0:1 Wasilij Strielcow #32 ( Krystian Dziubiński #61, Ryan Glenn #47 ) +/-
(+) Dziubiński #61, Glenn #47, Orłow #58, Strielcow #23, Strielcow #32
(-) Kalns #13, Kamienieu #9, Kasperlík #82, Rác #89, Ševčenko #6
5/5 07:15
0:2 Krystian Dziubiński #61 ( Aleksandr Strielcow #23, Wasilij Strielcow #32 ) +/-
50:19 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie
50:19 2 min. Dariusz Wanat #10 Wymuszanie kary (symulowanie)
59:32 2 min. Aleksandr Strielcow #23 Wysoko uniesiony kij

60. min - E. Sevcenko z niebieskiej, lecz niecelnie.
60. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
58. min - Trandin z tercji neutralnej, ale obok bramki.
57. min - Razglas spod niebieskiej, ale wprost w Saundersa.
56. min - Paszek z Bezuską zatrzymali akcję jastrzębian.
55. min - Rac mocno ze slotu, ale wprost do raka bramkarza gości.
55. min - Razgals ze slotu, ale nie pokonał Saundersa.
54. min - Jastrzębianie mocno atakują swoich rywali, ale nie są w stanie pokonać kanadyjskiego bramkarza.
52. min - Mocny strzał jastrzębian spod niebieskiej, ale Saunders nie dał się zaskoczyć.
51. min - Górny powalczył w tercji rywala, ale powstrzymał go oświęcimski defensor.
49. min - Rac do Górnego na niebieską, ale ten nie pokonał kanadyjskiego golkipera.
48. min - Mocny strzał jastrzębian z niebieskiej i ponownie słupek!
47. min - Wykluczenie dla zespołu gości.
46. min - Oświęcimianie mocno atakowani we własnej tercji.
44. min - E. Sevcenko mocno spod niebieskiej, ale pewnie zamroził gumę Saunders.
43. min - Glenn na bulik do Da Costy, ten jednak trafił wprost w jastrzębskiego gracza.
42. min - Kontra Kasperlika, ale nie zdołał wpakować gumy do siatki.
41. min - Urbanowicz z bliska, ale fenomenalna interwencja Saundersa!

Koniec II tercji. Strzały: 16-20
40. min - Kostek z bulika, ale pewnie mrozi gumę bramkarz gości.
39. min - Płachetka z niebieskiej, ale wprost do raka Saundersa.
38. min - GOOOL!!! Oriechin powalczył o gumę za bramką, a jastrzębski defensor wyłożył gumę Carlssonowi, a ten pewnie uderzył ze slotu i pokonał golkipera gospodarzy.
38. min - Da Costa z prawego bulika na środek, ale nie było tam żadnego z jego kolegów.
36. min - Pelaczyk po lodzie z niebieskiej, ale nie zaskoczyło to Saundersa.
35. min - Trandin mocno ze slotu, lecz niecelnie!
34. min - Dziubiński z prawego bulika zagrywa krążek na środek, ale nikt nie przejął tego zagrania.
33. min - Kontra oświęcimian, ale niecelne zagranie do Wanata i oświęcimianie tracą gumę.
31. min - Kasperlik z kontrą i trafia w boczną siatkę.
30. min - GOOOL!!! Da Costa huknął z bulika i trafił tuż pod poprzeczkę!
30. min - Carlsson nieczysto z bulika i jastrzębianie wyrzucają gumę z własnej tercji.
29. min - Pierwsze wykluczenie dla jastrzębian w tym spotkaniu.
29. min - Prusak spod niebieskiej, ale wprost w Kielera.
28. min - GOOOL!!!! Górny ze slotu trafia w okienko!
27. min - GOOOL!!! Glenn wywalczył gumę we własnej tercji, zagrał do Dziubińskiego, a ten samotnie pognał do przodu i z bliskiej odległości pociągnął z nadgarstka i trafił w okienko jastrzębskiej bramki!
25. min - Glenn z niebieskiej, oświęcimianie próbowali jeszcze dobijać, ale Kieler wyszedł z tergo starcia obronną ręką.
25. min - Baszyrow przymierzył z bulika, lecz niecelnie.
24. min - Pelaczyk samotnie w tercji rywala, ale powstrzymany przez oświęcimian.
22. min - Krzemień rozpędza się lewą stroną, zagrywa na środek do Trandina, ten jednak nie przejął gumy, ponieważ to podanie zostało przecięte przez jastrzębian.
21. min - Glenn pognał do tercji rywala, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego na linii niebieskiej.

Koniec I tercji. Strzały: 11-10
20. min - Walka o gumę za bramką Saundersa.
19. min - Bomba Kasperlika z bulika, ale niecelne to zagranie.
19. min - Rac w sytuacji sam na sam nie zdołał wymanewrować Saundersa!
17. min - Razgals mocno spod niebieskiej, lecz niecelnie.
16. min - Oświęcimianie kradną cenne sekundy z osłabienia.
15. min - Pavlovs z bulika pomiędzy obrońcami, ale nie pokonał Kanadyjczyka w barwach Unii Oświęcim.
13. min - Górny trafiony kijem przez oświęcimianina i będzie podwójne wykluczenie dla oświęcimian.
11. min - Zmiana w jastrzębskiej bramce. Patrika Nechvatala zastąpi Michał Kieler.
11. min - GOOOL!!!! Wygrane wznowienie oświęcimian w tercji rywala, strzał Aleksandra Strielcowa spod bulika, dobitka Dziubińskiego przed bramkarzem i mamy 0:2!
10. min - Noworyta spod niebieskiej, ale wprost w jastrzębskiego bramkarza.
9. min - Da Costa wrzuca gumę spod niebieskiej na bramkę Jastrzębia, ale Nechvatal od razu ją zamroził.
8. min - GOOOL!!!! Wasilij Strielcow samotnie pognał do przodu, wymanewrował jastrzębską obronę i oddał mocny strzał w okienko spod bulika i zaskoczył Nechvatala!
7. min - Kalns z bekhendu i tym razem jastrzębianie trafiają w słupek bramki rywala!
6. min - Paszek spod niebieskiej tuż po wygranym buliku w tercji rywala i z ogromnym szczęściem broni Nechvatal!
6. min - Oriechin z bulika i znowu słupek!
6. min - Orłow z bulika, ale wprost w Górnego!
5. min - Glenn z niebieskiej, dobitka Kowalówki i słupek zadźwięczał na lodowisku w Jastrzębiu!
4. min - Jarosz mocno z bulika, ale wprost w Saundersa.
3. min - Razgals z najbliższej odległości, ale nie ma bramki!
3. min - Petarda Raca spod niebieskiej, ale minimalnie niecelnie.
2. min - Krzemień spod lewego bulika, ale trafia wprost w Nechvatala.
2. min - Kamienieu mocno z niebieskiej, ale pewnie do raka łapie gumę Saunders.
1. min - Wasilij Strielcow już próbował uderzać spod bulika, ale guma minęła światło bramki.

#13 Egils Kalns PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Martin Kasperlík LS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Arkadiusz Kostek LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Patryk Matusik PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Dawid Wróblewski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 1 1.00 31 11 5 15 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0