2:4 (0:1, 1:1, 1:2) Zakończony
2022-09-10
18:00
I Runda / 3. kolejka
0:1 Krzysztof Jarczyk #10 ( Jakub Malasiński #91, Dominik Szlembarski #16 ) (+1) 5/4 17:50
56:52 2 min. Jakub Malasiński #91 Trzymanie kija przeciwnika

KONIEC MECZU !!! MMKS Podhale Nowy Targ wygrywa w Jastrzębiu-Zdroju 2:4. Dziękuję za uwagę i życzę dobrej i spokojnej nocy.
60. min - Malasiński ze slotu. Nie ma bramki. 20 sekund do końca meczu.
59. min - Zamieszanie pod bramką JKH. Mrozi gumę Prokop.
58. min - GOOOL !!! Wykorzystany power-play. Gola na 2:4 po znakomitym dograniu Tomasza Kulasa z bliskiej odległości zdobywa Jakub Szcześniak.
56. min - Ostatnia szansa dla JKH. Na ławkę kar za trzymanie kija przeciwnika udaje się Kacper Malasiński.

55. min - Goście w pełnym zestawieniu.
54. min - Onak z bulika kapitalnie broni Polak.
53. min - Szansa na remis dla JKH. Najpierw na ławkę kar za spowodowanie upadku przeciwnika udał się Pudzisz, a 48. sekund póżniej za przeszkadzanie do Pudzisza dołączył Szlembrarski. JKH gra przez prawie 2. minuty w 5/3.
52. min - GOOOL !!! 1:4. Bezradna drużyna JKH. 33. sekundy po golu Bochnaka na listę strzelców z bliskiej odległości strzałem po lodzie popisuje się Stanek.
52. min - GOOOL !!! 1:3. W zamieszaniu pod bramką JKH przytomnością popisał się Bochnak i podwyższył prowadzenie gości.

49. min - Zaprzepaszczona szansa na remis !!!. Kużdrzał urwał się obrońcom gości i w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza.
48. min - Znakomita wrzutka Kużdrzała, ale guma utknęła w gąszczu obrońców i jeden z defensorów wyekspediował ją z własnej tercji.
47. min - Sarniak po kontrze uderza w parkan Prokopa, 10 sekund później Jarczyk uderzył wykoko ponad bramką.
46. min - Kolejny fatalny błąd jastrzębskieh defensywy. Stuprocentową szansę w sytuacji sam na sam miał Jakub Malasiński, ale jego strzał poszybował wysoko ponad bramką. Niedługo potem z bliska w bramkarza uderzył Marat Saroka.
45. min - Spalony po ataku Blanika.
44. min - Twarda gra pod bandami. Widać, że każda drużyna chce wygrać ten mecz.
43. min - Najpierw z kontrą urwał się Wiktor Bochanak, ale jego strzał minał prawy słupek bramki JKH, 20. sekund potem szansę na remis miał Misiak ale Polak odbija parkanem strzał z bliskiej odległości.
42. min - Strata pod bramką JKH i niewiele brakowało aby jeden z napastników gości podwyższył prowadzenie.
41. min - Gra toczy się w środku tafli.
Rozpoczynamy trzecią tercję meczu.

KONIEC 2. TERCJI
40. min - Jeszcze jeden strzał na bramkę Podhala. Broni pewnie golkiper gości.
39. min - Gra się uspokoiła. Obie drużyny grają zachowawczo.
38. min - Akcja toczy się pod obiema bramkami, ale bramkarze świetnie wywiązują się ze swojej roli.
37. min - Długopolski !!! Fantastycznie parkanem broni Prokop.
36. min - Z przed bulika uderzył Kulas. Jakimś cudem obronił to Oskar Polak.
34. min - Goście w pełnym zestawieniu.
33. min - Z bliska Kużdrzał. Minimalnie nad bramką.
32. min - Kara dla Podhala. Za przeszkadzanie przez dwie minuty odpocznie Sulka.
31. min - Zamieszanie pod bramką JKH, ale bez efektu brakowego, gdyż gumę zamroził bramkarz gospodarzy.
30. min - GOOOL !!! 1:2. Bury mocno uderzył z lini niebieskiej, gumę przekierował Kapica i goście wychodzą na prowadzenie.
29. min - Gra toczy się w środku tafli bez klarownych okazji.
27. min - Znakomicie krążek pod bramką JKH wywalczył Jarczyk. Podał do Długopolskiego, a ten z niebieskiej mocno uderzył, jednak kapitalnie kijem obronił Prokop.
26. min - Niebezpiecznie z bulika strzelał Jarczyk. Nad bramką.
25. min - Jastrzębie w pełnym zestwieniu.
24. min - Gospodarze świetnie się bronią.
23. min - Na ławkę kar za spowodowanie upadku przeciwnika siada Felcirowicz.
22. min - GOOOL. Na listę strzelców wpisuje się Dawid Zawiła. Mamy remis.
21. min - Kara dla drużyny Podhala

20. min - Kontra Malasińskiego, ale uderzenie z bekhendu na raty broni Prokop.
Rozpoczynamy drugą tercję meczu.

KONIEC 1. TERCJI
20. min - Jastrzębie gra w pełnym zestawieniu.
19. min - Bardzo agresywnie grają dzisiaj gospodarze. Na przymusową przerwę tym razem za zachaczanie udaje się Wojciechowski.
18. min - GOOOL !!! Szybko wykorzystana przewaga gości. Krzysztof Jarczyk z bliska uderza w okienko i nie daje szans Prokopowi.
17. min - Kolejne wykluczenie dla gospodarzy. tym razem przez dwie minuty za spózniony atak ciałem odpocznie Śnieżek.

17. min - Po 30 sekundach zmiana powrotna. Na bramkę ponownie wchodzi Oskar Polak.
17. min - Zmiana bramkarza w drużynie z Nowego Targu. Ze względów technicznych na ławkę rezerwowych zjeżdza Polak zastępuje go Klimowski.
17. min - Kapitalnie z linii niebieskiej uderzył Onak, ale Oskar Polak pewnie łapie gumę.
16. min - Z niebieskiej uderzał Szlembarski, ale jastrzębski bramkarz kapitalnie broni parkanem.
14. min - Fantastyczna kontra Misiaka, ale stracił krążek w kluczowym momencie i niebezpieczeństwo zostało zażegnane.
13. min - JKH w pełnym zestawieniu.
12. min - Ostrzeliwana bramka gospodarzy uderzenie Długopolskiego obronił instynktownie Prokop, chwilę pózniej Patryk Lenkovskij wyszedł w kontrze i miał szanse na gola w osłabieniu ale strzelił obok bramki z bekhendu.
11. min - Gospodarze ponownie w osłabieniu. Karą mniejszą za niespodrtowe zachowanie ukarany został Dawid Zawiła.
11. min - JKH gra w pełnym zestawieniu.
10. min - Gospodarze dobrze się bronią dwie sekundy do końca kary.
9. min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Za ostrość w grze na ławkę kar siada Szcześniak.
9. min - Grozny strzał Szcześniaka ponad bramką Podhala.
8. min - Spalnony po ataku Mysłowksiego.
7. min - Sarniak z niebieskiej, broni parkanem Prokop.
5. min - Błąd Oskara Polaka pod własną bramką, ale żaden z zawodników JKH nie przejął krążka.
4. min - Kulas próbował udarzać blisko bramki ale ten strzał ostał przecięty przez obrońcę gości.
3. min - Śnieżek uderza z za połowy, ale Polak zbija krążek do boku.
3. min - Niebezpieczna wrzutka z niebieskiej Nykazy, ale Prokop kapitalnie interweniuje.
2. min - Gra toczy się pod bramką gospodarzy, ale bez groźnych strzałów.
1. min - Uwolnienie. Wznowienie w tercji JKH.
1. min - Zaczynamy pierwsze wznowienie dla Podhala Nowy Targ.
Dzień dobry Państwu. Witam i zapraszam na mecz Młodzieżowej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie II i MMKS Podhale Nowy Targ. Relację na żywo prowadzi Marcin Janicki