Rozgrywki: 2022/23 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
2022-09-01
18:05
Faza grupowa / Grupa D
00:35 2 min. Brandon Magee #19 Wysoko uniesiony kij
11:36 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Kim Rosdahl #29 Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:52 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:29 2 min. Erlend Lesund #7 Przeszkadzanie
32:30 2 min. Ludvig Larsson #61 Wysoko uniesiony kij
35:07 2 min. Christian Blomqvist #9 Uderzanie kijem

- KONIEC MECZU 4-5.
- 60 min - Czas dla GieKSy.
- 59 min - Zamieszanie pod bramką Rogle, ale krążek obok słupka. Murray już w boksie.
- 58 min - GieKSa próbuje atakować i stworzyć w tercji rywala dobrą okazję strzelecką. Szwedzi się skutecznie bronią.
- 56 min - Murray leżąc broni strzał Wallindera.
- 55 min - Pod bramką zawędrował Kolusz, ale jego strzał został zablokowany.
- 54 min - Kolusz ofiarnie ratuje GieKSę przed groźną akcją 2 na 1.
- 53 min - Groźnie pod bramką Szwedzi i broni parkanem Murray.
- 50 min - Próbował z bliska Magee, ale Clang na posterunku.
- 49 min - Z niebieskiej uderzył Kruczek, zasłonięty Clang odbija końcówką parkanu gumę!
- 49 min - Indywidualnie próbował Pasiut, ale próba jego strzału została zablokowana.
- 47 min - Czas dla drużyny Rogle.
- 47 min - GOL! 4-5! Niesamowite! Kolejny gol, tym razem Jonsson wykorzystał niezbyt dobre ustawienie Murraya!
- 46 min - GOL! 4-4! Kontra katowiczan! Olsson popędził na bramkę rywala, jego pierwszy strzał zatrzymał na chwilę barkiem, ale guma spadła ponownie pod kija Szweda i ten umieścił ją w siatce!
- 44 min - GOL! 3-4! Zatrzymał się sen GieKSy. Szwedzi wychodzą na prowadzenie. Sheen ponownie z bliska pokonał Murraya.
- 44 min. - GOL! 3-3! Tambellini doprowadza do wyrówania, szybka wymiana krążka i Murray pokonany!
- 42 min - GOL! 3-2! Kontaktowa bramka dla Rogle. Pięknym strzałem przy słupku popisał się Riley Sheen. Murray nawet nie drgnął, guma przeleciała nad jego parkanem.

- 40 min - Koniec II tercji. GieKSa prowadzi zasłużenie 3-1 z Rogle.
- 39 min - Zamieszanie pod bramą Murraya, ale ten łapie gumę. Aktywny był Kasper.
- 38 min - Niederbach minął rywala, ale krążek po jego strzale trafił tuż obok słupka bramki Murraya.
- 37 min - Dwa groźne strzały Rogle broni Murray. Pewnie łapie strzał Bengtssona, który ma na sobie koszulkę "Top Scorer".
- 36 min - Groźny strzał przy słupku Tambelliniego odbija po kasku i barku Murray!
- 36 min - Blomqvist trafia na ławkę kar za uderzanie.
- 35 min - Zza bulika Pulkkinen, po rykoszecie łapie Clang.
- 34 min - Uderzenie Kolusza spod bandy, łapie Clang.
- 33 min - Szwedzi wybronili się w osłabieniu 3 na 5.
- 32 min - Faul za bramką Murraya, na ławkę kar siada Larsson. Będzie pełna minuta 5 na 3.
- 31 min - Magee faulowany pod bandą, będzie przewaga GieKSy. Na ławkę siada Lesund.
- 31 min - Akcja Kaspera, ale Murray nie dał się zaskoczyć. Pewnie mrozi gumę.
- 31 min - Zza obrońcy uderzał Stal Lyrenas, jednak obok bramki.
- 30 min - Walka o każdy krążek. Szwedzi póki co nie mogą zaskoczyć dobrze grających gospodarzy.
- 28 min - Kontra 2 na 1, Monto zagrał wzdłuż bramki, ale Magee uderzył prosto w parkan bramkarza.
- 27 min - Groźnie Kasper z boku próbował zaskoczyć Murraya, lecz bramkarz GieKSy odbił gumę barkiem.
- 26 min - Wallinder uderzył obok słupka.
- 25 min - GOL! 3-1! Uderzenie Pasiuta niefortunnie sparował Clang a z powietrza gumę do bramki dobił Fraszko!
- 24 min - Wanacki dostał dobre podanie, ale nieczysto uderzył krążek.
- 24 min - Smal ostro potraktował Tarnstroma przy bandzie.
- 23 min - Kolejna próba tym razem Tarnstrom, ale odbijaką Murray wybija krążek nad bramką.
- 22 min - Ze środka uderzył Bengtsson, ale guma minęła słupek.
- 21 min - Kapla spod niebieskiej, ale obok bramki.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Strzał Magge po wygranym wznowieniu, odbija Clang.
- 19 min - Z boku uderzył Niederbach, odbija Murray.
- 17 min - Przez ponad minutę rywale cisną w tercji GieKSy. Strzał Sunda odbija Murray, kolejny Stal Lyrenas również bez skutku.
- 16 min - Szwedzi zamknęli rywala w ich tercji. Strzał Wallindera odbija parkanem Murray.
- 16 min - Katowiczanie w komplecie. Kolusz już na lodzie.
- 16 min - Uderzenie Kaply z łatwością do raka łapie Murray.
- 15 min - Rosdahl mocno uderzył z pierwszego krążka, ale nad poprzeczką.
- 14 min - Mocny strzał Sunda, ale gumę odbija Murray.
- 14 min - Będzie kara dla Kolusza, który faulował rywala obok własnej bramki.
- 12 min - Na razie Szwedzi dobrze się bronią i nie dopuszczają do groźnej akcji.
- 11 min - Błąd w zmianie Rogle i będzie kara za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 10 min - Dobre wejście ciałem Bepierszcza za bramką Rogle.
- 9 min - Pod bramkę Blomqvist, ale spokojnie odbija Clang.
- 8 min - Uderzenie Lesunda odbija Murray, dobitka i nie daje się zaskoczyć bramkarz GieKSy.
- 7 min - Z daleka wrzutka spod bandy Kapla, łapie Murray.
- 6 min - GieKSa przycisnęła, uderzał z niebieskiej Kruczek ale obok słupka.
- 5 min - GOL! 2-1! Pasiut mierzonym strzałem z dwóch metrów pokonał Clanga. Dobrze pod bramką zagrał mu Fraszko.
- 4 min - Groźne uderzenie ze środka Zaara, odbija Murray. Kontra GieKSy i z boku uderzał Pulkkinen, ale prosto w Clanga.
- 3 min - Kolusz z niebieskiej, rykoszet i guma nad poprzeczką.
- 3 min - Katowiczanie trzykrotnie wyrzucili gumę z własnej tercji. Bez zagrożenia pod bramką Murraya.
- 1 min - Tuż po wznowieniu karę zaliczył strzelec gola Magee, który zaatakował rywala wysokim kijem.
- 1 min - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź gospodarzy, przed bramkę wjechał Magee i pokonał strzałem po lodzie bramkarza Rogle.
- 1 min - GOL! 0-1! Zostawiony sam przy buliku Sund uderzył w krótki róg i mamy prowadzenie gości.
- 1 min - Pierwsze wznowienie dla gości.