15:43 2 min. Michał Jaracz #12 Zahaczenie
25:28 2 min. Martin Kasperlík #82 Ostrość
31:53 2 min. Andrij Denyskin #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:51 2 min. Adrian Prusak #14 Trzymanie przeciwnika
57:37 2 min. Dariusz Wanat #10 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
57:37 2 min. Lukáš Motloch #19 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
57:37 2 min. Dariusz Wanat #10 Ostrość
57:37 2 min. Lukáš Motloch #19 Ostrość

60. min - GOOOOL!!! 9:2! Valtola samotnie wykończył akcję z prawego skrzydła posyłając gumę pewnym strzałem do siatki!
58. min - Wanat i Motloch wędrują na ławkę kar.
57. min - GOOOOOOOL!!!! 8:2! Samotny rajd lewym skrzydłem Heikkinena i krążek po strzale i odbiciu się od poprzeczki przekracza linię bramkową!
56. min - Zadźwięczała teraz poprzeczka na oświęcimskim lodowisku po strzale gospodarzy!
55. min - Hebda mrozi gumę po strzale gospodarzy.
53. min - Cóż za interwencja Hebdy! Trkulja nie trafił do niemalże pustej siatki.
52. min - GOOOOOOOL!!!! 7:2! Lundgren trafia do środka pod poprzeczkę!
52. min - Latal przed bramkę do Vildumetza, ale ten nie trafia przy bliższym słupku.
51. min - Latal niecelnie z prawego skrzydła.
50. min - Zamknięci krakowianie we własnej tercji.
49. min - Younan zagrał na środek, ale nieskutecznie było trącenie krążka.
48. min - GOOOOL!!! 7:1! Valtola zagrał na środek z lewego skrzydła, skąd do bramki przekierował krążek Heikkinen!
47. min - GOOOOOL!!! 6:1! Zakotłowało się pod oświęcimską bramką i gumę do siatki przekierował Lundgren!

45. min - Prusak na ławce kar.
44. min - Błąd oświęcimskiej defensywy nie wykorzystany przez Lundgrena.
43. min - GOOOOOOL!!! 6:0! Denyskin urwał się krakowskiej obronie, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam, ale powalczył o krążek, trafił od tyłu w plecy Hebdy, a do siatki przekierował gumę jeszcze Trkulja!
42. min - Ahopelto z lewego bulika, jednak krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
41. min - Vildumetz osamotniony na prawym skrzydle, ale nie zaskoczył Lundina.

38. min - GOOOOOOOL!!! 5:0! Cóż za efektowne trafienie Wanata! Gdy krakowianie przeprowadzali zmianę, oświęcimianie wykonali podanie na niebieską rywala, skąd "Wanacik" pognał sam na sam i trafił do siatki od poprzeczki!
36. min - "Pasy" w natarciu. Zamknęli rywali w ich tercji.
35. min - Mocarski z półobrotu spod bandy, ale czujnie golkiper gospodarzy.
35. min - Spacek sprzed bulika prosto w Lundina.
34. min - Noworyta mocno ucierpiał po przyjęciu strzału jednego z krakowskich zawodników. Mimo sporego bólu nogi próbował wstać i pomóc drużynie w osłabieniu.
33. min - Krenzelok z niebieskiej, ale odbita guma do boku przez Lundina.
32. min - Denyskin odesłany na ławkę kar.
30. min - Denyskin w sytuacji niemalże jak przy rzucie karnym, jednak nie udało mu się wymanewrować Hebdy.
30. min - Jezek sprzed obrońcy, lecz pewnie łapie gumę oświęcimski golkiper.
29. min - Kapica osamotniony na przedpolu bramkowym, jednak efektowną interwencją popisał się Lundin!
28. min - Trkulja wyłuskał gumę obrońcom "Pasów", ale z bliska nie pokonał Hebdy.
27. min - Latal samotnie gnał prawym skrzydłem, ale Jakobsons powstrzymał go mocnym wejściem ciałem.
26. min - Starcie Kasperlika z Wanatem. Obaj za tę sytuację ukarani karą dwóch minut.
25. min - Heikkinen z zerowego kąta, ale górą Hebda.
23. min - GOOOOOL!!!! 4:0! Pusta bramka Cracovii, Jakobsons jednak nie uderzył, a podał na środek do Kowalówki, który skutecznie wykończył tę akcję!
22. min - Waleczna gra w tercji neutralnej.
21. min - Latal pognał samotnie prawym skrzydłem, uderzył z bekhendu, ale skutecznie obronił ten strzał Lundin.

20. min - Prusak przymierzył spod niebieskiej, lecz trafił wprost do raka Hebdy.
19. min - Dwójkową kontrę "Pasów" powstrzymuje Lundin.
18. min - Krzemień samotnie ze środka niepilnowany, ale nie zdołał umiejscowić gumy w siatce.
17. min - Za ostrość karą dwóch minut został ukarany Latal.
16. min - Jaracz na ławce kar.

16. min - Trkulja indywidualnie środkiem, ale guma po rykoszecie opuszcza taflę.
15. min - Hebda zastępuje w bramce Krasanovskiego.
15. min - Mocny pressing ze strony gości przynosi pozytywne skutki. Oddalone zagrożenie z własnej tercji i przeniesiona akcja do strefy defensywnej Unii.
14. min - GOOOOOOOL!!! 3:0! Heikkinen od zakrystii trafia do siatki przy bliższym słupku!
14. min - GOOOOOOL!!!! 2:0! Olsson Trkulja wyłuskał gumę od Vildumetza i najechał samotnie na bramkę i trafił do siatki pomiędzy parkanami Krasanovskiego!

13. min - Diukow z niebieskiej, jednak pewnie broni Krasanovsky.
12. min - Latal z lewego skrzydła, ale górą Lundin.
11. min - Trkulja na środek do Krzemienia, jednak ten z bliska nie pokonał Krasanovskiego.
10. min - Próba "Pasów" z niebieskiej, trafiony hokeista Unii i Kowalówka pognał z samotną kontrą, ale w sytuacji sam na sam trafił prosto do raka golkipera Cracovii.
9. min - Sporo strzałów krakowian, lecz niecelne.
8. min - GOOOOOOOL!!!! 1:0! Mamy otwarcie wyniku tego spotkania! Długo holowali gumę oświęcimianie w tercji ataku i ostatecznie to Jakobsons z prawego bulika trafia do siatki przy bliższym słupku!
7. min - Prusak z półobrotu trafia obok bramki.
6. min - Kąśliwe uderzenie Ackereda przy głowie Krasanovskiego, ale udało mu się obronić to uderzenie.
6. min - Denyskin samotnie z lewego bulika i minimalnie przestrzelił.
5. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
4. min - Tym razem z bliska próbował Karjalainen i krążek przejechał wzdłuż linii bramkowej.
4. min - Karjalainen sprzed bulika w parkan Krasanovskiego.
3. min - Prusak na środek do Wanata, a ten obija słupek krakowskiej bramki!
2. min - Kasperlik niecelnie z lewego skrzydła.
1. min - Zaczynamy!

Spotkanie poprzedzone pożegnaniem Patryka Noworyty, który zakończył swoją sportową karierę.

#17 Henry Karjalainen PS 0 2 0 2 2 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień LS 0 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Jakub Łoza LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak LS 0 1 1 0 1 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Joonas Uimonen PO 0 1 0 1 1 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#66 Kalle Valtola LO 1 1 1 0 2 3 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 1 0 0 0 1 2 6 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 6 7.84 32 5 13 14 0 0 81.25 45:56 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 3 12.79 12 12 0 0 0 0 75.00 14:04 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#81 Mateusz Bezwiński ŚR 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Szymon Bieniek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Sebastian Brynkus LS 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0