12:50 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Atak kijem trzymanym oburącz
21:07 2 min. Niki Koskinen #22 Trzymanie kija przeciwnika
24:20 2 min. Mark Viitanen #34 Atak kijem trzymanym oburącz
28:25 2 min. Eemeli Jeskanen #84 Przeszkadzanie
30:51 2 min. Dominik Jarosz #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:47 2 min. Edmunds Augstkalns #77 Trzymanie przeciwnika
36:26 2 min. Marcin Horzelski #59 Atak łokciem
44:42 2 min. Antons Sinegubovs #29 Opóźnianie gry
45:40 2 min. Kamil Kalinowski #10 Ostrość
45:44 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
49:29 2 min. Eemeli Jeskanen #84 Ostrość
56:30 2 min. Raivo Freidenfelds #77 Przeszkadzanie

Ten mecz niestety nie należał do najpiękniejszych, gdyż zawodnicy masowo meldowali się na ławce kar. Gospodarze pokonują Torunian 2-1. Graczem meczu Mark Kaleinikovas, ale głębokie ukłony także w stronę Bence Balizsa, który wielokrotnie ratował swoją drużynę przed stratą gola. Ja już się z Państwem żegnam, życzę dobrej nocy i udanego weekendu.
KONIEC MECZU!!!
60. min - Mikyska !!!. Mógł zamknąć mecz, ale jego strzał z bekhendu minimalnie nad poprzeczką. Po chwili Mustukovs ponownie opuszcza swoją bramkę.
59. min - Mustukovs wraca między słupki.
59. min - Mustukovs zjeżdza do boksu. JKH w pełnym zestawieniu.
58. min - Balizs !!! Jak On to obronił ???. Jastrzębski golkiper kapitalnie zatrzymał strzał jednego z napastników gości z bliskiej odległości. Czas, dla JKH GKS Jastrzębie.
57. min - Freidenfelds na ławce kar.
57. min - Sygnalizowana kara dla JKH.
55. min - Kontra 3/1. Niestety Łukasz Nalewajka nie zdołał umieścić gumy, obok odsłoniętego parkana łotewskiego bramkarza.
55. min - Elomaa wrzucił krążek z linii niebieskiej, ale kapitalnie poraz kolejny broni Bence Balizs.
54. min - Zamieszanie pod bramką Energii. Bez efektu bramkowego.
53. min - Korenczuk z niebieskiej. Broni Balizs, wcześniej krążek we własnej tercji stracił Pelaczyk.
52. min - Goście w pełnym zestawieniu.
52. min - Kaleinikovas z prawego skrzydła. Broni parkanem Ervins Mustukovs.
51. min - Kara dla Jeskanena i gospodarze w przewadze.
50. min - Spalony, po ataku JKH.
49. min - Kalenikovas po lodzie z prawego bulika. Odbija parkanem Mustukovs.
48. min - GOOOL !!! Freidenfelds z bliska pokonuje bramkarza gości. Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
47. min - Gwizdy kibiców na lodzie, gdyż domagali się uznania nadmiernej licznby graczy na lodzie w drużynie Torunia, ale gwizdek sędziego milczy, po chwili Balizs ratuje swoją drużynę od straty gola.
46. min. - Za ostrość w grze na ławce kar siedzą Radosław Nalewajka oraz Kamil Kalinowski.
46. min - Zaatakowany bramkarz JKH i mamy bójkę !!!.
45. min - Za opóźnianie gry Sinegubovs melduje się na ławce kar.
45. min - Gra się nieco uspokoiła. Krążek poza lodowiskiem. Po chwili podanie gumy ręką.
43. min - Pelaczyk z bliska, ale zablokowany.
42. min - Sevcenko !!!. Próbował od zachrystii. Broni Mustukovs.
41. min - Paś wstrzelił krążek przed bramkę nie ma gola. Chwilę później ten sam zawonik uderzył spoda niebieskiej, ale został zablokowany.
Rozpoczynamy trzecią tercję meczu.

KONIEC. 2. TERCJI
40. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji.
39. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
38. min - Bence Balizs kilkukrotnie ratuje swój zespół od straty gola. Po chwili Jeskanen z lewego skrzydła i ponownie węgierski golkiper kapitalnie interweniuje.
37. min - Horzelski na ławce kar za atak łokciem. Zawodnicy mają dzisiaj problem z dyscypliną.
36. min - Syty w indywidualnej kontrze, znalazł się przed bramkarzem, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany.
36. min - Zahaczany jeden z Jastrzębian. Sędzia najpierw sygnalizował karę, jednak później cofnął swoją decyzję i nadal gramy 5/5.
35. min - Urbanowicz !!! Strącał gumę przed bramkarzem, ale ten zdążył złączyć parkany. Nadal mamy remis. Torunianie w pełnym zestawieniu.
35. min - Freidenfelds z niebieskiej. Broni bramkarz gości.
34. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
33. min - Kolejna kara !!!. Tym razem za trzymanie odpocznie Augustkalns.
32. min - Szansa na bramkę w osłabieniu. Paś urwał się lewą stroną, ale jego strzał broni Ervins Mustukovs.
32 min - Gimiński z bliska !!! Minimalnie obok słupka, po chwili Koskinen. fantastycznie broni Balizs..
31. min - Brzydki mecz w Jastrzębiu-Zdroju. Kara dla gospodarzy, którą otrzymał Dominik Jarosz.
31. min - Goście w pełnym zestawieniu. Wyjątkowo okropnie grają w przewagach w tym sezonie gospodarze. Nie strzelili ani jednej bramki !!!
30. min - Fatalnie rozgrywana przewaga gospodarzy.
29. min - Na ławce kar ponownie meldują się torunianie. Tym razem Jeskanen odpocznie dwie minuty.
29. min - Bryk z lewego skrzydła. Tylko boczna siatka.
29. min - Jaworski pociągnął z nadgarstwa z lewego skrzydła. Broni Balizs.
28. min - Goście w pełnym zestawieniu.
28. min - Uwolnienie, gra wycofana do tercji JKH. 5. sekund do końca kary Viitanena.
27. min - Jansons z niebieskiej !!!. Łapie golkiper gości.
26. min - Zamieszanie pod bramką Torunia. Mustukovs kapitalnie interweniuje po dwóch z rzędu strzałach gospodarzy.
25. min - Gospodarze w przewadze. Za atak kijem 2. minuty odpocznie Viitanen.
25. min - Mikyska z lewego skrzydła. Łapie krążek Mustukovs.
24. min - Torunianie w pełnym zestawieniu. Jastrzębianie praktycznie nie zagrozili bramce Mustukovsa.
23. min - Narazie bez klarownych okazji pod bramką torunian.
22. min - Za trzymanie kija na ławce kar zameldował się Koskinen.
21 min - Sygnalizowana kara dla gości.
Rozpoczynamy 2. tercję.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Gimiński z bliska !!!. Zadzwonił słupek !!!
20. min - 30. sekund do końca tercji.
19. min - Sinegubovs !!! Otrzymał kapitalne podanie, ale stracił krążek przed bramką, po chwili Freidenfelds z prawego skrzydła, ale jego strzał został podbity i guma znalazła się poza lodowiskiem.
17. min - Paś z przestrzeni międzybulikowej. Niepewnie interweniuje Mustukovs, ale nie było nikogo na dobitkę.
16. min - Gimiński w solowej kontrze, objechał bramkę, ale nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy.
15. min - Kamenieu po lodzie z prawego skrzydła. Broni Mustukovs.
15. min - Torunianie oraz Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
13. min - Drużyny zagrają 4/4. Najpierw za atak kijem trzymanym oburącz na ławkę kar siada Elomaa, a kilkadziesiąt sekud później manewr ten powtórzył Hugo Jansons.
13. min - Dwukrotnie z liska Jarosz. Sygnalizowana kara dla gości.
12. min - GOOOL !!!. Szybko wykorzystana przewaga torunian. Na listę strzelców wpisuje się Adrian Jaworski.
11. min - Balizs broni strzał z bliska jednego z napastników gości.
10. min - Koskinen z bliska !!!. Balizs zdołał złączyć parkany.
10. min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Sevcenko na ławce kar.
8. min - Gra się nieco uspokoiła.
7. min - Jarosz !!! Z trzech metrów nie trafił czysto w krążek. Chwilę później Bence Balizs kapitalnie zatrzymał kontrę gości.
7. min - Goście w pełnym zestawieniu.
6. min - Ostrzeliwana bramka torunian. Bez efektu bramkowego.
5. min - Kolejne wykluczenie dla gości. Za spowodowanie upadku przeciwnika odesłany został Jeskanen.
5. min - Kaleinovas z niebieskiej !!!. Odbija Mustukovs, dobitka Sinegubovsa !!!. Nie ma gola.
4. min - Gospodarze w przewadze. Za przeszkadzanie na ławkę kar udaje się Zieliński.
3. min - Szansa na 2:0.!!! Freidenfelds urwał się w kontrze z prawego skrzydła, podał zza bramki do Sinegubovsa, ten uderzył z pierwszego krążka,ale kapitalnie obronił jego strzał łotewski golkiper.
2. min - GOOOL !!!. Najpierw uderzenie jednego z napastników Jastrzębian z lini niebieskiej niepewnie odbił Mustukovs, a na dobitkę popędził Kaleinikovas i mamy 1:0 dla gospodarzy. Sędziowie jednak uznali tego gola po analizie wideo, gdyż sprawdzany był spalony w polu bramkowym.
2. min - Pierwsza okazja dla gospodarzy, za bramką torunian powalczył Jansons, po chwili gwizdek i gra wznowiona w tercji gości.
1. min - Zaczynamy mecz. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
18:58 - Na lodzie zameldowali się kolejno hokeiści KH Energa Toruń, a następnie JKH GKS Jastrzębie.
Dobry wieczór Państwu. Zapraszam na mecz 8. kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy drużynami JKH GKS Jastrzębie i KH Energa Toruń. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 18. minut. Relację na żywo z Jastrzębia-Zdroju prowadzi dla Państwa Marcin Janicki.

#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0