1:4 Maksim Rogow #7 ( Aleksandr Strielcow #23, Krystian Dziubiński #61 ) +/-
03:44 2 min. Maksim Rogow #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:49 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Uderzanie kijem
18:53 2 min. Victor Rollin Carlsson #15 Uderzanie kijem
22:22 2 min. Dominik Jarosz #98 Opóźnianie gry
43:04 2 min. Māris Jass #3 Wysoko uniesiony kij
45:56 2 min. Maksim Rogow #7 Uderzanie kijem
57:59 2 min. Siarhiej Bahalejsza #78 Opóźnianie gry

Koniec meczu. Re-Plast Unia Oświęcim melduje się w finale!
59. min - Oświęcimianie wymieniają się krążkiem w tercji gospodarzy.
58. min - Na 121 sekund przed końcem Siarhiej Bahalejsza udaje się na ławkę kar.
57. min - Krzemień samotnie przed bramkarzem, ale nie podniósł krążka i Nechvatal obronił to uderzenie.
56. min - Oświęcimianie założyli zamek w tercji JKH, jednak nie pokusili się na oddanie precyzyjnego strzału.
55. min - Kasperlik przymierzył i trafił w kask Saundersa, jednak nie mamy przerwy w grze.
54. min - Jastrzębianie zamknęli rywali w ich tercji.
53. min - Themar samotnie sprzed bulika i niepewnie interweniuje Nechvatal, ale krążek minimalnie minął słupek.
52. min - Kalns sprzed bulika, lecz niecelnie.
51. min - GOOOOOL!!!!! Aleksandr Strielcow zagrał zza bramki Nechvatala na niebieską, gumę przejął Rogowa i uderzył bez przyjęcia i tym samym zaskoczył jastrzębskiego golkipera!
50. min - Razgals próbował od zakrystii, ale powstrzymał go Carlsson.
49. min - Kasperlik pognał środkiem, ale jego strzał wylądował poza taflą.
48. min - Oświęcimianie w ofiarnym stylu przetrwali to osłabienie.
47. min - E. Sevcenko obok bramki, dobitka Razgalsa, ale skutecznie Saunders.
46. min - Trandin na ławce kar i szansa na zdobycie bramki dla JKH.
46. min - Paś do Kasperlika, ten czekał na oddanie strzału, a gdy już go oddał Saunders nie miał problemu z jego obroną.
45. min - Da Costa bez przyjęcia, ale zablokowane to uderzenie.
44. min - Dziubiński z bliska, jednak wprost w Nechvatala.
44. min - Jass na ławce kar i oświęcimianie zagrają w przewadze.
43. min - Prusak indywidualnie ze środka tafli, jednak obok bramki.
42. min - Jastrzębianie z bliska, ale zablokowane to zagranie.
41. min - Pavlovs sprzed bulika, ale w parkan Saundersa.
41. min - Rozpoczynamy trzecią odsłonę tego spotkania.

40. min - Da Costa na niebieską do Rogowa, ale ten nie trafił czysto w gumę.
39. min - Paszek z niebieskiej, podwójna dobitka oświęcimian, ale kapitalnie broni Nechvatal.
38. min - Rogow mocno z niebieskiej, ale wprost w parkan Nechvatala.
37. min - Kostek z ostrego kąta, ale nie miał problemu z obroną tego uderzenie Kanadyjczyk.
36. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji, jednak ofiarnie się bronią.
35. min - Bryk z niebieskiej, Bondaruk trącił gumę, ale ta minęła światło bramki.
34. min - Aleksandr Strielcow samotnie z lewego bulika i nieznacznie się pomylił.
32. min - Razgals indywidualnie z bulika, jednak wprost w Saundersa.
32. min - Jastrzębianie mocno napierają na swoich rywali.
31. min - Kontra 2 na 1. Krzemień próbował zagrać na drugą do Trandina, ale trafił w ofiarnie interweniującego Ł. Nalewajkę.
30. min - Razgals szukał bliższego okienka, ale barkiem obronił to uderzenie Saunders.
29. min - Zagranie przed bramkę do Themara, ten na drugą do Carlssona, ale jastrzębianie uniemożliwili oddanie strzału Szwedowi!
28. min - Zacięta gra w tercji neutralnej.
27. min - Walka o gumę pod jastrzębskim boksem.
26. min - Kontra Kasperlika, ale skutecznie powstrzymany przez oświęcimskiego defensora.
25. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
24. min - Nechvatal uwija się w bramce i ostatecznie wychodzi górą z tego starcia.
23. min - GOOOOOL!!!!! Carlsson pognał samotnie prawą stroną tafli i strzałem po dalszym słupku zaskoczył Nechvatala!
23. min - Jarosz udaje się na ławkę kar za bezpośrednie wystrzelenie krążka.
22. min - Krzemień sprzed bulika, ale mrozi gumę Nechvatal.
22. min - Paś sam na sam, ale dobrą interwencją popisał się Saunders i obronił to uderzenie końcówką parkana!
21. min - Kalns z bulika obok bramki.

20. min - Kalns mocno z bulika, ale parkanem broni Saunders.
19. min - GOOOOOL!!! Kostek przymierzył spod niebieskiej i trafił wprost do oświęcimskiej bramki!
18. min - GOOOOL!!!! Stasienko huknął z niebieskiej, Da Costa trącił gumę, a ta wturlała się pomiędzy parkany Nechvatala!
17. min - Jass niecelnie wrzucił gumę na bramkę.
16. min - Stasienko do Orłowa, ale ten nie trafił czysto w krążek.
15. min - Oriechin zza bulika, lecz obok bramki.
14. min - GOOOOOL!!!! Indywidualna akcja Wasilija Strielcowa, ten uderzył z lewego bulika i trafił w samo okno jastrzębskiej bramki!
13. min - Dziubiński poprawił strzał Carlssona, ale krążek minął światło bramki.
12. min - Da Costa próbował z bekhendu, ale nieczysto zatrzymany przez Łukasza Nalewajkę i będzie wykluczenie dla jastrzębskiego zawodnika.
11. min - Razgals z lewego bulika, jednak ponad bramką.
10. min - Orłow przymierzył z niebieskiej, ale widział to uderzenie Nechvatal.
10. min - Radosław Nalewajka z ostrego kąta, jednak nie trafił w światło bramki.
9. min - Wasilij Strielcow mocno potraktował na bandzie rywala.
8. min - Bezuska czeka za własną bramką na kolegów z drużyny.
7. min - Jelszański z prawego bulika, jednak wprost w parkan Saundersa.
6. min - Razgals w sytuacji sam na sam, ale górą Kanadyjczyk!
5. min - Kasperlik spomiędzy bulików, lecz niecelnie.
4. min - Bahalejsza na środek, ale Rogow faulował rywala i będziemy mieli wykluczenie.
3. min - Radosław Nalewajka z ostrego kąta, ale wprost w Saundersa.
2. min - Zagranie przed bramkę, Wasilij Strielcow próbował z bliska pokonać Nechvatala, ale skutecznie parkanem interweniował jastrzębski golkiper.
1. min - Kostek z prawego bulika, ale do raka łapie gumę Saunders.
1. min - Walka o gumę za bramką Unii.

#7 Patrik Nechvátal B 4 4.00 27 12 9 6 0 0 85.19 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Egils Kalns PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Martin Kasperlík LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Arkadiusz Kostek LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0