Rozgrywki: 2022/23 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
1:0 Willi Riedi #8 ( Yannick Weber #6 ) 5/5 02:19
2:0 Dean Kukan #85 ( Dominik Diem #89 ) 5/5 27:11
3:0 Justin Sigrist #13 ( Willi Riedi #8, Mikko Lehtonen #44 ) 5/5 29:07
4:0 Christian Marti #44 ( Chris Baltisberger #14 ) 5/5 41:01
5:0 Mikko Lehtonen #44 5/5 51:00
5:1 Grzegorz Pasiut #18 ( Brandon Magee #19, Bartosz Fraszko #10 ) (+1) 5/4 59:28
08:47 5 min. Lucas Wallmark #32 Atak z tyłu
08:47 20 min. Lucas Wallmark #32 Kara meczu za niesportowe zachowanie
11:55 2 min. Garrett Roe #9 Zahaczenie
11:55 2 min. Marcin Kolusz #20 Wymuszanie kary (symulowanie)
36:13 2 min. Christian Marti #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:13 5 min. Kyen Sopa #78 Rzucenie na bandę
56:36 2 min. Niko Mikkola #2 Przeszkadzanie
59:20 2 min. Juho Lammikko #83 Rzucenie na bandę

- Koniec Meczu.
- 60 min - GOL! 5:1! Pasiut ulokował gumę po długim rogu pod poprzeczkę!
- 59 min - Lammikko trafia na ławkę kar. W przewadze GieKSa.
- 58 min - Tym razem gospodarze bez większego naporu na bramkę rywala. Wybronione osłabienie.
- 56 min - Kara dla GieKSy, na ławce kar Mikkola.
- 55 min - Duże zamieszanie pod bramką Murraya, ale młody Truog nie zdołał oszukać bramkarzy GieKSy, który broni parkanem a dobitka odbija się od słupka.
- 54 min - Fraszko z daleka, odbija Hrubec. Spokojnie i pewnie broni dzisiaj bramkarz gospodarzy.
- 51 min - GOL! 5:0! Strzał z niebieskiej Mikko Lehtonena i guma w siatce! Zasłonięty przez Baltisberga i Lammikko bramkarz GieKSy przepuszcza gumę.
- 50 min - Za mało strzałów na bramkę Hrubca i koniec przewagi GieKSy.
- 48 min - Fraszko z bulika, ale zablokowany. Coraz mniej czasu w drugiej przewadze pięciominutowej GieKSy.
- 46 min - Strzał Pasiuta, odbija Hrubec.
- 45 min - Faulowany z tyłu przy bandzie Monto leży na lodzie. Atakował go ostro Sopa. Sędziowie będą sprawdzać wideo. Sopa otrzymuje 5 minutową karę.
- 41 min - GOL! 4:0! Z niebieskiej huknął Marti, czym zaskoczył Murraya, który nie zdołał dobrze ułożyć łapaczki.
- 41 min - Od linii niebieskiej jechał sam na sam Bartosz Fraszko, próbował lekko krążek umiescić po lodzie pomiędzy parkany Hrubca - ale nie dał się oszukać.

- 39 min - Sopa uderzył z okolicy bulika, pewnie Murray.
- 38 min - Pasiut otrzymał podanie przed bramkę, ale będąc sam przed Hrubcem uderzył prosto w niego. To była świetna okazja na zdobycie gola.
- 37 min - Marti fauluje Fraszkę, który go wyprzedził i trafia na ławkę kar.
- 36 min - Groźny strzał Pasiuta, ale na posterunku Hrubec.
- 35 min - Wanacki przed bramkę, ale spokojnie odbija Hrubec.
- 33 min - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale ten dwukrotnie odbija groźne strzały rywali.
- 32 min - Aktywny Riedi z obrońca na plecach oddaje strzał, Murray pewnie łapie do raka gumę.
- 32 min - Z niebieskiej uderzał Lehtonen, ale odbija Hrubec.
- 30 min - Kontra GieKSy 2 na 1, ale niedokładnie krążek przyjął Monto.
- 29 min - GOL! 3-0! Sigrist objechał bramkę i ulokował gumę nad leżącym bramkarzem!
- 27 min - GOL! 2-0! Kukan podwyższa prowadzenie, sędziowie jeszcze sprawdzali wideo. Ale gol prawidłowy.

- 26 min - Ponownie Murray broni groźny strzał Baltisbergera.
- 25 min - Roe doskonale ze swojej tercji do Texiera ale nie zdołał pokonać w sytuacji sam na sam Murraya!
- 24 min - Akcja Pasiuta, ruszył zza bramkę, ale jego podanie z backhandu nie trafia do partnera z ataku i wychodzi poza tercję.
- 23 min - Riedi z trzech metrów z półobrotu, pewnie Murray.
- 22 min - Wrzutka Geeringa pod bramkę, łapie Murray.
- 21 min - Kolusz pod bramką, ale zablokowany i mrozi gumę Hrubec.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Jeszcze uderzał Lammikko, pewnie Murray.
- 19 min - Mocny strzał Kukana, po rykoszecie nad bramką.
- 17 min - Pulkkinen powalczył w tercji rywala, GieKSa próbuje stworzyć jakąś sytuację bramkową.
- 15 min - Mocny strzał Olssona z okolicy bulika, odbija Hrubec poza tafle.
- 14 min - Gospodarze w pełnym zestawieniu, nie udało się GieKSie wykorzystać 5 minut w przewadze.
- 13 min - Strzał spod bandy Monto, odbija Hrubec.
- 12 min - Kara dla Garretta, ale trafia też na odpoczynek Kolusz za zbytnie dodanie od siebie podczas faulu rywala.
- 11 min - Zamieszanie pod bramką Hrubca, próbował Pulkkinen, ale krążek wystrzelony z tercji.
- 10 min - Mocny strzał spod bandy Pasiuta nad poprzeczką.
- 9 min - Strzał Kolusza z niebieskiej odbija Hrubec.
- 9 min - Wallmark na ławce kar. Sędziowie jeszcze przeprowadzają analizę wideo. Po konsultacji zawodnik ukarany za atak z tyłu 5+20 i musi się udać się do szatni. Ucierpiał przy bandzie Bepierszcz.
- 7 min - Zamieszanie pod bramką Murraya, wyszedł i skrócił kąt Diemowi, który próbował objechać bramkę ale jego podanie przed pole bramkowe przejmuje Rompkowski.
- 5 min - Podanie zza bramki, ale Rompkowski zbyt lekko i prosto w bramkarza.
- 4 min - Geering z boku, łapie Murray.
- 3 min - Magee pod bramką, ale Lehtonen podał mu niedokładnie.
- 2 min - GOL! 1:0!  W sytuacji sam na sam Riedi uderzył pod poprzeczkę bramki Murraya! Idealnie obsłużył kolegę z zespołu podaniem z własnej tercji Weber.
- 2 min - Z trudem parkanem odbija strzał Murray.
- 1 min - Pierwsza interwecja Murraya, próbował Texier.