2:1 Martin Látal #62 ( Adam Raška #69 ) +/-
2:2 Daniel Olsson Trkulja #21 ( Kamil Sadłocha #11, Peter Bezuška #4 ) +/-
3:2 Vratislav Kunst #5 ( Gustaf Berling #94, Johan Lundgren #54 ) +/-
(+) Berling #94, Kasperlík #82, Kunst #5, Lundgren #54, Younan #20
(-) Bezuška #4, Diukow #9, Heikkinen #55, Kowalówka #12, Prusak #14
5/5 28:16
3:3 Daniel Olsson Trkulja #21 ( Andrij Denyskin #71, Mark Kaleinikovas #31 ) +/-
44:28 2 min. Ville Heikkinen #55 Uderzanie kijem

- 65.min - GOOOOOOLLLLLL!!!! Na 14 sekund przed syreną Ahopelto umieszcza gumę w okienku i daje wygraną przyjezdnym.
- 65.min - Dziubiński sprzed bramki, odwrócony plecami, broni jednak Krasanovsky.
- 64.min - Younan po odbiorze wychodzi sam na sam, Szwed jednak zatrzymany.
- 63.min - Raska z ostrego kąta, na posterunku Kowalówka.
- 62.min - Krenżelok z wypadem po lewej, Czech jednak zblokowany.
- 62.min - Ahopelto minimalnie niecelnie.
- 61.min - Trkulja z lewej, zaraz potem, po kontrze, po objechaniu bramki szczęścia szukał Lundgren. Obie próby jednak nieskuteczne.
- Zaczynamy dogrywkę!

- Koniec regulaminowego czasu gry. O rozstrzygnięciu zdecyduje dogrywka.
- 60.min - Berling z dystansu, gumę zatrzymuje Kowalówka.
- 56.min - Krenżelok z prawej, odbija Kowalówka.
- 55.min - Po nagraniu zza bramki bliski szczęścia Żurek, ale jego strzał po odbiciu się od Kowalówki zatrzymuje się na poprzeczce.
- 55.min - Strzał z dystansu, interwencja Krasanovskiego.
- 52.min - Wznawiamy grę, od razu z połowy lodowiska próbuje Krenżelok.
- 52.min - Przerwa w grze, w starciu ucierpiał Latal.
- 51.min - Spacek spod bandy, chwyta Kowalówka.
- 51.min - Raska niebezpiecznie, ze środkowej tercji. Z problemami interweniuje Kowalówka.
- 50.min - Ahopelto z niebieskiej, prosto do rękawicy Krasaovskiego.
- 49.min - GOOOOOOOLLLLLL!!!!!! Younan przeprowadził gumę z lewego skrzydła na prawe, a stamtąd, zaskakując Kowalówkę, ponownie sprowadza wynik do remisu.
- 49.min - Spacek spod bandy, odbija Kowalówka.
- 48.min - Denyskin sprytnie próbował wcisnąć krążek do bramki, Krasanovsky nie dał się jednak zaskoczyć.
- 47.min - Latal dynamicznie po lewej flance, uderzenie zatrzymane przez Kowalówkę.
- 47.min - Krenżelok z dystansu, bezskutecznie.
- 46.min - Lundgren z lewej, broni Kowalówka.
- 45.min - Heikinenn przymusowo odpocznie przez dwie minuty.
- 45.min - Błąd Unii w wyprowadzeniu krążka, w świetnej okazji Berling. Szwed nie zdołał jednak zmusić Kowalówki do kapitulacji.
- 42.min - GOOOOOOOOLLLLL!!!! Krzemień w tempo dogrywa z lewej do najeżdżającego na bramkę Denyskina, a ten, bez zawahania, daje gościom prowadzenie.
- 41.min - GOOOOOOOOLLLLL!!! Kontra Unii, sam na sam wychodzi Karjalainen i umieszcza krążek w siatce.

- 41.min - Raska po wznowieniu wywalczył sobie pozycje na buliku i strzelił, Kowalówka jednak broni.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji, "Pasy" na prowadzeniu.
- 40.min - Vaaltola z dystansu, niecelnie.
- 39.min - Jeżek traci krążek, wyprowadzając jeden na jeden Denyskina, zawodnik Unii jednak nie zdołał skorzystać z tego prezentu.
- 38.min - Berling skierował krążek pod bramkę, potem zamieszanie. Oświęcimianie wciąż bez straty gol w tym osłabieniu.
- 37.min - Denyskin wykluczony na dwie minuty.
- 37.min - Brynkus nagrywa do Vildumetza, ten jednak zblokowany.
- 36.min - Krenżelok z dystansu, odbija Kowalówka.
- 36.min - Lundgren sam blisko bramki, Szwed jednak przestrzelił.
- 35.min - Ackered z niebieskiej, broni Krasanovsky.
- 34.min - Zamieszanie pod oświęcimską bramką, krążek w ostatniej chwilki wybity z linii. Według sędziów, guma jej nie przekroczyła.
- 33.min - Mocarski z prawej, ale tylko w boczną siatkę.
- 32.min - GOOOOOOOOOLLLLL!!!! Momentalna odpowiedź krakowian. Latal po zamachu posyła strzał z lewego skrzydła, a krążek, przełamując interweniującego Kowalówkę, wtacza się do siatki.
- 31.min - GOOOOOOLLLLLLL!!!! Ollson Trkulja przejmuje krążek na lewej i, korzystając z wolnego miejsca, ponownie wyrównuje stan spotkania.

- 30.min - Latal z prawej flanki, krążek odbity przez Kowalówkę.
- 29.min - GOOOOOOOOOLLLLLL!!!!! Wyprowadzony atak ze środkowej tercji, Kunst dostaje krążek i dogodną okazję z pomiędzy bulików zamienia na gola.
- 29.min - Po strzale Żurka bliski skierowania gumy do siatki Kasperlik.
- 28.min - Po chwili wznawiamy grę, Wanat opatrywany w boksie.
- 28.min - Przerwa w grze - na lodzie leży Wanat.
- 27.min - Denyskin po objechaniu bramki pokusił się o strzał, ten ląduje jednak u Krasanovskiego.
- 27.min - Ackered w czystej pozycji na prawej, świetna interwencja Krasanovskiego.
- 26.min - Trkulja po szybkiej kontrze wykorzystuje zagranie Sadłochy i doprowadza do remisu.
- 25.min - Kasperlik sam na sam, ale obrońca w ostatniej chwili zdołał wybić mu krążek.
- 25.min - GOOOOOOOOLLLLL!!!! Zaraz po wznowieniu krążek trafia do ustawionego na prawej Latala, który, nieatakowany, błyskawicznie wykorzystuje przewagę.
- 25.min - Denyskin w boksie kar.
- 24.min - Jakobsons z niebieskiej, po strzale próba zmienienia lotu krążka przez napastnika. Guma szybuje wysoko ponad poprzeczką.
- 23.min - Wznawiamy grę!
- 23.min - Miśki w ramach "Teddy Bear Toss" wylądowały na tafli i chwilę potrwa, zanim zostaną uporządkowane.
- 23.min - GOOOOOOOLLLLL!!!!! Brynkus z lewej idealnie przymierzył w okienko i w hali w Krakowie zapanowało pluszakowe szaleństwo.
- 23.min - Kaleniikovas po nagraniu zza bramki w świetnej sytuacji, ale z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Krasanovskiego.
- 21.min - Ahopelto w dobrej okazji na prawej, czujny jednak Krasanovsky.
- 21.min - Raska z bliska, ale Kowalówka nie daje pokonać się.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Pod koniec tercji sprzeczkę między ze sobą mieli Kasperlik i Wanat. W konsekwencji obaj zaczną drugą tercję w boksie kar.
- Koniec pierwszej tercji. Unia prowadzi 1:0.
- 20.min - Berling spod bandy, odbija Kowalówka.
- 19.min - Ahopelto z lewego skrzydła, odbija jednak Krasanovsky.
- 18.min - Lundgren w fenomenalnej okazji, ale fantastycznie w bramce Kowalówka, który w ostatnim momencie zamknął odsłonięty róg.
- 17.min - Latal po dynamicznym najeździe z prawej, ale jego strzał z backhandu zatrzymany przez Kowalówkę.
- 17.min - Jakobsons po indywidualnej akcji uderza z lewej, odbija jednak Krasanovsky.
- 16.min - Lundgren z prawego bulika, świetnie chwyta jednak Kowalówka.
- 15.min - Ahopelto groźnie, sprzed bramki, na posterunku jednak Krasanovsky.
- 15.min - Kunst po rajdzie przez całe lodowisko nagrał zza bandy, krążek jednak przeskoczył nad łopatką finalizującego akcje Latala.
- 14.min - Dziubiński z lewej, odbija Krasanovsky.
- 11.min - Sadłocha w wyśmienitej okazji po kontrze, ale będąc sam na sam nie trafia.
- 11.min - Kasperlik z prawej, niecelnie.
- 10.min - Jeżek z niebieskiej, krążek jednak pod kontrolą Kowalówki.
- 8.min - Ackered z niebieskiej, gumę mrozi Krasanovsky.
- 8.min - Ahopelto z prawego bulika, broni Krasanovsky.
- 7.min - Jeżek dogrywa ze skrzydła, ale z bliska podania nie zdołał zamknąć Latal.
- 6.min - Vildumetz z niebieskiej, nie zdołał jednak zaskoczyć Kowalówkę.
- 5.min - Karjalainen próbuje wykorzystać błąd Latala, ale jego uderzenie pomiędzy bulikami odbija Krasanovsky.
- 4.min - Groźnie Brynkus z dystansu, ale krążek ląduje w łapaczce Kowalówki.
- 4.min - Kąśliwy strzał Prusaka po wprowadzeniu do tercji, gumę chwyta jednak Krasanovsky.
- 3.min - Żurek z niebieskiej, odbija Kowalówka.
- 2.min - GOOOOOOLLLLL!!! Krzemień otrzymuje krążek na prawym buliku i precyzyjnym strzałem wyprowadza Unię na prowadzenie.
- 2.min - Ludgren wychodzi w czystej pozycji po lewej, ale przestrzelił.
- 1.min - Ahopelto z odległości, minimalnie obok słupka.
- 1.min - Latal z lewej, czujnie Kowalówka.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 6 5.56 42 14 13 8 7 0 85.71 64:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#23 Jakub Žůrek PO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 5 4.63 43 12 9 15 7 0 88.37 64:46 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#72 Filip Płonka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Carl Ackered LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Erik Ahopelto LS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#4 Peter Bezuška LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Andrij Denyskin LS 1 2 2 0 3 3 4 2 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 2 0 2 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0