0:1 Sang Hoon Shin #17 ( Jin Kyu Park #63, Young Jun Lee #13 ) (+1) 5/4 04:52
1:1 Filip Andrei #15 ( Csanad Fodor #7 ) 5/5 15:15
1:2 Yoon Seok Kang #92 ( Don Ku Lee #61 ) 5/5 24:03
1:3 Jungwoo Jeon #36 ( Jin Hui Ahn #27, Ingyo Oh #6 ) 5/5 36:34
1:4 Jin Kyu Park #63 ( Young Jun Lee #13, Hyeong Cheol Song #12 ) (+1) 5/4 51:52
1:5 Si Hwan Kim #28 ( Don Ku Lee #61, Jungwoo Jeon #36 ) 5/5 54:45
2:5 Matyas Kovács #25 ( Balazs Gajdo #10, Eduard Casaneanu #28 ) 5/5 55:24
02:55 2 min. Jewhen Łymanski #26 Zahaczenie
13:02 2 min. Timur Rasułow #4 Podcięcie
38:08 2 min. Jungwoo Jeon #36 Atak kijem trzymanym oburącz
51:32 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Jewhen Łymanski #26 Nadmierna liczba graczy na lodzie

59. min - Oh Ingyo strzelił z linii niebieskiej, ale guma poszybowała nad bramką Polca.
58. min - Balazs wprowadza kolejny atak Rumunii do tercji Korei.
57. min - Koreańczycy wystrzelili krążek po za taflę. Gra została przerwana.
55. min - GOOL! Kovacs uderzył w niepilnowaną część bramki Daltona i zdobył drugą bramkę dla Rumunii.
55. min - Czas dla Rumunii.
55. min - GOOL! Kim Shiwan podwyższa prowadzenie Korei w meczu na 5:1.
52. min - GOOL! Park Jin Kyu oddał mocny strzał pod poprzeczkę bramki Polca i zdobył czwartą bramkę dla swojej drużyny.

51. min - Kara dla Rumunii za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
50. min - Lee Young Jun uderzył z okolic lewego bulika. Polc interweniował parkanami.
49. min - Sallo konstruuje atak pozycyjny swojej drużyny z prawego skrzydła.
48. min - Polc złapał niewygodny strzał z linii niebieskiej i zamroził grę.
47. min - Lee Don Ku skutecznie zagrał w obronie i powstrzymał atak przeciwnika.
46. min - Koreańczycy mocno napierają na swoich rywali i nie pozwalają im na pozostanie w ich tercji.
45. min - Bors przechwycił krążek i wyprowadził atak swojej drużyny.
44. min - Koreańczycy dłuższy czas przebywają w tercji rywali. Nie pozwalają rywalom na wyprowadzenie kontrataku.
43. min - Oh Ingyo mocno uderzył z linii niebieskiej. Polc zbił gumę w stronę bandy.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Kara dla Jeon Jungwoo.
39. min - Mamy małą sprzeczkę na środku tafli pomiędzy zawodnikami obu drużyn, ale sędziowie zażegnali dalszej przepychanki.
37. min - GOOL! Jeon Jungwoo pewnie przejął gumę od Rumuńskich obrońców i oddał strzał z najbliższej odległości do bramki Polca.
36. min - Balazs objechał bramkę Daltona i szybko oddał strzał. Szybszy w tej okazał się bramkarz Korei.
35. min - LEE Seungjae dobrze pracuje na linii niebieskiej i zakłada ze swoimi kolegami z drużyny hokejowy zamek w tercji Rumunii.
34. min - Gesce walczy o panowanie nad krążkiem za bramką Korei.
33. min - KIM Geonwo strzelił z bliskiej odległości do bramki przeciwnika, lecz zdążył mu przeszkodzić jeden z obrońców Rumunii.
32. min - Balazs uderzył spomiędzy bulików wprost w bramkarza rywali.
30. min - Łymański oddał strzał z ostrego kąta. Bramkarz Korei sparował gumę w stronę bandy.
29. min - Obie drużyny reprezentują solidny i twardy hokej.
28. min - Dalton rozegrał akcję ze swoim obrońcą za bramką.
27. min - LEE Don Ku wprowadził kontrę Korei do tercji rywali, ale stracił gumę pod bramką Polca.
26. min - Casaneanu solidnie walczy o posiadanie krążka za bramką Daltona.
24. min - GOOL! Kang Yook Seok oddał potężny strzał na bliższy słupek bramki Rumunii i ponownie dał Korei prowadzenie.
23. min - Mircea dobrze zagrał w tercji środkowej i przechwycił krążek.
22. min - Zamieszanie pod bramką Rumunii. Ostatecznie grę zamroził Polc.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - PARK Jin Kyu uderzył spod linii niebieskiej, lecz guma ominęła bramkę Rumunii.
18. min - Dużo akcji kończy się w tercji neutralnej. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki.
17. min - PARK Jin Kyu uderzył sprzed bulików. Polc pozostał czujny na swoim posterunku i zamroził grę.
16. min - GOOL! Andrei Filip pewnie pociągnął z nadgarstka i ulokował gumę w lewym okienku bramki Daltona.
15. min - Mircea wyszedł sam na sam z Daltonem, ale bramkarz Korei skutecznie zatrzymał atak Rumunii.
14. min - Rasułow na ławce kar.
12. min - Jemalienko dobrze powrócił do obrony i w porę przeciął podanie przed swoją bramką.
11. min - Hyunjin JEONG skutecznie zagrał w obronie i wybił krążek ze swojej tercji.
10. min - Rasułow mocno uderzył z linii niebieskiej. Dalton złapał gumę i zatrzymał grę.
9. min - Mocne wejście Gescego w rywala i gra została zatrzymana.
8. min - Temariuc wstrzelił krążek do tercji rywali i Rumunia znajduję się pod bramką przeciwnika.
7. min - Korea nie ustaje w swoich atakach i ciągle gra wysokim pressingiem.
5. min - GOOL! Sang-Hoon KIM idealnie dobił krążek w stronę nie pilnowanej części bramki Rumunii i dał swojej drużynie prowadzenie.
5. min - Ki-Sung KIM uderzał z najbliższej odległości do bramki Rumunii. Polc złapał gumę i zamroził grę.
3. min - Kara dla Łymańskiego.
3. min - Balazs nagrywał krążek przed bramkę Korei, ale nikt nie przeciął tego podania.
2. min - Don-Ku oddał groźny strzał spod linii niebieskiej, lecz guma poszybowała obok bramki Polca.
1. min - Rozpoczynamy zmagania pomiędzy Rumunią i Koreą Południową. W bramkach Polc i Dalton.