6:0 (1:0, 2:0, 3:0) Zakończony
2022-11-18
18:00
III Runda / 21. kolejka
1:0 Maciej Urbanowicz #92 ( Olli-Petteri Viinikainen #39, Raivo Freidenfelds #77 ) +/-
59:07 2 min. Jakub Wanacki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika

JKH GKS Jastrzębie deklasuje Mistrza Polski aż 6:0 i z nawiązką rewanżuje się za poprzednie porażki w tym sezonie. Życzę miłego weekendu i dobranoc.
KONIEC MECZU.
60. min - Jastrzębianie usilnie chcą strzelic siódmego gola.
59. min - Wanacki na ławce kar.
58. min - JKH w pełnym zestawieniu bez groźnej okazji ze strony gości w przewadze.
58. min - Wajda !!! Nad bramką.
57. min - Urbanowicz szansa na hat tricka w osłabieniu. Broni John Murray.
57. min - Mikyska na ławce kar.
56. min - Pulkkinen z bliskiej odległości i ostrego kąta. Broni Bence Balizs.
55. min - Sevcenko z niebieskiej. Łapie gumę bramkarz gości.
55. min - Kaleinikovas otrzymał gumę po nieudanym strzale jednego z zawodników gości, ale został powstrzymany przez obrońców.
54. min - Zamieszanie pod bramką Katowic, ale mrozi gumę John Murray.
53. min - Próbują odpowiedzieć katowiczanie ale bez skutku.
51. min - GOOOL !!!! Pelaczyk w sytuacji sam na sam pokonuje Murraya. 6:0.
51. min - GOOOL !!!! Kaleinikovas i mamy 5:0. Wykończył znakomitą kontrę i podanie Josefa Sveca.

49. min - Teraz mamy na lodzie kontrę za kontrą, ale każda z nich blokowana przez obrońców.
48. min - Svec zza obrońcy ponownie broni John Murray.
47. min - Musioł z pierwszego krązka. Broni Balizs. Po chwili Svec uderza z pivota, ale broni John Murray.
46. min - Ostra gra z obu stron, ale bez zagrożenia bramkowego.
45. min - GOOOL !!! Błyskawicznie wykorzystana przewaga gospodarzy i mamy 4:0.
45. min - Kruczek na ławce kar.

45. min - Jarosz sam na sam, ale naciskany przez obrońcę uderza prosto w parkan Murraya.
44. min - Górny przed znakomitą szansą, ale zablokowany tuż przed samą bramką. Jastrzębianie w tej tercji goszczą praktycznie cały czas w tercji katowiczan
43. min - Murray mrozi gumę po podaniu Kostka.
42. min - Sevcenko z pierwszego krążka po podaniu Mikyski. Broni Murray.
41. min - Olsson z lewego strzydła. Mrozi gumę Balizs.
Wznowienie dla gości.
Rozpoczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Na dwie sekundy przed końcem tercji fantastyczny strzał oddał Magee, ale broni kaskiem Balizs.
39. min - Hitosato z bliska, kapitalnie broni Bence Balizs.
38. min - Karami meczu za bójkę zostali ukarani Jansons oraz Pasiut.
38. min - Hitosato z niebieskiej. Mrozi gumę Balizs, po chwili bójka za bramką JKH.
37. min - Mikyska miał odsłoniętą prawą część bramki ale uderzył obok słupka.
36. min - Smal w indywidualnej akcji zatrzymany przez obrońców JKH.
35. min - Hitosato w solowej kontrze, obrócił się z krążkiem i uderzył obok bramki.
34. min - Pasiut z ostrzego kąta. Tylko słupek, po chwili strzał Fraszki zablokowany przez ... Niko Mikkole.
33. min - Kruczek, potężnie ale ponad bramką.
33. min - Fraszko z lewego skrzydła. Obok bramki.
32. min - GOOOL !!! Na cztery sekundy przed powrotem na tafle Lehtonena prowadzenie jastrzębian podwyższa Svec. 3:0. Wykorzystana przewaga gospodarzy.
30. min - Karę tylko dwóch minut za zahaczanie otrzymuje Mathias Lehtonen. Sędziowie nie nałożyli na niego kary za niesportowe zachowanie.

29. min - Mamy przerwę w grze być może kara dla fińskiego napastnika będzie wyższa.
29. min - Ostre starcie Pasia z Lehtonenem i będzie kara dla zawodnika gości.
28. min - Uwolnienie gra wycofana do tercji JKH.
27. min - Mikyska z przestrzeni międzybulikowej, broni " Jasiek Murarz"
27. min - Kostek zatrzymuje akcję Hitosato, i gospodarze wychodzą z kontrą.
26. min - Wyśmienita szansa jednego z napastników gospodarzy. Tylko jęk zawodu kibiców.
25. min - GOOOL !!! Kaleinikovas podwyższa prowadzenie gospodarzy strzelając nad leżącym Murrayem.
24. min - Hitosato z niebieskiej, ale obok słupka. Po chwili Fraszko był sam przed bramkarzem, ale górą w tej sytuacji Bence Balizs.
23. min - Sinegubovs ofiarnie blokuja strzał jednego z napastników Katowic, po chwili Mikkola uderza z dwóch metrów w Bence Balizsa.
23. min - Zamieszanie pod bramką katowiczan, ale nie ma bramki. Tylko jęk zawodu kibiców.
22. min - Olsson z lewego skrzydła. Nad bramką.
21. min - Dominik Paś kapitalnie przerwał podanie do Grzegorza Pasiuta i prawdopodobnie uchronił swój zespół od straty gola.
Wznowienie dla gospodarzy.
Rozpoczynamy drugą tercję meczu.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Mocno uderzył Paś z przestrzeni międzybulikowej, ale jego strzał został zablokowany.
19. min - Mikkola mocno z dystansu, odbija Balizs. Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
18. min - Blomquist z niebieskiej !!! Słupek !!!
17. min - Kostek na ławce kar.
17. min - Jastrzębianie w pełnym składzie.
16. min - Lehtonen z niebieskiej, broni Balizs, doskonała asekuracja obrońców którzy wybili krążek spod kija napastników Katowic, po chwili Hitosato z prawego skrzydła, ale broni golkiper gospodarzy.
15. min - Katowiczanie w pełnym zestawieniu.
15. min - Siły na tafli wyrównały się, na ławce kar siada Bryk.
14. min - Kaleinikovas z lewegi skrzydła, odbija Murray, gdyby zorientował się przy dobitce Sinegubovs, wówczas prawdopodobnie byłoby już 2:0.
13. min - Za nadmierną ostrość w grze na ławkę kar powędrował Maciej Kruczek
13. min - Svec zza obrońcy. Zablokowany.
12. min - Spalony po ataku gości, gra wycofana do tercji neutralnej.
11. min - Goście w tercji jastrzębian, ale póki co nie zagrażają Bence Balizsowi.
10. min - Chcą iść za ciosem gospodarze. Cały czas goszczą w tercji Katowic.
9. min - GOOOL !!! Pierwszą bramkę dla jastrzębian zdobywa Maciej Urbanowicz, który wepchnął gumę po tym, jak guma po sttrzale Viikinainena turlała się do bramki.
7. min - Na chwilę obecną mamy wyrównane spotkanie,
6. min - Mikyska zza obrońcy kapitalnie odbija Murray
5. min - Jansons z lewego skrzydła, ale broni golkiper katowiczan.
4. min - Łukasz Nalewajka od zachrystii, broni bramkarz gości.
4. min - Pasiut z dystansu. Parkanami broni Balizs.
3. min - Jansons z niebieskiej, odbija Murray.
3. min - Niedokładne wybicie Kolusza z własnej tercji i mamy uwolnienie.
2. min - Mikyska niedokładnie zagrywał pod bramkę gości, następnie Sinegubovs z lewego skrzydła huknął potężnie, ale obronił ten strzał John Murray.
1. min - Spokojne rozpoczęcie meczu z obu stron.
Zaczynamy pierwsze wznowienie dla gości.
Obie drużyny już na tafli
Dzień dobry zapraszam Państwa na kolejną odsłonę "Górniczych Derbów". Dzisiaj JKH GKS Jastrzębie podejmie na swoim lodowisku Mistrzów Polski. Poprzednie starcia zakończyły się zwycięstwem gości. Czy gospodarze przełamią ten impas ? Przekonamy się za około 2 godziny. Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki

#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 1 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0