2:4 Jewgienij Bodrow #10 ( Jakub Müller #49 ) +/-
2:5 Jegor Dugin #12 ( Erik Němec #14, Jiří Gula #89 ) +/-
5/5 55:44
04:25 2 min. Carl Hudson #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:11 2 min. Martin Dudaš #2 Przeszkadzanie
28:11 2 min. Martin Dudaš #2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:44 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Igor Smal #48 Nadmierna liczba graczy na lodzie

- Koniec Meczu. 2-5!
- 58 min - Sygnalizowana kara dla Hudsona. Woroszyło ruszył z pięściamy w obronie kolegi i zasypał Krężołka uderzeniami pięścią.
- 56 min - GOL! 2-5! Mocny strzał Dugina w liczebnej przewadze ląduje w bramce Murraya!
- 55 min - Kara dla Kruczka i szansę gospodarzy maleją na zbliżenie się do rywala i odrobienie strat.
- 54 min - Muller próbował zaskoczyć Murraya, ten jednak na posterunku. Goście szanują krążek i grają daleko od swojej bramki.
- 52 min - Napastnik Cracovii Csamango objechał bramkę, ale nie zdołał pokonać Murraya, który wrócił do słupka!
- 51 min - Poprzeczka po strzale gości. Uderzał Brynkus.
- 50 min - Akcja Bepierszcza, ale uderzenie ponownie obok słupka.
- 49 min - Michalski obok bramki.
- 48 min - Strzał Fraszki ale po słupku wychodzi zza bramkę.
- 47 min - Zamieszanie pod bramką, ale strzał Krężołka z bliska broni Pieriewozczikow.
- 47 min - Ciężko idzie gra w przewadze hokeistom z Katowic. Bez zagrożenia.
- 46 min - Kara dla Dugina i w przewadze gospodarze.
- 45 min - Krężołek w sytuacji sam na sam, ale Pieriewozczikow ze spokojem łapie gumę efektownie do raka!
- 45 min - Uderzenie Rompkowskiego, ale niezbyt mocne nie zagroziło bramce rywala.
- 44 min - Popiticz ruszył na bramkę Murraya, ale jego strzał parkanem odbija katowicki bramkarz.
- 43 min - Wajda spod bandy na bramkę rywala, ale Pieriewozczikow chwyta gumę.
- 43 min - Z bliska Dugin i guma trafia w słupek, dobitka i odbija Murray!
- 42 min - Duże zamieszanie pod bramką gości, ale nie zdołali katowiczanie wcisnąć gumy do siatki!
- 41 min - Strzał Fraszko, odbija Pieriewozczikow.

- 40 min - Koniec II tercji.
- 39 min - Monto do Michalskiego, ale Dudas zablokował gumę, która przeleciała obok słupka.
- 38 min - Akcja Ericssona pod bramką, ale zahaczany i będzie kara dla gości. Na ławce Dugin.
- 37 min - Akcja fińskiego ataku gospodarzy, ale krążek obok bramki Pieriewozczikowa.
- 37 min - Krążek obok bramki po strzale Wronki. Zamieszanie pod bramką gości.
- 36 min - GOL! 2-4! Zamieszanie pod bramką GieKSy. Próbował Popiticz a następnie już klęcząc Bodrow umieszcza gumę w bramce!
- 35 min - Chwile przerwy po tym jak w kask krążek trafił rosyjskiego golkipera Cracovii
- 35 min - Pieriewozczikow łapie krążek po strzale z ostrego kąta Krężołka.
- 34 min - Cracovia w przewadze bez konkretnej akcji.
- 33 min - Próba Wronki, ale niedokładnie i szansa zmarnowana.
- 33 min - Kinnunen z daleka, obok słupka.
- 32 min - Błąd w ekipie GieKSy i kara za sześciu na lodzie.
- 31 min - Dzielnie broni się Cracovia. Została minuta przewagi gospodarzy.
- 29 min - Pewnie do raka łapie Pieriewozczikow.
- 28 min - Podwójna kara mniejsza dla Dudasa, szansa dla gospodarzy na wyrównanie.
- 28 min - Uderzenie z niebieskiej, pewnie łapie Pieriewozczikow.
- 28 min - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale bramkarz gospodarzy mrozi gumę. Zakotkowało się. Walczył ostro Csamango.
- 27 min - Indywidualna akcja Popiticza, podanie pod bramkę ale strzał z bliska Woroszyły broni Murray!
- 26 min - Nemec po starciu przy bandzie ucierpiał, bo boksu zjechał z asystą kolegów.
- 25 min - Gospodarze przycisnęli. Gumę z bliska próbował wpakować do bramki Wronka ale Pieriewozczikowa na posterunku.
- 24 min - GOL! 2-3! Fraszko do Wanackiego, który uderzył spod niebieskiej a lot krążka zmienił jeszcze Wronka. Guma ląduje obok Pieriewozczikowa!
- 23 min - Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy. Na lodzie leżał już Murray, ale po akcji Nemca nie udało się skierować gumy do bramki.
- 23 min - Strzał Dugin, ale spokojnie odbija Murray.
- 22 min - Akcja Brynkusa, ale strzał obok bramki

- Koniec I tercji.
- 18 min - Wronka pod bramkę, ale akcji nie zamyka Wanacki.
- 17 min - Dalekie podanie do Csamango, ale nie opanował gumy i uwolenienie.
- 16 min - GOL! 1-3! Pasiut! Doświadczony napastnik obrócił się z gumą i uderzył precyzyjnie z bulika na bramkę Cracovii.
- 15 min - Uderzenie Rompkowskiego, ale zbyt lekko i łapie do raka Pieriewozczikow.
- 14 min - Strata we własnej tercji katowicza, strzał Jacenki ale nie trafił z bulika czysto w krążek.
- 13 min - Uderzenie Wanackiego odbija Pieriewozczikow.
- 12 min - Cracovia ciśnie i leżacy już Murray odbija gumę po akcji Csamango.
- 11 min - GOL! 0-3! Podanie Bodrowa pod bramkę i pierwszy strzał Popiticza broni Murraya ale dobitka już upadającego Rosjanina jest celna!
- 10 min - Próba Bepierszcza, spokojnie łapie gumę Pieriewozczikow.
- 10 min - GOL! 0-2! Indywidualna akcja Csamango, który od połowy lodowiska ruszył na bramkę rywala. Minął Valtolę a następnie Murraya!
- 10 min - Mocny strzał Monto z bulika, odbija nad bramkę Pieriewozczikow.
- 9 min - Michalski z okolicy bulika, łapie Pieriewozczikow.
- 8 min - Prokurat długo utrzymywał się przy krążku, wjechał przed bramkę ale jego strzał obok bramki.
- 7 min - Cracovia przycisnęła, ale uderzenie z bliska Jacenki trafia w poprzeczkę!
- 6 min - GOL! 0-1! Gula uderzył z niebieskiej, czym zaskakuje Murraya, który nie zdołał złapać krążka!
- 5 min - Kontra gospodarzy, ale strzał z bulika Michalskiego mija bramkę.
- 5 min - Będzie kara dla gospodarzy. Popiticz faulowany przez Hudsona.
- 4 min - Pasiut idealnie pod bramkę, ale Wanacki nie zamknął skutecznie akcji!
- 2 min - Monto pod bramkę, ale guma nie trafia do Saarelainena.
- 1 min - Pierwszy krążek dla gospodarzy.

#31 John Murray B 5 5.00 35 9 14 12 0 0 85.71 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Anthon Eriksson LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Bartosz Fraszko LS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Carl Hudson LO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Miro-Pekka Saarelainen PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Igor Smal ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Kalle Valtola PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Patryk Wajda PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Wanacki PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Patryk Wronka PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 2 2.00 38 15 10 13 0 0 94.74 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0