0:4 Ołeksij Worona #88 ( Lukáš Hvila #22, Damian Tomasik #15 ) +/-
09:13 2 min. Dominik Jarosz #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:28 2 min. Damian Tomasik #15 Rzucenie na bandę
23:26 2 min. Ołeksandr Ałeksandrow #2 Trzymanie przeciwnika
33:56 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:16 2 min. Marcin Horzelski #59 Przeszkadzanie
46:27 2 min. Jozef Švec #19 Opóźnianie gry
53:08 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie

KONIEC MECZU. Drużyna z Nowego Targu wygrywa na ,,Jastorze" 0:4. Dziękuję za uwagę i życzę spokojnej nocy.
60. min - Freidenfelds, z ostrego kąta. Strzał podbity przez Tomasika. Wznowienie po prawej ręce Lindskouga.
60. min - 40 sekund do końca meczu.
58. min - Zamieszanie pod bramką Lindskouga. Gwizdek sędziego gra przerwana.
58. min - Kibice gospodarzy zaczynają śpiewać piosenkę, ,,Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię, bo najlepszy w Polsce jest nasz jastrzębski GKS"
57. min - Potężnie Viikinainen z ostrego kąta. Do raka łapie bramkarz Szarotek.
57. min - Wrzutka Ł. Nalewajki z niebieskiej. Z problemami Lindskoug. Goście w pełnym zestawieniu.
56. min - Spalony po ataku JKH. 21. sekund do końca kary Mrugały.
55. min - Kaleninikovas z pełnego zamachu. Bardzo niecelnie.
54. min - Kara dla drużyny z Nowego Targu. Za przeszkadzanie dwie minuty otrzymuje Robert Mrugała.
54. min - Jansons w znakomitej akcji uderza z nadgarstka. Broni Lindskoug, poprawka Sevcenki zablokowana.
53. min - Spalony po ataku JKH.
51. min - Urbanowicz !!! Z metra trafia w parkan Linskouga.
51. min - Strzał Horzelskiego z niebieskiej podbity przez obrońców Podhala ląduje za lodowiskiem.
50. min - Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
48. min - Kolejna kara dla jastrzębian. Za opóźnianie gry przy wznowieniu na przymusową przerwę udaje się Svec.
47. min - GOOOL !!! 0:4 Z bliska krążek w bramce umieszcza Worona. Szybko wykorzystana przewaga Szarotek.
47. min - Kara dla JKH. Za przeszkadzanie na dwie minuty udaje się Horzelski.

46. min - Gra zrobiła się bardzo szarpana. Sporo niedokładności.
45. min - Jansons z ostrzego kąta. Nie ma gola.
44. min - Urbanowicz z pół obrotu uderzył z za obrońcy. Broni Lindskoug.
43. min - Po wygranym buliku szansę na bramkę miał Wsół, ale Balizs obronił ten strzał.
43. min - Mrugała huknął z niebieskiej po błędzie defensywy JKH. Pewnie broni golkiper jastrzębian.
41. min - Zamieszanie przed polem bramkowym próbowali Freidenfelds i Kaleinikovas, ale bez efektu bramkowego.
40. min - Walka Freidenfeldsa pod bandą ale do akcji wtrącił się sędzia i guma wyekspediowana z tercji Podhala.
Rozpoczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji.
38. min - Przez dłuższy czas bez okazji bramkowych z obu stron.
37. min - Gra toczy się w środku tafli.
36. min - Neupauer popędził z kontrą. Ale jego strzał powędrował nad bramką JKH. Goście w pełnym zestawieniu.
36. min - Ostrzeliwana bramka gości. Bez efektu bramkowego.
35. min - Kara dla Podhala za nadmierną ilość graczy na lodzie. Odsiaduje Aleksandrow.
34. min - Bryk mocno z niebieskiej. Nie ma gola.
33. min - Kamiński z bulika, łapie do raka Balizs, po chwili Kaleinikovas odbija Lindskoug.
32. min - Hvila huknął z przed koła bulikowego. Minimalnie niecelnie.
31.min - Dwukrotnie z bliskiej odległości Volrab. Kapitalnie broni Balizs.
30. min - Z bliska Svec. Nie ma bramki. Po chwili Paulaharju broni Balizs.
29. min - Bryk z niebieskiej, parkanem broni Lindskoug. Niemoc trwa.
28. min - Spalony po ataku JKH. Gra wycofana do tercji neutralnej.
28. min - Fric popędził z kontrą, ale został powstrzymany przez obrońców gospodarzy.
27. min - Svec !!! sam sa sam. Przegrał pojedynek z bramkarzem gości.
26. min - Goście w pełnym zestwieniu.
26. min - Kaleinikovas  zablokowany !!! Zamieszanie pod bramką Podhala.
25. min - Pelaczyk nad bramką z bliskiej odległości. Po chwili Nalewajka. Wprost w Linskouga.
24. min - Kolejna kara dla Podhala. Za trzymanie na ławkę kar siada Aleksandrow.
23. min - Nieudolne próby gospodarzy na zmianę wyniku.
22. min - Goście w pełnym zestawieniu.
21. min - Nalewajka z przed bulika. Prosto w Lindskouga.
20. min - Tomasik za rzucenie na bandę odpocznie dwie minuty.
20. min - Dwa groźne uderzenia Urbanowicza zaraz, po wznowieniu. Broni Lindskoug.
Rozpoczynamy 2. tercję meczu.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Korkiakoski próbował zmieścić krążek między parkanami Lindskouga, ale wpadł na niego w efekcie czego mamy przepychankę w polu bramkowym.
19. min - Kameneu z ostrego kąta. Obok bramki.
18. min - GOOL !!! 0:3 Sam na sam popędził Neupauer i pewnie pokonał Balizsa.
18. min - Po wygranym buliku od razu uderzył Urbanowicz, ale Lindskoug odbija gumę do boku.
17. min - Viinikainen z za obrońcy. Pewnie łapie Lindskoug.
16. min - Po wygranym buliku gumę otrzymał Sinegubovs. Uderzył mocno ale Lindskoug broni parkanem tą próbę.
15. min - Urbanowicz z bliska, ale zablokowany.
14. min - GOOOL !!! 0:2 Hundanpaa huknął z niebieskiej. Balizs odbił krązek nad siebie, a ten wpadł do bramki. Konsternacja na trybunach.
13. min - Sinegubovs z ostrzego kąta obok bramki.
12. min - GOOOL !!! Szybko wykorzystana przewaga Podhala. Po znakomitym dograniu Worony na wolne pole z ostrego kąta uderzył Przygodzki i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.
10. min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Na dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika siada Jarosz. Podhale przed szansą na strzelenie gola.

10. min - Moksunen z bliska !!!. Broni Balizs.
8. min - Podhale na razie nie zagroziło bramce Balizsa.
7. min - Twarda gra pod  bandami z obu stron.
6. min - Pelaczyk dwukrotnie obok bramki, narazie stroną dominującą jest JKH.
5. min - Dwukrotnie próbował Kaleinikovas, najpierw od zachrystii, ale jego strzał obronił parkanem Lindskoug, a chwilę potem uderzał wysoko ponad bramką.
4. min - Wrzutka z pod bandy Sevcenki, ale bramkarz Podhala przeciął krążek kijem.
4. min - Urbanowicz w dogonej sytuacji nie przejął gumy i niebezpieczeństwo zażegnane.
3. min - Świetna szansa Sinegubovsa, po błędzie defensywy Podhala, ale jego strzał obronił Lindskoug łącząc parkany.
2. min - Svec niecelne podanie z za bramki, chwilę później zagranie krążka wysokim kijem i gra wycofana do tercji JKH.
1. min - Pierwsze wznowienie dla gości.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na mecz 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym zmierzą się ze sobą JKH GKS Jastrzębie oraz Tauron Podhale Nowy Targ. Do rozpoczęcia meczu pozostało 13. minut. Relację na żywo z Jastrzębia-Zdroju prowadzi Marcin Janicki.

#69 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TAURON Podhale Nowy Targ
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0.00 43 12 16 15 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 1 1 0 1 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0