8:1 Kamil Kalinowski #10 ( Jakub Prokurat #20 ) +/-
10:09 2 min. Oskar Bajwenko #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:47 2 min. Jakub Worwa #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:13 2 min. Jakub Worwa #12 Zahaczenie
53:28 2 min. Oskar Bajwenko #12 Atak w okolice głowy lub szyi
58:37 2 min. Jakub Gimiński #94 Uderzanie kijem

Przerwa.
59. min - Kara dla Gimińskiego.
59. min - Gimiński powalczył o gumę pod bandą ze Słowakiewiczem. Górą torunianin.
58. min - Wenker strzelił spomiędzy bulików. Polak wybił gumę po za taflę w Toruniu.
57. min - Worwa mocno uderzył, ale Studziński dobrze interweniował przy tej akcji.
56. min - GOOL! Na listę strzelców po indywidualnej akcji wpisuje się K. Kalinowski.
54. min - Bajwenko na ławce kar.
53. min - Wikar wprowadził akcję gości do tercji Torunia, ale obrońcy gospodarzy skutecznie zagrali w swojej tercji i zatrzymali kontrę Podhala.
52. min - Korenczuk oddał strzał z linii niebieskiej, ale guma poszybowała ponad bramką Polaka.
51. min - Toruń nie pozwala na wyjście z ich tercji ofensywnej zawodnikom Podhala.
50. min - Bajwenko podawał do środka tercji rywala, lecz nikt nie przejął tego podania.
48. min - Maunula strzelił z lewego skrzydła. Studziński złapał gumę i zamroził grę.
47. min - GOOL! Maćkowski wyczekał na dogodną pozycję i pewnym strzałem na pustą bramkę podwyższył wynik spotkania.
46. min - Bajwenko wrzucał na bramkę Podhala, ale bramkarz gości poradził sobie z tym strzałem i od razu wznowił grę.
45. min - Szesci podał za bramkę do Sytego, ale ten źle przyjął to zagranie.
44. min - Słowakiewicz uderzył z dalszej odległości, lecz Studziński skutecznie interweniował i zatrzymał grę.
43. min - Prokurat dwukrotnie dobijał sprzed bramki gości, lecz wprost w Polaka.
41. min - Polak zmienił Bizuba w bramce Podhala.
41. min - GOOL! Koskinen mocno uderzył sprzed bulików i pewnym strzałem w okienko pokonał Bizuba.
41. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
39. min - Worwa nie trafił czysto w gumę na pustą bramkę torunian.
38. min - Zając oddał strzał z bulika, ale wprost w bramkarza Podhala.
37. min - Szesci wrzucił gumę na bramkę gości. Bizub zbił gumę po za pole bramkowe.
35. min - GOOL! Drugie trafienie w tym spotkaniu zanotował Zieliński. W indywidualnej akcji posłał krążek na dalszy słupek.
34. min - Sędziowie nie uznali bramki dla gospodarzy.
34. min - Trwa wideoweryfikacja bramki dla Torunia.
33. min - Szesci uderzył spomiędzy bulików. Bizub złapał krążek i zatrzymał grę.
32. min - Korenczuk strzelił z okolic bulika, lecz bramkarz gości dobrze obronił to uderzenie.
31. min - Zorko pewnie zagrał w obronie z Neupauerem i powstrzymali kontrę Torunia.
30. min - Schafer strzelił sprzed bulików, ale tym uderzeniem trafił interweniującego Wikara.
29. min - Zorko dobrze zagrał w obronie i pewnie zatrzymał rozpędzonego Koskinena.
28. min - Studziński zmienił Rosena w bramce gospodarzy.
28. min - Bizub skutecznie złapał gumę i zamroził grę po niewygodnym uderzeniu Sytego.
27. min - Bochnak w indywidualnej akcji ustrzelił parkany Rosena.
26. min - Strzał Elomy spomiędzy bulików dobrze obronił bramkarz Podhala.
24. min - GOOL! Pnownie uderzał Zieliński, tym razem z bliższej odległości i pewnie pokonał bramkarza gości strzałem nad parkanem.
23. min - Worwa na ławce kar.
22. min - Zieliński oddał strzał z linii niebieskiej, Bizub pewnie interweniował.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - GOOL! Augustkalns został obsłużony podaniem za bramki Bizuba i pewnym strzałem w okienko pokonał bramkarza gości.
19. min - Eloma podał przed bramkę gości do Sytego, ale ten nie trafił czysto w krążek.
18. min - Worwa na ławce kar.
18. min - Wenker mocno uderzył z lewego skrzydła, ale Bizub dobrze zbił gumę w stronę bandy.
16. min - GOOL! Szusc posłał strzał na dalszy słupek bramki Podhala i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
15. min - Eloma uderzył spomiędzy bulików, ale guma poszybowała obok bramki gości.
14. min - Schafer konstruuje akcję torunian za bramką Rosena.
13. min - GOOL! Do wyrównania doprowadza kapitan Podhala Neupauer. Posłał niewygodny strzał z okolic lewego bulika.
12. min - Wikar strzelił z prawego skrzydła, lecz bramkarz gości skutecznie interweniował.
11. min - Bajwenko na ławce kar.
10. min - Neupauer podawał na drugie skrzydło do Czikancewa, ale to podanie przerwał Bajwenko.
8. min - Koskinen wyprowadzał indywidualną akcję, lecz dobrze w obronie zagrał Wsół i powstrzymał zawodnika Torunia.
7. min - GOOL! Wynik spotkania otwarł Olszewski. Oddał strzał z bliskiej odległości nad lewym parkanem Bizuba.
6. min - M. Kalinowski po uderzeniu z prawego skrzydła ustrzelił słupek bramki Bizuba.
5. min - Bochnak strzelił z okolic bulika. Rosen interweniował parkanem.
4. min - Worwa walczy o krążek pod bandą z Szescim. Górą wychodzi torunianin.
3. min - Zieliński rozpoczyna akcję swojego zespołu za bramką Torunia.
2. min - Zorko oddał strzał po lodzie, ale Rosen obronił to uderzenie.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Toruniu. W bramkach Rosen i Bizub.