Rozgrywki: 2022/23 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
5:1 (2:0, 1:1, 2:0) Zakończony
2022-09-10
14:35
Faza grupowa / Grupa D
1:0 Riley Sheen #83 ( William Wallinder #54, Adam Tambellini #91 ) (+1) 5/4 04:14
2:0 Oskar Stål Lyrenäs #40 ( Linus Sjödin #27, Marco Kasper #24 ) 5/5 14:15
2:1 Matias Lehtonen #7 ( Joona Monto #81 ) (+1) 5/4 30:00
3:1 Adam Tambellini #91 ( William Wallinder #54 ) (+1) 5/4 31:14
4:1 Adam Tambellini #91 ( William Wallinder #54, Daniel Zaar #72 ) (+1) 5/4 42:25
5:1 Brady Ferguson #12 ( Marco Kasper #24, Tony Sund #6 ) (+1) 5/4 59:30
03:19 2 min. Brandon Magee #19 Wysoko uniesiony kij
28:07 2 min. Marco Kasper #24 Atak kijem trzymanym oburącz
31:17 2 min. Patryk Krężołek #88 Trzymanie przeciwnika
42:00 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Brandon Magee #19 Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:03 2 min. Matias Lehtonen #7 Uderzanie kijem
58:25 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Atak w okolice głowy lub szyi

- 59 min - Strzał Tambelliniego łapie na raty Murray.
- 58 min - Kara dla Bepierszcza, w przewadze Rogle.
- 57 min - Pierwsza niewykorzystana przewaga gospodarzy, dobrze bronili się tym razem katowiczanie.
- 55 min - Matias Lehtonen na ławce kar. W przewadze Rogle
- 54 min - Wrzutka na bramkę Murraya, ten spokojnie łapie.
- 52 min - Spokojnie krążek rozgrywają gospodarze.
- 50 min - Strzał Wallindera z okolicy bulika, broni Murray.
- 48 min - Dobra zmiana czwartego ataku GieKSy, przed bramkę wjechał Smal jego strzał dwukrotnie broni Rifalk.
- 46 min - Podanie przed bramkę i Murray parkanem odbija strzał napastnika Rogle.
- 45 min - Uderzenie Krężołka, odbija Rifalk.
- 44 min - Hitosato złamał akcję do środka, ale strzał po rokoszenie nad bramką.
- 43 min - Uderzenie Rosdhala, odbija Murray.
- 42 min - GOL! 4-1! Tambellini sprzed bulika mierzonym strzałem ulokował gumę siatce! Szybka wykorzystana przewaga Szwedów. Trzecia przewaga i trzeci gol gospodarzy.
- 42 min - Za dużo graczy na lodzie i kara dla GieKSy.
- 41 min - Mocne wejście Kolusza w Stål Lyrenäsa przy bandzie i rywal z bólem zjechał do szatni.

- Koniec II tercji.
- 39 min - Murray ponownie lepszy od rywala.
- 38 min - Świetna sytuacja Monto, ale obok słupka. Gumę przejął Pasiut, wyłożył gumę Krężołkowi - ale ten po rykoszecie broni Rifalk.
- 37 min - Z boku Stromgren, odbija Murray.
- 37 min - Kolejne akcje gospodarzy, dwa strzały odbija Murray.
- 36 min - Rogle cały czas sunie w tercję GieKSy. Uderzenie Stål Lyrenäsa odbija Murray.
- 35 min - Kontra GieKSy ale złe podanie Olssona i goście przejmują krążek.
- 34 min - Świetnie Murray lewym parkanem zatrzymuje już leżąc strzał z bliska Sheena.
- 33 min - Zamieszanie pod bramką, ale Murray odbija.
- 32 min - GOL! 3-1! Świetny strzał z kolana Tambelliniego, który z bulika uderzył z pierwszego krążka po krótkim rogu bramki Murraya!
- 32 min - Kara dla Krężołka, w przewadze gospodarze.
- 30 min - GOL! 2-1! Lehtonen sprzed bulika uderza idealnie w okienko bramki Rogle!
- 29 min - Trzy z rzędu straty GieKSy we własnej tercji i nie mogą z niej wyjechać.
- 28 min - Kara dla Kaspera, który kijem zaatakował przy bandzie Rompkowskiego. W przewadze GieKSa. Czy będzie szansa na pierwszy strzał w tym meczu?
- 25 min - Strzał z nadgarstka Sheena, pewnie mrozi gumę Murray.
- 24 min - Kontra Pasiuta, ale jego podanie wzdłuż bramki nie dotarło do Fraszki.
- 23 min - Zamieszanie pod bramką Rogle, próbował Bepierszcz i Kolusz ale zablokowani.
- 22 min - Strzał z niebieskiej Mozika zablokowany.
- 21 min - Podanie przed bramkę i Murray przy słupku mrozi gumę.

- Koniec I tercji. Strzały: 14-0.
- 20 min - Kolusz dał sobie odebrać krążek przed bramką, sprytnie wygarnął gumę Adam Edström jednak Murray na posterunku.
- 19 min - Dobra okazja Pasiuta, ale nie trafił w bramkę.
- 18 min - Wymiana krążka w tercji Katowic, uderzenie z bliska Sunda - pewnie Murray.
- 16 min - Mocny strzał Mozika spod niebieskiej, ale obok bramki.
- 14 min - GOL! 2-0! Świetna akcja Rogle! Sjodin "na raz" zgubił zwodem zawodnika GiekSY, jego strzał odbił jeszcze Murray ale do pustej bramki dobił gumę Stål Lyrenäs.
- 12 min - Strzał Sheena, odbija Murray. To kolejne zagrożenie pod bramką gości.
- 11 min - Strzał spod niebieskiej Pulkkinena, odbija Rifalk.
- 10 min - Sheen objechał bramkę, ale zabrakło dokładności w ostatniej fazie akcji.
- 9 min - Kolejna próba GieKSy ale zablokowana. Wycofał gumę Pasiut ale Fraszko zablokowany sprzed bulika.
- 7 min - Leżący Murray odbija gumę po strzale Kaply z okolicy bulika.
- 6 min - Wajda z niebieskiej wrzucał krążek, ale zablokowany.
- 5 min - Strzał Estroma odbija Murray.
- 4 min - GOL! 1-0! Podanie na długi słupek a tam w krótki róg z nadgarstka gumę ulokował Sheen!
- 3 min - Magee przypadkowo uderzył Sjodina i będze pierwsze wykluczenie w tym meczu. W przewadze Rogle.
- 3 min - Zawodnik GieKSy wpadł na bramkarza Rogle i przerwa w grze.
- 2 min - Michael Kapla z własnej tercji podał dokładnie do Adama Edstroma, ale ten w sytuacji sam na sam nie pokonał Murraya!
- 1 min - Podanie na drugą stronę, ale Murray zdążył się przemieścić w bramce i zatrzymał strzał z pierwszego krążka - Williama Wallindera.

#70 Calle Clang B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Christoffer Rifalk B 1 1.00 10 0 4 6 0 0 90.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0