0:4 Shigeki Hitosato #91 ( Joona Monto #81, Matias Lehtonen #7 ) +/-
1:4 Michael Cichy #78 ( Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58, Pawło Padakin #21 ) +/-
(+) Cichy #78, Jerofejevs #23, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #8
02:07 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:58 5 min. Andrij Denyskin #71 Atak łokciem
49:40 2 min. Joona Monto #81 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
59. min - GOOOOL!!!! Pangiełow uderzył z niebieskiej, Padakin zmienił tor lotu krążka, łopatkę kija dołożył Cichy i mamy 1:4!
58. min - Paszek zdołał powstrzymać trójkową kontrę GieKSy.
56. min - S. Kowalówka na niebieską do Bezuski, ten mocno pociągnął z nadgarstka, ale Murray odbił krążek do boku.
56. min - Laakso huknął bez namysłu z lewego bulika, ale Murray czujnie złapał gumę do raka.
55. min - Padakin objechał bramkę i wystawił gumę, jednak nie znalazła ona swojego celu.
54. min - Sołtys w dogodnej sytuacji, jednak z bliska nie trafił w bramkę.
54. min - Strzał Pasiuta zablokowane przez Paszka.
52. min - Mocny strzał katowiczan, który wylądował w bocznej siatce bramki Unii.
51. min - Jerofejevs z niebieskiej, jednak pewnie broni Murray.
50. min - Pierwsza kara w tym spotkaniu dla gracza GKS-u. Na ławce kar Joona Monto.
49. min - Pasiut ponad bramką z bliższej odległości.
47. min - Mikkola z niebieskiej, jednak górą bramkarz gospodarzy.
46. min - Pasiut szukał z koła bulikowego dalszego słupka, ale Lundin obronił to uderzenie.
44. min - Skutecznie bronią się gospodarze w liczebnym osłabieniu.
43. min - Pasiut sprzed bulika, jednak trafił w kolegę z zespołu i zagrożenie pod bramką Unii zażegnane.
42. min - Mamy kolejne wykluczenie w tym spotkaniu. Smal mocno potraktowany przez Denyskina i oświęcimianin odpocznie 300 sekund na ławce kar.
41. min - GOOOOL!!!! Hitosato pognał prawą stroną i uderzył ponad parkanem Lundina i trafił do bramki!

Koniec II tercji
40. min - Cichy indywidualnie z lewego bulika, lecz bez bramki.
38. min - Blomqvist bez przyjęcia wprost w Lundina.
38. min - Olsson samotnie przed bramkarzem, jednak oświęcimski bramkarz nie dał się pokonać.
37. min - Strzał katowiczan po odgwizdanym spalonym i trafiony Bezuska.
35. min - Pangiełow pognał lewą stroną, zagrał na środek, krążek jeszcze został trącony i odbił się od poprzeczki.
34. min - Olsson przed bramkę, ale nikt nie trącił krążka.
33. min - Lehtonen z bliska i pewnie do raka łapie gumę Lundin.
32. min - Padakin na drugą stronę do Szczechury, ten uderzył bez namysłu, jednak nie zaskoczył Murraya.
31. min - Krzemień samotnie po lewej stronie i końcówką parkanu broni katowicki golkiper.
30. min - Bezuska z dystansu w parkan Murraya.
29. min - Dogodna sytuacja oświęcimian, ale Szczechura chcąc zagrać do Cichego na niemalże 100% sytuację trafił w Wajdę, który położył się na lodzie, aby przerwać to podanie, co mu się udało.
28. min - Kontra Unii, Jerofejevs wystawił krążek Padakinowi, jednak ten nie był w stanie pokonać katowickiego bramkarza.
27. min - Szybka kontra katowiczan, Lundin uwijał się jak w ukropie i wyszedł z tego starcia zwycięską ręką.
27. min - Bezuska z niebieskiej i do raka pewnie łapie gumę Murray.
26. min - Fraszko z niemalże zerowego bulika i czujnie interweniuje Lundin.
25. min - Cichy zagrał gumę na środek, ale Murray wybił to zagranie.
24. min - Smal z lewego bulika szukał dalszego słupka, lecz nie trafił w światło bramki.
23. min - Wajda sprzed koła bulikowego trafił w łyżwę Denyskina.
23. min - Zamieszanie pod katowicką bramką, ale Murray szczęśliwie wychodzi z tego starcia.
22. min - Goście zamknięci we własnej tercji.
21. min - Mikkola potężnie z niebieskiej, jednak niecelnie.
21. min - Cichy próbował z lewego bulika, ale katowiczanin zabrał mu krążek.

Koniec I tercji
20. min - Padakin spod niebieskiej, lecz ponad bramką.
19. min - GOOOOL!!!! Wanacki huknął spod niebieskiej, Magee zmienił tor lotu krążka i załadował gumę do siatki!
18. min - Pasiut najechał na bramkę z prawej strony, ale nie zdołał zaskoczyć Lundina.
18. min - Bepierszcz z lewego bulika, jednak jego strzał nie trafił w światło bramki.
17. min - Mocno szarpany okres gry.
15. min - Musioł ostro potraktowany przez Da Costę na bandzie.
14. min - GOOOOL!!!!! Olsson przymierzył z prawego bulika, zmieniony jeszcze tor lotu krążka i jest bramka dla GKS-u!
14. min - Pulkkinen z prawego bulika, lecz obok bramki.
13. min - Po dyskusji Kruczka z sędziami bramka nie zostaje uznana i wciąż mamy 0:1!
13. min - GOOOOL!!!! Samotna kontra oświęcimianina, strzał z bekhendu, rykoszet i mamy 1:1!
12. min - Oświęcimianie mocno naciskani przez rywali.
11. min - Jerofejevs do Padakina, ten próbował zmieścić gumę pomiędzy parkanami Murraya, ale nici z tego.
9. min - Zagranie przed bramkę do Pasiuta, ale ten nieczysto trafił w krążek.
8. min - Indywidualna akcja Laakso, próbował wymanewrować Murraya, ale górą katowiczanin.
8. min - Blomqvist z lewej strony w parkan Lundina.
7. min - Cichy spomiędzy bulików, jednak obok bramki.
6. min - Krzemień z koła bulikowego, lecz górą Murray.
5. min - Olsson mocno sprzed bulika, ale Lundin pewnie łapie gumę do raka.
4. min - Lehtonen sprzed bulika, jednak krążek wędruje znacząco ponad bramką.
3. min - M. Noworyta po lodzie, ale pewnie Murray.
3. min - GOOOOL!!!! Fraszko uderzył z impetem i załadował gumę do siatki tuż przy okienku!
3. min - Mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar ląduje Krystian Dziubiński.
2. min - Padakin z prawego bulika, lecz ponad bramką.
1. min - Pangiełow mocno z dystansu, ale bez bramki.

#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0