2:1 Tuukka Rajamäki #24 Karny decydujący 65:00
04:31 2 min. Vojtěch Tomi #47 Atak kijem trzymanym oburącz
07:41 2 min. Roman Rác #88 Rzucenie na bandę
21:05 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:14 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie
38:37 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Atak kijem trzymanym oburącz
50:27 2 min. Damian Kapica #95 Przeszkadzanie
64:31 5 min. Maciej Urbanowicz #92 Bójka
64:31 20 min. Martin Kasperlík #82 Kara meczu za niesportowe zachowanie
64:31 20 min. Maciej Urbanowicz #92 Kara meczu za niesportowe zachowanie

KONIEC MECZU.
65. min - Tuukka Rajamaki wykorzystuje decydujący rzut karny.

ZAKOŃCZYŁA SIĘ DOGRYWKA
65. min - Jastrzębianie wycofują bramkarza. Sędzia odgwizdał uwolnienie, a jeden z zawodników Cracovii oddał strzał na pustą bramkę i mamy bójkę i przerwę w grze.
64. min - Kapica nie wykorzystał rzutu karnego.
64. min - Będzie karny dla Cracovii.
64. min - Sygnalizowana kara dla JKH. Jeden z jastrzebian faulował będącego sam na sam zawodnika "Pasów", co ułatwiło interwencję jastrzębskiemu bramkarzowi.
63. min - Najpierw Rajamäki,a później Kaleinikovas próbowali zdobyć gola. Bez skutku.
62. min - Przewrócić się z krążkiem Kaleinikovas.
61. min - Paś w indywidualnej kontrze strzela w boczną siatkę.
Zaczynamy dogrywkę.

KONIEC 3. TERCJI MECZU.
60. min - Wygląda na to, ze będziemy mieli dogrywkę.
59. min - Brynkus sam na sam !!!  Bálizs ratuje wynik swojej drużynie !!!
58. min - Znakomitą okazję miał Račuk, który celował z prawego bulika. Niecelnie.
57. min - Teraz Wronka wypalił zaraz po wygranym buliku. Znakomicie interweniuje Bence Bálizs.
56. min - Spalony po ataku krakowskiej drużyny.
55. min - Gospodarze przetrzymują krążek w tercji gości.
54. min - Freidenfelds zza obrońcy !!!. Odbija Stojanovič.
53. min - Goście w pełnym zestawieniu.
52. min - Švec zmienia tor lotu krążka po strzale jednego ze swoich kolegów. Broni Stojanovič.
51. min - Kapica na ławce kar.
49. min - Gra się nam uspokoiła.
48. min - Doskonała okazja Kaleinikovasa w swoim stylu wjechał w pole bramkowe i uderzył po lodzie. Świetnie spisał się golkiper krakowian.
47. min - Wrzutka Husáka z ostrego kąta. Łapie bramkarz JKH.
46. min - Wyrównana gra z obu stron.
45. min - Kasperlik na pełnym gazie wjechał pod bramkę i oddał strzał. Minimalnie niecelny.
44. min - GOOOL !!! Kolejny błąd jastrzębskiej defensywy. Wronka zagrywa do Damiana Kapicy a ten mierzonym strzałem doprowadza do wyrównania. Asystę notuje Alan Łyszczarczyk. 1:1.
44. min - Nieporozumienie w drużynie jastrzębskiej. Z półobrotu uderzał Krejčí, ale znakomicie broni bramkarz JKH.
43. min - Sinegubovs długo utrzymywał się przy krążku, ale stracił go na rzecz jednego z defensorów gości.
42. min - Strzał Łukasza Nalewajki z prawego bulika łapie bramkarz "Pasów".
41. min. - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
Zaczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Długo przetrzymali gumę pod bandą w klinczu gospodarze, jednak guma trafiła do Łyszczarczyka, który uderzył z nadgarstka, a jego strzał zatrzymał w parkanach Bálizs.
39. min - Na ławkę kar siada Viinikainen.
39. min - Kapitalna akcja Kasperlika, który w swoim stylu wjechał w pole bramkowe i oddał strzał, który obronił parkanem węgierski bramkarz. Gola i tak by nie było, gdyż został odgwizdany spalony w polu bramkowym.
38. min - Michalski obrócić się z krążkiem i oddał strzał z ostrego kąta na bramkę JKH. Tor lotu krążka zmienił jeszcze Bdžoch, i krążek poszybował nad poprzeczką.
37. min - Strzał Brynkusa z okolic linii niebieskiej broni odbijaczką jastrzębski bramkarz.
36. min - Uderzenie Łyszczarczyka z nadgarstka. Odbija nad siebie golkiper jastrzębian.
35. min - Rajamäki przejechał z krążkiem połowę lodowiska, próbując zmieścić krążek między parkanami Stojanoviča. Zdążył złączyć parkany słoweński bramkarz.
34. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji gości.
32. min - Dwukrotnie próbował Kasperlik. Najpierw jego strzał obronił łapaczką bramkarz JKH, a chwilę później próba Czecha z bliska przelatuje nad bramką.
32. min - Kąśliwy strzał Michalskiego z linii niebieskiej. Niepewnie broni Bálizs.
31. min - Huhdanpää uderzył z nadgarstka. Zamroził gumę w parkanach golkiper gości.
30. min - Bardzo wyrównana jest druga tercja, jednak z lekkim wskazaniem na "Pasy".
29. min - Sawicki uderzył z nadgarstka w zamieszaniu podbramkowym. Broni jego strzał Bálizs i mamy przepychanki.
28. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
28. min - Wrzutka Jansonsa z niebieskiej. Niecelna.
27. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
26. min - Aleš Ježek znalazł się w doskonałej sytuacji przed bramką, ale nie sięgnął krążka.
26. min - Długo holował krążek Wronka, ale w ostatecznej fazie podał niecelnie i gumę przejęli jastrzębianie.
25. min - Urbanowicz na ławce kar.
25. min - Błąd Bence Bálizsa za własną bramką, ale goście nie zdołali wykorzystać tego prezentu.
24. min - Jansons już na lodzie.
24. min - Próbował Gula z okolic linii niebieskiej. Niepewnie broni bramkarz, ale obrońcy wybijają gumę z własnej tercji.
23. min - Teraz bomba Łyszczarczyka z prawego skrzydła !!! Ten strzał minimalnie minął bramkę.
22. min - Jansons na ławce kar.
21. min - GOOOL !!! Rajamäki świetnie zagrał z lewego skrzydła pod bramkę do Pasia, a ten z pierwszego krążka umieszcza gumę przy słupku. 1:0.

21. min - Rac otrzymał kapitalne zagranie pod bramkę, próbował wymanewrować golkipera JKH, ale ten nie dał się pokonać
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gości.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Račuk spod bandy, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz JKH.
19. min - Gra toczy się w środkowej tercji.
18. min - Sinegubovs strzelał z linii niebieskiej. Zbyt łatwa to była próba dla Stojanoviča.
17. min - Spalony po ataku jastrzębian.
16. min - Podanie krążka ręką i mamy przerwę w grze.
15. min - Strzelał jeden z zawodników JKH, w wyniku którego rękawice stracił Maciej Urbanowicz, choć to nie on oddawał to uderzenie.
14. min - Stojanovič !!! Co za parada !!! Słoweński bramkarz dwukrotnie obronił strzał z bliska Antonsa Sinegubovsa.
13. min - Kaleinikovas przejechał z krążkiem znaczną część lodowiska. Jego uderzenie z nadgarstka zostało podbite i guma znalazła się na siatce nad pleksą.
12. min - Graborenko z prawego bulika i broni Bálizs.
12. min - Paś z pełnego zamachu, jednak miał zbyt ostry kąt i jego strzał złapał golkiper Cracovii.
11. min - Rajamäki próbował minąć defensorów krakowskich sprytnym zwodem, ale ci nie dali się zaskoczyć i wybili krążek z własnej tercji.
10. min - Rajamäki od zakrystii do Urbanowicza. Strzał kapitana JKH broni Stojanovič.
9. min - Próbują jastrzębianie sforsować bramkę gości, ale bezskutecznie.
8. min - Kolejna kara dla gości.
7. min - Tomi już na lodzie.
7. min - Huhdanpää nie przejął krążka pod bramką gości i groźna akcja zażegnana.
6. min - Mikyska uderzył z okolic linii niebieskiej. Zasłonięty golkiper Pasów nie widział krążka, mimo to zdołał obronić to uderzenie.
5. min - Tomi na ławce kar.
5. min - Najpierw Urbanowicz niecelnie uderzył z ostrego kąta, a chwilę później strzał Pasia z korytarza bulikowego obronił Stojanovič.
4. min - Uwolnienie gra wycofana do tercji JKH.
3. min - Sinegubovs trafiony krążkiem w twarz przez Graborenkę.
2. min - Spod linii niebieskiej po lodzie uderzał Kapica. Odbił parkanami ten strzał bramkarz JKH.
1. min - Niecelne zagranie Kostka pod bramkę i akcja spaliła na panewce.
Zaczynamy wznowienie dla gospodarzy
W bramkach Stojanovič i Bálizs.
Dobry wieczór Państwu. Zapraszam na kolejny mecz PHL pomiędzy drużynami JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovia Kraków. W drużynie gości zadebiutuje doskonale znany nam z amerykańskich lodowisk i Reprezentacji Polski Alan Łyszczarczyk, który ostatni sezon rozegrał w drużynie HC Oceláři Trzyniec oraz HC Frýdek-Místek. Bez wątpienia ten transfer można uznać za największą sensację tego sezonu, ale także za spore wzmocnienie krakowskiej drużyny. Jastrzębianie w tym okienku transferowym sprowadzili jedynie fińskiego napastnika Lauriego Huhdanpää. Emocji w dzisiejszym spotkaniu na pewno nie zabraknie. Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki.

#69 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Lauri Huhdanpää LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0