2:2 Artūrs Ševčenko #27 ( Mateusz Bryk #69, Frenks Razgals #41 ) +/-
2:3 Roman Rác #89 Karny decydujący 80:00
03:38 2 min. Roman Rác #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:23 2 min. Egils Kalns #13 Zahaczenie
19:23 2 min. Krystian Dziubiński #61 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
24:49 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Atak łokciem
30:07 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Łukasz Nalewajka #20 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:47 2 min. Martin Kasperlík #82 Natarcie
54:41 2 min. Ryan Glenn #47 Wysoko uniesiony kij
79:59 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
79:59 2 min. Teddy Da Costa #77 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Koniec dogrywki
80. min - Kontra Themara. Słowacki napastnik został w sytuacji sam na sam, ale krążek uciekł mu z łopatki kija.
80. min - Strzał z niebieskiej, dobitka z bliska, ale górą wychodzi z tego starcia Saunders.
79. min - Bezuska sprzed bulika, ale zdołał obronić to uderzenie Nechvatal.
78. min - Kontra Wanata, nie zakończona celnym strzałem.
77. min - Stasienko od zakrystii, ale powstrzymany przez rywali.
76. min - Wasilij Strielcow wymanewrował jastrzębskiego defensora, zostawił gumę Rogowowi, ale ten nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
76. min - Da Costa z dystansu, Dziubiński przejął gumę, odwrócił się i uderzył, jednak krążek po rykoszecie opuścił taflę.
75. min - Szybka akcja jastrzębian, ale odgwizdany spalony na linii niebieskiej.
74. min - Unici założyli zamek w tercji JKH.
73. min - Wasilij Strielcow wyłuskał gumę po błędzie jastrzębskiego gracza, ale nie zamienił tego w bramkę dla swojego zespołu.
73. min - Da Costa przed bramkę do Dziubińskiego, ale ten nie sięgnał tego krążka.
73. min - Bahalejsza zza obrońcy, lecz wprost w Saundersa.
72. min - Pavlovs spomiędzy bulików, jednak wprost w Saundersa.
72. min - A. Sevcenko z bliska, jednak górą Saunders.
71. min - Trójkowa kontra jastrzębian ponownie zwieńczona niecelnym strzałem.
70. min - Kontra sam na sam Łukasza Nalewajki, ale jastrzębski snajper nie trafił w bramkę!
70. min - Wanat pociągnął z bekhendu, ale niecelnie.
69. min - Kontra Radosława Nalewajki powstrzymana przez kanadyjskiego golkipera.
69. min - Aleksandr Strielcow sprzed bulików, jednak nie trafił w światło bramki.
68. min - Rac pognał prawą stroną, ale Stasienko powstrzymał akcję jastrzębianina.
67. min - Jastrzębianie cały czas z założonym zamkiem w tercji Unii.
66. min - A. Sevcenko z bulika, ale parkanem interweniuje Saunders.
66. min - Kamienieu bez przyjęcia z niebieskiej, ale górą Saunders.
65. min - Wasilij Strielcow zagrał przed bramkę, ale nikt nie przejął tego krążka.
63. min - Rac sprzed bulików, ale odbił to uderzenie Saunders.
62. min - Stasienko przed bramkę do Wasilija Strielcowa, ale ten był przyblokowany i nie oddał strzału.
61. min - Da Costa od zakrystii, ale jastrzębianie wybili gumę.

Koniec III tercji
60. min - Rac bez przyjęcia, lecz niecelnie.
59. min - Oświęcimianie mocno podrażnieni stratą bramki i stanowczo ruszyli do ataku.
58. min - Dziubiński przed bramkę, ale nikt nie przekierował tej gumy do siatki.
58. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
57. min - GOOOOOL!!!!! A. Sevcenko na raty z bliska pokonuje Saundersa!
57. min - Pavlovs bez przyjęcia, ale zdążył przesunąć się Saunders.
57. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie w liczebnym osłabieniu.
56. min - Kalns z pierwszego, lecz minimalnie niecelnie.
55. min - E. Sevcenko sprzed bulika, jednak niecelnie.
54. min - Kalns z prawego bulika, szukał dalszego słupka, jednak ostatecznie nie trafił w światło bramki.
53. min - Dziubiński z kontrą, ale Kamienieu powstrzymał go swoim ciałem.
53. min - Razgals niecelnie na niebieską do E. Sevcenki i jastrzębianie muszą opuścić tercję Unii.
52. min - Kalns z prawego bulika, ale zdołał obronić to uderzenie Saunders.
51. min - Paś niecelnie zza bulika.
51. min - Wasilij Strielcow z lewego bulika, jednak wprost w Nechvatala.
50. min - Pavlovs z Bezuską walczą o gumę pod bandą w tercji gospodarzy.
48. min - Razgals do kolegi z drużyny, który jednak nieczysto trafił w krążek.
47. min - GOOOOOL!!!!!! Teddy Da Costa na raty z bliska pokonuje Patrika Nechvatala!
46. min - Strzał jastrzębian niepewnie zatrzymany przez Saundersa, któremu krążek wturlał się pomiędzy parkany, ale odpowiednio szybko zareagował obrońca Unii, który wybił gumę z linii bramkowej.
46. min - Kamienieu sprzed bulika, lecz dobrze parkanem interweniuje Saunders.
45. min - Błąd Stasienki, który zagrał wprost na łopatkę kija Pavlovsa, który jednak nie wykorzystał dogodnej sytuacji.
44. min - Glenn z niebieskiej, jednak krążek przez Nechvatalem został zablokowany.
43. min - Razgals spomiędzy bulików, ale zablokowany przez Wanata.
43. min - Orłow z ostrego kąta i skutecznie broni Nechvatal.
42. min - Jastrzębianie mocniej zaatakowali biało-niebieskich.
41. min - Themar kąśliwie z niebieskiej i niepewnie wyłapał tę gumę Nechvatal.

40. min - Bryk z niebieskiej, jednak wprost w parkan Saundersa.
39. min - Unia zamknęła rywala w jego tercji.
38. min - Glenn z ostrego kąta, lecz zdołał obronić to uderzenie Nechvatal.
37. min - Kasperlik uderzył z lewego bulika, ale krążek powędrował ponad bramką.
36. min - Jelszański mocno z niebieskiej, lecz stanowczno niecelnie.
34. min - Themar ze strefy międzybulikowej, ale Nechvatal widział to uderzenie.
33. min - Aleksandr Strielcow przed bramkę, ale Stasienko nie zdołał przekierować krążka do bramki.
33. min - Glenn z niebieskiej, jednak wprost do raka Nechvatala.
32. min - Wykluczenie dla Kasperlika i Unia przez 21 sekund zagra w podwójnej przewadze.
32. min - Kontra jastrzębian i krążek zatrzymał się na słupku!
31. min - Apalkow przed bramkę do Oriechina, ale ten nie zorientował się w zamiarach kolegi.
30. min - Kontra jastrzębian. Paś zagrał na drugą stronę do Łukasza Nalewajki, ale ten nie trafił w krążek.
30. min - Wasilij Strielcow z prawego bulika, ale krążek po kiju Pavlovsa opuszcza taflę.
28. min - Pavlovs niecelnie spod niebieskiej.
27. min - Goście przetrwali okres gry w liczebnym osłabieniu.
26. min - Kontra Kasperlika, jednak jego strzał został obroniony przez golkipera gospodarzy.
25. min - Dziubiński na drugą stronę do Glenna, ten zagrał przed bramkę, ale nikt nie zakończył tej akcji strzałem.
24. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
23. min - Paszek uderzył z niebieskiej i krążek po rykoszecie na centymetry mija słupek bramki.
22. min - Kostek do Kalnsa, lecz ten nie trafił w światło bramki.
22. min - Bezuska z ostrego kąta, jednak niecelnie.

20. min - Kara ta jednak nie trwała długo, bo momentalnie przy rozgrywanym buliku na ławkę kar zostaje odesłany Krystian Dziubiński za niesportowe zachowanie.
20. min - Na 37 sekund przed końcem pierwszej tercji na ławce kar melduje się Egils Kalns.
19. min - Wasilij Strielcow próbował uderzyć z lewego bulika, ale Paś mu to skutecznie uniemożliwił.
18. min - GOOOOL!!!! Wrzutka Bahalejszy odbita przed siebie przez Saundersa, a tam czyhał Rac, który momentalnie załadował gumę do siatki!
18. min - Kasperlik przed bramkę, ale czujnie Saunders.
17. min - Glenn z niebieskiej, dobitka z najbliższej odległości, ale krążek minął światło bramki.
16. min - Stasienko z lewego bulika, ale kijem interweniuje Nechvatal.
15. min - Apalkow z niebieskiej, krążek jeszcze podskoczył, ale Nechvatal wszystko widział.
14. min - Razgals z okolic bulika, jednak wprost w Stasienke.
13. min - Orłow z niebieskiej, dobijał Wasilij Strielcow, ale górą Nechvatal!
13. min - Jass przed bramkę, jednak nikt nie sięgnął tego krążka.
12. min - A. Sevcenko przedziera się środkiem i jastrzębianie zdołali założyć zamek w tercji Unii.
11. min - Apalkow z bulika, ale zablokowane to uderzenie.
10. min - Bracia Strielcowowie walczą o gumę w jastrzębskiej tercji.
9. min - Rac na środek do Kalnsa, ale jego strzał pewnie obroniony przez Saundersa.
8. min - Prusak niecelnie spod niebieskiej.
7. min - Paś najeżdżał na bramkę Saundersa, ale szybko został powstrzymany przez oświęcimskich obrońców.
6. min - Paś niecelnie z niebieskiej.
6. min - Bezuska z niebieskiej, ale widział to uderzenie Nechvatal.
5. min - Oświęcimianie skutecznie przeszkadzają jastrzębianom w ich tercji na wyprowadzenie szybkiej akcji.
4. min - GOOOOL!!!! Dziubiński z bliższa i oświęcimianie już po 7 sekundach przewagi zdobywają pierwsze trafienie!
4. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar Roman Rac.
3. min - Rac z prawego bulika, ale skutecznie Saunders.
2. min - Prusak nienajlepiej wypuścił Krzemienia i oświęcimianie tracą gumę.
1. min - Kontra Kasperlika zatrzymana przez parkany Saundersa.

Unia Oświęcim
#90 Clarke Saunders B 2 1.50 43 10 6 14 12 1 95.35 80:00 0 8 3 62.50 0 0 0 0 0 0 1
#40 Daniił Apalkow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
#4 Peter Bezuška PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa PS 1 0 0 0 1 1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 0 2 1 1 2 1 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Maksim Rogow LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Nikołaj Stasienko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandr Strielcow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#32 Wasilij Strielcow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andrej Themár LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
JKH Jastrzębie
#7 Patrik Nechvátal B 2 1.50 37 11 11 10 5 0 94.59 80:00 0 8 2 75.00 0 0 1 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0