Rozgrywki: 2022/23 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
2:1 d. (0:0, 0:1, 1:0, d. 1:0) Zakończony
2022-09-03
18:00
Faza grupowa / Grupa D
0:1 Dominik Diem #89 ( Mikko Lehtonen #44, Justin Sigrist #13 ) 5/5 36:44
1:1 Bartosz Fraszko #10 ( Grzegorz Pasiut #18, Patryk Krężołek #88 ) (+2) 5/3 50:43
2:1 Grzegorz Pasiut #18 ( Christian Blomqvist #9 ) 3/3 64:40
01:07 2 min. Jakub Wanacki #5 Przeszkadzanie
43:23 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Brandon Magee #19 Nadmierna liczba graczy na lodzie

KONIEC MECZU
- 65 min - GOOOOOL!!!! Sędziowie główni uznali bramkę dla GieKSy!
- 65 min - GOL! 2-1! Pasiut! Ale sędziowie będą sprawdzać jeszcze wideo! Trwa analiza!

- 65 min - Ofiarna interwencja Pasiuta pod bramką Murraya.
- 64 min - Magee spod bandy, ale po rykoszecie guma poza taflą.
- 63 min - Lehtonen próbował oszukać Murraya, ale ten odbija z bliska parkanem.
- 63 min - Hollenstein próbował z bulika, łapie Murray.
- 62 min - Blomqvist nad poprzeczką.
- 62 min -  Murray świetnie i efektownie do raka łapie strzał rywala! Oklaski na trybunach.
- 62 min - Texier nie zdołał pokonać Murraya, odbija gumę!
- Będzie dogrywka!

- Mamy pierwszy historyczny punkt dla GieKSy w HLM!
- 60 min - Wrzutki pod bramkę Murraya, ale obok słupka.
- 59 min - Minuta do historycznego punktu dla GKS Katowice w Hokejowej Lidze Mistrzów!
- 58 min - Walka na całej długości lodowiska!
- 57 min - Świetna interwencja już leżąc Murraya! Diem z metra nie zdołał pokonać bramkarza!
- 56 min - Groźnie ponownie Hollestein, nad poprzeczką i krążek tańczył na siatce za bramką.
- 55 min - Kontra Fraszko, strzał z bulika - łapie Waeber.
- 55 min - Mocnby strzał z pierwszego krążka Hollesteina, ale nad poprzeczką.
- 55 min - Jeszcze minuta osłabienia.
- 54 min - Spalony w polu bramkowych i gra wycofana do tercji neutralnej.
- 53 min - Kara dla Monto, potraktował kijem rywala pod bramką.
- 52 min - Nikt się nie oszczędza, mocne starcia przy bandach.
- 51 min - Marti faulował, ale ruszył na niego Fraszko i będzie obustronne wykluczenie.
- 50 min - GOL! 1-1! Uderzenie Pasiuta nie zamraża bramkarz i z bliska dobija Fraszko!
- 49 min - Będzie podwójna przewaga przez 1:07. Na ławkę siada Bachofner.
- 48 min - Na razie hokeiści Lions przetrzymali minutę osłabienia. Dwa razy wybili gumę  z tercji.
- 47 min - Guebey otrzymał w jednej akcji 2+2 i GieKSa gra pełne 4 minuty w przewadze.
- 47 min - Pasiut pod bramkę, ale najeżdżający Wanacki mija się z krążkiem.
- 46 min - Z boku uderzył Weber, odbija Murray.
- 46 min - Dzielna postawa GieKSy i wybijają gumę z własnej tercji. Koniec kary.
- 45 min - Hollestein próbował dobijać strzał, ale Murray szybko zagarnął gumę.
- 44 min - Podanie zza bramki, ale wolno lecący krążek mrozi Murray.
- 44 min - Kara dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie. W przewadze Zurych.
- 42 min - Uderzenie Olsson, pewnie łapie Waeber.

- 40 min - Diem tuż przed syreną z bliska, obok słupka.
- 40 min - Fraszko pod bramkę do Pasiuta, ale Waeber odbija barkiem gumę.
- 39 min - Magee przejął gumę, ruszył na bramkę rywala, i uderzył groźnie zza obrońcy jednak Waeber odbija gumę parkanem.
- 38 min - Zamieszanie pod bramką i ponownie Murray odbija gumę.
- 37 min - Fatalnie Kruczek zza bramki prosto do Bachofnera, a ten w czystej sytuacji nie zdołał pokonać Murraya!
- 36 min - GOL! 0-1! Mierzony strzał z okolicy bulika odbija się od słupka i zaskoczył Murraya.
- 35 min - Najpierw Wallmark a następnie Weber uderzali na bramkę Murraya, ale ten bez problemów odbija ich mocne strzały.
- 33 min - Groźnie ze środka Wallmark, ponownie odbija parkanem Murray.
- 33 min - Uderzenia Diema i Sigrista odbija parkanem z bliska Murray!
- 32 min - Groźnie Zurych, ale już leżąc na lodzie Murray odbija strzał a obrońcy wybijają poza tercję.
- 31 min - Ze środka na wysokości rozgrywania bulików uderzył Monto, ale pewnie Waeber.
- 30 min - Rae przy podaniu z bulika łamie kija i na szczęście guma stanęła w miejscu.
- 30 min - Z bulika huknął Olsson, ale pewnie Waeber.
- 30 min - Uderzenie z daleka, ale spokojnie do boku odbija gumę Murray.
- 29 min - Dużo walki w tercji GieKSy, ale bez strzału.
- 27 min - Bepierszcz pod bramką, ale guma nie dotarła do Hitosato.
- 25 min - Gospodarze w tercji rywala, próbują stworzyć poważniejszą akcję. Na razie dobrze w defensywie Szwajcarzy.
- 24 min - Z niebieskiej Mikkola, po rykoszecie guma i odbija Waeber.
- 23 min - Olsson z daleka, krążek odbija się od bandy i mrozi Waeber.
- 22 min - Sam na sam Bachofner, który minął rywala i próbował z backhandu oszukać Murraya, ale ten wyciągnął się jak długi odbijając gumę parkanem!
- 22 min - Ponownie Murray lepszy od rywala.
- 21 min - Duże zamieszanie pod bramką Murraya, próbował Rae, jednak obrońcy wybijają gumę.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Pasiut naprzeciwko bramki, mocny strzał z nadgarska i odbija Waeber. Mocna końcówka GieKSy!
- 19 min - Wajda wrzucił pod bramkę, Fraszko zmienił lot kierunku krążka ale ponownie Waeber!
- 18 min - Pod bramką próbował Pullkinen, ale ponownie Waeber odbija końcówką parkanu!
- 18 mn - Wrzutka pod bramkę i mrozi gumę Murray.
- 17 min - Świetna okazja dla GKS! Pasiut zza bramki do Fraszki a jego strzał instynktownie odbija Waeber, krążek jeszcze toczył się w kierunku lini bramkowej, ale przejął ją obrońca Zurychu,
- 15 min - GieKSa na razie powstrzymuje próby stworzenia akcji przez rywala.
- 14 min - Kontra gospodarzy 2 na 1, lecz nie opanował krążka Magee gdy wrócił obrońca z Zurychu.
- 13 min - Baltisberger uderzył zza bulika, odbija Murray.
- 12 min - Roe pod bramką, źle trafił w krążek i zmarnował niezłą pozycję do oddania strzału.
- 11 min - Spod niebieskiej Lehtonen, ale odbija Murray.
- 10 min - Cóż za świetna okazja GieKSy. Sam na sam Pasiut, lecz uderzył prosto w parkan bramkarza.
- 9 min - Dwa razy krążek po rykoszecie wychodzi poza taflę.
- 8 min - Kolejna akcja gości, z bliska próbował Wallmark.
- 8 min - Akcja Pasiuta, ale jego strzał po rykoszecie odbija Waeber.
- 7 min - Zamieszanie pod bramką Murraya, ten już leżąc na lodzie zagarnia gumę.
- 7 min - Szwajcarzy cisną, są często w tercji gospodarzy.
- 6 min - Uderzenie Bachofner odbija Murray. Wybijają ze swojej tercji gospodarze.
- 5 min - Kontra gospodarzy, ruszył lewą stroną Fraszko. Ale jego strzał zatrzymuje Waeber.
- 4 min - Lehtonen próbował zaskoczyć Murraya, ale obok słupka.
- 3 min - Świetna interwencja parkanem przez Murraya. Z bliska tuż przy słupku uderzał Wallmark.
- 2 min - Z pierwszego krążka ze środka tercji na wysokości bulika uderzył Hollenstein, w parkanach gumę mrozi Murray.
- 2 min - Uderzenie z bulika Andrighetto, pewnie Murray.
- 1 min - Kara dla gospodarzy. Na ławkę kar siada Wanacki.
- 1 min - Ponownie Murray łapie gumę do raka.
- 1 min - Pierwsza skuteczna interewncja Johna Murraya.