1:4 Krystian Dziubiński #61 ( Daniił Apalkow #40, Ryan Glenn #47 ) +/-
(+1) 5/4 18:32
1:5 Krystian Dziubiński #61 ( Daniił Oriechin #91, Daniił Apalkow #40 ) +/-
(+) Apalkow #40, Bezuška #4, Dziubiński #61, Noworyta #18, Oriechin #91
5/5 24:11
1:6 Wasilij Strielcow #32 ( Aleksandr Strielcow #23, Krystian Dziubiński #61 ) +/-
52:30 2 min. Dariusz Wanat #10 Opóźnianie gry

60. min - Klimowski w boksie Podhala!
59. min - Prusak ze slotu, jednak pomylił się nieco zawodnik gości.
58. min - Oriechin z ostrego kąta, ale niecelnie.
57. min - Walka o krążek za oświęcimską bramką.
56. min - Bochnak z bekhendu, ale Dziubiński przyblokował to uderzenie.
55. min - Oświęcimianie przetrwali liczebne osłabienie.
54. min - Ponownie Volraba z dystansu i ponownie niecelnie.
53. min - Wrzutka Volraba z niebieskiej, lecz obok bramki.
52. min - GOOOOL!!!! Tomasik przymierzył z dystansu i zasłonięty R. Kowalówka nie widział tego krążka, który zatrzepotał w siatce!
51. min - Petarda Volraba spod niebieskiej, ale dobrze spisał się R. Kowalówka.
50. min - Bartłomiej Wsół z ostrzejszego kąta, lecz niecelnie.
49. min - Skutecznie bronią się nowotarżanie w liczebnym osłabieniu.
48. min - GOOOOL!!!! Kontra Bryniczki zakończona mocnym strzałem sprzed obrońcy i krążek zatrzepotał w siatce!
48. min - Dziubiński huknął sprzed bulika, ale krążek wylądował.... w sprzęcie Mrugały!
47. min - Sebastian Kowalówka mocno z koła bulikowego, ale trafia w słupek nowotarskiej bramki!
47. min - Wanat mocno z bulika, ale minimalnie niecelnie.
45. min - Strzał oświęcimian zatrzymany przez Klimowskiego.
44. min - GOOOOL!!!! Apalkow wygrał wznowienie w tercji rywala i wycofał gumę do Themara, który huknął bez namysłu i zaskoczył Klimowskiego.
44. min - GOOOL!!!! Neuapeur wykorzystał błąd rywali za bramką R. Kowalówki i pokonał oświęcimskiego golkipera strzałem od zakrystii.

43. min - Strzał Neuapuera w ostatniej chwili zablokowany przez oświęcimskiego golkipera.
42. min - Apalkow na środek do Themara, ten jednak nie trafił w światło bramki.
41. min - Neupauer mocno z koła bulikowego, ale też równie mocno niecelnie.

40. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie w liczebnym osłabieniu.
39. min - GOOOOL!!!!! Bryniczka z bliska zagrał do Fabiana Kapicy, który po lodzie posłał gumę do bramki, a R. Kowalówka nie zdążył się przesunąć.
38. min - Neupauer z kontrą, ale nie pokonał Roberta Kowalówki.
36. min - Oświęcimianie nie moga się przedostać do tercji rywala, skutecznie uniemożliwiają to nowotarżanie.
35. min - Dziubiński z bliska i ponownie słupek zadźwięczał na hali lodowej w Nowym Targu!
33. min - Paszek z koła bulikowego trafia w słupek bramki.
32. min - Mamy wykluczenie dla nowotarżanina. Oświęcimianei zagrają z przewagą jednego zawodnika przez 120 sekund.
31. min - Bartłomiej Wsół z półobrotu, ale górą R. Kowalówka.
30. min - GOOOOL!!!!! Wasilij Strielcow pociągnął spod niebieskiej i tuż obok słupka krążek wpadł do bramki.
30. min - Jarczyk sprzed bulika, ale obok bramki.
29. min - Słowakiewicz z bekhendu, lecz wprost do raka R. Kowalówki.
28. min - Wanat objechał nowotarską bramkę, ale nie pokusił się o uderzenie w stronę bramki.
26. min - Kontra Oriechina zakończona skuteczną interwencją Klimowskiego.
25. min - Będziemy mieli wykluczenie na Kamila Paszka.
25. min - Po tej bramce nastąpiła zmiana w bramce Podhala.
25. min - GOOOOL!!!!! Oriechin zagrał gumę przed bramkę do Dziubińskiego, ten z ostrego kąta przymierzył i pokonał Bizuba!
24. min - Mrugała potężnie z koła bulikowego, lecz skutecznie R. Kowalówka.
24. min - Fabian Kapica sprzed bulika i musiał interweniować Robert Kowalówka.
23. min - Aleksandr Strielcow sprzed bulika, jednak niecelnie.
22. min - Oriechin z akcją, lecz ruszona bramka Bizuba i zostaje przerwana gra.
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę starcia w Nowym Targu.

20. min - Bezuska z ostrego kąta, jednak broni golkiper gospodarzy.
19. min - GOOOOL!!!!! Apalkow zagrał na drugą stronę do Dziubińskiego, ten uderzył na bramkę, krążke odbił się jeszcze od Sulki i zatrzepotał w siatce!
18. min - Rogow huknął ze slotu ponad bramką.
17. min - Themar mocno spomiędzy bulików, lecz trafił w słupek nowotarskiej bramki!
16. min - Dziubiński ze slotu, odbija do boku Bizub.
15. min - Kontra Bochnaka zakończona strzałem wprost w oświęcimskiego bramkarza.
15. min - Rogow sprzed bulika szukał dalszego okienka, jednak Bizub zdołał obronić to uderzenie.
14. min - Bezuska wrzucił krążek z niebieskiej, S. Kowalówka próbował trącić gumę, ale nie pozwolił na to nowotarski bramkarz.
13. min - Glenn spod niebieskiej, ale Bizub broni parkanem.
12. min - Aleksandr Strielcow na drugą do Dziubińskiego, ale ten nie trafił pod poprzeczkę.
10. min - Dwójkowa kontra oświęcimian zakończona niecelnym podaniem do współpartnera.
10. min - Volrab potężnie z dystansu, ale broni Kowalówka.
9. min - Wykluczenie nałożone na Daniiła Oriechina.
8. min - Oświęcimianie założyli zamek w tercji rywala, ale nie oddają strzału.
7. min - Apalkow wypatrzył Prusaka i zagrał do niego krążek, ale strzał Prusaka został odbity do boku przez Bizuba.
6. min - GOOOOL!!!! Akcja toczyła się w tercji gospodarzy, krążek odbił się wprost na łopatkę kija Dziubińskiego, który uderzył ze slotu i wpakował gumę do siatki!
5. min - GOOOL!!! Jarczyk wystawił gumę Słowakiewiczowi, który z najbliższej odległości wymanewrował Roberta Kowalówkę!
5. min - GOOOOL!!!! Apalkow pociągnął ze slotu i pokonał zasłoniętego Bizuba!
4. min - Bryniczka w tercji gości, ale nie do końca wiedział, co chce zrobić i stracił gumę.
3. min - Wrzutka z niebieskiej i niepewnie interweniuje Bizub, a krążek minimalnie mija światło bramki.
2. min - GOOOL!!! Apalkow wstrzelił gumę pod bramkę, a tam czaił się Dziubiński, który dołożył kija i przekierował gumę do siatki!
2. min - Themar przedziera się do tercji rywala, ale przyblokowany przez nowotarżan.
1. min - Dziubiński z bulika, ale nie zaskoczył Bizuba.

#50 Paweł Bizub B 5 12.41 21 18 3 0 0 0 76.19 24:11 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Szymon Klimowski B 2 3.45 16 0 6 10 0 0 87.50 34:49 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jakub Żurawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 5 5.00 25 4 11 10 0 0 80.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Daniił Apalkow ŚR 1 4 3 1 5 3 0 0 0 0 1 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
#4 Peter Bezuška PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 4 1 0 1 5 3 0 0 0 0 3 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
#47 Ryan Glenn LO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0