3:4 Illa Korenczuk #13 Karny decydujący 65:00
01:14 2 min. Jozef Švec #19 Wysoko uniesiony kij
06:29 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Atak łokciem
09:06 2 min. Mikałaj Syty #89 Atak kijem trzymanym oburącz
09:10 2 min. Raivo Freidenfelds #77 Zahaczenie
16:22 2 min. Kamil Kalinowski #10 Podcięcie
41:16 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:23 2 min. Adrian Jaworski #11 Przeszkadzanie
43:36 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:07 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Przeszkadzanie

KONIEC MECZU !!!
65. min - Ilia Korenczuk zdobywa decydującego gola i torunianie pokonują JKH GKS Jastrzębie. 3:4 k.
Przed nami RZUTY KARNE.

KONIEC DOGRYWKI.
65. min - Viitanen niecelnie zagrywał do Szűcsa. Niedokładnie.
64. min - Viinikainen z czterech metrów !!! Obok  bramki.
64. min - Kamil Kalinowski miał krążek meczowy !!! Wymanewrował wszystkich obrońców JKH, a jastrzębski bramkarz nie zamroził krążka w pierwszej chwili, jednak później Bálizs naprawił swój błąd.
63. min - Szűcs z bekhendu. Broni parkanem Bálizs. Po chwili Rajamäki z nadgarstka. Łapie szwedzki bramkarz.
62. min - W odpowiedzi Augustkalns blokuje atak jastrzębian.
61. min - Syty zatrzymany w tercji JKH.
Zaczynamy dogrywkę. Wznowienie dla torunian.

KONIEC 3. TERCJI.
60. min - Urbanowicz równo z syreną. Łapie Ekholm Rosen.
58. min - GOOOL !!! Z linii niebieskiej uderza Korenczuk. Balizsowi wydawało się, że zamroził krążek, a do dobitki podjechał Szűcs i pokonał bramkarza JKH.
57. min - GOOOL !!! Najpierw strzał Pasia obronił golkiper gości, a w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Rajamäki i wpakował krążek do siatki "Stalowych Pierników". 3:3.

56. min - Zderzyli się teraz w tercji rywali hokeiści obu drużyn. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
55. min - Viinikainen zagrał krążek ręką i gra została przerwana.
54. min - Jastrzębianie cały czas w tercji gości, ale ich zagrania są niedokładne. Teraz mamy uwolnienie po wybiciu z tercji gospodarzy.
53. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
51. min - GOOOL !!! Ponownie jastrzębianie w osłabieniu zdobywają gola. Tym razem Łukasz Nalewajka urwał się defensywie toruńskiej i strzałem po lodzie pokonał toruńskiego golkipera. 2:2.
51. min - Torunianie w przewadze. Jansons faulował Viitanena.

49. min - Ł. Nalewajka z ostrego kąta. Niecelnie.
48. min - Górny pociągnął z nadgarstka z linii niebieskiej. Mrozi gumę Ekholm Rosén.
47. min - Urbanowicz !!! Wysoko ponad bramką.
46. min - Górny z ostrego kąta. Odbija parkanem golkiper gości. Torunianie w pełnym zestawieniu.
45. min - Bryk z nadgarstka trafia ... w maskę Urbanowicza.
44. min - Goście zagrali w sześciu i teraz zagrają o jednego mniej. Czas dla JKH.
44. min - Szűcs z nadgarstka uderza z korytarza bulikowego. Zadźwięczał słupek.
43. min - Adrian Jaworski zjeżdża do boksu kar i gramy 4 na 4.
42. min - Ēriks Ševčenko na ławce kar.
42. min - Słupek po strzale Pasia. Już trzeci raz torunian ratuje dzisiaj obramowanie bramki.
41. min - Niedokładne podanie Korenczuka i krążek poza taflą.
Zaczynamy trzecią odsłonę meczu. Wznowienie dla gości.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Mikyska spod bandy, ale nie ma bramki.
39. min - Wrzutka Jaworskiego pod bramkę Bálizsa. Mrozi krążek golkiper JKH.
39. min - Prokurat urwał się obrońcom i próbował z najbliższej odległości wcisnąć krążek do bramki. Czujny Bence Bálizs. Mamy przerwę w grze.
38. min - Gra nam się na moment uspokoiła.
37. min - Rajamäki z ostrego kąta. Czujny przy słupku bramkarz gości.
36. min - Paś z pierwszego krążka po podaniu Sinegubovsa. Jego strzał zablokowany przez Patrika Szécsi.
35. min - Dwukrotnie Ekholm Rosén broni teraz strzały jastrzębian.
34. min - Olszewski z ostrego kąta. broni kijem Bálizs.
33. min - Jaworski strzelał spod linii niebieskiej. Nieznacznie się pomylił.
32. min - Sporo niedokładności z obu stron. Teraz mamy uwolnienie i gra wycofana do tercji JKH.
31. min - Dwukrotnie słupek ratuje "Stalowe Pierniki". Najpierw po strzale Šveca, a później po próbie Jansonsa.
30. min - Teraz Bormanis ucierpiał pod bramką JKH.
29. min - GOOOL !!! W zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachowuje się Korenczuk i pokonuje bramkarza gospodarzy. No cóż gospodarze grali, ale to goście strzelili bramkę, nie dasz tracisz. 1:2.
29. min - Strzał Olszewskiego z lewego bulika mrozi golkiper JKH.
28. min - Mikyska z ostrego kąta zagrywał do Jansonsa. Bardzo niecelnie.
27. min - Bormanis do Korenczuka, ale ukraiński zawodnik nie utrzymał krążka w tercji ataku.
26. min - Jansons z ostrego kąta broni bramkarz gości, natychmiast gumę przejmują torunianie. Krążek trafia do Prokurata, którego próbę odbija Bálizs.
25. min - Atakowany przez Viitanena Kaleinikovas utrzymał się przy krążku, jednak zagrał niecelnie i gumę przejmują torunianie.
24. min - Szűcs zagrywał od zakrystii do Prokurata. Przecięli to podanie defensorzy JKH. Po chwili Viinikainen uderza z linii niebieskiej, ale obok bramki.
23. min - Jansons po przejęciu gumy po błędzie Augustkalnsa znalazł się tuż przed bramkarzem. Uderzył tak niecelnie, że guma znalazł się poza taflą.
22. min - Švec w indywidualnej kontrze strzela z nadgarstka. Obok bramki.
21. min - Paś uderza spod bandy. Krążek został jeszcze strącony, ale mija bramkę
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Niecelne podanie do Bormanisa. Gumę przejmuje Kostek, ale jego strzał mija nieznacznie bramkę.
19. min - Goście w pełnym zestawieniu.
19. min - Mocne uderzenie Górnego blokuje Ahonen, który natychmiast zjeżdża do boksu, gdzie ma opatrywaną rękę.
18. min - Mikyska strzela z linii z niebieskiej. Łapie krążek Ekholm Rosén. Kilkadziesiąt sekund później Viinikainen próbował wykorzystać nieporozumienie toruńskich defensorów, ale jego strzał został podbity i krążek znalazł się poza lodowiskiem.
17. min - Kamil Kalinowski na ławce kar.
17. min - Sygnalizowana kara dla torunian.
16. min - Švec ze środka. Mrozi w parkanach gumę Ekholm Rosén.
15. min - Olszewski powstrzymywany przez Kostka pod bandą w tercji neutralnej.
14. min - Jansons próbował wepchnąć gumę od zakrystii do bramki torunian. Czujny golkiper "Stalowych Pierników".
13. min - Prokurat nie opanował krążka w tercji JKH, a chwilę później z bekhendu strzelał Švec, odbija ten strzał szwedzki bramkarz.
12. min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
10. min - Najpierw Syty a cztery sekund później Freidenfelds meldują się na ławce kar i obie drużyny grają po czterech.
9. min -  GOOOL !!! Po błędzie torunian krążek przejmuje Paś, który znalazł się sam na sam z bramkarzem gości i umieszcza gumę między parkanami Ekholma Roséna 1:1.

8. min - Mądrze bronią się jastrzębianie. Wybijając gumę z własnej tercji.
7. min - Kolejne wykluczenie dla gospodarzy. Tym razem Viinikainen za atak łokciem odpocznie dwie minuty.
6. min - Prokurat szarżował na bramkę JKH. Wjechał do tercji gospodarzy, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
5. min - Švec z ostrego kąta. Broni Ekholm Rosén.
4. min - Chcą iść za ciosem goście. Zamieszanie pod bramką JKH i mamy przerwę w grze.
3. min - GOOOL !!! Jaworski uderzył z linii niebieskiej. Jego uderzenie obronił Bálizs, a krążek przejął Syty i pokonał golkipera JKH. 0:1.
3. min - Szécsi z pierwszego krążka. Broni Bálizs.
2. min - Pierwsza kara dla gospodarzy. Švec na ławce kar.
2. min - Syty bodiczkiem powstrzymuje Urbanowicza.
1. min - Pierwsze wybicie krążka z tercji jastrzębian i od razu uwolnienie.
Zaczynamy mecz. Wznowienie dla gości.
16:56 - Gospodarze już na lodzie. Następnie na tafli meldują się torunianie. Minuta ciszy dla zmarłego niedawno Zdzisława Nowickiego, wieloletniego zasłużonego działacza JKH GKS Jastrzębie.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na mecz 39. kolejki Polskiej Hokej Ligi między drużynami JKH GKS Jastrzębie i KH Energa Toruń. Do drużyny z Jastrzębia po kontuzji wraca Mark Kaleinikovas, zaś w ekipie gości z dobrej strony zaprezentował się Kristers Bormanis. Który z zawodników poprowadzi swój zespół do zwycięstwa? Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki.

#69 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons LS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Markus Ekholm Rosén B 3 2.77 40 15 7 16 2 0 92.50 65:00 0 7 3 57.14 0 0 1 0 0 0 0