5:2 Matias Lehtonen #23 ( Mateusz Rompkowski #97, Marcin Kolusz #20 ) +/-
5:3 Aleksandr Jakimienko #98 ( Mateusz Rompkowski #97, Patryk Wronka #95 ) +/-
14:06 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:42 2 min. Jakub Wanacki #5 Opóźnianie gry
45:58 2 min. Egils Kalns #13 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu!
59. min - Pusta bramka GKS-u!
58. min - Kontra Pasia powstrzymana przez dwóch defensorów GieKSy!
56. min - Pavlovs przedziera się, ale w najważniejszej chwili odgrywa niedokładnie!
55. min - Kurczek z niebieskiej, obok!
53. min - Jakimienko potężnie, ale znacznie obok bramki.
51. min - Uderza Wajda, broni Nechvatal!
50. min - Mistrzowie Polski po przerwie znacznie zwolnili tempo gry.
48. min - GOOOL! Jakimienko najprzytomniejszy pod bramką gospodarzy i mamy kolejne trafienie!
48. min - GOOOL! Lehtonen uderza, a błąd popełnia Nechvatal i guma wylądowała w jego bramce!

47. min - Kara dla zawodnika gospodarzy!
46. min - GOOOL! Paś sam na sam z Miarką i umieszcza krążek między parkanami golkipera gości!
45. min - Dużo szarpanej gry.
44. min - Małe zamieszanie pod bramką Miarki, ale ten wyjaśnia całą sytuację.
43. min - Błąd Nechvatala, który zagrywa prosto na kij Lehtonen, zostawiając pustą bramkę, ale napastnik GieKSy nieznacznie się pomylił!
41. min - Trzecia tercja właśnie się rozpoczęła!

Koniec 2. tercji
40. min - Końcówka drugiej tercji nie należy do najciekawszych. 50 sekund do końca.
38. min - Ani jedni, ani drudzy nie mogą utrzymać się dłużej przy gumie.
36. min - Miarka instynktownie broni!
34. min - Wanacki prosto z ławki kar popędził sam na sam z Nechvatalem, ale górą golkiper JKH!
33. min - Sevcenko z niebieskiej, ale Miarka mrozi grę!
32. min - Wanacki popełnia błąd techniczny i za opóźnianie gry ląduje na ławce kar!
31. min - Kontra gości! Fraszko do Wronki, ale ten nie wykończył akcji bramką!
29. min - GOOOL! Sędziowie sygnalizowali karę dla Hudsona, ale Rac doskonale wypatrzył Razgalsa i mamy czwarte trafienie dla JKH!
29. min - Miarka broni strzał Urbanowicza i dobrze wchodzi w mecz!
28. min - GOOOOL! Rompkowski uderza z niebieskiej, a tam Kolusz przecina tor lotu krążka i mamy pierwsze trafienie dla GieKSy!
27. min - Miarka za Murray'a!
27. min - GOOOL! Kamienieu uderza z niebieskiej i krążek ląduje w bramce katowiczan!
27. min - Kasperlik miał dużo czasu, by pokonać Murray'a, z którym stanął oko w oko, ale golkiper GieKSy zachował zimną krew i obronił ten strzał!
26. min - Horzelski potężnie, dobija Pelaczyk, jednak guma przelatuje obok bramki!
26. min - Urbanowicz z bekhendu, broni Murray!
25. min - Kruczek z ostrego kąta, ale bez problemu broni bramkarz JKH!
23. min - Jakimienko ze slotu, broni Nevchatal!
22. min - Razgals sprytnie po lodzie wzdłuż bramki, ale Murray czujny i przecina to podanie!
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę tego spotkania!

Koniec 1. tercji
20. min - Razgals strzela, ale interweniuje Murray!
19. min - Nechvatal zmuszony do poważniejszej interwencji w tym meczu i zatrzymuję uderzenie Lehtonena!
18. min - Murray obronił pierwszy potężny strzał zawodnika JKH, później Rac z najbliższej odległości próbował dobić, ale ponownie górą golkiper gości!
17. min - JKH w komplecie! Słaba pierwsza przewaga katowiczan.
16. min - Lehtonen z lewego bulika prosto w Górnego!
15. min - Szansa przed GieKSą, która zagra w przewadze!
14. min - Ani chwili wytchnienia dla hokeistów z Katowic! Ostatnia minuta wyglądała, jakby jastrzębianie grali w liczebnej przewadze!
13. min - Kolejny raz Murray zmuszony do interwencji!
12. min - Rac znakomicie napędził kontrę jastrzębian, jednak Kalns zbyt anemicznie prosto w bramkarza GieKSy.
11. min - Michalski objechał bramkę i sprytnie próbował pokonać Nechvatala, ale ten czujny! Mamy pierwszy celny strzał katowiczan.
10. min - Bondaruk w indywidualnej akcji, ale jego strzał lewym parkanem broni Murray!
9. min - Mistrzowie Polski ciągle w ataku!
8. min - Musioł z niebieskiej wysoko nad bramką, co oznacza, że GieKSa wciąż bez celnego strzału!
7. min - Paś zagrywa przed pole bramkowe, ale w porę reaguję defensywa gości!
6. min - GOOOL! Tym razem E.Sevcenko zdobywa gola! Otrzymał on podanie blisko niebieskiej linii i z pierwszego krążka huknął nie do obrony!
6. min - Górny zdecydował się na uderzenie z lewego bulika, ale guma znacznie minęła światło bramki.
4. min - Urbanowicz pracował przed golkiperem GieKSy, zmienił tor lotu krążka, który przeleciał nad poprzeczką!
3. min - Ponownie zakotłowało się pod bramką Murray'a, który ofiarnie mrozi gumę!
2. min - GOOOL! A. Sevcenko dobił krążek, który odbił się od słupka i daje prowadzenie swojej drużynie!
2. min - JKH z pierwszym strzałem w tym spotkaniu!
1. min - Rozpoczynamy spotkanie mistrzów Polski z obecnym liderem PHL!

#7 Patrik Nechvátal B 3 3.00 23 4 7 12 0 0 86.96 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 3 6.68 17 17 0 0 0 0 82.35 26:56 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Anthon Eriksson LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0