15:14 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:36 2 min. Christian Blomqvist #20 Wysoko uniesiony kij
29:31 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Wysoko uniesiony kij
43:07 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:24 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Uderzanie kijem
54:00 2 min. Jozef Švec #19 Atak kijem trzymanym oburącz
55:45 2 min. Aleksandr Pawlenko #11 Zahaczenie
56:26 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak w okolice głowy lub szyi

JKH GKS Jastrzębie pokonuje Zagłębie 1:2. Dziękuję za uwagę. Dobranoc.
KONIEC MECZU !!!
60. min - Gospodarze bez bramkarza. Czas dla Zagłębia.
60. min - Wygląda na to, że trener gospodarzy wycofa bramkarza. Urbanowicz już na lodzie.
59. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu. Po chwili strzał Witeckiego efektownie broni golkiper JKH.
57. min - Teraz wątpliwa kara, dla Urbanowicza, za atak na głowę. Obie drużyny grają po czterech zawodników.
57. min - Sygnalizowana kara, dla Urbanowicza.
57. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
56. min - Tym razem kara dla Pawlenki.
56. min - Sygnalizowana kara dla Pawlenki.
56. min - Raz po raz uderzają na bramkę jastrzębian. Nie potrafią jednak sforsować jastrzębskiej defensywy.
55. min - Kolejna kara dla gości. Švec na ławce kar.
54. min - Rzeszutko !!! Ależ przejechał przejechał pół lodowiska, zwiódł obrońców, ale w końcowym rozrachunku nie udało mu się pokonać bramkarza JKH, gdyż był faulowany przez Šveca.
53. min - Uderzenie Pasia z półobrotu odbija parkanem czeski bramkarz.
52. min - Strzał Freidenfeldsa z nadgarstka odbija kaskiem golkiper sosnowiczan.
51. min - Jansons z korytarza bulikowego huknął od razu po podaniu Bryka. Odbija parkanem Spěšny.
50. min - Wrzutka Łukasza Nalewajki z linii niebieskiej bardzo niecelna.
49. min - Goście w pełnym zestawieniu.
48. min - Mądrze bronią się jastrzębianie.
47. min - Witecki !!! Szuka swojego dubletu, ale jego strzał po dobrym dryblingu podbity przez defensorów JKH ląduje poza taflą.
47. min - Gospodarze w przewadze.
45. min - Próbują iść za ciosem goście. Strzał Rajamäkiego obroniony przez Spěšnego.
44. min - GOOOL !!! Szybko wykorzystana przewaga JKH. Rajamäki podał pod bramką gumę do Mikyski, a ten pokonał golkipera sosnowiczan. 1:2.
44. min - Kozłowski na ławce kar. W przewadze goście.
43. min - Teraz próbował Górny z ostrego kąta. Obok słupka.
42. min - Kontra Naroga powstrzymana przez obrońców JKH.
41. min - Goście w pełnym zestawieniu.
Rozpoczynamy trzecia tercję meczu. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Dwukrotnie uderzał Blomqvist. Jego pierwsza próba zatrzymana przez golkipera JKH, a kiedy Szwed składał się do dobitki zadźwięczała końcowa syrena.
39. min - Ēriks Ševčenko na ławce kar.
39. min - Sygnalizowana kara, dla jastrzębian.
38. min - Mamy kolejną przerwę w grze.
37. min - Podrażnieni jastrzębianie próbują odzyskać prowadzenie. Ich poczynania są zażegnywane przez bramkarza gospodarzy.
36. min - GOOOL !!! Witecki z przestrzeni bulikowej zdobywa wyrównującego gola. 1:1.
35. min - Mikyska holował krążek pod bramką, ale stracił krążek.
34. min - Niecelne podanie jastrzębian pod bramkę gości.
33. min - Bardzo niemrawy mecz dzisiaj w Sosnowcu. Gra raz po raz jest przerywana gwizdkiem sędziów.
32. min - Goście w pełnym zestawieniu.
31. min - Patryk Kogut trafiony w kask po strzale kolegi z zespołu.
30. min - Gospodarze w przewadze. Łukasz Nalewajka na ławce kar.
30. min - Strzał Górnego z korytarza bulikowego zablokowany.
29. min - Uspokoiła nam się gra na moment.
28. min - Spalony po ataku jastrzębian.
27. min - Freidenfelds z trzech metrów przestrzelił w dogodnej okazji !!! Wygląda na to, że goście złapali odpowiedni poziom gry.
26. min - GOOOL !!! Sędzia wskazał odłożoną karę po faulu na Pasiu, ale ten pojechał w kierunku bramki i podał do Tuukki Rajamäkiego, który z ostrego kąta strzelił nad parkanem bramkarza gospodarzy. 0:1.
26. min - Blomqvist w indywidulnej kontrze z lewego bulika strzela z nadgarstka. Łapie efektownie i efektywnie do raka bramkarz jastrzębian.
25. min - Mikyska spod niebieskiej. Łapie do raka Spěšný. Kilkadziesąt sekund później gumę we własnej tercji traci Witecki, krążek przejął Freidenfelds. Jego strzał mija bramkę.
24. min - Andrejkiw uderza z nadgarstka. Bez problemów mrozi węgierski golkiper. Po chwili od razu po wznowieniu strzelał Witecki. Ponownie łapie gumę Bence Bálizs.
23. min - Bryk z ostrego kąta. Nie ma bramki. Jastrzębianie próbowali jeszcze nabić bramkarza gospodarzy od zakrystii. Bez efektu bramkowego.
22. min - Doskonała okazja Zagłębia. Z korytarza bulikowego uderzył Pavlenko. Górą Bence Bálizs.
21. min - Krążek po odbiciu od bandy ląduje poza bandą.
Rozpoczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Teraz fenomenalna interwencja Spěšnego po strzale z pierwszego krążka. Strzelał Viinikainen a zagrywał mu zza bramki Urbanowicz.
20. min - Strzał Sinegubovsa odbił się od bandy i spadł na poprzeczkę. Niewiele brakowało, a bylibyśmy świadkami gola kuriozum.
19. min - Teraz Blomqvist strzelał z ostrego kata. Krążek podskoczył jeszcze przed parkanem golkipera JKH, ale mrozi gumę Bálizs.
18. min - Viinikainen uderza z bliska w środek bramki gospodarzy. Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
17. min - Łukasz Nalewajka pojechał z kontrą, jednak został powstrzymany przez obrońców gospodarzy.
16. min - Teraz kary posypały się z obu stron. Najpierw za spowodowanie upadku przeciwnika na ławce kar znalazł się Paś, a 20. sekund później za wysoki kij do boksu zjeżdża Blomqvist.
15. min - Horzelski strzelał z nadgarstka z linii niebieskiej. Odbija Spěšný. Po chwili w dwójkowej kontrze pod bramką nie trafił w krążek Maciej Urbanowicz po zagraniu Pasia.
14. min - Teraz z korytarza bulikowego uderzył Łukasz Nalewajka. Niecelnie.
13. min - Ēriks Ševčenko strzelał spod niebieskiej. Instynktownie broni ciałem bramkarz gospodarzy.
12. min - Jarosz przejął gumę po błędzie jednego z obrońców Zagłębia. Uderzył z pełnego zamachu. Broni ten strzał Spěšný, a dobitka Pasia, również pada łupem golkipera z Sosnowca.
11. min - Strzał Kostka z linii niebieskiej podbił przed bramką Maciej Urbanowicz. Pewnie broni bramkarz gospodarzy.
10. min - Radek Nalewajka próbował ominąć obrońców Zagłębia. Ta sztuka mu się nie udała, a po drugiej stronie kapitalną okazję miał Rzeszutko. fantastycznie parkanem broni Bálizs.
9. min - Zamieszanie pod bramką JKH, ale zagranie do Jarosława Rzeszutki mrozi golkiper przyjezdnych.
8. min - Spokojna gra z obu stron.
7. min - Dominik Nahunko sam na sam z bramkarzem JKH. Nie ma gola. Następnie z bliska po drugiej stronie próbował Švec. Broni Spěšný.
6. min - Uwolnienie, gra wycofana do tercji gospodarzy.
5. min - Nieporozumienie w tercji gospodarzy i Łukasz Nalewajka stanął oko w oko z Patrikiem Spěšným. Górą bramkarz Zagłebia, a w tej akcji ucierpiał pod bandą Damian Piotrowicz.
4. min - Spalony po ataku JKH.
3. min - Kogut w indywidualnej kontrze próbował z bekhendu pokonać jastrzębskiego bramkarza. Czujny był jednak Bence Bálizs. Zaraz potem mamy bójkę pod bramką JKH, ale sędziowie nie zdecydowali się na ukaranie któregokolwiek z graczy.
2. min - Błąd jastrzębskiej defensywy, ale Dubinin nie zdołał umieścić gumy w bramce.
1. min - Andrejkiw w pierwszej akcji powstrzymywany przez obrońców JKH. Chwilę później strzał Kozłowskiego z bliska broni Bálizs.
Zaczynamy mecz pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
Dobry wieczór Państwu. Zapraszam na kolejny mecz Polskiej Hokej Ligi między drużynami Zagłębie Sosnowiec i JKH GKS Jastrzębie. Jastrzębianie jeżeli myślą o zajęciu miejsca zapewniającego rozstawienie w fazie play-off muszą to spotkanie wygrać za trzy punkty. Nie będzie to łatwe, gdyż gospodarze ostatnio wzmocnili obronę i atak. Do składu doszli m.in: Lukáš Motloch, Christian Blomqvist, oraz nie obecny dzisiaj Tim Friberg, który w meczu z Tychami zaprezentował się naprawdę z dobrej strony. Emocji na pewno nie zabraknie. Relację prowadzi Marcin Janicki.

#98 Michał Bernacki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Christian Blomqvist LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mariusz Piotrowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Bence Bálizs B 1 1.00 31 10 10 11 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#1 Bence Bálizs B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Jakub Blanik LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Mateusz Bryk PO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0