29:42 2 min. Seung Jae Lee #5 Wysoko uniesiony kij
36:36 2 min. Don Ku Lee #61 Ostrość
38:22 2 min. Ingyo Oh #6 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
59. min - Trójkowa kontra Koreańczyków, ale strzał minimalnie niecelny.
58. min - Akcja Łyszczarczyka i Dziubińskiego zmarnowana.
57. min - Koronkowa akcja Wałęgi. Podanie do Jeziorskiego, a ten trafia w obrońcę Korei.
56. min - Trójkowa kontra Polaków na jednego obrońcę, lecz zaprzepaszczona dogodna sytuacja.
54. min - GOOOOOL!!!!! 0:7! Dziubiński perfekcyjnie wykorzystuje rzut karny!
54. min - Dziubiński przed szansą, ale faulowany i będzie rzut karny!
53. min - GOOOOOOOL!!!!! 0:6! Łyszczarczyk na drugi bulik do Kolusza, a ten mocno uderzył sprzed koła bulikowego i pewnym strzałem zaskoczył golkipera Korei!
51. min - Jaśkiewicz z niebieskiej i do boku odbija gumę Yeonseung Lee.
50. min - Ostrzeliwanie polskiej bramki, ale skutecznie broni Murray.
49. min - Dziubiński ambitnie powalczył o krążek w tercji koreańskiej.
48. min - Niegroźna kontra Azjatów powstrzymana przez Pasiuta.
46. min - Zablokowany mocny strzał z niebieskiej Koreańczyków.
45. min - Szybkie podanie przed bramkę, ale Polak nie trafił w krążek z powietrza.
44. min - Polacy w natarciu.
42. min - Dronia wyrzuca gumę z własnej tercji na uwolnienie.
41. min - Zmiana w koreańskiej bramce. Od teraz słupków Korei Południowej strzec będzie Yeonseung Lee.

Koniec II tercji
40. min - GOOOOOL!!!!! 0:5! Wałęga do Dziubińskiego, ten uderzył z ostrego kąta i nabił koreańskiego obrońcę, a krążek po tym odbił się od niego i trafił do siatki!
39. min - Oh Ingyo na ławce kar.
38. min - Podanie do Jeziorskiego przed bramkę, ale ten źle trącił gumę.
37. min - Starzyński okładany pod koreańską bramką i odesłany za to na ławkę kar Lee Don Ku.
36. min - Strzał z ostrego kąta obroniony przez Murraya.
35. min - Fraszko sprzed obrońcy, ale górą Dalton.
33. min - GOOOOOOL!!!! 0:4! Wałęga pięknie z lewego bulika i w samo okienko po dalszym słupku!
31. min - GOOOOOL!!!! 0:3! Wałęga szybko za bramkę do Zygmunta, ten do Jeziorskiego, który uderzył bez przyjęcia i trafił do siatki pomiędzy parkanami Daltona!

30. min - Kara 2+2 dla Lee Seungjae.
29. min - Fraszko oberwał kijem w zęby przez Koreańczyka.
28. min - Podanie przed bramkę, ale dobrze kijem zareagował Murray.
27. min - Dronia niecelnie z dystansu.
26. min - Łyszczarczyk osamotniony pomiędzy bulikami, jednak w dogodnej sytuacji strzela obok bramki.
25. min - Wajda huknął z niebieskiej, ale w parkan Daltona.
23. min - Próba Koreańczyków od zakrystii. Skutecznie Murray.
22. min - Kombinacyjna gra Polaków w koreańskiej tercji, jednak bez celnego strzału.
21. min - Strzał Dziubińskiego pewnie złapany przez Daltona.

Koniec I tercji
20. min - GOOOOOL!!!! 0:2! Dziubiński na drugą stronę do Ciury, ten wystawił gumę Jeziorskiemu, który nie pomylił się i mocnym strzałem wpakował krążek do siatki!
19. min - Biało-czerwoni skutecznie rozbijają ataki rywali.
18. min - Dwukrotna próba z bliska Polaków i krążek o centymetry minął linię bramkową!
17. min - Paś szybko do Wałęgi, ten huknął sprzed bulika, ale górą Koreańczycy.
16. min - Koreańczycy w natarciu.
15. min - Nieskuteczne kontry Polaków.
14. min - Wronka na środek do Jeziorskiego, ale ten nie przechwycił krążka.
13. min - Young Jun Lee pognał lewym skrzydłem i uderzył z bekhendu, ale obronił to Murray. Po chwili wpadł jeszcze w bandę i zwija się Koreańczyk z bólu.
11. min - Teraz trójkowa kontra Polaków i niewiele brakło, żeby krążek ponownie zatrzepotał w siatce.
10. min - GOOOOOL!!!! 0:1! Ładna indywidualna akcja Łyszczarczyka w tercji rywala, którą zwieńczył precyzyjnym strzał sprzed bulika w samo okienko!
9. min - Kruczek mocno z nadgarstka, lecz obok bramki.
8. min - Groźna akcja Koreańczyków i szybki strzał sprzed bramki Kim Ki Sunga po zagraniu zza bramki. Górą jednak "Jasiek Murarz".
7. min - Dwójkowa kontra Polaków i strzał Zygmunta z prawego skrzydła, ale pewnie broni koreański golkiper.
6. min - Petarda Kostka, ale obroniona przez Daltona.
5. min - Murray mrozi gumę po mocnym strzale Koreańczyków.
4. min - Polacy przetrwali szarże rywali.
2. min - Ponownie Murray pod ostrzałem, jednak górą Polak.
1. min - Ahn kąśliwie z bulika i parkanem interweniuje Murray.

Prowadzący relację: Mikołaj Hoder