2:3 d. (1:0, 1:2, 0:0, d. 0:1) Zakończony
1:0 Brandon Magee #19 ( Marcin Kolusz #20, Grzegorz Pasiut #18 ) +/-
(+) Fraszko #10, Kolusz #20, Magee #19, Olsson #95, Pasiut #18
(-) Bezuška #4, Diukow #9, Dziubiński #61
(+2) 5/3 17:01
1:1 Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ( Michael Cichy #78, Sebastian Kowalówka #12 ) +/-
(+) Cichy #78, Da Costa #77, Denyskin #71, Kowalówka #12, Pangiełow-Jułdaszew #58
15:38 2 min. Pawło Padakin #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:32 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Dariusz Wanat #10 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:20 2 min. Łukasz Krzemień #44 Spowodowanie upadku przeciwnika

64. min - GOOOOOL!!!!! 2:3! John Murray w roli Świętego Mikołaja! Wyjechał z bramki i chciał zagrać do Kruczka, ale gumę przejął Padakin i skierował ją do pustej siatki!
63. min - Da Costa na drugą do Bezuski, ten w idealnej sytuacji trafia ponad bramką.
63. min - Denyskin z kontrą, lecz uciekł mu krążek.
62. min - Monto przed bramkę do Lehtonena, ale Lindskoug ofiarnie rzucił się i złapał gumę.
61. min - GieKSa zamknęła rywali w ich tercji.

Koniec III tercji
59. min - Katowiczanie z problemami. Więcej z tej kary mają oświęcimianie.
58. min - Wykluczenie dla Krzemienia.
57. min - Wanacki z bekhendu! Górą jednak Lindskoug.
56. min - Kontra Fraszki, ale zwieńczona niecelnym podaniem.
55. min - Wanacki na ławce kar.
54. min - Denyskin sprzed obrońcy, ale guma opuszcza taflę.
53. min - Skutecznie bronią się Unici w tym wykluczeniu.
52. min - Kara dla Pangiełowa.
51. min - Dziubiński z kontrą, uderzył z bekhendu, lecz obok bramki.
50. min - Ahopelto na ławce kar.
49. min - Dziubiński do Ahopelto, ale ten nieskutecznie.
47. min - Groźna akcja katowiczan powstrzymana przez Lindskouga!
46. min - Katowiczanie zamknęli rywali w ich tercji.
44. min - Olsson z bekhendu, jednak niecelnie.
43. min - Wanat z prawego skrzydła, ale górą katowicki golkiper.
42. min - Kowalówka z prawego bulika i skutecznie Murray.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

40. min - Krzemień nie wykorzystuje rzutu karnego.
40. min - Krzemień sam na sam i faulowany, więc mamy rzut karny!
39. min - Kolusz bez przyjęcia z bulika wprost w oświęcimskiego bramkarza.
37. min - GOOOOL!!!! 2:2! Wygrane wznowienie GKS-u w tercji gości, Hitosato wystawił gumę przed bramkę, a tam trącił ją Olsson i mamy wyrównanie!
37. min - Solowo Olsson, ale efektownie broni Lindskoug.
36. min - Ponownie po lodzie z bliska katowiczanie i znowu skuteczniejszy golkiper Unii.
35. min - Bepierszcz przed bramkę do Wanackiego, ale ten minął się z krążkiem.
34. min - Ależ interwencja Lindskouga! Mikkola zagrał na środek, tam dobitka z bliska i szpagat na lodzie Lindskouga ratuje Unię przed stratą bramki.
32. min - GOOOOL!!!! 1:2! Jerofejevs przykropił z niebieskiej, gumę dobił Ahopelto, krążek przeturlał się pomiędzy parkanami Murraya i Padakin dobił tam jeszcze gumę, aby ta na pewno trafiła do siatki!
31. min - Kara dla Smala.
30. min - Katowiczanie od razu po stracie bramki zamknęli rywali w ich tercji.
29. min - GOOOOL!!!!! 1:1! Cóż za strzał Pangiełowa! Dostał podanie na niebieską, przymierzył momentalnie, a krążek powędrował tuż pod poprzeczkę i od razu wypadł z bramki.
28. min - Denyskin nieskutecznie spomiędzy obrońców.
27. min - Magee również uda się na ławkę kar.
26. min - Jerofejevs na ławce kar.

25. min - Cichy z lewego bulika, ale nie dobił gumy Denyskin. Szybko kontra GieKSy, jednak Magee skutecznie został powstrzymany przez obrońcę gości.
24. min - Fraszko sprzed bulika, lecz wprost w bramkarza Unii.
24. min - Krężołek po lodzie z niebieskiej. Do raka łapie gumę Lindskoug.
23. min - Krzemień kąśliwie z lewego bulika. Chwilę później mocno Sołtys, ale wciąż pozostaje niepokonany bramkarz gospodarzy.
23. min - Mocny strzał z niebieskiej i na raty mrozi gumę oświęcimski golkiper.
22. min - Dwójkowa kontra Unii, Dziubiński zdecydował się na strzał, lecz nie pokonał Murraya.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Diukow mocno z niebieskiej, ale znacząco niecelnie.
19. min - Padakin objechał bramkę i próbował zmieścić gumę przy słupku od zakrystii, ale dobrze pokrył słupek Murray. Wywiązała się jeszcze z tego mała przepychanka za bramką GieKSy, ale bez wykluczeń.
18. min - GOOOOL!!!! 1:0! Kolusz potężnie przymierzył z niebieskiej, obronił to uderzenie Lindskoug, obroniona dobitka Magee, ale przy ponownej dobitce krążek powędrował już do siatki!
17. min - Nadmierna liczba graczy na lodzie po stronie Unii i dwuminutowe wykluczenie.
17. min - Lehtonen huknął z bulika, lecz krążek po rykoszecie mija światło bramki.
16. min - Wykluczenie nałożone na Padakina.
15. min - Kara dla Diukowa.

14. min - Diukow potężnie z dystansu, ale krążek po rykoszecie wędruje ponad bramką.
13. min - Szybka, trójkowa kontra gospodarzy zwieńczona obitą gumą do boku przez Lindskouga.
13. min - Dziubiński po lodzie z bulika, ale zdążył złączyć parkany Murray.
12. min - Dobrze wystawiona guma do Laakso, który wyszedł niemalże sam na sam, jednak minimalnie przestrzelił.
11. min - Pasiut na ławce kar.
10. min - Kolusz z dystansu, zasłonięty Lindskoug, było trącenie, ale krążek mija bramkę.
9. min - Jerofejevs przed bramkę, lecz bez trącenia.
8. min - Pasiut bliski zdobycia pierwszego trafienia w tym spotkaniu, lecz krążek nie powędrował ostatecznie do siatki!
7. min - Fraszko sprzed obrońcy, lecz zdołał wyciągnąć to uderzenie Lindskoug.
6. min - Walka o gumę za oświęcimską bramką.
5. min - Padakin z prawego bulika i końcówką parkanu broni Murray.
5. min - Szybka kontra gospodarzy. Hitosato uderzył z prawego bulika, ale obok bramki.
4. min - Pasiut indywidualnie pognał do tercji Unii, jednak źle podał do partnera i katowiczanie stracili gumę.
3. min - GieKSa próbuje przedrzeć się do tercji rywala, lecz nieskutecznie.
2. min - Kowalówka sam na sam! Górą jednak Murray.
1. min - Po zamieszaniach z katowicką bramką rozpoczynamy hitowe starcie dzisiejszego wieczoru!

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim
#47 Kevin Lindskoug B 2 1.88 51 14 23 10 4 0 96.08 63:58 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0