Rozgrywki: 2021/22 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
0:1 Danjo Leonhardt #53 ( Ty Loney #27 ) 5/5 00:15
1:1 Dominik Jarosz #98 ( Māris Jass #3 ) 5/5 01:31
2:1 Dominik Jarosz #98 ( Łukasz Nalewajka #20, Egils Kalns #13 ) 5/5 25:35
2:2 Peter Schneider #3 ( Florian Baltram #89, Ali Wukovits #9 ) (+1) 5/4 33:36
2:3 Benjamin Nissner #70 ( Alexander Pallestrang #90, Peter Schneider #3 ) 5/5 51:47
05:47 2 min. Patryk Pelaczyk #8 Wysoko uniesiony kij
11:36 2 min. Tim Luca Harnisch #40 Wysoko uniesiony kij
17:11 2 min. Florian Baltram #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:49 2 min. Māris Jass #3 Inne
48:02 2 min. Roman Rác #89 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Nechvatal zjechał do boksu na 10 sekund przed końcem meczu, ale Jastrzębianie nie zdołali doprowadzić do wyrównania.
59. min - Strzał z niebieskiej, przekierowany jeszcze przez jednego z zawodników, ale ostatecznie nie trafił w światło bramki Nicolasa Wiesera.
58. min - Zakotłowało się pod bramką Nechvatala, ale krążek został zamrożony przez bramkarza gospodarzy.
57. min - Dużo teraz niedokładności w neutralnej tercji.
56. min - Jastrzębianie mocno atakują gości w ich tercji.
55. min - Rac spod bulika! Wieser obronił to uderzenie.
53. min - Jastrzębianie momentalnie ruszyli do ataku i starają się odrobić straty do rywala.
52. min - GOOOL!!! Wukovits zagrał do najeżdżającego Nissnera, a ten z pierwszego krążka przymierzył i załadował krążek do bramki strzeżonej przez Patrika Nechvatala.
51. min - Mocny strzał z nadgarstka jednego z zawodników Jastrzębia, ale pewnie interweniował Nicolas Wieser.
50. min - Dobrze bronią się gospodarze.
49. min - Jastrzębianie ponownie w osłabieniu. Tym razem na ławce kar ląduje Roman Rac.
48. min - Jastrzębianie mają problemy z wyjściem z własnej tercji.
47. min - Mocny strzał z nadgarstka, ale Patrik Nechvátal ze stoickim spokojem obronił ten strzał.
46. min - Gracze gości często goszczą w tercji Jastrzębian.
45. min - Trójkowa akcja gości, strzał ze środka tercji zatrzymany przez bramkarza gospodarzy.
43. min - Bardzo wyrównana ostatnia tercja tego spotkania.
42. min - Samotna akcja gospodarzy zatrzymana przez jednego z obrońców gości.
41. min - Strzał z niebieskiej zatrzymany przez Nicolasa Wiesera.

Koniec II tercji. - Strzały: 26-33, strzały celne: 15-22, wznowienia: 12-16, ataki ciałem: 5-5, strzały zablokowane: 8-9.
40. min - Kalns próbował samotnie zaatakować, lecz nie udało mu się przedrzeć przez trójkę zawodników z Salzburga.
39. min - Strzał Jastrzębian z niebieskiej zatrzymany na łyżwie jednego z zawodników gości.
38. min - Paul Huber starał się przekierować zagranie spod linii niebieskiej, lecz Nechvatal zamroził ten krążek.
37. min - Dwukrotnie Jastrzębianie starali się pokonać z niebieskiej Nicolasa Wiesera, ale nie dał się tym zaskoczyć.
36. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
34. min - GOOOL!!! Florian Baltram uderzył z prawej strony w Nechvatala, ten odbił. Baltram jeszcze zdążył zagrać na drugą stronę do Petera Schneidera, a ten z pierwszego krążka przymierzył i uderzył w odsłoniętą część bramki.
33. min - Dobrze bronią się Jastrzębianie w tym osłabieniu.
32. min - Jass wywalczył krążek w tercji rywali, zagrał przed bramkę, lecz nikogo z Jastrzębia tam nie było.
31. min - Akcja ofensywna Jastrzębian 3 na 2, ale dobrze spisała się obrona gości.
30. min - Łukasz Nalewajka samotnie powalczył w tercji gości, lecz nie zdołał pokonać czterech rywali.
28. min - Jastrzębianie mocno atakują rywali w ich tercji.
26. min - GOOOL!!! Dominik Jarosz przekierował strzał Radosława Nalewajki z linii niebieskiej i Jastrzębianie wychodzą na prowadzenie.
25. min - Jass z niebieskiej, ale nie trafił w światło bramki.
24. min - Strzał z niebieskiej, dobitka z najbliższej odległości, ale nie dał się pokonać Patrik Nechvátal.
23. min - Znacząca poprawa w grze Jastrzębian. Goście zamknięci we własnej tercji.
22. min - Samotna akcja gości, ale Kostek zablokował tę akcję.
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania pomiędzy JKH GKSem Jastrzębie a Red Bullem Salzburg.

Koniec I tercji. - Strzały: 14-19, strzały celne: 8-12, wznowienia: 4-8, ataki ciałem: 3-4.
20. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
19. min - Dwójkowa kontra gości, ale zamrożony strzał przez Patrika Nechvátala.
18. min - Kolejne wykluczenie dla zawodnika ekipy Red Bull Salzburg.
16. min - Radosław Nalewajka z najbliższej odległości nie pokonał Nicolasa Wiesera.
15. min - Bezsilni Jastrzębianie w liczebnej przewadze.
15. min - Dobrze bronią się goście w tym osłabieniu.
13. min - Artūrs Ševčenko z bulika, odbija Wieser. Dwukrotna dobitka, jednak nie ma bramki.
12. min - Māris Jass faulowany i ponownie czterominutowa kara z przewagą liczebną dla gospodarzy.
11. min - Akcja głównie toczy się w tercji Jastrzębia, ale nie dochodzi do groźnych strzałów.
10. min - Kotłowało się pod bramką gospodarzy, ale krążek minął światło bramki.
9. min - Kolejny strzał spod bulika. Odbija strzał Patrik Nechvátal.
8. min - Mocny strzał ze strony drużyny z Austrii i krążkiem w twarz oberwał Māris Jass.
7. min - Jastrzębianie skutecznie wybijają krążek z własnej tercji.
6. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar na cztery minuty ląduje Patryk Pelaczyk.
6. min - Mocny pressing ze strony gości.
4. min - Ofensywna akcja Jastrzębian. Zagranie przed bramkę, ale obronił to Nicolas Wieser.
2. min - GOOOL!!! Dominik Jarosz z bulika załadował krążek do bramki gości i mamy wyrównanie na Jastorze. Jastrzębianin gumę ulokował po indywidualnej ackji pomiędzy parkanami bramkarza!
1. min - GOOOL!!! Pierwsza akcja spotkania i już 15 sekund po rozpoczęciu spotkania goście wychodzą na prowadzenie. Leonhardt uderzył pod poprzeczkę i zaskoczył zasłoniętego Nechvatala.

1. min - Rozpoczynamy drugie starcie JKH GKSu Jastrzębie w Hokejowej Lidze Mistrzów.