10:46 2 min. Marek Charvát #3 Uderzanie kijem
35:43 2 min. Martin Látal #62 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:09 2 min. Patryk Krężołek #88 Ostrość
38:09 2 min. Martin Látal #62 Uderzanie kijem
40:31 2 min. Michał Kotlorz #71 Zahaczenie
44:30 2 min. Karol Sterbenz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:37 2 min. Nikita Bucenko #14 Ostrość
50:37 2 min. Martin Látal #62 Ostrość
53:53 2 min. Marek Charvát #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:38 2 min. Riley Lindgren #74 Natarcie

60. min - Krasanovsky w boksie, uwolnienie gospodarzy, 20 sekund do końca, dodatkowo kara dla Zagłębia a dokładniej Lindgrena
59. min - Krakowianie nie mają szansy na zdjęcie bramkarza.
58. min - GOOOLLL!!! Younan wykorzystuje czas i miejsce, które zostawili mu sosnowieccy obrońcy. Będą jeszcze emocje.
57. min - Kotlorz z crossowym podaniem, które po kontakcie z kijem rywala skończyło poza taflą.
56. min - Charvat na lodzie, sosnowiczanie przetrwali osłabienie bez większych problemów.
55. min - Znów Pasy nie potrafią skorzystać z liczebnej przewagi i gospodarze trzymają grę z daleka od własnej bramki.
54. min - Kara dla Zagłębia. Charvat odpocznie 2 minuty na ławce kar.
53. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
52. min -  Kombinują sosnowieccy zawodnicy przed Krasanovskim teraz, jednak bez celnych strzałów.
51. min - Cała sytuacja kończy się obustronnym wykluczeniem. Z ekipy Zagłębia Bucenko, a z Cracovii Latal na ławce kar.
50. min - Leży na lodzie Vildumetz po twardym ataku ciałem sosnowiczanina. Sędziowie nie wykluczają. Chwilę później w obronie kolegi stają inni zawodnicy Pasów.
48. min - Pasy w ofensywie, jednak bez strzału.
47. min - Sosnowiczanie dalej w natarciu, tym razem minimalnie chybił Nahunko.
46. min - Po dobrej kombinacji podań strzałem do pustaka prowadzenie Zagłębia podwyższa Valtola, wykorzystując grę w przewadze
45. min - Sterbenz ukarany za spowodowanie upadku przeciwnika.
45. min - Bronią się gospodarze rozważnie licząc na kontry.
44. min - Sosnowiczanie w komplecie i palą akcję ofensywną na niebieskiej.
43. min - Spalony umyślny gości, krakowianie nie potrafią w żaden sposób zagrozić bramce Zagłębia podczas przewagi.
42. min - Bronią się sosnowiczanie z dala od własnej bramki.
41. min - Kotlorz odesłany na ławkę kar za zahaczanie. Szansa dla gości.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Próbował jeszcze Vildumetz, jednak przeszkodziła mu syrena.
39. min - Obustronne wykluczenia. Z Cracovii odesłany na ławkę kar odesłany Latal, a z ekipy gospodarzy Krężołek. Kary poza zegarowe - gramy 5 na 5.
38. min - Pasy w komplecie. Sosnowiczanie bez argumentów w liczebnej przewadze.
37. min - Kombinują sosnowiczanie jednak, bez efektów bramkowych.
36. min - Wykluczenie w ekipie gości. Za spowodowanie upadku przeciwnika 2 minuty odpocznie Latal.
36. min - Przepychanka pod bramką krakowian po zamrożeniu krążka przez bramkarza Cracovii - bez wykluczeń.
35. min - Pasy odważniej w ofensywie, jednak neutralizują skutecznie to zagrożenie defensorzy z Sosnowca.
34. min - Kolejna okazja gospodarzy, niecelnie jednak Kozłowski.
33. min - GOOOOLLL!!! Po wygranym wznowieniu huknął nie do obrony w samo okienko Krężołek. 3:2 dla Zagłębia!
32. min - Kolejna kontra krakowian zakończona strzałem, dobrze golkiper sosnowiczan.
31. min -  Vildumetz w sytuacji sam na sam ze Spesnym. Górą bramkarz gospodarzy.
29. min - Znów pierwsza formacja sosnowiczan w roli głównej, Krężołek minimalnie chybił.
28. min - Krasanovsky wyjechał daleko z bramki, na jego szczęście koledzy z formacji defensywnej czujnie poradzili sobie z zagrożeniem.
27. min - Krężołek przed szansą, jednak jego strzał zablokowany przez obrońcę.
26. min - Mrozi gumę Krasanovsky po kontrze sosnowiczan.
25. min - Spalony gości, ale zepchnięci do defensywy teraz hokeiści Zagłębia.
24. min - Strzał Tyczyńskiego zatrzymany przez golkipera Cracovii.
23. min - GOOOOLLL!!! - Zapomnieli sosnowieccy obrońcy o Latalu, który kompletnie niepilnowany przed bramką umieścił krążek w siatce gospodarzy.
23. min - Leży Nahunko na lodzie wyraźnie w cierpieniu.
22. min - Lindgren kąśliwie z okolic bulika, czujnie jednak Krasonovsky.
21. min - Zaczynamy drugą tercją od uwolnienia gospodarzy.

Koniec I tercji. Strzały 10-13.
20. min - GOOOL!!!! Prosty błąd krakowskiej defensywy i kontrę 2 na 1 precyzyjnym strzałem kończy Valtola.
19. min - GOOOL!!!! Kotlorz sprytnie zza bramki wsunął krążek za Krasanovskiego.

18. min - Salo w kontrze sprawdził czujność bramkarza Cracovii. Górą ten drugi.
17. min - Sporo pracy miał teraz Spěšný, aż w końcu obrońcy wyjaśnili sytuację
16. min - Poruszona krakowska bramka, Zagłębie dąży do wyrównania.
15. min - Zamieszanie pod bramką Krasanovskiego chciał wykorzystać Szturc ale golkiper gości zamroził gumę.
13. min - Czwarta formacja Zagłębia próbuje forsować tempo, jednak krakowscy defensorzy zażegnują jakiekolwiek zagrożenie.
12. min - GOOOL!!! Cracovia wykorzystuje stratę krążka w tercji neutralnej, a zdobywcą bramki Latal
11. min - Pierwsza kara w tym spotkaniu. Ukarany Charvat.
10. min - Walka o gumę za bramka Krasanovskiego.
9. min - Dużo niedokładności teraz z obu stron, akcje jednych i drugich kończą się najczęściej w tercji nautralnej.
8. min - Pierwsza formacja krakowian stara się zamknąć gospodarzy w ich tercji, na posterunku jednak Spěšný, który mrozi krążek.
7. min - Sosnowiczanie spokojnie rozgrywają krążek zza swojej bramki.
6. min - Bucenko i Nahunko w duecie starali się rozmontować obronę Cracovii, kończą jednak akcje niecelnym strzałem.
5. min - Prosty błąd defensywy Zagłębia starał się wykorzystać Vildumetz, jednak bardzo czujnie golkiper gospodarzy.
4. min - Cracovia z kontrą, jednak radzą sobie obrońcy Zagłębia.
3. min - Strzelał Kotlorz, jednak nie udało mu się minąć bramkarza gości.
2. min - Indywidualna akcja Szturca, jego podanie przecięte w ostatniej chwili przez krakowskich defensorów.
1. min. - Po krótkiej prezentacji zaczynamy - pierwszy krążek dla Zagłębia.

Dzień dobry witamy z nowego "Stadionu Zimowego" w Sosnowcu. Za kilkanaście minut rozpoczniemy pierwsze na tym obiekcie starcie w ramach Tauron Hokej Ligi. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 4.05 35 12 14 9 0 0 88.57 59:20 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#29 Gustaf Berling ŚR 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0