04:50 2 min. Niki Koskinen #22 Zahaczenie
09:59 2 min. Kamil Kalinowski #10 Atak kijem trzymanym oburącz
17:01 2 min. Tommi Laakso #63 Trzymanie kija przeciwnika
26:23 2 min. Jakub Gimiński #94 Wysoko uniesiony kij
36:23 2 min. Illa Korenczuk #13 Atak kijem trzymanym oburącz
37:07 2 min. Jakub Gimiński #94 Uderzanie kijem
37:07 2 min. Tommi Laakso #63 Wymuszanie kary (symulowanie)
59:48 2 min. Kamil Kalinowski #10 Uderzanie kijem

Koniec meczu. TAURON Re-Plast Unia Oświęcim melduje się w półfinale
60. min - Kamil Kalinowski na ławce kar.
60. min - Zieliński z niebieskiej, lecz obok bramki.
59. min - Studziński w boksie torunian.
58. min - Czas dla KH Energi Toruń.
58. min - Strzał torunian z dystansu i odbił się jeszcze niespodziewanie przed bramkarzem i z trudem broni Lindskoug.
57. min - Szarpany okres gry w wykonaniu obu zespołów.
55. min - Prokurat przed bramkę, lecz nikt nie trącił krążka.
54. min - Dziubiński niecelnie spod niebieskiej.
53. min - Diukow potężnie z niebieskiej, z najbliższej próbował ulokować gumę w siatce Denyskin, ale górą toruński bramkarz.
52. min - Strzał oświęcimian z dystansu złapany przez Studzińskiego.
50. min - Jaworski sprzed bulików, jednak wprost w bramkarza Unii.
49. min - Korenczuk z prawego bulika i rakiem interweniuje Lindskoug.
49. min - Denyskin z ostrego kąta szukał okienka, lecz przestrzelił.
47. min - "Tadek" niecelnie z prawego koła bulikowego.
46. min - Torunianie coraz mocniej atakują swoich rywali.
45. min - Ahopelto z lewego skrzydła, lecz górą Studziński.
44. min - Starcie zawodników obu drużyn pod boksem gości.
43. min - GOOOOOOL!!!! 4:3! Cóż za bramka torunian! Korenczuk został wypatrzony na prawym skrzydle, którym pognał i osamotniony uderzył po dalszym słupku ponad parkanem Lindskouga!
42. min - Torunianie niecelnie z niebieskiej.
41. min - Strzał z niebieskiej złapany przez Lindskouga.

40. min - Elomaa z zerowego kąta, ale niecelnie.
38. min - Jakobsons huknął z niebieskiej, lecz obok bramki.
38. min - Laakso wraz z Gimińskim odesłani na ławkę kar.
37. min - GOOOOOL!!!! 4:2! Podanie zza bramki do Dziubińskiego, który uderzył z bliska, a krążek po rykoszecie przedarł się za plecy golkiper i wpadł do bramki.
37. min - Korenczuk na ławce kar.
37. min - Pusta bramka Unii i przed szansą Jaworski, jednak ofiarnie wybija gumę Sołtys.
36. min - Koskinen sprzed bulików i nieznacznie się pomylił.
35. min - Jakobsons z niebieskiej, lecz guma nie trafiła do bramkarza.
34. min - Padakin próbował prawym skrzydłem, lecz nieskutecznie.
33. min - Kowalówka wyłuskał gumę i pognał dwa na jeden i wystawił gumę Patrykowi Noworycie, którzy bez namysłu uderzył w stronę bramki, ale efektowną interwencją popisał się Studziński.
32. min - Sporo niedokładności w grze mamy.
30. min - Padakin od zakrystii po lodzie przy słupku, jednak dobrze zachował się w tej sytuacji Studziński.
29. min - Prokurat z zerowego kąta, ale zdołał obronić to uderzenie oświęcimski golkiper.
28. min - Denyskin z najbliższej odległości przełożył krążek na bekhend, lecz nie pokonał bramkarza.
27. min - Gimiński odesłany na ławkę kar.
26. min - GOOOOL!!!! 3:2! Szecsi z niebieskiej przed bramkę, gdzie stał Elomaa, który wymanewrował z najbliższej odległości Lindskouga!
25. min - Ahopelto na środek do Dziubińskiego, któremu udało się trącić gumę, lecz ta trafiła wprost w golkipera.
25. min - Wanat z ostrego kąta i górą Studziński.
23. min - Jaworski z prawego bulika w słupek!
23. min - Gimiński próbował od zakrystii, lecz dobrze pokrył słupek Lindskoug.
22. min - GOOOOOL!!!!! 3:1! Koskinen urwał się lewym skrzydłem i uderzył sprzed obrońcy przy bliższym słupku!
21. min - Pangiełow huknął z niebieskiej i trafił prosto w Studzińskiego.

20. min - Syty z bekhendu z najbliższej odległości, ale czujnie Lindskoug.
19. min - Kamil Kalinowski podał szybko na drugą stronę przed bramkę, lecz nikt nie przejął tego podania.
18. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie.
18. min - Laakso odesłany na ławkę kar.
17. min - Potężny strzał torunian, lecz niecelny.
16. min - Da Costa na strefę międzybulikową do Krzemienia, który huknął bez namysłu, jednak efektowną interwencją popisał się bramkarz KH Energi Toruń.
15. min - Denyskin urwał się rywalom i wystawił gumę Szczechurze, który jednak z bliska nie pokonał Studzińskiego.
14. min - Strzał torunian z tercji neutralnej złapany przez Lindskouga.
13. min - Ahopelto szybko na drugą stronę do Da Costy, który uderzył bez namysłu, lecz zdążył przesunąć się w bramce golkiper przyjezdnych.
12. min - Augstkalns z kontrą lewym skrzydłem, lecz zakończył ją fiaskiem.
11. min - Niecelna petarda Pangiełowa z niebieskiej.
10. min - Kamil Kalinowski odesłany na ławkę kar.
10. min - Padakin sprytnie chciał oszukać bramkarza od zakrystii, myląc golkipera zjazdem na drugi słupek, lecz nie dał się na to nabrać Studziński.
10. min - Wanat pognał sam środkiem, jednak nie udało mu się przedrzeć przez toruńską obronę.
8. min - GOOOOOOOL!!!!! 3:0! Cóż za strzał Szczechury! Szybkie podanie przed bramkę, gdzie znalazł się Szczechura, który odwrócił się z krążkiem i strzałem z bekhendu z najbliższej odległości pokonał Studzińskiego!
8. min - GOOOOL!!!! 2:0! Wanat wyszedł z kontrą prawym skrzydłem i zagrał na drugą stronę do Laakso, który zainkasował gumę pod poprzeczką po dalszym słupku!
7. min - GOOOOL!!!!! 1:0! Podanie z własnej tercji do Da Costy, który pognał środkiem pomiędzy obrońcami i strzałem po lewym słupku pokonał bramkarza!
7. min - Viitanen z Sytym w kontrze. Białorusin pokusił się o strzał z bulika, który zamroził Lindskoug.
6. min - Pangiełow z niebieskiej, zasłonięty Studziński, lecz krążek nie dociera do bramkarza.
5. min - Koskinen na ławce kar.
4. min - Ahopelto przed bramkę, jednak przecięte to podanie.
4. min - Prokurat samotnie, lecz nie przedostał się przez szyki obronne Unii.
3. min - Laakso z niebieskiej, ale czujnie Studziński.
2. min - Kamil Kalinowski urwał się obrońcom i został w sytuacji sam na sam, lecz nie pokonał bramkarza gospodarzy.
2. min - Augstkalns spod niebieskiej, jednak górą oświęcimski golkiper.
1. min - Strzał torunian z daleka w parkan Lindskouga.

#9 Roman Diukow LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 1 0 0 0 1 1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 4.10 34 13 10 11 0 0 88.24 58:33 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0