1:1 Teddy Da Costa #77 ( Miłosz Noworyta #18, Johan Skinnars #21 ) 5/5 26:31
2:1 Ēriks Ševčenko #6 ( Rusłan Baszyrow #77 ) 5/5 28:09
3:1 Samuel Mlynarovič #14 ( Martin Kasperlík #82 ) 5/5 33:51
04:05 2 min. Kamil Paszek #96 Zahaczenie
06:01 2 min. Egils Kalns #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:37 2 min. Marcin Horzelski #59 Uderzanie kijem
17:58 2 min. Samuel Mlynarovič #14 Ostrość
34:54 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:48 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:39 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:54 2 min. Rusłan Baszyrow #77 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu. Superpuchar Polski trafia do JKH GKS Jastrzębia. Gratulujemy
60. min - MacDonald trafia w słupek jastrzębskiej bramki.
60. min - Czas dla Re-Plast Unii Oświęcim.
59. min - Pusta oświęcimska bramka.
58. min - Bezuska z niebieskiej i na raty broni to uderzenie Nechvatal.
57. min - Razgals przed bramkarzem, ale strzał po rykoszecie powędrował tuż nad oświęcimską bramką.
56. min - Wanat pognał do przodu, zostawił gumę Carlssonowi, lecz ten nie pokonał golkipera przyjezdnych.
55. min - Dziubiński samotnie przed bramkarze, lecz nie udało mu się wymanewrować jastrzębskiego bramkarza.
53. min - Dobry strzał Oriechina z okolic niebieskiej, lecz krążek minimalnie minął światło bramki.
53. min - Dziubiński z niebieskiej! Trandin jeszcze próbował zmienić tor lotu krążka przed bramkarzem, lecz nie udał mu się ten manewr.
52. min - Urbanowicz z niebieskiej! Mrozi gumę R. Kowalówka.
52. min - Themar powalczył o krążek w tercji rywala.
50. min - Rac z niebieskiej i dobra interwencja Roberta Kowalówki.
48. min - S. Kowalówka mocno z niebieskiej, ale skutecznie do boku odbija krążek Nechvatal.
47. min - MacDonald z niebieskiej, ale skutecznie Nechvatal.
46. min - Skinnars przed bramkę, ale Trandin nie zdołał odpowiednio przekierować toru lotu krążka.
45. min - Rac wyłuskał krążek i pognał do przodu, ale nie wymanewrował Oriechina.
44. min - Kalns z bulika w parkan R. Kowalówki.
43. min - A. Sevcenko mocno z bulika, ale obronił to uderzenie R. Kowalówka.
42. min - Rac z ostrego kąta, ale czujnie oświęcimski golkiper.

40. min - Kasperlik samotnie w tercji rywala, ale nie pokonał oświęcimskiego bramkarza.
39. min - Carlsson mocno z okolic bulika, ale czujnie interweniuje Nechvatal.
38. min - Skinnars z bulika szukał dalszego słupka, lecz nie trafił w światło bramki.
37. min - Skinnars z niebieskiej, lecz czujnie mrozi gumę jastrzębski bramkarz.
37. min - MacDonald samotnie, ale trafił wprost w Nechvatala.
36. min - Błąd w oświęcimskim boksie i szóstka graczy na lodzie.
35. min - Wanat samotnie ruszył z kontrą, ale został faulowany przez Kostka.
34. min - GOOOL!!! Mlynarovic wykorzystuje dobre zagranie zza bramki od Kasperlika i wpakował krążek wprost do oświęcimskiej bramki.
33. min - Oriechin szukał okienka z bulika, ale nie umieścił krążka w bramce.
32. min - Jastrzębianie mocniej i częściej atakują swoich rywali.
31. min - Razgals samotnie przed bramkarze, ale fenomenalną interwencją popisał się Robert Kowalówka i w efektowny sposób złapał krążek do łapaczki.
30. min - Trandin ofiarnie broni strzał jastrzębian i przy pomocy kolegów z zespołu opuszcza taflę.
29. min - GOOOL!!! E. Sevcenko huknął z okolic bulika i wpakował gumę do siatki tuż pod poprzeczkę.
28. min - Rac solowo, ale wybronił jego strzał R. Kowalówka.
27. min - GOOOL!!!! Da Costa po solowej akcji w tercji rywala z najbliższej odległości wymanewrował Nechvatala i wpakował gumę do bramki tuż nad parkanem.
26. min - Krzemień z okolic bulika, lecz nie pokonał Nechvatala.
24. min - Dwójkowa akcja Carlsson-Da Costa, lecz nie wykorzystali tej kontry oświęcimianie.
23. min - Rac pomiędzy bulikami, ale czujnie w bramce R. Kowalówka.
22. min - Themar dwukrotnie próbował pokonać Nechvatala, lecz wciąż czujnie jastrzębski bramkarz.
21. min - Bezuska z bulika, lecz niecelnie.

20. min - Da Costa huknął z bulika, lecz strzał był po lodzie, a Nechvatal dobrze interweniował parkanem.
19. min - Oświęcimianie kilkukrotnie próbowali zaskoczyć golkipera przyjezdnych, lecz Nechvatal wciąż z czystym kontem.
18. min - Mamy kolejne wykluczenie dla gości.
17. min - Pavlovs napędza akcję ofensywną gości, ale sędzia liniowy dostrzegł spalonego na linii niebieskiej.
15. min - Da Costa z pierwszego krążka tuż z okolic bulika, lecz czujnie w jastrzębskiej bramce Nechvatal.
14. min - Skutecznie bronią się jastrzębianie w tym osłabieniu.
13. min - Solowa akcja Dariusza Wanata, lecz został faulowany i nie pokonał bramkarza przyjezdnych.
12. min - E. Sevcenko pomiędzy bulikami, ale jego strzał nie powędrował w światło bramki.
11. min - Kamienieu z niebieskiej, ale skutecznie interweniuje R. Kowalówka.
10. min - Dobre, szybkie tempo tego spotkania.
9. min - Oriechin z bulika, ale ofiarnie rzucił się jeden z jastrzębskich zawodników i zatrzymał to uderzenie.
8. min - Skinnars huknął z niebieskiej, ale odpowiednio szybko zdążył złączyć parkany Nechvatal.
7. min - Skinnars mocno z bulika, lecz strzał zatrzymał się na jednym z jastrzębskich zawodników.
6. min - GOOOL!!!! E. Sevcenko z ostrego kąta umieścił krążek w bramce tuż pod poprzeczką przy bliższym mu słupku.
5. min - Jastrzębianie wymieniają między sobą krążek, ale S. Kowalówka przejmuje gumę i bezpiecznie ją wyekspediował z własnej tercji.
4. min - Da Costa na drugą stronę do Skinnarsa, lecz ten nie pokonał Nechvatala.
4. min - Da Costa z bulika! Krążek po rykoszecie ląduje poza taflą.
3. min - MacDonald samotnie z bulika, lecz nie trafił w światło bramki.
3. min - Jastrzębianie walczą o krążek za oświęcimską bramką.
2. min - Themar z niebieskiej na bramkę, ale Nechvatal przejął gumę i zagrał do partnera z drużyny.
1. min - Oriechin wyłuskał krążek za bramką Nechvatala, zagrał do S. Kowalówki, lecz ten nie pokonał jastrzębskiego bramkarza.
Już za 10 minut rozpoczniemy starcie o Superpuchar Polski, o które w tym sezonie powalczy Re-Plast Unia Oświęcim oraz JKH GKS Jastrzębie.

#7 Patrik Nechvátal B 1 1.00 17 0 0 17 0 0 94.12 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0