaranhowicz, Prince - Lisawiec, Jaromienka; Dziamkou, Platt, Paré - Hatawiec, Korabau; Kadoła, Staś, Bujnicki - Sałaujou, Sapieha; Kamarou, Paulawicz, Usau.

Polska: Murray - Kolusz, Ciura; Paś, Dziubiński, Chmielewski - Wajda, Kostek; Wronka, Pasiut, Zygmunt - Bryk, Górny; Urbanowicz, Komorski, Łyszczarczyk - Wanacki, Jaśkiewicz; Michalski, Starzyński, Przygodzki.

 

JKH GKS Jastrzębie - Reprezentacja Polski 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
0:1 - Zygmunt - Wronka, Pasiut (15:48),
0:2 - Zygmunt - Pasiut (28:08),
0:3 - Pasiut - Wronka, Bryk (30:50)

JKH: Kieler – Bahalejsza (2), E. Ševčenko; Baszyrow, Rac, Pelaczyk - Jass, Gimiński; Razgals, Mlynarovič, Płachetka – Horzelski, Kamienieu; A. Ševčenko, Pavlovs (2), Kalns - Wróblewski; Ł. Nalewajka, Jarosz, R. Nalewajka
II Trener: Rafał Bernacki

Polska: Raszka - Wanacki, Ciura (2); Chmielewski, Dziubiński, Paś – Wajda, Kostek; Zygmunt, Pasiut, Wronka – Bryk, Górny; Wałęga, Komorski, Łyszczarczyk – Jaśkiewicz; Krężołek, Starzyński (2), Przygodzki oraz Michalski.
Trener: Róbert Kaláber

 

Reprezentacja Polski – Re-Plast Unia Oświęcim 7:1 (2:0, 4:0, 1:1)
1:0 - Maciej Urbanowicz (08:07),
2:0 - Kamil Górny - Alan Łyszczarczyk (19:18),
3:0 - Grzegorz Pasiut - Patryk Wronka (26:52),
4:0-  Maciej Urbanowicz - Kamil Górny (27:37),
5:0 - Patryk Wronka - Grzegorz Pasiut (35:26),
6:0 - Alan Łyszczarczyk (36:17),
7:0 - Aron Chmielewski - Krystian Dziubiński, Bartosz Fraszko (40:27),
7:1 - Victor Rollin Carlsson – Daniił Oriechin (44:25)

Minuty karne: 4-8

Polska: Murray – Kolusz (4), Ciura; Chmielewski, Dziubiński, Fraszko – Wajda, Kostek; Krężołek, Pasiut, Wronka – Bryk, Górny; Urbanowicz, Komorski, Łyszczarczyk – Wanacki, Jaśkiewicz; Michalski, Wałęga, Przygodzki.
Trener: Róbert Kaláber

Unia: Saunders (od 33. min R. Kowalówka) – Glenn, Bezuška; Da Costa, Carlsson, Skinnars – Łoginow (4), MacDonald (2); Phillips (2), Krzemień, Oriechin – P. Noworyta, M. Noworyta; Themár, Trandin, S. Kowalówka – Dudkiewicz, Paszek, Wanat.
Trener: Tom Coolen

 

Polska - Rumunia 2:3 d. (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)

0:1 Łymanski - Fodor, Żagidulin (07:16)

1:1 Aron Chmielewski - Mateusz Bryk (12:12)

1:2 Consantin - Valchar, Rasułow (22:52, 5/4)

2:2 Aron Chmielewski - Patryk Krężołek, Mateusz Bryk (44:45, 5/4)

2:3 Żagidulin - Fodor (62:02)

 

Sędziują: Trilar, Pahor (główni) - Arlič, Snoj (liniowi)

Strzały: 39:29 (10:10, 11:10, 16:6, 2:3)

Minuty karne: 6:6

Widzów: 

 

Polska: Murray (od 22:53 Raszka) - Ciura, Wanacki; Sawicki, Pasiut, Krężołek - Bryk, Górny; Chmielewski, Paś, Przygodzki - Kostek, Kamienieu; Mroczkowski, Wałęga (2), Urbanowicz - Michałowski (2), Horzelski; R. Nalewajka, Jarosz (2), Marzec.

Trener: Róbert Kaláber

 

Rumunia: Polc – Bors, Rasułow; Żagidulin, Consantin, Valchar – B. Gajdo, Ferencz; Casaneanu, Rokaly, Fodor – Antal, Berdila (2); Z. Peter (2), T. Gajdo (2) – Jemelianienko; Vasile, Łymanski, B.-Sz. Peter.

Trener: Julius Penzes

 

Słowenia - Polska 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

0:1 Grzegorz Pasiut - Dominik Paś (05:23, 4/5)

1:1 Gregor Koblar - Blaž Tomaževič, Luka Kalan (07:07)

2:1 Nik Simšič - Anže Kuralt, Klemen Pretnar (21:52, 5/4)

 

Sędziują: Režek, Ofner (główni) - Arlič, Nothegger (liniowi)

Strzały: 18-27 (6:8, 8:8, 4:11)

Minuty karne: 6-6

 

Słowenia: Us - Pretnar, Repe; Kuralt, Pešut, Ograjenšek - Crnovič, Stojan; Tomaževič (2), Sodja, Jezovšek - Pavlin, Čepon; Kalan (2), Koblar, Maver - Magovac, Štebih; Kapel, Simšič, Čimžar (2) oraz Šturm.

Trener: Matjaž Kopitar


Polska: Raszka - Wanacki, Ciura; Sawicki, Pasiut (2), Krężołek - Bryk, Górny; Mroczkowski, Wałęga, Chmielewski - Kostek, Kamienieu (2); Urbanowicz, Paś, R. Nalewajka - Michałowski, Horzelski; Przygodzki (2), Jarosz, Jeziorski.

Trener: Róbert Kaláber

 

Francja - Polska 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
1:0 - Bozon (53:59)

 

Sędziują: Nikolic, Bulovec (główni) - Hribar, Snoj (liniowi)

Strzały: 31-20 (7:3, 14:9, 10:8)

Minuty karne: 8–4

Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.

 

Francja: Buysse – Thiry, Bault; Rech, Bertrand, T. Bozon – Baazi, Manavian (2); Douay, Matima (2), Berthon – Llorca, Gallet; Treille (4), Valier, Leclerc – Crinon. Hecquefeuille; K. Bozon, Bougro, Farnier.

Trener: Philippe Bozon


Polska: Raszka - Wanacki, Ciura; Krężołek, Pasiut, Jeziorski - Bryk, Górny; Mroczkowski, Paś, Chmielewski - Kostek, Kamienieu; R. Nalewajka, Wałęga, Urbanowicz (2) - Michałowski, Horzelski (2); Marzec, Jarosz, Sawicki.

Trener: Róbert Kaláber

 

Austria - Polska 3:2 (2:1, 0:1,1:0)

1:0 - Richter - Nissner, Hackl (04:06),

1:1 - Zygmunt - Krężołek (09:31),

2:1 - Harnisch - Huber, Rauchenwald (17:34, 5/4),

2:2 - Kostek - Urbanowicz, Horzelski (37:50),

3:2 - Huber (57:41, 4/5),

 

Sędziują: Nikolic, Bulovec (główni) - Hribar, Miklic (liniowi)

Strzały: 29-13 (11-6, 8-5, 10-2)

Minuty karne: 18–22

Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.

 

Austria: Starkbaum - Ganahl (2), Hackl, Harnisch, Haudum, Huber, Kainz, Kirschlager, Kragl (2), Maier, Maxa (10), Nissner, Rauchenwald, Richter (2), P. Schneider, R. Schneider, Schwinger, Thaler, Ulmer, Wolf (2), Zündel.

Trener: Roger Bader

 

Polska: Murray - Ciura, Wanacki; Chmielewski (2), Zygmunt (2), Pasiut  - Bryk, Górny; Jeziorski, Wałęga, Urbanowicz - Kostek, Kamienieu (12); Mroczkowski (2), Paś, Krężołek, - Horzelski, Michałowski; Marzec (4), Jarosz, R. Nalewajka.

Trener: Robert Kaláber

 

Polska – Ukraina 4:3 d. (1:0, 2:1, 0:2, d, 1:0)

1:0 - Christian Mroczkowski (01:49),

2:0 - Aron Chmielewski - Kamil Górny, Paweł Zygmunt (23:49, 5/4),

2:1 - Andrij Denyskin - Wsewołod Tołstuszko, Dienis Borodaj (32:35),

3:1 - Szymon Marzec (36:48),

3:2 - Bohdan Stupak - Serhij Babyneć, Dmytro Danyłenko (44:01, 5/4),

3:3 - Andrij Michnow - Andrij Denyskin, Wsewołod Tołstuszko (51:12),

4:3 - Mateusz Bryk - Paweł Zygmunt (61:37).

 

Sędziowali: Nikolic, Rezek (główni) - Arlic, Bergant (liniowi)

Strzały: 33-21 (9-7, 13-8, 10-6, 1-0)

Minuty karne: 2–6.

Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.

 

Polska: Murray - Ciura, Wanacki; Zygmunt, Pasiut, Chmielewski - Bryk, Górny; Sawicki, Wałęga, Urbanowicz - Kostek, Kamienieu; Mroczkowski, Paś, Krężołek - Horzelski, Michałowski; Marzec, jarosz, Przygodzki.

Trener: Robert Kaláber

 

Ukraina: Ohandżanian - Ałeksandrow, Babyneć, Błahy, Borodai, Czołacz, Danyłenko, Denyskin, Hrebenyk, Krywoszapkin, Mateusewycz, Mazur, Mereżko, Michnow, Nimenko, Sawczenko, Stupak, Sysak, Tołstuszko, Worona.

Trener: Wadym Szachrajczuk

 

Łotwa "B" - Polska 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)

0:1 - Mateusz Bryk - Dominik Paś (29:37),

0:2 - Patryk Wronka - Bartosz Ciura, Olaf Bizacki (30:03),

1:2 - Nikolajs Jelisejevs - Frenks Razgals, Patriks Ozols  (41:14, 5/4),

1:3 - Damian Kapica - Dominik Paś, Kamil Górny (47:42, 5/4),

1:4 - Mateusz Bryk - Grzegorz Pasiut (49:21).

 

Strzały: 29-31 (12-10, 9-11, 10-8)

Wznowienia: 22-29 (7-11, 7-8, 8-10)


 

Łotwa "B": Voris –  Skvorcovs, Ozols; Razgals, Fjodorovs, Jelisejevs – Tumanovs, Gorsanovs (2); Skrastins, Vitolins (2), Andersons (2) – Mateiko (2), Ornins; Puide, Polcs, Petrovics – Millers (2).

Trener: Atvars Trivuncovs.

 

Polska: Murray – Bryk (2), Górny; Kapica, Paś, Urbanowicz – Bizacki, Ciura; Wronka, Pasiut, Zygmunt – Wanacki, Kostek (2); Marzec, Komorski (2), Mroczkowski (2) – Kamienieu, Horzelski; Sawicki, Wałęga, Michalski.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Polska - Litwa 8:1 (0:0, 6:0, 2:1)

1:0 - Paweł Zygmunt - Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka (21:22),

2:0 - Paweł Zygmunt - Paweł Wronka, Grzegorz Pasiut (24:23),

3:0 - Martin Przygodzki - Christian Mroczkowski, Olaf Bizacki (24:52),

4:0 - Kamil Wałęga - Bartłomiej Jeziorski, Jewgienij Kamienieu (25:29).

5:0 - Grzegorz Pasiut - Bartosz Ciura, Patryk Wronka (32:13, 5/4),

6:0 - Olaf Bizacki - Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka (38:33, 4/3),

7:0 - Grzegorz Pasiut - Olaf Bizacki, Patryk Wronka (43:33), 

8:0 - Grzegorz Pasiut - Paweł Zygmunt, Patryk Wronka (54:35),

8:1 - Ugnius Cizas - Ilja Cetvertak (59:34),

 

Sędziowali: Michał Baca – Laurynas Stepankevicius (Litwa) – Mateusz Bucki i Dariusz Pobożniak.

Minuty karne: 8-18.

Strzały: 53-14 (19-3, 25-1, 9-10)

Wznowienia: 35-16 (10-5, 16-6, 9-5)

Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności

 

Polska: Kieler – Bryk (2), Górny; Kapica, Paś (4), Urbanowicz – Jaśkiewicz, Ciura; Wronka, Pasiut, Zygmunt – Bizacki, Kostek; Przygodzki, Komorski (4), Mroczkowski – Kamienieu, Horzelski; Jeziorski, Wałęga, Michalski.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Litwa: Baltrunas (od 40:01 Pawlukow) – Rumsevicius, Gusevas; Bosas, Grinius, Kaleinikovas – Cypas (2), Janusonis; Bendzius, Cizas (4), Cervertak – Bacevicius (2), Jasinevicius (2); Noreika (2), Binkulis, Mukovoz (2) – Silinas, Mikalauskas; Marcinkevicius, Kuzminov (2), Mazulis (2).

Trener: Arunas Aleinikovas

 

Polska - Estonia 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)

1:0 - Christian Mroczkowski - Mateusz Michalski (1:35, 5/4),

2:0 - Filip Komorski - Christian Mroczkowski, Szymon Marzec (12:23),

3:0 - Paweł Zygmunt - Grzegorz Pasiut, Oskar Jaśkiewicz (39:39, 5/4),

3:1 - Andre Linde - Artemi Aleksandrov (39:51),

4:1 - Mateusz Bryk - Kamil Górny, Dominik Paś (41:53, 5/4),

5:1 - Paweł Zygmunt - Patryk Wronka, Bartosz Ciura (47:07),

6:1 - Filip Komorski - Szymon Marzec, Jakub Wanacki (53:04),

 

Sędziowali: Laurynas Stepankevicius (Litwa) i Tomasz Radzik – Dariusz Pobożniak i Andrzej Nenko.

Minuty karne: 10-8.

Strzały: 50-25 (16-7, 16-11, 18-7)

Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.

 

Polska: Raszka – Bryk, Górny; Paś, Sawicki, Urbanowicz (2) – Jaśkiewicz, Ciura (2); Wronka, Pasiut, Zygmunt – Wanacki, Kostek (2); Marzec, Komorski (2), Mroczkowski - Michałowski, Horzelski; Jeziorski, Starzyński (2), Michalski.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Estonia: Kolossov – Slessarevski (2), Stetski; Gornostajev, Vasjonkin, Viitanen - Anufrijev, Kookmaa; Aleksandrov, Hast (2), Linde – Hendrik (2), Marder; Kiik, Svartbro (2), Jurgens – Kudeviita (2), Rozinko; Puzakov, Lodeikin, Kirillov.

Trener: Jussi Tupamäki.

 

Polska – Węgry 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

1:0 - Mateusz Michalski - Filip Starzyński (1:53),

1:1 - Christopher Bodó (22:00),

1:2 - Krisztian Nagy - Istvan Terbocs (42:00).

1:3 - Krisztian Nagy (57:30).

 

Sędziują: Michał Baca, Tomasz Radzik (główny) – Andrzej Nenko, Dariusz Pobożniak (liniowi).

Minuty karne: 10 (w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Filipa Komorskiego) - 35 (w tym kara meczu dla Gergő Nagya).

Strzały: 50-22 (16-9, 11-6, 23-8). 

Wznowienia: 19-21 (15-6, 4-15, -:-).

Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.

 

 

Polska: Murray – Ciura, Bryk; Mroczkowski, Komorski (12), Kapica (2) – A. Jaworski, Górny; Krężołek, Pasiut, Wronka – Kostek (2), Horzelski; Michalski, Starzyński, Przygodzki – Krawczyk, Michałowski; Łyszczarczyk, Paś, Wałęga.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Węgry: Hetényi (Arany) – Garát, Varga; Benk (2), G. Nagy (27), Bodó – Kiss, Vokla (2); Sági, K. Nagy, Terbócs – Sarcia (4), Dóczi; Szigeti, Majoross, R. Tóth – Bukor, Dézsi, Szabad, Kreisz, Vincze

Trener: Sean Simpson.

 

Polska – Węgry 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

1:0 – Filip Komorski – Patryk Wronka (0:25),

1:1 – Zsombor Garát – Krisztián Nagy (9:44, 5/4),

2:1 – Dominik Paś – Damian Kapica (59:55).

 

Sędziowali: Krzysztof Kozłowski, Bartosz Kaczmarek (główni) – Mateusz Bucki, Rafał Noworyta (liniowi)

Minuty karne: 8 (w tym 2 minuty kary technicznej) – 12 (w tym 2 minuty kary technicznej).

Strzały: 32-23 (13-9, 10-5, 9-9) 

Wznowienia: 30-23 (11-6, 9-11, 10-6)

Widzów: mecz rozgrywany bez udziału publiczności.

 

 

Polska: Raszka – Ciura, Bryk (2); Mroczkowski (2), Komorski, Wronka – A. Jaworski, Górny; Krężołek, Pasiut, Kapica – Kostek, Horzelski; Łyszczarczyk, Paś, Sawicki – Krawczyk, Kamienieu (2); Michalski, Starzyński, Przygodzki.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Węgry: Arany – Garát (2), Varga; Benk, G. Nagy, Bodó – Kiss (2), Vokla (2); Sági, K. Nagy (2), Terbócs – Sarcia, Dóczi; Szigeti, Kreisz (2), R. Tóth – Bukor, Szabad, Majoross, Vincze oraz Dézsi.

Trener: Sean Simpson.

 

Polska – Węgry 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)

1:0 – Christian Mroczkowski – Dominik Paś (7:52),

1:1 – Richárd Tóth– János Vas (21:43),

2:1 – Bartłomiej Jeziorski – Filip Starzyński, Bartłomiej Neupauer (25:39, 5/4),

2:2 – István Sofron – Tamás Pozsgai, János Vas (31:29),

2:3 – István Sofron – Péter Zsombor Garát (38:43, 5/4).

 

 

Sędziują: Dániel Rencz, Zsombor Pálkövi – Dániel Soós, Barna Kis- Király.

Minuty karne: 14-10.

Strzały: 26-25.

Widzów: 595

 

Polska: Kieler (Murray) – Wajda, Michałowski; Mroczkowski, Paś, Krężołek – Górny, Bryk, Sawicki, Wałęga, Urbanowicz (2) – Kostek, Tomasik (2); Jeziorski, Neupauer (2), Łyszczarczyk (2) – Szurowski, Kamienieu; Marzec (6), Starzyński, Przygodzki.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Węgry: Bálizs (Hetényi) – Pozsgai, Szirányi (4); G. Nagy, K. Nagy, Sofron (2) – Garat (2), Szabó; Bartalis, Csanyi, Magosi – G. Tóth, Vojtkó; Bodó (2), Sarauer, Terbócs – Kiss, Wehrs; Becze, R. Tóth, Vas.

Trener: Sean Simpson.

 

Węgry – Polska 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

1:0 – Bálint Magosi – Péter Zsombor Garát  (11:30),

2:0 – István Bartalis – Dániel Szabó  (14:23),

2:1 - Martin Przygodzki - Maciej Urbanowicz (20:53, 4/5),

3:1 - Tihamer Becze - Janos Vas, Istvan Terbocs (33:30),

3:2 - Mateusz Bryk (36:24),

4:2 - Gergő Nagy - Tamás Pozsgai, István Sofron (47:38, 5/4),

5:2 - Bence Szirányi - István Sofron, Gergő Nagy (56:06).

 

Sędziują: Vladimir Babic, Ákos Berger (główni) – Norbert Muzsik, Attila Nagy (liniowi).

Minuty karne: 10-8.

Strzały: 48-43.
Widzów: 550

 

Węgry: Hetényi (Bálizs) – Pozsgai, Szirányi (2); G. Nagy (2), K. Nagy, Sofron – Garát, Szabó; Bartalis, Csanyi, Magosi (2) – Varga, Tóth; Bodó (2), Miskolczi, Sarauer – Kiss (2), Wehrs; Becze, Terbócs, Vas.

Trener: Sean Simpson.

 

Polska: Murray (Kieler) – Wajda, Michałowski; Mroczkowski, Paś (2), Krężołek (2) – Górny, Bryk; Sawicki, Wałęga (2), Urbanowicz – Kostek, Tomasik; Jeziorski, Neupauer, Łyszczarczyk (2) – Horzelski, Kamienieu; Marzec, Starzyński, Przygodzki.

Trener: Róbert Kaláber.

 

Kazachstan – Polska 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) 

0:1 - Bartosz Ciura - Krystian Dziubiński (07:28),

0:2 - Martin Przygodzki - Oskar Jaśkiewicz (30:30),

1:2 - Dustin Boyd - Curtis Valk, Nigel Dawes (30:47),

2:2 - Dustin Boyd - Nigel Dawes, Curtis Valk (35:29),

2:3 - Maciej Urbanowicz - Filip Komorski, Krystian Dziubiński (40:29),

 

Sędziowali: Adam Kika (Czechy), Gordon Schukies (Niemcy) – Andreas Malmqvist (Szwecja), Andrew Dalton (Wielka Brytania).

Minuty karne: 2-6.

Strzały: 53-17.

Widzów: ok. 7 tys.

 

Polska: Murray – Kolusz, Wajda (2); Chmielewski, Paś, Jeziorski – Kostek, Ciura; Bettahar, Neupauer, Kapica – Jaśkiewicz (2), Michałowski; Dziubiński, Komorski (2), Urbanowicz oraz Przygodzki, Starzyński, Marzec.

Trener: Tomek Valtonen.

 

Kazachstan: Karlsson – Mietałnikow (2), Dietz; Dawes, Boyd, Szestakow – Szłapow, Blacker; Michajlis, Valk, Starczenko – Kleszczenko, Makliukow; Akłozin, Rymriew, Szewczenko – Oriechow;  Żajłauow, Pietuchow, Sagadiejew oraz Gurkow.

Trener: Andrej Skabiełka.

 

Polska – Ukraina 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

0:1 - Pawło Taran - Wołodymyr Ałeksiuk, Nikita Bucenko (15:45),

1:1 - Filip Starzyński - Krystian Dziubiński (19:34),

2:1 - Martin Przygodzki - Szymon Marzec, Patryk Wajda (27:19),

3:1 - Szymon Marzec (36:55, 4/5),

4:1 - Marcin Kolusz - Aron Chmielewski (40:44, 5/4),

5:1 - Damian Kapica - Bartosz Ciura, Noureddine Bettahar (52:16),

6:1 - Filip Komorski (55:11).

 

Sędziowali: Adam Kika (Czechy), Gordon Schukies (Niemcy) – Andreas Malmqvist (Szwecja), Andrew Dalton (Wielka Brytania).

Minuty karne: 14 (w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Arona Chmielewskiego) – 12.

Strzały: 40-18.

Widzów: ok. 200.

 

Polska: Murray – Kolusz, Wajda; Chmielewski (12), Paś, Jeziorski – Kostek (2), Ciura; Bettahar, Neupauer, Kapica – Jaśkiewicz, Michałowski; Dziubiński, Komorski, Urbanowicz oraz Przygodzki, Starzyński, Marzec.

Trener: Tomek Valtonen.

 

Ukraina: Kuczer (od 40:45 Hordiuszyn) – Taran, Ałeksiuk; Błahy, Bucenko, Babyneć (2) – Panhełow-Jułdaszew, Mereżko (2); Michnow (2), Krywoszapkin (2), Nimenko – Ałeksandrow, Tołstuszko; Sawczenko, Hrycenko, Worona (2) – Hrihorijew, Romanenko (2); Janyszewsky, Romaszczenko, Kostikow. 

Trener: Serhij Witer.

 

Polska – Holandia 8:0 (3:0, 4:0, 1:0)

1:0 - Arkadiusz Kostek - Damian Kapica (2:53, 5/4),

2:0 - Aron Chmielewski - Marcin Kolusz, Dominik Paś (7:58, 5/4),

3:0 - Maciej Urbanowicz - Aron Chmielewski (13:09, 5/4),

4:0 - Dominik Paś - Krystian Dziubiński (24:11, 5/4),

5:0 - Patryk Wajda - Maciej Urbanowicz, Aron Chmielewski (26:23),

6:0 - Oskar Jaśkiewicz - Martin Przygodzki, Jakub Michałowski (26:55),

7:0 - Oskar Jaśkiewicz (37:55),

8:0 - Filip Komorski - Arkadiusz Kostek (49:11).

 

Sędziowali: Pavel Halas (Wielka Brytania), Miroslav Jarec (Białoruś) – Martin Bojadijew (Bułgaria), Andrew Dalton (Wielka Brytania).

Minuty karne: 6-14.

Strzały: 51-6.

Widzów: 228.

 

Polska: John Murray (od 40:01 Michał Kieler) - Marcin Kolusz, Patryk Wajda; Aron Chmielewski, Dominik Paś, Bartłomiej Jeziorski - Arkadiusz Kostek (2), Bartosz Ciura; Noureddine Bettahar (2), Bartłomiej Neupauer, Damian Kapica - Oskar Jaśkiewicz, Jakub Michałowski (2); Krystian Dziubiński, Filip Komorski, Maciej Urbanowicz oraz Martin Przygodzki, Paweł Zygmunt, Filip Starzyński, Szymon Marzec.

Trener: Tomek Valtonen.

 

Holandia: Ian Meierdres (od 26:24 Martijn Oosterwijk) – Kilian van Gorp, Boet van Gestel; Tom Marx (2), Joey Oosterveld, Nick Verschuren – Luke Zwartbol (2), Jordy Verkiel; Ronald Wurm, Jonne de Bonth, Lars den Edel (2) – Niels van der Vossen, Stijn Knoop, Raymond van der Schuit, Danny Stempher, Reno de Hondt (2) – Ernesto Klem; Jord Smit, Jasper Nordemann (2), Luca Heutmekers (4).

Trener: Bo Subr.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • PanFan1: tak chyba prościej
  • PanFan1: Reinhart i Barkov zagrali sobie meczyk, dobry Stolarz, Llundel i najazd to zawsze znaczy gol.
  • hanysTHU: Juzasik Kaczmarek...
  • hanysTHU: Dziewięć godzin...
  • Simonn23: Równo 10 lat temu wygrana Unii w Krakowie 3:2 po rzutach karnych, może dziś powtórka z historii?
  • hanysTHU: Pięć godzin...
  • Andrzejek111: 4,5
  • podhfan: Ostatni raz Podhale wygrało z Tychami w play off 2010 wypadalo by po tylu latach powturzyć ten wynik chociasz to nierealne.Niech wygra lepszy powodzenia
  • szop: JKH Gieksa i UniA tak sobie zagram
  • szop: i osobno na Craxe
  • emeryt: wracamy po to co nasze x8.55
  • hanysTHU: 130 minut
  • hanysTHU: Wszystko jest możliwe...
  • narut: Ślusarczyk w Vitkach w I ataku zagra przeciwko Litwinowowi Zygmunta, natomiast nie wiem co się znowuż dziej z Aronem - niema go w składzie Kogutów, no i wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy mecz dla Frydka będzie zakończeniem ligowego sezonu dla Kamila Wałęgi..
  • narut: bzdura z tym Ślusarczykiem, tak podali najpierw, a przecież grał dziś w juniorach..
  • PanFan1: Wyrównany mecz w Tychach, pisałem Tychy awansują, ale będą musieli na to zapracować.
  • PanFan1: A w Jastrzębiu co ja widzę 😯 ❓
  • ker_100: Kalambur po trupch celu , u nas Julius Pohjanoksa w szpitalu Zieliński zlamany palec, jak mozna tak zawodników nastawiać, jutro jak i w Toruniu Urbanowicz będzie j.any
  • hanysTHU: Świński hokej zawsze gra.
  • PEL52: A u nas Jezek jak zwsze szuka guza
  • PEL52: Co tam sie dzieje w tym Jastrzebiu??? wszystkie bramki w przewagach
  • PanFan1: Jakoś tak koniecznie chcemy wjechać z krążkiem do bramki
  • gieksa76: Taką GIEKSE chcemy oglądać.
  • Arma: Unia na razie ciężary
  • uniaosw: Ojojoj
  • Oświęcimianin_23: Chcieliśmy (w tym ja) Craxę, a Rudi pięknie odpowiada :)
  • emeryt: a eme to stare dzia.dzisko przestrzegał że dr.Rudi cwany i cos wymyśli...
  • uniaosw: Żeby się to wszystko nie odbiło czkawką..
  • emeryt: Robson miał zaległości ale potrenował ,to klasowy łapacz
  • Arma: Przecież Unia nic nie gra, zero chęci, wjazd od niechcenia.
  • Oświęcimianin_23: To dopiero pierwszy mecz, jeszcze cała tercja przed nami, ale staniemy się pośmiewiskiem jak odpadniemy:) Niemniej jeszcze daleko do tego.
  • emeryt: wracamy po to co nasze już tylko 6.55
  • emeryt: Robson sie bawi
  • Pawlak: Luzik Chłopaki Mężczyźni, nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz, bolało mnie to jak pokochałem Hokej , jak wypierdala liście cal lige Dwory Unia , tak karuzela się teraz Połączy, I Życzę wam MISTRZA Polski , pozdrawiam z Sanoka
  • Arma: Tragedia
  • 1946KSUnia: Lundin dziś na razie śpi
  • Pawlak: Przyszedł czas żeby zmienić Króla, tzn Wielkie Katowice , to już będzie nudne jak znowu Wygrają Lige , Kto jak nie wy Unia ,Pozdrawiam
  • emeryt: Unia liczyła że Kraków sie położy
  • Pawlak: Nie komentuje ale widzę ,Emeryt ten mecz jest do wygrania
  • Pawlak: Nwm co mi się stało, ale jestem za Wami Pzdr z Snk
  • PanFan1: Gooooooolllllll
  • Grzybek: Tkh tkh
  • JARASSTO: Super TKH !
  • PanFan1: 1 : 1 w Tychach
  • hanysTHU: Trzecia tercja przed nami. Jeszcze mecz się nie skończył.
  • PanFan1: Brawo Toruń niech się dzieje 👏👍
  • Oświęcimianin_23: Ilu kibiców NT jest w Tychach?
  • 1946KSUnia: Wanat i Denyskin 💪
  • Oświęcimianin_23: Po co ta bójka Denyskina...
  • 1946KSUnia: Jeśli chcieli sobie coś wyjaśnić to czemu nie
  • 1946KSUnia: Aczkolwiek kara meczu trochę nad wyraz
  • Oświęcimianin_23: Kosztem kary meczu...
  • jack_daniels: Na moje oko, około 200 górali...
  • emeryt: Denyskin i Spacek pod prysznic...
  • Oświęcimianin_23: Przecież to było jasne, że będzie kara meczu...
  • PanFan1: 200 górali w Tychach
  • JARASSTO: Jeszcze Podhale i Cracovia i będzie ok.😜
  • Arma: 45 minut tej samej gry, zero reakcji czy jakiegoś zrywu
  • 1946KSUnia: Teraz świetna szansa na gola i pociągnięcia za wynikiem
  • Oświęcimianin_23: W końcu Aho!
  • 1946KSUnia: Jesttt jedziemy dalej i ratujemy ten mecz
  • emeryt: Eriś daje nadzieje
  • PanFan1: Włączylliście Musiołowi mikrofon ? no może i racja 👍
  • PanFan1: Graty GKS - jak już pisałem awans musi być wasz ale lekko nie będzie
  • jack_daniels: Jeeeeezzzziiiioorrrrrr
  • narut: jeśli Podhale to wygra to i nie jest bez szans w całej rywalizacji..
  • narut: ech.. niestety..
  • narut: w złym momencie to naspałem..
  • narut: mam nadzieję, że jutro też będzie przynajmniej wyrównany mecz...
  • PanFan1: wyrównany będzie na pewno
  • Oświęcimianin_23: Raska? Ty wiesz co!
  • 1946KSUnia: Ehhh no i po meczu
  • 1946KSUnia: No nic, mobilizacja na jutro
  • Arma: Ostatni sezon Zupy, bez względu na wynik
  • hubal: męczarnie w Tychach
  • 1946KSUnia: Craxa nam ciągle wystawia pomocną dłoń w postaci osłabień, ale jak widać idzie jak krew z nosa
  • normas: Niestety ale nie da się wygrać jedną piątką ;) Wyjaśni mi ktoś co się stało z Dziubińskim?
  • emeryt: graty dr.Rudi
  • Andrzejx48: To chyba będzie koniec sezonu dla Unii po meczach z Cracovią
  • Arma: A co się miało stać. Zarabia kasę, po co ma się starać jak odejdzie po sezonie?
  • hubal: zdziwiłem się jak wybraliście Cracovię
  • narut: Rudolf dziś zrobił zarząd, zobaczymy co będzie dalej, ale wydaje się, że przedwcześnie już go tutaj niektórzy żegnali..
  • redgar: Brawo Unia. Chcieliście wyru***ac Ruchoaczka a Rochaczek wyru***ale was
  • Andrzejx48: Kombinowali kombinowali no i wykombinowali
  • Luque: Brawo Podhale, polski hokej dla kibiców! ;)
  • Andrzejx48: A teraz będzie płacz obwinianie wszystkich trenera zawodników no i Bóg wie kogo jeszcze
  • 1946KSUnia: Jak na razie pierwszy mecz zaskoczył i to negatywnie. Jutro bardzo ważne spotkanie, które nam trochę więcej wyjaśni
  • Passtor: Skończcie z tym płaczem i żalami, kibicować i wspierać a nie to wypad 😡
  • Andrzejx48: Brawa dla Podhala za walkę i serducho włożone w mecz
  • aggropas: Uni nawet sędziowanie na ich stronę dziś nje pomogło .
  • aggropas: Brak respektu do przeciwnika tak się kończy
  • Paskal79: Jutro musimy zrobić wszystko żeby było po meczch w Oświęcimiu 1:1 , Craxa dziś zagrała dobry mecz tak jak w Play off trzeba,nasi trochę nerwowo, choć okazję były mam nadzieję że sobota będzie dla nas
  • unista55: Spokojnie, to dopiero pierwszy mecz. Zluzować gacie i powinno być okej.
  • PanFan1: Unia ciągle może być mistrzem Polski, pod koniec zasadniczego grali najlepszy hokej w lidze, nie łapcie ryb przed sakiem, jest dopiero 0:1
  • Luque: PF1 o co Ci chodziło z tą "młotkologią"? Jeśli mogę spytać ;p
  • Paskal79: Dokładnie falstart,ale można było się spodziewać ciężkich meczy trzeba wygrać 4 meczę, więc droga daleka jak i Uni czy craxy, choć goście maja jednen do zdobienia mniej....
  • PanFan1: głoś co głównie się ino subtelniej
  • PanFan1: ... co głosisz ino ...
  • Luque: Nie bardzo rozumiem, po polsku bym wolał ;p
  • hanysTHU: Nie pultać się...
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe