2:5 Daniel Krenželok #29 ( Adam Raška #69, Tomáš Vildumetz #88 ) +/-
12:17 2 min. Andrij Denyskin #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:16 2 min. Aapo Alapuranen #62 Rzucenie na bandę
28:15 2 min. Lukáš Motloch #19 Rzucenie na bandę
49:25 2 min. Daniel Krenželok #29 Trzymanie przeciwnika
51:49 2 min. Roman Diukow #9 Atak kijem trzymanym oburącz
58:18 2 min. Roman Diukow #9 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu
60. min - GOOOOOOOL!!! 2:5! Krenzelok w ostatniej sekundzie trafia do siatki z niebieskiej!
60. min - Skuteczna Unia w defensywie.
59. min - Diukow ukarani dwoma minutami.
58. min - Spacek z bliska i odbija gumę do boku golkiper Unii.
57. min - Lundin broni uderzenie Jezka.
56. min - Sadłocha sprzed bulika, jednak krążek nie trafił do Robsona.
55. min - Kunst huknął z dystansu, ale nie dał się zaskoczyć szwedzki bramkarz.
54. min - Krenzelok spod niebieskiej i górą Lundin.
53. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
52. min - Diukow za atak kijem trzymam oburącz został odesłany na ławkę kar.
52. min - Jalasvaara szedł bark w bark z Denyskinem za bramką Cracovii i oświęcimianin wpadł na bramkę "Pasów".
51. min - GOOOOOOOL!!!!! 1:5! Sadłocha na prawego skrzydło, skąd uderzył Heikkinen i trafił do siatki z ostrego kąta pod poprzeczkę!
50. min - Krenzelok odesłany na ławkę kar.
49. min - Mocny strzał gospodarzy złapany przez Lundina.
48. min - Petarda Uimonena z bulika, ale zablokowane to uderzenie przez krakowskiego defensora.
47. min - Mocarski ze strzałem z lewego skrzydła i nie trafił w światło bramki.
46. min - Jakobson z niebieskiej i pewnie łapie krążek Robson.
45. min - Heikkinen z lewego skrzydła po dalszym słupku, jednak złapał gumę do raka golkiper gospodarzy.
44. min - Kontra Uimonena, ale parkanem dobrze interweniował Robson.
43. min - Lundgren z prawego skrzydła i odbijaczką interweniuje Lundin.
41. min - Ahopelto mocno z prawego bulika i krążek zatańczył przed linią bramkową!
41. min - Ahopelto urwał się obrońcom i pognał w sytuacji sam na sam, lecz nie pokonał Robsona.

Koniec II tercji
40. min - Dziubiński z zerowego kąta i górą Robson.
39. min - Krenzelok potężnie z niebieskiej i skutecznie szwedzki bramkarz.
38. min - Raska kilkukrotnie z najbliższej odległości, ale Lundin wraz z Valtolą fenomenalnie sobie poradzili!
37. min - Kasperlik w boczną siatkę!
36. min - Brynkus ze strzałem z prawego bulika, ale przestrzelone to uderzenie.
35. min - Olsson Trkulja z bliska, lecz zabrakło skutecznej dobitki.
35. min - Odpowiedź Cracovii. Kasperlik uderzał spomiędzy bulików, jednak nie zaskoczył golkipera gości.
34. min - Dwójkowa kontra Unii, podanie do Sadłochy, ale ten nie miał za dobrej pozycji i nie pokonał Robsona.
33. min - Vildumetz z półobrotu, jednak skutecznie Lundin.
33. min - GOOOOOOOOL!!!!! 1:4! Błyskawiczna odpowiedź Unii! Diukow huknął z niebieskiej, krążek odbił się od krakowskiego gracza i zatrzepotał w siatce!
33. min - GOOOOOOL!!!!! 1:3! Berling zwiódł Lundina i wpakował gumę do siatki pod poprzeczkę!

32. min - Kasperlik sam pognał lewym skrzydłem, urwał się Ackeredowi, ale ten go nieprzepisowo powstrzymał i mamy rzut karny!
30. min - Kapserlik wywalczył gumę od biało-niebieskich.
29. min - Motloch na ławce kar.
29. min - Sadłocha w sytuacji sam na sam! Nie zdołał jednak wymanewrować Robsona.
28. min - Motloch mocno z niebieskiej i skutecznie Lundin.
27. min - Diukow spod niebieskiej ustrzelił łyżwy rywala.
26. min - Berling z bliska i zablokowane to uderzenie.
25. min - Przepychanka pod bramką Cracovii Bezwińskiego z Karjalainenem.
24. min - Ahopelto szukał okienka z prawego bulika, ale skutecznie Robson.
24. min - Kara dla Alapuranena.
23. min - Dziubiński spomiędzy bulików, jednak górą krakowski bramkarz.
23. min - Kapica solowo z prawego skrzydła i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
21. min - Kaleinikovas zostawił gumę na lewym skrzydle Dziubińskiemu, ale ten uderzył wprost w Robsona.

Koniec I tercji
20. min - Próba krakowian z lewej flanki. Pewnie mrozi gumę szwedzki golkiper.
20. min - Kunst z szansą na prawym skrzydle, ale nie oddał czystego strzału.
19. min - Berling z ostrego kąta, jednak dobrze pokrył słupek Lundin.
18. min - Lorraine dostał podanie na lewe skrzydło, miał sporą przestrzeń bramki odsłoniętą, ale dlaczego on nie uderzał!? Ostatecznie Robson zdążył się przemieścić, a Szwed uderzył prosto w niego.
17. min - Jalasvaara samotnie z lewego skrzydła, jednak nieskutecznie.
17. min - Ahopelto z ostrego kąta i skutecznie interweniuje krakowski bramkarz.
16. min - Dwójkowa szansa "Pasów", ale Zurek w dogodnej sytuacji nie trafił w krążek!
15. min - Po tym zagraniu sędzia wznowił grę w tercji neutralnej, z czym nie zgadzają się oświęcimianie.
15. min - Solowa kontra Kaleinikovasa zwieńczona strzałem prosto w Robsona.
15. min - Berling groźnie spomiędzy bulików, ale ofiarnie interweniuje Lundin!
15. min - Niemal bezbłędnie bronią się oświęcimianie w tym osłabieniu.
14. min - Younan mocno uderzył, jednak Lundin odbił gumę i krążek minął światło bramki.
13. min - Krenzelok sprzed bulika, lecz zablokowane to uderzenie.
13. min - Denyskin na ławce kar.
12. min - Wanat rozpędzał się prawym skrzydłem, próbował wystawić gumę na drugie skrzydło, ale S. Kowalówka nie sięgnął tego zagrania.
11. min - Czas dla Comarch Cracovii.
11. min - GOOOOOOOOOOL!!!!!! 0:3! Szybka akcja Unii, Ahopelto zagrał na drugą stronę do Karjalainena, a ten momentalnie wypalił i pokonał Robsona!
10. min - GOOOOOOOL!!!!!! 0:2! Alapuranen objechał oświęcimską bramkę i stracił gumę, po czym goście ruszyli z kontrą i po serii dobitek z bliska, w końcu S. Kowalówka odnalazł drogę do siatki!

8. min - Jakobsons huknął z niebieskiej i trafił w słupek krakowskiej bramki!
7. min - Dobrze bronią się "Pasy".
5. min - Sawicki samotnie z lewego bulika i do raka łapie gumę szwedzki golkiper.
4. min - GOOOOOOL!!!!! 0:1! Szybkie otwarcie wyniku tego spotkania! Strzał z dystansu, Robson odbił gumę parkanem do boku, gdzie przejął ją Denyskin, a ten zagrał na środek do Kaleinikovasa, który tylko dołożył łopatkę kija i trafił do siatki!
3. min - Jakobsons nieskutecznie od zakrystii, Wanat przed bramką próbował dobić to uderzenie, lecz był blokowany przez obrońcę Cracovii.
2. min - Krenzelok uderzył z tercji neutralnej, ale bez problemów łapie gumę Lundin.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję. Pierwsze wznowienie padło łupem oświęcimian.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Matthew Robson B 5 5.00 41 12 16 13 0 0 87.80 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#62 Aapo Alapuranen LS 0 0 0 0 0 -4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Gustaf Berling PS 1 0 0 0 1 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0