13:10 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Trzymanie przeciwnika
13:16 2 min. Andrij Denyskin #71 Wysoko uniesiony kij
22:41 2 min. Łukasz Krzemień #44 Przeszkadzanie
34:14 2 min. Aleksandrs Jerofejevs #23 Ostrość
35:01 2 min. Jakub Gimiński #94 Trzymanie kija przeciwnika
50:19 2 min. Jakub Prokurat #20 Przeszkadzanie
50:19 2 min. Oskar Bajwenko #12 Przeszkadzanie
51:44 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie

Koniec meczu
60. min - Pangiełow z niebieskiej i minimalnie obok bramki!
59. min - Robert Kowalówka w boksie. Czas dla TAURON Re-Plast Unii Oświęcim.
59. min - Diukow uderzył z bekhendu z prawego wahadła, ale rakiem broni Studziński.
58. min - Torunianin celnie przeszkadza rywalom w rozpoczęciu akcji.
57. min - Bajwenko samotnie z lewej strony, jednak ponad bramką.
56. min - Mocny strzał P. Noworyty z niebieskiej, ale czujnie Studziński.
55. min - Prokurat z zerowego kąta, lecz nieskutecznie.
54. min - GOOOOOL!!!! 6:5! Korenczuk uderzył z bulika bez przyjęcia i trafił do siatki przy słupku wykorzystując spóźnioną reakcję R. Kowalówki!
54. min - Padakin pognał samotnie do przodu i wyszedł z akcją wręcz sam na sam, ale skutecznie został powstrzymany przez powracającego obrońcę.
53. min - Goście kradną cenne sekundy z tego osłabienia.
52. min - S. Kowalówka został odesłany na ławkę kar.
51. min - GOOOOL!!!! 5:5! Ahopelto zagrał przed bramkę do Denyskina, który strzałem przy słupku trafia do siatki!
51. min - Prokurat i Bajwenko odesłani na ławkę kar.
49. min - Tym razem Denyskin trafiony w twarz, jednak w tym przypadku kijem.
48. min - Zakotłowało się pod oświęcimską bramką. Szybka kontra gospodarzy, ale czujnie Studziński.
48. min - Szczechura trafiony krążkiem w twarz.
47. min - Da Costa uderzył z bulika bez przyjęcia, jednak trafił prosto w bramkarza.
46. min - Pangiełow wrzucił gumę z tercji neutralnej i zamroził krążek Studziński.
45. min - Szybka kontra Unii. Cichy pognał środkiem i zagrał na prawą do Szczechury, lecz ten nie trafił czysto w gumę.
44. min - GOOOOL!!!!! 5:4! Zając wystawił gumę zza bramki Sytemu, który wykorzystał lukę przy słupku źle pokrytego przez R. Kowalówkę!
43. min - Wenker huknął ze strefy międzybulikowej, ale po rykoszecie krążek opuszcza taflę.
41. min - Zając przymierzył spod niebieskiej, jednak czujnie w bramce R. Kowalówka.

Koniec II tercji
40. min - Syty z najbliższej odległości nie trafia do bramki!
39. min - GOOOOOL!!!! 4:4! Patryk Noworyta pognał prawym skrzydłem i dobrze obsłużył podaniem na lewej stronie Sołtysa, który uderzył bez przyjmowania wprost do siatki!
38. min - Ależ sytuacja gospodarzy! Pusta bramka Unii, ale wydaje się, że torunianie przekombinowali i ofiarnie położył się w bramce Jakobsons, który powstrzymał ich szarżę przyjmując na siebie strzał na linii bramkowej.
37. min - Padakin z lewego bulika, jednak wprost w toruńskiego golkipera.
36. min - GOOOOL!!!! 4:3! Jaworski huknął z pełnego zamachu spod niebieskiej i trafił niemalże w samo okienko oświęcimskiej siatki!
36. min - GOOOOL!!!!! 3:3! Cichy z solową akcją niemalże sam na sam i strzałem po lodzie pomiędzy parkanami Studzińskiego trafia do bramki!

36. min - Viitanen z szybką kontrą, lecz nie pokonał R. Kowalówki.
36. min - Gimiński trafia na ławkę kar za trzymanie kija Krzemieniowi.
35. min - Schafer z Jerofejevsem udali się na ławkę kar za szarpaninę.

34. min - Zagranie przed toruńską bramkę, lecz nikt nie przejął tego zagrania.
32. min - Ahopelto trafia do siatki ze strefy międzybulikowej, jednak sędziowie postanowili nie uznać tego trafienia, gdyż wcześniej była ruszona bramka.
31. min - GOOOOL!!!! 3:2! Cichy pognał za bramkę skąd wystawił gumę Szczechurze, który uderzył z bliska bez namysłu i trafił do odsłoniętej części bramki!
31. min - Jaworski niecelnie z niebieskiej, dobitka z bliska i również niecelna.
30. min - Maćkowski z bliższa i niewiele się pomylił celując w prawe okienko.
29. min - Prokurat szukał dalszego słupka, jednak nie udało mu się to.
27. min - Trójkowa kontra oświęcimian, ale Padakin nieczysto uderzył w gumę z lewego bulika.
26. min - Podanie na środek do Olszewskiego, który uderzył z półobrotu, lecz górą R. Kowalówka.
25. min - Padakin trafiony krążkiem w nogę.
24. min - Korenczuk huknął z koła bulikowego, lecz nieskutecznie.
23. min - Krzemień na ławce kar.
23. min - Trójką ruszyli oświęcimianie, ale niecelny zagranie na środek zakończyło tę akcję.
22. min - Ahopelto z prawego bulika i krążek po rykoszecie uderza w dach lodowiska.
21. min - Strzał Sytego z zerowego kąta i parkanem interweniuje R. Kowalówka.

Koniec I tercji
20. min - Walka o gumę pod bandą w toruńskiej tercji.
19. min - Jakobsons w tercji neutralnej mocno powstrzymał szarżującego Zająca.
18. min - GOOOOOL!!!! 3:1! Krzemień z najbliższej odległości dobił strzał Bezuski z niebieskiej i trafił do odsłoniętej siatki!
17. min - Korenczuk z najbliższej odległości trafia nad barkiem oświęcimskiego golkipera, jednak nie w światło bramki.
16. min - Ależ strzał torunian spomiędzy bulików, jednak dobrze broni R. Kowalówka.
15. min - Korenczuk sprzed bulika ponad bramką.
14. min - Denyskin uderzył kijem w twarz jednego z torunian, za co powędrował na ławkę kar.
14. min - Schafer i S. Kowalówka wędrują na ławkę kar.

13. min - Pangiełow powstrzymał napór ze strony KH Torunia.
12. min - Denyskin przed bramkę, skąd poszło uderzenie, po którym krążek minimalnie mija słupek.
11. min - Trójkowa akcja Unii i ze środka uderza Da Costa, lecz w kij Sytego.
10. min - Jaworski huknął z niebieskiej i broni gumę oświęcimski golkiper.
9. min - Korenczuk z bulika w parkan R. Kowalówki.
8. min - Denyskin dwukrotnie z dużą dozą nieszczęścia nie trafia do siatki! Najpierw trafił w słupek, a dosłownie chwilę później krążek o minimetry mijał linię bramkową.
7. min - M. Noworyta z prawego bulika wprost w Studzińskiego.
6. min - Bomba Bezuski z niebieskiej, jednak znacząco niecelna.
6. min - Korenczuk uderzył z nadgarstka ponad bramkę.
5. min - Jerofejevs przed bramkę do Da Costy, który źle trafił w krążek i ten powędrował ponad siatkę.
4. min - Gimiński spomiędzy obrońców, lecz wprost w R. Kowalówkę.
4. min - GOOOOL!!!! 3:0! Kamil Kalinowski z najbliższej odległości wymanewrował Lindskouga! To poskutkowało zmianą w bramce Unii i od teraz ich "Świątyni" strzec będzie Robert Kowalówka.
4. min - Korenczuk wypuścił prawym skrzydłem Michała Kalinowskiego, który zagrał na środek do swojego brata, lecz ten jednak nie sięgnął krążka.
3. min - Trójkowa kontra torunian, ale powstrzymana przez obronę Unii.
2. min - GOOOOOL!!!! 2:0! Koskinen z bliska trafia w dalsze okienko! Sędziowie uznali trafienie i wracamy do 2. minuty spotkania.
3. min - Arbitrzy analizują trafienie dla gospodarzy.
2. min - Kowalówka sprzed bramki w Studzińskiego, a dobitka Krzemienia wylądowała na bocznej siatce.
1. min - GOOOOL!!!! 1:0! Zając od zakrystii zagrał przed bramkę, gdzie trącił gumę Syty i umiejscowił ją pod poprzeczką!
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję spotkania w Toruniu. W bramkach Studziński i Lindskoug.

#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 5 5.00 32 10 10 12 0 0 84.38 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#76 Oliwier Kurnicki PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 1 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 0 2 1 1 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0