2:1 Krystian Dziubiński #61 ( Daniił Oriechin #91, Ryan Glenn #47 ) +/-
2:3 Dmitrij Kozłow #57 Karny decydujący 65:00
18:16 5 min. Adrian Jaworski #11 Rzucenie na bandę
31:56 2 min. Aleksandr Rodionow #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:26 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Natarcie
42:08 2 min. Peter Bezuška #4 Atak kijem trzymanym oburącz
45:55 2 min. Aleksandr Szkrabow #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:49 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Dmitrij Kozłow #57 Opóźnianie gry
57:12 2 min. Jegor Rożkow #43 Zahaczenie

Koniec dogrywki
65. min - Kontra Szkodienki powstrzymana przez Orłowa!
64. min - Wasilij Strielcow mocno ze slotu, lecz niecelnie.
63. min - Dziubiński próbował od zakrystii, ale nie udał mu się ten manewr.
62. min - Carlsson samotnie ze slotu, lecz ponad bramką.
61. min - Szkodienko z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Saundersa!

Koniec III tercji
60. min - Glenn niecelnie z niebieskiej.
59. min - GOOOOL!!!! Huhdanpaa perfekcyjnie wykonuje rzut karny i wyrównuje wynik spotkania!
59. min - Kontra torunian sam na sam, której nie wykorzystali, jednak będziemy mieli rzut karny!
58. min - Czas Re-Plast Unii Oświęcim.
57. min - Limma finezyjnie z prawego bulika, ale dobrze spisał się w tej interwencji Kanadyjczyk w bramce gospodarzy.
56. min - Huhdanpaa pociągnął z nadgarstka, jednak nie zdołał ulokować krążka w siatce.
55. min - Kamil Kalinowski niecelnie na drugą stronę tafli do swojego partnera.
54. min - Paszek z dystansu, jednak krążek minął bramkę.
52. min - Oriechin ze slotu, lecz ponad bramką.
51. min - Jerasow z ostrego kąta, lecz niecelnie.
50. min - Stasienko z niebieskiej, ale krążek nie trafił w światło bramki.
49. min - Da Costa huknął z bulika, lecz nie pokonał Moldera.
48. min - Carlsson przed bramkę, trącona guma, jednak powstrzymana przez golkipera gości.
47. min - Da Costa w swoim stylu przymierzył z klepy, ale nie zdołał pokonać Moldera.
46. min - Wykluczenie dla torunian. Szkrabow nieprzepisowo powstrzymał Da Costę.
45. min - Kogut próbował samotnie zwieść rywala, ale pogubił się w swoich zamiarach.
44. min - Wrzucenie krążka z niebieskiej, trącona guma prze Limmę, ale powędrowała minimalnie obok bramki.
43. min - Nieprzepisowe zagranie Bezuski poskutkowało dwuminutowym wykluczeniem. Torunianie zagrają w przewadze.
41. min - Oriechin z dystansu, trącona guma przez Da Costę, ale ostatecznie krążek minął światło bramki.

39. min - Wyrównało nam się nieco tempo tego spotkania, lecz brakuje klarownych akcji.
38. min - Olszewski z lewego bulika, lecz trafił w parkan bramkarza gospodarzy.
37. min - Jerasow sprzed bulika nie trafił w światło bramki.
35. min - GOOOOL!!!!! Kapitan biało-niebieskich wziął sprawy w swoje ręce i z bliskiej odległości umiejscowił gumę pod poprzeczką.
34. min - Carlsson dwukrotnie z bliska, strzał Oriechina z bulika, ale wszystko broni Molder i oświęcimianie nie są w stanie wykorzystać podwójnej przewagi.
33. min - Dziubiński w poprzeczkę bramki!
32. min - Kowalówka z Wanatem powalczyli o gumę za bramką rywala.
31. min - Bezuska z niebieskiej, lecz trafia w kij Olszewskiego.
30. min - Carlsson indywidualnie z buliku, ale ciałem powstrzymany przez torunianina.
28. min - Stasienko czeka z krążkiem za własną bramką.
27. min - Dziubiński z słupek toruńskiej bramki!
26. min - Aleksandr Strielcow ze slotu, lecz nie pokonał toruńskiego bramkarza.
25. min - GOOOL!!!! Szybkie zagranie z bulika przed bramkę do Kamila Kalinowskiego, który wpakował gumę do pustej siatki.
24. min - Trzeszczą bandy na lodowisku w Oświęcimiu.
24. min - Oświęcimianie nie wykorzystali pięciominutowej przewagi.
22. min - Kowalówka z najbliższej odległości podniósł krążek, ale fenomenalnie interweniował Molder!
21. min - Carlsson z lewego bulika, ale czujnie Molder.

20. min - Aleksandr Strielcow z bulika, krążek poodbijał się jeszcze od zawodników, ale ostatecznie minął światło bramki.
19. min - Jaworski nieprzepisowo rzucił na bandę Trandina, któy udał się do szatni. Oświęcimianie przez pięć minut zagrają w liczebnej przewadze.
18. min - Wanat przed bramkę do Trandina, który jednak nie trafił w krążek.
17. min - Aleksandr Strielcow z niebieskiej i do boku odbija gumę Molder.
16. min - Korczocha wypalił z nadgarstka, lecz nie trafił w światło bramki.
15. min - Kamil Kalinowski z bliska trafia w słupek!
14. min - GOOOL!!!! Kapitalne dogranie Glenna do Jerasowa, który wyszedł sam na sam i wpakował gumę tuż pod poprzeczkę.
14. min - Rodionow ze slotu, lecz obok bramki.
13. min - Rogow huknął z niebieskiej, ale Molder złapał krążek do raka.
12. min - Paszek pociągnął z nadgarstka, ale pewnie złapał gumę Molder.
11. min - Patryk Noworyta niecelnie z niebieskiej.
10. min - Olszewski z bliska, ale nie pokonał Saundersa.
9. min - Podanie przez całą taflę do Dziubińskiego, lecz krążek odbił się od jego łyżwy, co uniemożliwiło wyprowadzenie kontry.
8. min - Orłow mocno sprzed bulika i parkanem interweniuje Molder.
6. min - Glenn mocno z niebieskiej w okieneczko bramki, krążek zatrzepotał w siatce, lecz sędzia główny nie uznał bramki z powodu spalonego na niebieskiej.
5. min - Dziubiński przed bramkę, ale przecięte to zagranie przez torunian.
4. min - Stasienko z Paszkiem wymieniają podania za własną bramką.
3. min - Krzemień niecelnie z dystansu.
2. min - Zając przymierzył z okolic bulika, ale nie pokonał Saundersa.
1. min - Wygrane wznowienie torunian i szybka akcja zwieńczona niecelnym strzałem z bulika.

#77 Teddy Da Costa LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#50 Wasilij Jerasow PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Maksim Rogow LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Nikołaj Stasienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandr Strielcow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#24 Henri Limma PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Filip Mazurkiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0