08:33 2 min. Peter Bezuška #4 Atak kolanem
35:35 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Wysoko uniesiony kij
36:59 2 min. Kamil Górny #17 Wysoko uniesiony kij
51:39 2 min. Kamil Paszek #96 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:34 2 min. Mateusz Bryk #69 Trzymanie przeciwnika

Koniec meczu
- 59 min - Skutecznie grają oświęcimianie we własnej tercji.
- 58 min - GOOOOL!!!!! Dziubiński pokusił się o solową akcję, którą zwieńczył mocnym strzałem w okienko!
- 58 min - Uderzenie jastrzębian z bekhendu powstrzymane przez Lundina.
- 57 min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
- 56 min - Da Costa indywidualnie, lecz jego strzał nie trafił w światło bramki.
- 55 min - GOOOOL!!!!! Padakin przymierzył z bulika, broni Balizs, jednak dobitka Laakso okazała się skuteczna i Unia prowadzi 2:0!
- 54 min - Padakin z bulika, jednak krążek ląduje poza taflą.
- 53 min - Tym razem wykluczenie nałożone na Mateusza Bryka.
- 52 min - Na ławce kar ląduje Kamil Paszek.

- 52 min - Urbanowicz samotnie, ale zatrzymany przez obronę.
- 50 min - Kontra JKH powstrzymana przez Lundina. Dobitka, ale górą oświęcimska obrona.
- 49 min - S. Kowalówka z pół obrotu, lecz górą Balizs.
- 48 min - Niecelny strzał JKH. Kontra Da Costy, jednak ten także nie pokonał bramkarza rywali.
- 47 min - Wyrównało nam się nieco tempo tego meczu.
- 46 min - Krzemień z pełnej mocy, ale krążek po kiju jastrzębianina opuszcza taflę.
- 45 min - Uderzenie spod niebieskiej w parkan Lundina.
- 44 min - Cichy bez przyjęcia ponad bramką.
- 44 min - Sołtys spomiędzy bulików. Na posterunku Balizs.
- 43 min - Ponownie Da Costa, jednak tym razem obok bramki.
- 41 min - Da Costa huknął z bulika, ale wprost w bramkarza.

- 40 min - Gramy w pełnych składach.
- 39 min - GOOOL! 1:0! Ogrony kocioł, a w nim Padakin pokonuje Balizsa!
- 39 min - Teraz Cichy! Świetnie Balizs.
- 38 min - Kilka razy próbował Jerofejevs. Raz uderzył wprost w Balizsa, drugi raz obok bramki.
- 37 min - Kara dla Górnego i Unia przez pełne dwie minuty zagra w podwójnej przewadze.
- 36 min - Podwójna kara mniejsza dla Sevcenki. Unia zagra w przewadze.
- 35 min - Sporo starć pod bandami.
- 34 min - Ostatnie minuty pod dyktando biało-niebieskich. Oddają dużo strzałów, ale brakuje wykończenia.
- 33 min - Denyskin do Kowalówki! Zagranie przecięte przez jednego z obrońców.
- 32 min - Pangiełow-Jułdaszew! Jak on tego nie strzelił? Miał dużo czasu i dużo miejsca. Uderzył wprost w Balizsa.
- 31 min - Padakin! Miał dobrą okazję, ale świetna interwencja golkipera JKH.
- 30 min - O sporym szczęściu mogą mówić teraz goście. Balizs leżał już na lodzie, ale jego koledzy z pola zdołali zablokować Sołtysa i Wanata.
- 29 min - Zagranie wzdłuż bramki do Vinikainen przyłożył łopatkę kija, ale świetną interwencją popisał się Lundin.
- 28 min - Teraz groźna akcja jastrzębian, ale Lundin zdołał złączyć parkany.
- 27 min - Szczechura! Dopadł do krążka, szukał "piątej dziury", ale golkiperj JKH złączył parkany.
- 27 min - W końcu ładną indywiudalną akcją popisał się Ahopelto. Fiński napastnik zwiódł obrońcę i zdecydował sie na strzał. Balizs złapał gumę do raka.
- 26 min - Unia ma jak na razie spore problemy z rozegraniem składnej akcjii.
- 25 min - Wyraźnie podrażnieni są jastrzębianie. Grają agresywnie, twardo.
- 24 min - Bence Balizs blokował za bramką jednego z zawodników Unii. Wywiązała się drobna przepychanka, ale sędziowie nie nałożyli kar.
- 24 min - Ucierpiał Miłosz Noworyta. Zjechał do szatni, krwawiąc.
- 23 min - Dobra zmiana w wykonaniu jastrzębian. Zakotłowało się pod oświęcimską bramką.
- 22 min - Dziubiński próbował urwać się prawym skrzydłem. Został zablokowany.
- 21 min - Zaczynamy drugą odsłonę.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Bryk uderzył na dobitkę, przed siebie odbił Lundin, ale Pelaczyk nie trafił w krążek a miał przed sobą odsłoniętą część bramki.
- 20 min - Noworyta wrzucił na bramkę, odbija Balizs.
- 19 min - Sędziowie sprawdzają jeszcze wideo, trwa analiza. NIE MA GOLA. Sędziowie dopatrzyli się spalonego w polu bramkowym. Dyskutuje z nimi trener Robert Kalaber, ale bez skutku.
- 19 min - Mikyska na dwa tempa w kontrze 2 na 1, postanowił sam rozwiązać sytuację i oszukał najpierw obrońcę a później bramkarza strzałem po lodzie z nadgarstka!
- 17 min - W tercję rywala wjechał Jansons, uderzył z bulika - pewnie chwyta Lundin.
- 16 min - Spod bandy uderzył Bryk, odbija Jansons.
- 15 min - Przerwa w grze pod bandą ucierpiał Horzelski. Zjechał o własnych siłach.
- 14 min - Cichy do Szczechury, strzał z bulika - odbija do boku Balizs.
- 13 min - Dwie skuteczne interwencje Lundina.
- 12 min - Strata przed bramką gości, strzał Sebastiana Kowalówki z dwóch metrów trafia w poprzeczkę!
- 11 min - Kolejna akcja Unii 2 na 1, ale kija dostawił Jerofejevs, guma obok słupka!
- 11 min - Padakin ruszył z lewej strony, jednak w dobrej okazji jego strzał z nadgarstka broni Balizs.
- 10 min -  Strzał Jansonsa, odbija Lundin.
- 10 min - Dobrze broni się Unia w pierwszej minucie kary.
- 9 min - Bezuska wędruje na ławkę kar i mamy pierwszą karę w tym spotkaniu. W przewadze JKH GKS.
- 8 min - Kostek zza bulika po akcji Mikyski, łapie Lundin.
- 8 min - Svec wjechał przed bramkę, upadając oddał strzał - pewnie Lundin.
- 7 min - Wanat z bulika, odbija wysoko nad bramkę Balizs.
- 6 min - Długo JKH kręci w tercji gospodarzy, strzał Pasia odbija Lundin.
- 5 min - Łukasz Nalewajka zza obrońcy z okolicy bulika, odbija parkanem Lundin.
- 4 min - W tercję gospodarzy wjechał Korkiakoski, jednak strzał z nadgarstka łapie Lundin
- 3 min - Złe podanie do Cichego i mamy uwolnienie.
- 3 min - Zamieszanie pod bramką Lundina, próbował Łukasz Nalewajka.
- 2 min - Spod niebieskiej z pierwszego krążka Sebastian Kowalówka, ale pewnie łapie Balizs.
- 1 min - Pierwsza interwencja bramkarza gospodarzy, pewnie łapie gumę do raka.
- Mecz opóźni się o 15 minut z powodu problemów z autokarem drużyny gości.

#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0