4:1 Jan Sołtys #16 ( Adrian Prusak #14 ) +/-
5:1 Andrij Denyskin #71 ( Teddy Da Costa #77, Krystian Dziubiński #61 ) +/-
30:31 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Uderzanie kijem
34:16 2 min. Martin Przygodzki #11 Ostrość
34:16 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
36:11 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Wysoko uniesiony kij
39:57 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Teddy Da Costa #77 Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:05 2 min. Luka Zorko #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:58 2 min. Lauri Huhdanpää #67 Trzymanie kija przeciwnika
55:01 2 min. Ołeksandr Ałeksandrow #72 Opóźnianie gry
58:15 2 min. Sampo Paulaharju #20 Zahaczenie

60. min - Dziubiński z ostrego kąta, ale górą Lindskoug.
60. min - Laakso z bliska, ale nie trafił do siatki.
59. min - 105 sekund do końca meczu i Paulaharju usiądzie na ławce kar.
59. min - Prusak z lewego bulika, ale obok bramki.
58. min - Worwa próbował samotnie, ale nie zdołał oddać strzału.
57. min - Dziubiński mocno sprzed bulika, lecz pewnie broni bramkarz "Szarotek".
56. min - Cichy z bekhendu, ale poruszona bramka Podhala i mamy przerwaną grę.
56. min - Ołeksandrow za bezprośrednie wyrzucenie krążka poza taflę odpocznie 120 sekund na ławce kar.
54. min - Przygodzki próbował z niebieskiej, ale krążek minął światło bramki.
53. min - GOOOOL!!!! Denyskin zdjął pajęczynę z bramki Lindskouga i mamy 5:1!
51. min - Dwójkowa kontra gości w osłabieniu powstrzymana przez Lundina.
51. min - Mamy kolejną karę w tym spotkaniu. Na ławce kar melduje się Lauri Huhdanpaa.
51. min - Worwa próbował samotnie, ale Kowalówka pokrzyżował mu plany.
50. min - Jerofejevs próbował mocno z niebieskiej, jednak krążek nie dotarł do bramki.
49. min - Zamieszanie pod bramką biało-niebieskich, ale bez celnego strzału.
48. min - Kowalówka sprytnie chciał oszukać bramkarza od zachrystii, ale ten nie dał się oszukać.
48. min - Tomasik mocno sprzed bulika, ale trafił w swojego kolegę.
47. min - Worwa mocno potraktowany na bandzie przez Jerofejevsa.
46. min - Bezuska zza obrońcy tuż po wygranym wznowieniu, ale nie dał się zaskoczyć Lindskoug.
46. min - Dziubiński z bulika, ale krążek powędrował po łopatce kija Mrugały i wylądował poza taflą.
45. min - Słowakiewicz ukradł cenne sekundy z liczebnego osłabienia.
44. min - Petarda Cichego, ale pewnie broni Lindskoug.
44. min - Zorko sfaulował gracza Unii i odsiedzi 2 minuty na ławce kar.
43. min - Zamieszanie pod bramką Podhala, dobitka Da Costy do pustej bramki, lecz niecelnie.
43. min - Dziubiński na środek do Laakso, lecz ten nie trafił w światło bramki.
42. min - Hvila huknął sprzed bulika, jednak krążek powędrował obok bramki.
41. min - Worona przed bramkę, ale nikt trącił gumy.

40. min - Kara techniczna za nadmierną liczbę graczy dla gospodarzy. Podhale na 3 sekundy przed końcem spotkania ściągnęło bramkarza, ale to nie przyniosło planowanego skutku.
39. min - GOOOOL!!!!! Sołtys pokusił się o indywidualną akcję, uderzył po bliższym słupku i okazało się to skuteczne. Wynik spotkania 4:1.
39. min - Błąd Patryka Noworyty na niebieskiej. Gumę przejął Hvila, który zagrał do Neupauera, jednak ten nie pokonał Lundina.
38. min - Ponownie Cichy, jednak tym razem bez przyjęcia, ale górą nowotarski Szwed.
38. min - Cichy sprzed bulika, ale nad nowotarską bramką.
37. min - Kamiński z ostrego kąta, jednak obok bramki.
36. min - Krzemień zagrał za bramkę Podhala, Lindskoug źle przyjął gumę, którą przejął Denyskin, jednak trafił w słupek bramki gości!
35. min - Lindskoug obsypany śniegiem przez oświęcimiania, co wywołało spore zamieszanie pod bramką Lindskouga i mamy obustronne wykluczenie.
35. min - GOOOL!!! Precyzyjne podanie zza bramki, mocny strzał bez przyjęcia z okolic bulika i mamy 3:1!
34. min - Prusak na środek do Sołtysa, ale przecięte to zagranie przez nowotarskiego gracza.
33. min - Mocny strzał Denyskina powstrzymany przez Lindskouga.
33. min - Da Costa samotnie z prawej strony, ale nie zdołał się przedrzeć przez szeregi Podhala.
32. min - Cichy przy krążku, ale sprytniejszy okazał się Kamiński, który "wyrzucił" gospodarzy z własnej tercji.
31. min - Mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar melduje się Bartłomiej Wsół i gospodarze zagrają przez 120 sekund z przewagą jednego zawodnika.
31. min - Kontra Podhala. Huhdanpaa rozpędził się prawym skrzydłem, próbował swojego szcześcia z bliskiej odległości uderzając tuż przy słupku, jednakże bramkarz Unii nie dał się zaskoczyć.
30. min - Niesamowite szczęście Podhala! Lindskoug na łopatkach, ale Denyskin nie zdołał wykorzystać tego faktu z najbliżej odległości i nie podniósł krążka, aby umieścić go w siatce. Wynik pozostaje zatem bez zmian.
30. min - Krzemień uderzył z całej siły z prawej strony, ale górą golkiper przyjezdnych.
29. min - Zrobiło się gorąco pod bramką Podhala. Ostatecznie górale wychodzą jednak bez szwanku z tego starcia.
28. min - Przygodzki z lewej strony, ale nie zdołał zaskoczyć Lundina.
27. min - Bartłomiej Wsół z lewego bulika. Górą jednak okazał się Lundin.
27. min - Słowakiewicz próbował pognać lewą flanką, lecz Patryk Noworyta skutecznie go powstrzymał.
26. min - Maunula próbował z niebieskiej, ale nieskutecznie.
25. min - Kapica indywidualnie spomiędzy bulików, aczkolwiek niecelnie.
24. min - Dziubiński samotnie wymanewrował nowotarskich zawodników i przedarł się do tercji gości, ale jego strzał nie był w stanie zaskoczyć Lindskouga.
23. min - Ponownie Mrugała z dystansu, lecz parkanem interweniuje golkiper Unii.
22. min - Mrugała huknął spod niebieskiej, ale skutecznie Lundin.
21. min - Da Costa samotnie pognał lewym skrzydłem, ale nie pokonał nowotarskiego bramkarza z bliskiej odległości.
21. min - Padakin zagrał przed bramkę, ale żaden z jego partnerów nie zdołał przejąć tego krążka.
21. min - Pangiełow mocno z niebieskiej, jednakże wprost w Lindskouga.
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę tego starcia.

20. min - Denyskin sprytnie z pół obrotu z okolic bulików, jednakże efektowny strzał trafił obok bramki.
20. min - Bezuska z niebieskiej tuż po wygranym wznowieniu, ale górą Lindskoug.
20. min - Pangiełow z koła bulikowego i słupek zadźwięczał na lodowisku w Oświęcimiu!
19. min - Neupauer kąśliwie spod niebieskiej, Lundin odbija gumę łapaczką i ten ostatecznie mija światło bramki.
18. min - Strzał z ostrzejszego kąta skutecznie odbity przez Lindskouga.
18. min - Denyskin próbował zagrać przed bramkę, jednakże niedokładny ten manewr.
17. min - Akcja Szczechury i Cichego powstrzymana przez Tomasika.
17. min - Huhdanpaa próbował z niemalże zerowego kąta, ale nie dał się zaskoczyć Lundin.
16. min - Kowalówka z bekhendu, jednakże obok bramki.
15. min - Worona próbował z okolic bulika, lecz przestrzelił.
14. min - GOOOL!!!! Błąd Lindskouga, który ponownie źle pokrył słupek i Dziubiński wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
14. min - Denyskin próbował indywidualnie z bliskiej odległości, ale szwedzki golkiper nie dał się zaskoczyć.
13. min - Spore zamieszanie pod bramką gości, jednak zwycięską ręką wychodzi Lindskoug.
12. min - GOOOOL!!!! Mamy odpowiedź Unii Oświęcim. Dwójkowa kontra Padakina z Cichym, wystawiona guma do Polaka, ten nie zdołał pokonać Lindskouga, jednak Padakin wziął odpowiedzialność na swoje barki i z ostrego kąta trafił tuż przy źle pokrytym słupku przez nowotarskiego bramkarza.
11. min - Strzał Podhala z bliższej odległości zamrożony przez Lundina.
11. min - Małe zamieszanie w boksie Unii i przez chwile gospodarze grali czwórką zawodników.
10. min - Denyskin samotnie spomiędzy bulików, lecz niedokładnie i guma nie trafiła w światło bramki.
9. min - Kamiński indywidualnie z lewego bulika. Górą Lundin.
8. min - GOOOL!!!! Strzał Neupauera z okolic niebieskiej i golkiper gospodarzy nie połapał się, a guma wturlała się do bramki.
7. min - Hvila pociągnął z nadgarstka, lecz wprost w Lundina.
6. min - Oświęcimianie często goszczą w tercji Podhala, jednak goście skutecznie im przeszkadzają.
5. min - Adrian Prusak próbował wyprowadzić akcję, jednak te plany pokrzyżował mu Fabian Kapica.
4. min - Da Costa z ostrego kąta, ale pewnie interweniuje nowotarski bramkarz.
3. min - Szczechura zza bramki próbował wypatrzeć kolegę z zespołu, jednak chybione to zagranie.
2. min - Szarża gości powstrzymana przez obronę Unii.
1. min - Laakso sprzed prawego bulika, dobitka Dziubińskiego, jednak skutecznie Lindskoug.
1. min - Wygrane wznowienie przez gospodarzy i szybko wyprowadzona akcja zwieńczona niecelnym strzałem.

Tuż przed spotkaniem została zaprezentowana oficjalnie drużyna Re-Plast Unii Oświęcim.

#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 1 0 1 2 1 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#7 Kristaps Jākobsons LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak LS 0 2 1 1 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys ŚR 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 2 1 1 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TAURON Podhale Nowy Targ
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 5 5.00 42 13 13 16 0 0 88.10 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#72 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0