Hokej.net Logo

Aktualności: Reprezentacja Polski

Znaleziono: 2725

Mistrzostwa Świata 2024: Duże zainteresowanie meczami Polaków [WIDEO]

Reprezentacja Polski znalazła się wśród tych, których mecze budzą największe zainteresowanie biletami przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata elity. Organizatorzy turnieju przedstawili informacje o biletach, a także maskotki imprezy.

Znamy dokładna datę pierwszego turnieju z udziałem biało-czerwonych

W listopadzie na nowym „Stadionie Zimowym” zostanie rozegrany towarzyski „Turniej o Puchar Niepodległości”. Wiemy już, z jakimi reprezentacjami zmierzą się biało-czerwoni i kiedy dokładnie odbędą się te mecze.

Kaláber: Warunki finansowe, jakie młodemu zdolnemu zawodnikowi oferują polskie kluby są znacznie wyższe niż na Słowacji

Postęp, jaki wykonała reprezentacja Polski, wzbudził duże zainteresowanie mediów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Trener kadry narodowej Róbert Kaláber dla słowackiego portalu rtvs.sk. udzielił obszernego wywiadu na temat awansu biało-czerwonych do Elity, ale też TAURON Hokej Ligi czy poziomu młodzieżowego hokeja w Polsce.

Zwycięstwo z gospodarzem na zakończenie

Reprezentacja Polski U18 w swoim ostatnim spotkaniu na Elite Cup w Austrii, pokonała gospodarza z Wiednia 4:1.

Zwycięstwo i porażka Polski U18 na Elite Cup

Reprezentacja Polski do lat 18 mierzy się obecnie na turnieju Elite Cup, który rozgrywany jest w stolicy Austrii, czyli Wiedniu. Dotychczas pokonali Ukrainę i przegrali z Węgrami.

Druga faza rejestracji losowania biletów na Mistrzostwa Świata Elity 2024

Trwa druga faza skomplikowanej rejestracji na losowanie biletów na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata Elity w Czechach. Jak zapisać się na bilety meczowe reprezentacji Polski?

Polacy pokonali EHC München w dwumeczu

W miniony weekend reprezentacja Polski U20 rozegrała dwumecz w Monachium z EHC München. Polacy całkowicie zdominowali przeciwną drużynę, wygrywając oba spotkania. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 8:0, a drugi 15:0.

Przedostatnie miejsce Polaków na międzynarodowym turnieju

Reprezentacja Polski U16 zakończyła międzynarodowy turniej, w którym mierzyli się z rówieśnikami z różnych klubów i krajów. Zainkasowali łącznie dwa zwycięstwa, co dało im 5. miejsce w tabeli.

Polacy U18 z jednym zwycięstwem na Turnieju Nadziei Olimpijskich

Zakończył się Turniej Nadziei Olimpijskich U18. Polacy kończą rozgrywki z jedną wygraną na koncie w międzynarodowym turnieju.

Zachariasz: Interesowało nas jedynie zwycięstwo

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 18 odniosła zwycięstwo w towarzyskim turnieju Elite Cup. Biało-czerwoni pokonali wszystkie trzy zespoły i sięgnęli trofeum. – Wygrany turniej bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej pracy, ale myślimy już o kolejnym turnieju na Węgrzech – zaznaczył Olaf Zachariasz.

Podopieczni Gusowa wygrali Elite Cup! [WIDEO]

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo! Reprezentanci Polski do lat 18. Tym razem wygrali z Duklą Trenczyn 3:2 po dogrywce i ten triumf dał im to zwycięstwo w całym turnieju, który odbywał się w Sosnowcu.

Drugie zwycięstwo Polaków U18

W trwającym w Sosnowcu turnieju Elite Cup, reprezentacja Polski U18 odniosła drugie zwycięstwo, pokonując tym razem Fehę 4:1.

Pierwsze zwycięstwo podopiecznych Gusowa [WIDEO]

Reprezentacja Polski U18 udanie rozpoczęła tegoroczny Elite Cup w Sosnowcu, wygrywając na inaugurację z EC Red Bull Salzburg 3:2.

Dzisiaj w Sosnowcu rozpocznie się turniej Elite Cup

Kadra Narodowa Juniorów U18 solidnie trenuje na Stadionie Zimowym. Od 18 do 20 sierpnia w Sosnowcu odbędzie się turniej Elite Cup. Biało-Czerwoni będą rywalizować z Duklą Trenczyn, EC Red Bull Salzburg i węgierską drużyną Feha.

Polacy U20 zajęli czwarte miejsce w międzynarodowym turnieju

Zakończył się tegoroczny turniej Ostrava Hockey Cup 2023, w którym udział wzięła reprezentacja Polski do lat 20. Biało-czerwoni wygrali tylko jedno spotkanie i uplasowali się na przedostatnim, czwartym miejscu.

Polski kibicu zacznij oszczędzać. Oto ceny biletów na MŚ

Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie ogłosiła dzisiaj terminarz nadchodzących Mistrzostw Świata Elity 2024, a wraz z nim ceny biletów na poszczególne spotkania. Tanio nie będzie.

Znamy terminarz Mistrzostw Świata Elity. Kiedy zagrają Polacy?

Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie (IIHF) opublikowała terminarz najbliższych Mistrzostw Świata Elity, które będą rozgrywane w Pradze i Ostrawie. Reprezentacja Polski grupowe zmagania rozpocznie 11 maja, a zakończy 20 maja.

U20: Powołania na dwumecz w Monachium

Trener Ireneusz Jarosz powołał 26 zawodników na dwumecz z drużyną EHC München. Kadra Narodowa Juniorów U20 od 20 sierpnia przebywać będzie na zgrupowaniu w Oświęcimiu, a w dniach 24-26 drużyna rozegra w spotkania w Monachium.

Nowy Zimowy domem hokejowej reprezentacji Polski

Sosnowiec w najbliższych miesiącach będzie niekwestionowaną stolicą polskiego hokeja! Na nowym Stadionie Zimowym odbędzie się m.in. turniej prekwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Turniejem uczczą 105. rocznicę odzyskania niepodległości. Rywale już znani

W listopadzie na nowym "Stadionie Zimowym" zostanie rozegrany towarzyski Turniej o Puchar Niepodległości. Wiemy już, z jakimi reprezentacjami zmierzą się biało-czerwoni.

© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe