6:1 Daniel Krenželok #29 ( Aleš Ježek #90, Martin Látal #62 ) +/-
6:2 Johan Lundgren #54 ( Daniel Krenželok #29, Martin Látal #62 ) +/-
7:2 Bartosz Fraszko #10 ( Mateusz Michalski #88, Igor Smal #48 ) +/-
(+) Fraszko #10, Kruczek #12, Maciaś #15, Michalski #88, Smal #48
(-) Lundgren #54, Motloch #19, Sawicki #13, Vildumetz #88, Younan #20
5/5 59:51
01:19 2 min. Lukáš Motloch #19 Przeszkadzanie
03:44 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Karol Sterbenz #11 Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:07 2 min. Fabian Kapica #91 Zahaczenie
13:54 2 min. Daniel Krenželok #29 Atak kijem trzymanym oburącz
20:00 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Fabian Kapica #91 Odmowa rozpoczęcia gry
35:24 2 min. Kacper Maciaś #15 Atak kijem trzymanym oburącz
44:32 2 min. Martin Látal #62 Przeszkadzanie
47:01 2 min. Kacper Maciaś #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:09 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Ben Sokay #59 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:56 2 min. Shigeki Hitosato #91 Trzymanie kija przeciwnika
55:58 2 min. Tomáš Vildumetz #88 Wysoko uniesiony kij
57:28 2 min. Sam Marklund #20 Ostrość

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - GOOOL! 7:2 Bartosz Fraszko podwyższa prowadzenie GKS-u!
60. min - GieKSa w komplecie na lodzie.
59. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
58. min - Na ławce kar zasiada również Sam Marklund.
56. min - Tomas Vildumetz na ławce kar.
56. min - GOOOOL! 2:6 Johan Lundgren zdobywa drugą bramkę dla Cracovii, dobijając krążek odbity przez Murraya po wrzutce Krenzeloka.
55. min - Hitosato na ławce kar.
54. min - Dwójkowa akcja GieKSy. Nie sięga krążka jednak Bepierszcz.
53. min - Próby z obu stron. W barwach Cracovii głównym architektem poczynań ofensywnych pozostaje bardzo aktywny Krenzelok.
50. min - GOOOOL!!! 6:1 Daniel Krenzelok dopada do krążka "pomiędzy wąsami" i zdobywa bramkę dla Cracovii
50. min - Kolejna okazja do gry w przewadze dla Cracovii . Ben Sokay na ławce kar, który odsiaduje karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
49. min - Próbował zrobić użytek ze swojego dobrego uderzenia z dystansu Krenzelok. Górą Murray.
48. min - Kacper Maciaś wykluczony z wydarzeń na lodzie przez dwie minuty.
47. min - Cracovia w pełnym zestawieniu na lodzie.
46. min - Próbował Fraszko, odbija Hebda.
45. min - Martin Latal na ławce kar.
45. min - Trójkowa akcja GieKSy. Obrona Cracovii przecina dogrania pod bramkę Pasiuta.
43. min - Spokojne otwarcie rywalizacji z obu stron.
41. min - Wracamy do gry w Katowicach, rozpoczyna się trzecia odsłona.

Koniec drugiej tercji spotkania

40. min - Mocno spod niebieskiej Kruczek, mrozi Hebda.
38. min - Pełne formacje na lodzie.
37. min - Szybko upływa "Pasom" okres gry w przewadze. Póki co, bez próby zamknięcia GieKSy.
36. min - Wykluczenie za atakowanie kijem trzymanym oburącz Kacper Maciaś.
36. min - Odważniej w tercji katowickiej pograła Cracovia.
35 min - Igor Smal próbował spomiędzy wąsów zaskoczyć Hebde, jednak uderzenie wprost w krakowskiego golkipera.
35. min - Okres gry bez klarownych sytuacji.
33. min - Cracovia próbowała za sprawą Krenzeloka, który mocno uderzył z niebieskiej, odbija Murray.
32. min - Cracovia pod bramką GKS-u. Akcje przerywa fakt, że Murray traci łapaczkę z dłoni.
31. min - Kolejna bramka w żaden sposób nie wpłynęła na wydarzenia na lodzie. GKS wciąż w natarciu.
30. min - GOOOOL!!!!!!! 6:0 GKS wygrywa wznowienie w tercji gości, krążek trafia do Varttinena, który potężnym uderzeniem pokonuje Hebdę.
30. min - Potężnie, w swoim stylu Kruczek. Mrozi Hebda.
28. min - GKS w posiadaniu krążka. Wrzucał Delmas spod niebieskiej, chwilę później próbował Pasiut.
27. min - Próbował przebić się przez obronę Cracovii Olsson, jednak goście niwelują ten atak.
25. min - Tempo gry nieco się uspokoiło. Cracovia szuka swoich okazji, jednak goście zdają się być nieco bezradni w katowickiej tercji.
23. min - Pełne formacje na lodzie. Okres gry w przewde bez zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Łukasza Hebde.
21. min - W tym momencie na ławce kar zasiada Fabian Kapica, który będzie odsiadywał karę techniczną dla zespołu Cracovii, za odmowę powrotu na lód w regulaminowym czasie.

20. min - Koniec pierwszej tercji, przechodzimy bezpośrednio do rozegrania kolejnej odsłony.
19. min - Cracovia wkroczyła do tercji GKS-u, próba uderzenia z przy krótkim słupku, mrozi jednak Murray.
17. min - GOOOOOL!!!!! 5:0 Mateusz Bepierszcz podwyższa prowadzenie GKS-u!
17. min - Sędziowie odwołują swoją decyzję o karze technicznej. Ciężko powiedzieć, czy ktoś panuje nad wydarzeniami. Kwestią sporną jest miejsce wznowienia spotkania.
17. min w bramce Cracovii Hebda.
17. min - W związku z nałożoną karą techniczną Fabian Kapica zasiada na ławce kar.

Goście wracają na lód.

Sędziowie podjęli decyzję o nałożeniu kary technicznej na drużynę Cracovii w związku odmową powrotu na taflę.

Zawodnicy Cracovii odmawiają ponownego wyjazdu na taflę lodowiska.

17. min - Pomiędzy ławką rezerwowych gości, a kibicami GKS-u doszło do sporego napięcia. Zawodnicy opuścili taflę, udając się do szatni. Najprawdopodobniej pozostałe 3:37 do końca tercji zostanie rozegrane po przerwie.
17. min - GOOOOL!!! 4:0 Katowiczanie wygrywają bulik i błyskawicznie podwyższają prowadzenie.
17. min - GOOL 3:0 Sam Marklund świetnie odnajduje się pod bramką rywali.
16. min GOOOOL!!!! 2:0 Olli Iisakka wykorzystuje grę w przewadze. Wydaje się, że w tej sytuacji lepiej mógł zachować się Krasanovsky, który przepuścił krążek pomiędzy parkanami.
16. min - Pasy z kolejną karą. Na ławce kar Krenzelok.
14. min - Gorąco w Satelicie. Sporo emocji pomiędzy Smalem a Krenzelokiem.
14. min - Pełne formacje na lodzie, już po wyrównaniu formacji Olsson dwukrotnie próbował zaskoczyć Krasanovskiego. Mocno zepchnięta do defensywy Cracovia.
12. min - Fabian Kapica na ławce kar.
11. min - Kolejny raz Cracovia inicjując akcję we własnej tercji gubi krążek. Konieczny kolejny faul, aby przerwać atak GKS-u.
9. min - GOOOOL!!! 1:0 Bartosz Fraszko otwiera wynik spotkania. Z zimną krwią napastnik GKS-u wykańcza akcje gospodarzy.
8. min - Nie dają przestrzeni do rozegrania zawodnicy Jacka Płachty, "Pasy" naciskane już we własnej tercji.
7. min - Mateusz Bezwiński zdołał wprowadzić krążek do tercji prawym skrzydłem. Po interwnecji Murraya, krążek poza lodowiskiem.
6. min - Cracovia wybroniła kolejne osłabienie. Pełne formacje na lodzie.
6. min - Trwa szturm na krakowską bramkę! Najpierw z dystansu uderzał Delmas, interweniujący Krasanovsky odsłonił nieco bramkę, jednak nie zdołali tego wykorzystać gospodarze.
5. min - Szukają mistrzowie Polski sposobności do otworzenia wyniku. Mrozi Krasanovsky.
4. min - Kolejne wykluczenie Cracovii. Z karą dwóch minut Karol Sterbenz
4. min - "Pasy" wybroniły osłabienie. Pełne formacje na lodzie.
3. min - Dobrze pochodził krążek z kija na kij w przewadze, jednak nie zdołali wypracować katowiczanie pozycji strzeleckiej.
2. min - Lukas Motloch z pierwszych wykluczeniem.
2. min - Cracovia w tercji gospodarzy, walka o krążek na bandach.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach!

#30 Łukasz Hebda B 3 4.13 21 1 15 5 0 0 85.71 43:37 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 14.65 15 15 0 0 0 0 73.33 16:23 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#81 Mateusz Bezwiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Szymon Bieniek LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Sebastian Brynkus LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0