24:52 2 min. Dmitrij Załamaj #69 Rzucenie na bandę
25:00 2 min. Łukasz Kamiński #8 Uderzanie kijem
30:54 2 min. Dienis Fjodorovs #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:27 2 min. Mateusz Zieliński #4 Ostrość
34:27 2 min. Alexander Szczechura #28 Ostrość
42:12 2 min. Mikałaj Syty #89 Opóźnianie gry
51:13 2 min. Phil Kiss #22 Zahaczenie
54:05 2 min. Jakub Prokurat #20 Uderzanie kijem

- Koniec meczu! Goście wywiozą do domu trzy punkty.
- Jeszcze próbują gospodarze.
- 58.min - Jaworski z lewego skrzydła, ale świetna obrona Bizuba, który jak na razie rehabilituje się za błąd.
- 58.min - Cichy z szansą do pustej bramki, ale ofiarnie interweniuje obrońca.
- 57.min - Pusta bramka gospodarzy.
- 57.min - Czas dla KH Energi Toruń.
- 57.min - Jaakola, w krótki słupek, ale interweniuje Bizub.
- 56.min - Pangiełow - Jułdaszew z ostrego kąta, w słupek.
- 56.min - Rajd Wronki, groźny strzał z prawej, ale niezakończony golem.
- 55.min - Zieliński dwukrotnie, w osłabieniu, ale Bizub chroni swój zespół przed utratą gola.
- 54.min - Kara dla Prokurata.
- 54.min - Kurnicki z niebieskiej, potem zamieszanie przed bramką. "Szarotki" z opresji wychodzą obronną ręką.
- 54.min - Jaworski z lewego bulika, interweniuje Bizub.
- 53.min - Sozanski dwukrotnie z niebieskiej.
- 53.min - Syty próba strzału w okienko, ale przestrzelił.
- 53.min - Fjodorovs groźnie, z prawej, ale obok bramki.
- 52.min - Kiss z dwuminutową karą.
- 51.min - Świetna okazja "Stalowych pierników", Gimiński niepilnowany, przed bramką, ale pogubił się przy wykończeniu.
- 49.min - GOOOLLL!!!! Wstrzelenie krążka przez Gimińskiego i fatalny błąd Bizuba, który przepuszcza do bramki z pozoru nie groźną gumę.
- 48.min - Kamiński z prawego skrzydła, potem próby Saroki i Tomasika. Studziński radzi sobie ze wszystkimi próbami.
- 47.min - Djumić z lewego bulika, ale czujny Bizub.
- 45.min - GOOOLLL!!! Wronka, zza bramki, wykłada krążek najeżdżającemu Neupauerowi, a ten po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.
- 45.min - Themar próba z niebieskiej, pod poprzeczkę, ale nieskutecznie.
- 43.min - Toruń z kontrą w osłabieniu, najpierw Djumić, potem Gimiński.
- 43.min - Syty na ławce kar.
- 41.min - Strzał z niebieskiej Podhala.
- Zaczynamy III tercję.

- Koniec II tercji. Nowotarżanie dalej z dwubramkową przewagą.
- 39.min - GOOOLLL!!! Tiainen sam na sam z Bizubem, na moment zatrzymał się i znalazł drogę do siatki.
- 39.min - Tianen sprytnie wykłada krążek przed bramką, ale żaden z torunian nie zdołał do niego dojechać.
- 38.min - Kogut groźnie, z lewego bulika, po stracie obrońcy. Świetnie odbija Bizub.
- 36.min - Wronka świetnie dogrywa do Słowakiewicza, ale ten, sprzed bramki, przegrywa pojedynek ze Studzińskim.
- 34.min - Kolejna kara "poza zegarem", tym razem odpoczną sobie Zieliński i Szczechura.
- 34.min - Gimiński i Cichy w przepychance pod nowotarskim boksem, obaj w konsekwencji lądują na ławce kar. Kara obustronna, a więc oba zespoły w komplecie.

- 32.min - GOOOLLL!!! Wronka wyśmienicie wypatrzył przed bramką Kissa, a ten po obrocie, w efektowny sposób trafił do siatki.
- 31.min - Cichy między bulikami mierzył pod poprzeczkę, Studziński jednak broni.
- 31.min - Za spowodowanie upadku rywala na dwie minuty odpocznie sobie Fjodorovs.
- 30.min - Fjodorovs groźnie, po zwodzie, z lewej, broni Bizub.
- 28.min - Tianen ze świetną szansą, sprzed bulika, broni bramkarz.
- 28.min - Zieliński wstrzelenie z niebieskiej, zmuszony do obrony Bizub.
- 27.min - GOOOLLL!!! Tianen z prawej strony, z ostrego kąta, pakuje krążek pod poprzeczką bramki.
- 26.min - Kamiński kieruje się do boksu kar, Toruń w podwójnej przewadze.
- 25.min - Załamaj wykluczony na dwie minuty.

- 25.min - Kolejna świetna akcja duetu Szczechura - Cichy, ale ten drugi, z bliskiej odległości, przegrywa pojedynek ze Studzińskim.
- 25.min - Sozanski z lewej, ale obok bramki.
- 24.min - Neupauer sprytnie, próbując zaskoczyć chwilowo zasłoniętego bramkarza.
- 23.min - Jaakola po najeździe, z prawego bulika, interweniuje Bizub.
- 23.min - Larionovs mocno, z prawej, ale nad bramką.
- 22.min - GOOOLLLL!!! Podhale w końcu wyprowadzają gumę z własnej tercji... i to skutecznie! Worwa zagrywa do Wronki, który wyjeżdża sam na sam z bramkarzem i umieszcza krążek w siatce.
- 21.min - Od początku zmobilizowani torunianie, atakują mimo liczebnego osłabienia.
- Zaczynamy II tercję.

- Koniec I tercji. Podhale prowadzi 3:1.
- 20.min - Wronka z prawej, w boczną siatkę.
- 19.min - Gimiński na ławce kar.
- 19.min - Kontratak Podhala, duet Cichy - Szczechura oszukał toruńskich obrońców, ale szykującemu się do wykończenia akcji Szczechurze nieprzepisowo przeszkodził Gimiński.
- 17.min - Rozklepana toruńska defensywa i świetna szansa dla Podhala. Studziński jednak świetną interwencją chroni swój zespół przed utratą gola.
- 16.min - Kurnicki z niebieskiej, ale odbija Bizub.
- 15.min - GOOOLLL!!! Syty z prawej najeżdża do środka i, pomiędzy bulikami, umieszcza krążek w siatce.
- 15.min - Horzelski sprytnie, z niebieskiej, ale bez problemów Studziński.
- 14.min - Paranica z czystej pozycji z lewego bulika, ale nad bramką.
- 14.min - Michał Kalinowski na przedpole do Koguta, ale jeden z obrońców wybija gumę składającemu się do strzału napastnikowi.
- 12.min - Świetne rozegranie torunian, z lewej strony wykończyć próbuje Baszyrow, ale broni Bizub.
- 11.min - Fjodorovs z prawej do najeżdżającego na bramkę Serba, ale napastnik nie zdołał wykończyć akcji.
- 10.min - Gimiński sprzed prawego bulika, ale krążek w łapaczce Bizuba.
- 7.min - Dwa razy Baszyrow, raz między bulikami, raz sprzed bramki, jednakże jego próby zblokowane.
- Gospodarze po piorunującym początku zaczynają dochodzić do głosu. Starają zamknąć się rywala we własnej tercji.
- 5.min - Larionovs z dystansu, potem z lewej flanki Kogut. Dwukrotnie gospodarze nieskuteczni.
- 5.min - Strata Sozanskiego, nowotarżanie wychodzą na dwóch na jednego. Goście nie podwyższają jednak prowadzenia.
- 3.min - Zmiana w toruńskiej bramce, między słupkami Studziński.
- 3.min - GOOOLLL!!! Co się dzieje na Tor-Torze, Podhale prowadzi 3:0! Po strzale z niebieskiej i interwencji golkipera niepilnowany Themar dobija z najbliższej odległości.
- 3.min - GOOOLLL!!! Neupauer wychodzi sam na sam z Ekholmem-Rosenem i precyzyjnym strzałem w okienko podwyższa prowadzenie!

- 2.min - Torunianie z ostrego kąta, odbija Bizub.
- 1.min - GOOOLL!!! Ledwo rozpoczął się mecz, a goście prowadzą 1:0! Do siatki trafia Marcin Horzelski.
- 1.min - Dobra szansa dla Podhala, pomiędzy bulikami uderzał Szczechura.