2:5 Frenks Razgals #41 ( Vitālijs Pavlovs #79 ) +/-
(-) Da Costa #77, Glenn #47, Kowalówka #12, Oriechin #91, Rollin Carlsson #15, Themár #88
05:13 2 min. Aleksiej Trandin #87 Zahaczenie
14:53 2 min. Kamil Górny #17 Zahaczenie
15:00 2 min. Krystian Dziubiński #61 Zahaczenie
16:41 2 min. Roman Rác #89 Wysoko uniesiony kij
22:09 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Dominik Jarosz #98 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:57 2 min. Mateusz Bryk #69 Opóźnianie gry
44:22 2 min. Dariusz Wanat #10 Zahaczenie
48:52 2 min. Patryk Pelaczyk #8 Atak kijem trzymanym oburącz
54:57 2 min. Siarhiej Bahalejsza #78 Uderzenie głową
59:33 2 min. Martin Kasperlík #82 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - GOOOL!!! Razgals trafia do pustej bramki.
60. min - Kasperlik mocno z bulika, ale zdążył złączyć parkany Saunders.
60. min - Czas dla Re-Plast Unii Oświęcim.
59. min - GOOOL!!!! Da Costa na drugą stronę do Oriechina, a ten z bliskiej odległości nie miał problemu z umiejscowieniem gumy w siatce.
58. min - Glenn z niebieskiej, ale broni Nechvatal.
58. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
57. min - Skutecznie bronią się jastrzębianie w liczebnym osłabieniu.
56. min - Saunders w boksie Unii.
56. min - Carlsson z bulika, ale zdołał obronić to uderzenie Nechvatal.
55. min - Przepychanka obu ekip za jastrzębską bramką.
55. min - Themar sam ze slotu, ale trafia ponad bramką.
54. min - Mało klarownych sytuacji z obu stron.
52. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
51. min - Stasienko z niebieskiej obok bramki.
50. min - Oświęcimianie nie oddają strzałów podczas liczebnej przewagi.
49. min - Kowalówka samotnie w tercji rywala, zmienił pozycję i oddał strzał z bekhendu, ale krążek trafił w boczną siatkę.
48. min - Wrzutka Glenna z linii niebieskiej, która nie powędrowała w światło bramki.
47. min - Wanat mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
46. min - Wasilij Strielcow zza bramki, ale nikt z jego kolegów nie sięgnął gumy przed bramką.
45. min - GOOOL!!!! Rac zza bramki do Pasia, a ten uderzył z bulika i po swojej dobitce wpakował gumę do siatki pomiędzy parkanami Saundersa.
44. min - Carlsson na drugą stronę do Themara, ten wypalił z nadgarstka, lecz przestrzelił.
43. min - Kowalówka próbował zagrać gumę od zakrystii, ale defensorzy JKH mu na to nie pozwolili.
41. min - Razgals mocno z bulika, ale broni Saunders.

40. min - Themar z dystansu i do raka Nechvatala.
39. min - Kowalówka ze slotu, ale zablokowane to zagranie.
38. min - Jastrzębianie z bulika, ale czujnie Saunders.
37. min - Kasperlik samotnie i trafia w słupek oświęcimskiej bramki!
37. min - Wasilij Strielcow dwukrotnie z najbliższej odległości, ale nie pokonał bramkarza gości.
36. min - A. Sevcenko mocno z bulika, ale broni Saunders.
35. min - Da Costa do Carlssona, ten przymierzył spomiędzy bulików, ale nie umieścił gumy w siatce.
34. min - Bahalejsza ze slotu, ale krążek mija światło bramki.
33. min - GOOOL!!!! Pavlovs po indywidualnej akcji trafia w okienko bramki i jastrzębianie wygrywają już 3:1!
33. min - Pavlovs indywidualnie z bulika i trafił w spojenie oświęcimskiej bramki.
32. min - Themar z niebieskiej zagrał na bulik do Da Costy, a ten mocno przymierzył bez namysłu, lecz przestrzelił.
31. min - Razgals z bulika, ale Bezuska zablokował to uderzenie.
30. min - Bahalejsza z lewego bulika, ale ofiarnie rzucił się pod ten strzał Miłosz Noworyta.
29. min - Orłow spod niebieskiej, ale broni ten strzał Nechvatal.
28. min - Dużo gry ciałem w tercji JKH.
26. min - GOOOL!!!!! Kasperlik przymierzył z koła bulikowego i ulokował gumę w siatce!
26. min - Kasperlik wrzucił gumę przed bramkę, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.
25. min - Stasienko z niebieskiej, ale zablokowane to zagranie.
24. min - Oświęcimianie mają problem z założeniem zamku w tercji Jastrzębia.
23. min - Błąd przy zmianie w ekipie gości i na lodzie jest o jednego gracza za dużo.
21. min - Bezuska z niebieskiej, ale krążek zablokowany przez Kasperlika.

20. min - Orłow z bulika, ale pewnie mrozi gumę Nechvatal.
19. min - Aleksandr Strielcow z bulika i słupek bramki zadźwięczał na lodowisku w Oświęcimiu.
19. min - Kowalówka z bliskiej odległości, ale też i z ostrego kąta i nie trafia w światło bramki.
18. min - Carlsson ponownie z bulika, Dziubiński stojący przed bramkarzem próbował zmienić tor lotu krążka, ale Nechvatal nie dał się nabrać na tę sztuczkę.
17. min - Carlsson przymierzył z bulika, lecz nie pokonał golkipera gości.
16. min - Kontra gospodarzy. Carlsson przedarł się do tercji rywala, wycofał na niebieską, a Bezuska huknął i trafił wprost w Nechvatala.
15. min - Themar sam na sam, ale nieprzepisowo zatrzymany przez Górnego.
14. min - Bahalejsza z koła bulikowego, ale do raka łapie gumę bramkarz Unii.
13. min - GOOOL!!!! Orłow wrzucił krążek spod niebieskiej, a Da Costa trącił gumę, a ta wpadła do bramki!
11. min - Kontra oświęcimian. Oriechin zagrał na drugą stronę do niekrytego Kowalówki, ale ten nie siegnął krążka.
10. min - Dziubiński przed bramkarzem, ale zdołali powstrzymać go jastrzębscy defensorzy.
9. min - Mocna wrzutka na bramkę przez Stasienkę, ale nikt nie zmienił toru lotu krążka i Nechvatal odbił gumę przed siebie.
8. min - Radosław Nalewjka przymierzył z niebieskiej, ale krążek minął światło bramki.
8. min - Pelaczyk sprzed bulika, ale odbija gumę Saunders.
7. min - Dzubiński pognał lewą stroną za krążkiem, ale powstrzymał go... sędzia liniowy!
6. min - Sędziowie główni uznają trafienie Bryka.
6. min - Mamy jednak analizę wideo tego trafienia.
6. min - GOOOL!!!! Bryk huknął z całej siły z niebieskiej i umieścił gumę w samym okienku!
5. min - Kowalówka rozpędził się lewą flanką, strzelił z okolic bulika, lecz nie pokonał Nechvatala.
5. min - E. Sevcenko huknął spod niebieskiej, ale parkanem broni to uderzenie Kanadyjczyk.
4. min - Jastrzębianie walczą o gumę za bramką Saundersa, ale Pavlovs został mocno przyblokowany przez Stasienkę.
3. min - Oświęcimianie ze slotu, ale broni Nechvatal.
2. min - Jastrzębianin z lewego bulika, ale czujnie Saunders.
1. min - Zaczynamy pierwsze spotkanie w 2022 roku w Oświęcimiu.