1:0 Mark Kaleinikovas #31 ( Josef Mikyska #25 ) +/-
2:0 Raivo Freidenfelds #77 ( Donát Szita #79, Ēriks Ševčenko #6 ) +/-
3:0 Łukasz Nalewajka #20 ( Marcin Płachetka #40, Jauhienij Kamienieu #9 ) +/-
(+) Horzelski #59, Kamienieu #9, Nalewajka #20, Nalewajka #22, Płachetka #40
(-) Bajwenko #12, Gimiński #94, Koskinen #22, Viitanen #34, Zając #61
5/5 16:38
4:0 Raivo Freidenfelds #77 ( Maciej Urbanowicz #92, Olli-Petteri Viinikainen #39 ) +/-
5/5 53:29
7:1 Radosław Nalewajka #22 ( Łukasz Nalewajka #20, Olli-Petteri Viinikainen #39 ) +/-
49:06 2 min. Mateusz Zieliński #4 Ostrość

JKH GKS gromi KH Energę Toruń na własnej tafli 8:1. Dobranoc mówi Państwu Marcin Janicki
KONIEC MECZU !!!
60. min - Mikyska niedokładnie z zachrystii, ale to już łabędzi śpiew.
59. min - Spalony po ataku gości.
58. min - Płachetka sam na sam z Lisewskim. Górą bramkarz KH Energii !!!.
57. min - GOOOL !!! Pelaczyk po podaniu Jarosza podwyższa wynik na 8:1. Warto odnotować, że pierwsze punkty w seniorkiej lidze notuje Jakub Onak, który zastępuje Dominika Pasia. Koskinen ze złości złamał kij o słupek bramki KH Energi Toruń.
56. min - GOOOL !!! Radek Nalewajka z przestrzeni międzybulikowej i mamy 7:1. Mateusza Studzińskiego w bramce zastępuje Maksymilian Lisewski.

55. min - Zieliński mocno i niecelnie.
54. min - GOOOL !!! Mark Kaleinikovas po wygranym wznowieniu uderza z pierwszego krążka i zdobywa dublet w dzisiejszym spotkaniu. 6:1.
54. min - Od dłuższego czasu bez zagrożenia pod obiema bramkami.
52. min - Obie drużyny grają w pełnych składach. Po chwili jastrzębianie znowu przekombinowali pod bramką Studzińskiego i zmarnowali szansę na szóstego gola.
51. min - Kontra Sevcenki, ale zakończona przez obrońców gości. Po chwili spalony po ataku gości.
50. min - Zieliński i Mikyska za ostrość ukarani karą mniejszą.
49. min - Goście w pełnym zestawieniu.
48. min - Najpierw Jansons, a później Sevcenko uderzali na bramkę torunian. Oba strzały niecelne.
47. min - Kolejna przewaga gospodarzy. Syty odpocznie dwie minuty.
46. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
46. min - GOOOL !!! Urbanowicz w osłabieniu zdobywa piątego gola.
45. min - Koskinen !!!. Broni kapitalnie Balizs !!!.
44. min - Mikyska udaje się na ławkę kar za uderzanie kijem.
44. min - Mikyska w indywidualnej akcji zatrzymywany przez toruńskich obrońców.
43. min - Próbują iść za ciosem goście, ale czujny między słupkami bramkarz JKH.
42. min - GOOOL !!! Bramkę dla gości zdobywa Mikałaj Syty. 4:1.
41. min - GOOOL !!! Freidenfelds, otrzymał podanie na wolne pole od Urbanowicza i pokonał czwarty raz Studzińskiego.

41. min - Torunianie w pełnym zestawieniu.
Zaczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Jeszcze Kaleinikovas z pierwszego krążka, ale fantastycznie broni golkiper gości.
40. min - Kamienieu uderza zza prawego bulika. Broni Studziński.
39. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
39. min - Torunianie zagrali w sześciu i siły na tafli wyrównały się.
38. min - Torunianie w pełnym zestawieniu.
38. min - Urbanowicz na ławce kar.
37. min - Sevcenko z lewego skrzydła, ale ponownie górą Studziński.
36. min - Teraz Sinegubovs przegrywa pojednynek z Mateuszem Studzińskim.
35. min - Górny z przestrzeni międzybulikowej, ale nad bramką. Po chwili zamieszanie pod bramką torunian, ale mrozi gumę Studziński.
34. min - Szyrokow już na lodzie.
33. min - Gospodarze próbują strzelić gola, ale brakuje im skuteczności.
32. min - Gospodarze przez 2. minuty w 5/3. Karę 5. minut otrzymał Jeskanen za rzucenie na bandę, zaś karę mniejszą za niesportowe zachowanie Timofiej Szyrokow.
31. min - Gospodarze próbują sforsować bramkę gości, ale bez skutku.
30. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
30. min - Augustkalns zza obrońcy. Broni Bence Balizs, po chwili okazja Korenczuka z pod niebieskiej i ponownie górą golkiper JKH.
29. min - Josef Svec nie wykorzystuje rzutu karnego.
29. min - Karny dla JKH.
28. min - Jansons już na lodzie.
29. min - Kaleinikovas za natarcie odpoznie 2. minuty. Torunianie przez 13. sekund  5/3.
28. min - Korenczuk niedokładnie do Viitanena, gdyby fiński napastnik sięgnął krążek byłby gol.
27. min - Korenczuk z lewego skrzydła !!! Zadźwięczał słupek !!!
27. min - Jansons na ławce kar.
26. min - Eriks Sevcenko z bliska z półobrotu, obok bramki,  po chwili miał szansę na dobitkę, ale broni Studziński.
25. min - Kamienieu strzela z linii niebieskiej, ale zablokowany, po chwili Svec w solowej kontrze, ale broni Mateusz Studziński.
24. min - Próbował jeden z jastrzębian zmienić tor lotu krążka po strzale swojego kolegi, ale minimalnie się pomylił.
24. min - Elomaa !!! Kapitalnie broni jastrzębski bramkarz. Napastnik torunian w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać golkipera JKH.
23. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu, po chwili Kamil Kalinowski zza obrońcy odbija Balizs.
22. min - Zamieszanie pod bramką JKH, najpierw strzał jednego z torunian broni Balizs, a dobitka Kamila Kalinowskiego do niemalże pustej bramki przelatuje nad poprzeczką.
21. min - Strzał Koskinena broni kaskiem Balizs.
21. min - Próbował Koskinen, ale zablokowany.
Wznowienie dla gości
Zaczynamy drugą tercję.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Sevcenko za wybicie krążka poza taflę siada na ławce kar.
20. min - Drużyny grają w pełnym zestawieniu.
19. min - Bajwenko z pierwszego krążka. Broni jastrzębski bramkarz.
18. min - Zamieszanie pod bramką JKH. mrozi gumę Balizs. Po chwili niedokładne podanie i mamy uwolnienie.
18. min - Mamy obustronne wykluczenie. Za atak kijem trzymanym oburącz na dwie minuty odpoczynku udali się Górny i Syty.
17. min - GOOOL !!! Łukasz Nalewajka w indywidualnej kontrze pokonuje golkipera gości strzałem z nadgarstka.

16. min - Gra toczy się w środkowej tercji tafli.
15. min - Urbanowicz próbował wjechać z krążkiem do bramki, ale został powstrzymany.
14. min - Mikyska zza obrońcy, ale broni Studziński.
13. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
12. min - Augustkalns wymienia gumę z Korenczukiem ten uderza z linii niebieskiej, ale jest blokowany przez defensora JKH.
11. min- Viinikainen na ławce kar i torunianie w przewadze.
11. min - jaworski z lewego skrzydła. Ponad bramką.
10. min - Jastrzębianie wybijają gumę na uwolnienie.
9. min - Zamieszanie pod jastrzębską bramką. Mrozi krążek Bence Balizs.
8. min - Kameneu z lewego bulika. Mrozi parkanem Studziński. Po chwili na lodzie przewrócił się ... sędzia liniowy.
7. min - Gospodarze mogli już prowadzić 3:0 ale za bardzo przekombinowali pod bramką toruńską.
6. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
5. min - GOOOL Freidenfelds sam na sam i mamy 2:0
4. min - Siły wyrónują się. Urbanowicz na ławce kar.
3. min - Kamil Kalinowski na ławce kar.

3. min - Korenczuk z niebieskiej !!! Słupek !!!
2. min - GOOOL !!! Kaleinikovas po podaniu Mikyski mierzonym strzałem w dolny róg pokonuje Studzińskiego.
1. min -  Pierwsze uderzenie z lewego skrzydła Donata Szity, ale broni Studziński.
Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla jastrzębian.
Dzień dobry zapraszam na mecz między JKH GKS Jastrzębie i KH Energa Toruń. relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki

#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0