Aktualności: Polska młodzież

Znaleziono: 1453

XXX OOM: Złoto dla tyszan!

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Krynicy-Zdrój. W wielkim finale MOSM Tychy pokonał JKH GKS Jastrzębie 4:2 i tym samym sięgnął po najcenniejsze trofeum. Z kolei w potyczce o brąz, górą był Naprzód Janów, pokonując Polonię Bytom 3:2.

XXX OOM: Faza grupowa zakończona

Wszystko musi się kiedyś skończyć. Nie inaczej było z fazą grupową Mistrzostw Polski Juniora Młodszego. Ostatecznie do półfinałów awansował MOSM Tychy, BS Polonia Bytom, Naprzód Janów oraz JKH GKS Jastrzębie.

XXX OOM: Kolejna dwucyfrówka

Za nami drugi dzień zmagań w ramach 30. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zaskoczeń nie mieliśmy, choć Legia Warszawa ponownie została skarcona dwucyfrówka.

XXX OOM: Pogrom w Oświęcimiu. 27 goli tyszan!

Za nami pierwszy dzień zmagań w XXX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sezonie 2023/2024. W premierowym meczu juniorzy młodsi MOSM Tychy pokonali Legię Warszawa aż 27:0.

XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2024

Od wtorku 12 marca do czwartku 14 marca na lodowiskach w Nowym Targu i w Oświęcimiu rozpoczyna się Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych – hokej na lodzie. Organizatorem Olimpiady Młodzieży w rywalizacji hokej na lodzie jest Małopolski Okręgowy Związek Hokeja na Lodzie.

Schafer: Zakończyłem ten turniej z uśmiechem na twarzy

Mistrzostwa Polski Juniorów w Toruniu dobiegły końca. Brązowy medal trafił do MKS-u Sokoły Toruń, a tytuł najlepszego obrońcy turnieju do Eryka Schafera, dla którego były to ostatnie juniorskie rozgrywki w życiu. Jak będzie je wspominał?

MPJ. Naprzód Janów ze złotym medalem!

Mistrzostwa Polski Juniorów w Toruniu dobiegły końca. Złotym laureatem została ekipa KS Katowice Naprzód Janów, która pokonała w finale BS Polonię Bytom 7:3.

MPJ. Sokoły Toruń brązowymi medalistami

Zakończyło się starcie o brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. W tym sezonie po brązowy medal sięgnęła ekipa MKS Sokoły Toruń. Gospodarze tego turnieju w małym finale pokonali JKH GKS Jastrzębie 3:1.

MPJ. Transmisje z meczów o medale!

Już dziś poznamy medalistów rozgrywanych w Toruniu Mistrzostw Polski Juniorów. Te starcia zostaną rozegrane o 10:30 i 13:45 i pokazane na antenie polskihokej.tv.

MPJ. Przesądził jeden gol! Polonia zagra w finale

W drugim półfinałowym meczu Mistrzostw Polski Juniorów Polonia Bytom pokonała MKS Sokoły Toruń 1:0. Gola na wagę zwycięstwa i awansu do finału strzelił Kyryło Kasianczuk.

MPJ. Naprzód pierwszym finalistą

W pierwszym półfinałowym meczu Mistrzostw Polski Juniorów Naprzód Janów pokonał JKH GKS Jastrzębie 5:2 i to zespół z dzielnicy Katowic zmierzy się w jutrzejszym finale.

MPJ: Znamy pary półfinałowe

W czwartek zakończyła się faza grupowa Mistrzostw Polski Juniorów. Kto zatem awansował i zagra w półfinale?

MPJ: Pogromy na koniec fazy grupowej. Czas na półfinały

Równo z zakończeniem trzeciego dnia zmagań Mistrzostw Polski Juniorów, żegnamy się z fazą grupową i tym samym z ekipami MKS Cracovia, MMKS Podhale Nowy Targ, MOSM Tychy oraz UKS Niedźwiadki. Po jednym dniu przerwy, w sobotę przystąpimy do fazy półfinałowej, w której jastrzębianie zmierzą się z katowiczanami, a torunianie z bytomianami.

MPJ: Ogrom emocji w drugim dniu

Za nami drugi dzień zmagań w ramach Mistrzostw Polski Juniorów na toruńskim Tor-Torze. Wiemy już na pewno, że w play-offach nie zobaczymy Niedźwiadków Sanok, z kolei w grupie E sytuacja jest bardzo wyrównana.

MPJ: Za nami pierwsze zmagania Mistrzostw Polski Juniorów

Zakończył się pierwszy dzień zmagań w ramach Mistrzostw Polski Juniorów, które w tym roku odbywają się na toruńskim Tor-Torze. Jakie padły wyniki?

W Toruniu rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Centralnej Ligi Juniorów [TRANSMISJE]

W dniach 20-25 lutego w Toruniu odbędą się Mistrzostwa Polski Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2023/2024. Trofeum sprzed roku broni Polonia Bytom.

CLJ Baraże: Zagłębie odpada w barażach

W miniony weekend odbyły się baraże do Mistrzostw Polski Juniorów w Sosnowcu. Pierwsze miejsce zajął JKH GKS Jastrzębie II, a z drugiego UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Z turnieju odpadło natomiast UKS Zagłębie Sosnowiec.

Niedźwiadki z Gdyni proszą o wsparcie. Borykają się z wieloma problemami

HUKS Niedźwiadki Gdynia poszukuje finansów na poprawę warunków dla młodych hokeistów. Dotychczas nie mają nawet swojego lodowiska i muszą trenować na rolkach.

IV Ogólnopolski Turniej Juniorów U-12: Triumf Legii Warszawa [FOTO]

10 grudnia w Zgierzu odbył się IV Ogólnopolski Turniej Juniorów U-12 w hokeja na lodzie. Najlepszy okazał się zespół AH Legia Warszawa.

Hokeista i pilny uczeń! Docenił go premier

Uładzimir Chyrkin, hokeista SMS Podhale Nowy Targ, imponuje nie tylko dobrą formą na lodzie, ale również znakomitymi wynikami w nauce. Białorusin z polskim paszportem może pochwalić się świadectwem z czerwonym paskiem i średnią ocen 5,2! Nic więc dziwnego, że otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w auli Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.