1:2 Shigeki Hitosato #91 ( Igor Smal #48 ) +/-
20:33 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:40 2 min. Christian Blomqvist #9 Przeszkadzanie
27:36 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Uderzanie kijem
30:07 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Atak kijem trzymanym oburącz
37:44 2 min. Joona Monto #81 Zahaczenie
39:52 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:33 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Trzymanie kija przeciwnika

KONIEC MECZU. GKS Katowice wygrywa w Jastrzębiu-Zdroju 1:2. Mecz mógł się podobać bo było widać walkę z obu stron. Miejmy nadzieję, że jest to wybudzenie z letargu drużyny z "Jastora". Życzę dobrej nocy.
60. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
59. min - CZAS DLA JKH GKS JASTRZĘBIE.
59. min - Goście nie wyjeżdzają z tercji JKH.
58. min - Fraszko z lewego skrzydła. Zdążył złączyć parkany Balizs.
58. min - Emocje do samego końca. Wydaje się, że trener Kalaber weźmie czas i będzie próbował ściągać bramkarz.
57. min - Fraszko uderzył z nadgarska z niebieskiej. Łapie krążek Balizs.
56. min - Freidenfelds z prawego skrzydła zagrywa w pole bramkowe. Niepewnie Murray, ale ostatecznie guma została zamrożona.
55. min - Teraz to Katowice cały czas strzelają w kierunku bramki Balizsa. Wynik nie ulega zmianie.
55. min - Wajda wrzucał krążek po bramkę JKH. Nie ma gola.
54. min - Pelaczyk !!! Popędził w kontrze oddał strzał zza obrońcy po lodzie, ale Murray zdołał złączyć parkany.
53. min - W jedną akcję wtrącił się sędzia i zagrożenie zostało zażegnane przez defensywę GKS-u.
52. min - Ostrzeliwana bramka Katowic.
51. min - Paś przed bramkę. Nikt nie przejął krążka.
50. min - Spalony po ataku JKH.
50. min - Katowiczanie w tercji JKH, ale bez groźnego strzału.
49. min - Przez ostatnią minutę brak zagrożenia pod obiema bramkami.
47. min - Sinegubovs z ostrego kąta !!!. Niestety tylko boczna siatka.
46. min - Gospodarze w kompecie.
45. min - Lehtonen z prawego skrzydła !!!. Słupek !!!
45. min - Zamieszanie pod bramką JKH. Mrozi gumę Balizs.
44. min - Kara dla JKH. Tym razem za trzymanie na ławkę kar udaje się Viinikainen.
43. min - Svec od razu z pierwszego krążka po wygranym buliku. Murray zbija do boku.
42. min - Ostrzeliwana bramka katowiczach. Kaleinikovas z ostrego kąta. Efektownie łapie Murray do raka. Goście w pełnym zestawieniu.
41. min - Sinegubovs miał odsłoniętą bramkę ale z bliska nie trafił. Po chwili Kaleinikovas, z dwóch metrów nad bramką.
40. min - Paś z ostrego kąta broni parkanem Murray, po chwili Pasiut w kontrze, z prawego skrzydła. łapie
Rozpoczynamy 3. tercję meczu.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Katowiczanie skończą tą odsłonę w osłabieniu. Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie minuty odpocznie Marcin Kolusz.
40. min - GKS Katowice gra w pełnym zestawieniu. 8. sekund do końca 2 tercji.
39. min - Szansa na gola w osłabieniu. Sam na sam popędził Fraszko, ale przegrał pojedynek z węgierskim bramkarzem JKH, który położył się na lodzie i nie dał się zaskoczyć.
38. min - Szansa na remis dla JKH, za zahaczanie na ławkę kar udaje się Moonto.
37. min - GOOOL !!!. Po fatalnym błędzie JKH w środkowej tercji gumę przejał Smal, podał do Hitosato, który w sytuacji sam sam strzałem pod łapaczką pokonał Bence Balizsa.

36. min - Kaleinikovas, z ostrego kąta, bardzo niecelnie.
35. min - Zamieszanie pod bramką Katowic, najpierw strzelał Jansons, jego próbę obronił Murray po chwili wrzutka i brakarz gości mrozi gumę.
34. min - Jansons zagrał fantastyczne podanie pod bramkę, ale nikt nie przeciął tego krążka.
33. min - JKH w pełnym zestawieniu. Po chwili okazja dla jastrzębian, ale napastnik gospodarzy nieczysto trafił w krążek pod bramką Katowic.
32. min - Wajda mocno z niebieskiej !!!. Łapie gumę Balizs.
32. min - Magee z bliska próbował oszukać bramkarza JKH, ale nieznacznie się pomylił z ostrego kąta.
31. min - Kolejna kara dla JKH. Za atak trzymanym oburącz odpocznie Viikinainen.
30. min - JKH gra w pełnym zestawieniu.
29. min - Blomquist z ostrego kąta. Niecelnie.
28. min - Magee !!! Z bliska, ale minimalnie obok, po chwili poprzeczna po strzale napastników gości.
27. min - Siły się wyrównały !!!. Za udaerzanie kijem na ławkę kar zjeżdża Sevcenko.
26. min - Spalony po ataku JKH.
25. min - Kontra drużyny JKH zatrzymana nieprzepisowo przez Blomquista i szwedzki zawodnik GKS-u odpocznie 2. minuty za przeszkadzanie.
24. min - Nalewajka kapitalnie przecina, podanie Mikkoli, chwilę później strzał Blomquista zablokowany.
24. min - Monto z ostrego kąta. Broni Balizs.
23. min - Trwa napór Mistrzów Polski. Defensywa JKH uwija się jak w ukropie.
22. min. GOOOL !!! Z ostrego kąta po podaniu krążek w bramce JKH po podaniu Brandona Magee, umieszcza Bartosz Fraszko. 1:1
21. min- Fraszko, mocno ale obok bramki.
20. min - Paś odpocznie 2. minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.
20. min - Pierwsza szansa Katowic i Balizs kapitalnie broni strzał napastników gości.
Rozpoczynamy 2. tercję meczu.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Kaleinikovas, z przestrzeni międybulikowej, minimalnie obok bramki. Po chwili spalony w polu bramkowym.
19. min - Gospodarze chcą iść za ciosem, co chwilę ostrzeliwują bramkę gości.
18. min - Kaleinikovas !!! Z ostrego kąta, tylko boczna siatka, chociaż kibice już widzieli krążek w bramce. Po chwili ten sam zawodnik z drugiej strony bramki. Łapie gumę Murray.
17. min - Urbanowicz sam na sam minał obrońcę, ale strzał po lodzie broni "Jasio Murarz"
16. min - Radek Nalejwaka w ostrzego kąta, odbija przed siebie Murray. Po chwili dobitka, również pada łupem golkipera GKS Katowice.
15. min - Blisko przejęcia krążka Kaleinikovas, po chwili z kontą popędził Smal, ale łapie krążek jastrzębski bramkarz.
14. min - Lehtonen uderza z niebieskiej, ale odbija do boku Bence Balizs.
13. min - Strzał z niebieskiej jednego zawodników gości. Niecelny.
12. min - Trwa ofensywa brązowych medalistów poprzedniego sezonu. To oni są stroną przeważającą w tym meczu.
10. min - Górny z ostrego kąta !!!. Tylko boczna siatka.
9. min - Sinegubovs z przed bulika !!!. Odbija parkanem bramkarz gości.
8. min - Urbanowicz ostro potraktowany pod bandą Katowic. Sędzia uznał że nic nie było.
7. min - Krężołek zagrał gumę pod bramkę, ale nikt nie przeciął tego podania.
7. min - Urbanowicz w kontrze z za obrońcy, odbija odbijaczką Murray.
6. min - Strzał Rompkowskiego z niebieskiej broni Balizs.
5. min - Twarda gra pod bandami w tercji JKH.
4. min - Łukasz Nalewajka !!! To powinno być 2:0, ale strzał napastnika jastrzębian z 2. metrów obronił parkanem Murray.
3. min - GOOOOL !!! Pelaczyk po podaniu Jarosza w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi Katowic i Jastrzębie po 122 minutach strzela pierwszego gola w tym sezonie.
2. min - Fraszko w kontrze z ostrego kąta, broni parkanem Balizs.
2. min - Akcja pod bramką JKH, ale bez zagrożenia.
1. min - Zaczynamy !!!. Pierwsze wznowienie dla gości.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na mecz 3. kolejki PHL określany "Derby Górnego Śląska" pomiędzy JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice. Dla katowiczan będzie to rozpoczęcie sezonu PHL 2022/2023. Emocji mam nadzieję nie zabraknie. Serdecznie zapraszam do śledzenia relacji na żywo. Marcin Janicki.

#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 1 1.00 36 13 9 14 0 0 97.22 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Blomqvist LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0