1:0 Daniel Olsson Trkulja #21 ( Kamil Sadłocha #11 ) +/-
16:17 2 min. Matthew Robson #40 Ostrość
33:46 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:44 2 min. Martin Kasperlík #82 Przeszkadzanie

KONIEC MECZU!
60. min - Sadłocha blisko zdobycia drugiej bramki!
59. min - Robson zostaje w boksie.
59. min - Czas dla Comarch Cracovii. 95 sekund do końca tercji.
59. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie pod sporym naporem Cracovii.
57. min - Bezwiński ze środka ponad bramką.
56. min - Dziubiński w kontrze nie trafia do niemalże pustej siatki!
55. min - GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0! Lodowisko w Oświęcimiu w tym momencie wybuchło! Olsson Trkulja w solowej akcji na raty pokonał Robsona!
55. min - Bezuska z lewej flanki uderzył ponad bramką.
54. min - Kasperlik z bliska, ale obok bramki.
53. min - Heikkinen od zakrystii, zrobiło się gorąco, lecz krążek mrozi Robson!
52. min - Oświęcimskie trybuny rozgrzane do czerwoności! Kibice starają się ze wszystkich sił pomóc swoim hokeistom.
51. min - Wanat ze środka, ale krążek wędruje obok słupka!
50. min - Spora przewaga Unii, której jednak nie potrafią przełożyć na zdobycze bramkowe.
49. min - Diukow mocno z niebieskiej, jednak górą Robson.
49. min - Sadłocha osamotniony między bulikami, ale uderzył wprost w krakowskiego golkipera.
48. min - Sadłocha solowo środkiem i pokusił się o strzał z lewego bulika, który jednak nie zaskoczył Robsona.
48. min - Lundgren z lewego bulika, ale nie dał się zaskoczyć Lundin.
48. min - Jaalasvara zjechał do szatni.
47. min - Heikkinen uderzył z bliska, zakotłowało się pod bramką Cracovii, ale ostatecznie bramkarz "Pasów" mrozi gumę.
45. min - Ahopelto z lewego skrzydła i Robson przecina to zagranie.
44. min - Vildumetz z bliska w słupek!
44. min - Mocarski ze skrzydła do raka Lundina.
43. min - Zurek sprzed bulika i mrozi gumę szwedzki golkiper.
43. min - Sadłocha zza bramki do Bezuski, lecz ten nie trafił w krążek, który opuścił tercję gości.
42. min - Trójkowa kontra "Pasów" i górą Lundin!
42. min - Heikkinen ze środka z bekhendu, ale nieskutecznie.
41. min - Czas na trzecią tercję.

Koniec II tercji
39. min - Ackered dwukrotnie groźnie z niebieskiej i krążek blisko zatrzepotania w siatce!
38. min - Oświęcimianie kontynuują swój napór.
37. min - Ahopelto groźnie z prawego bulika. Poradził sobie jednak z tym krakowski bramkarz.
36. min - Dziubiński groźnie z dystansu. Krążek mógł wpaść za kołnierz Robsona.
35. min - Kasperlik trafia na ławkę kar.
35. min - Dwójkowa kontra Unii, skutecznie jednak Robson.
34. min - Vildumetz zwija się z bólu po nieczystym wejściu Jakobsonsa. Oświęcimianin zawitał na ławce kar.
33. min - Bombardowanie bramki Cracovii, z którego nic nie wynika.
32. min - Raska z niebieskiej i do raka łapie gumę Lundin.
32. min - Krzemień spod bandy wprost w Robsona.
31. min - Ahopelto bez przyjęcia z prawego bulika, ale ponad bramką.
30. min - Heikkinen od zakrystii i górą Robson.
29. min - Diukow na środek do Dziubińskiego, ten podniósł krążek, lecz aż za bardzo i przestrzelił.
28. min - Strzał z niebieskiej, trącenie pod bramką, jednak krążek mija krakowską bramkę.
27. min - Jaalavsara spod niebieskiej, lecz nieskutecznie.
27. min - Dwójkowa kontra Cracovii i strzał Lundgrena z bekhendu, jednak górą Lundin.
27. min - Zamieszanie pod bramką Unii, ale ostatecznie krążek mija światło bramki.
26. min - Sadłocha z ostrego kąta, ale skutecznie Robson.
25. min - Heikkinen indywidualnie środkiem, oddał strzał sprzed bulików, ale nie trafił w światło bramki.
24. min - Bezwiński mocno skasowany na bandzie przez Kaleinikovasa.
23. min - Bezwiński indywidualnie z lewego bulika, lecz przestrzelił.
22. min - Kontra "Pasów" powstrzymana przez Lundina.
22. min - Valtola z dystansu i krążek nieznacznie mija światło bramki.
22. min - Ahopelto z lewego skrzydła, jednak górą Robson.
21. min - Raska pognał środkiem, ale nie poradził sobie z oświęcimską obroną.

Koniec I tercji
20. min - Jakobsons z niebieskiej i krążek mija światło bramki.
19. min - Kunst znokautowany na bandzie przez Dziubińskiego. Krakowianin zszedł do szatni po tym incydencie.
19. min - Dziubiński sprzed obrońcy, lecz nieskutecznie.
18. min - Denyskin przed bramkę, tam pracował Dziubiński, jednak golkiper "Pasów" mrozi gumę.
17. min - Kontra Brynkusa, ale górą Lundin.
17. min - Kara dwóch minut dla Robsona.
16. min - Diukow sprzed bulika i wszyscy w dezorientacji, gdzie jest krążek!? Ten jednak minął światło bramki.
15. min - Kowalówka z zerowego kąta obija bark Robsona.
14. min - Zurek kilkukrotnie z najbliższej odległości i z problemami interweniuje Lundin.
13. min - Ackered pociągnął z nadgarstka spod niebieskiej i trafił do raka krakowskiego bramkarza.
12. min - Kasperlik groźnie sprzed obrońcy, jednak tylko złamał kija Uimonenowi.
12. min - Noworyta mocno sprzed bulika, lecz prosto w Robsona.
11. min - Jakobsons z dystansu, ale obił tylko Ahopelto.
10. min - Brynkus przed okazją odpowiedzi! Przestrzelił jednak w dogodnej sytuacji będąc między bulikami.
10. min - Denyskin przed szansą na lewym buliku, szukał dalszego okienka i nieznacznie się pomylił.
9. min - Krenzelok mocno z niebieskiej, ale obok bramki.
8. min - Jakobsons od zakrystii przy słupku, jednak czujnie Robson.
8. min - Heikkinen spod niebieskiej obok bramki.
7. min - Ackered z prawego bulika, lecz prosto w Robsona.
7. min - Cóż za okazja Raski! Noworyta popełnił błąd w tercji neutralnej i Raska wyszedł w sytuacji sam na sam, jednak Lundin wychodzi górą z tego starcia!
6. min - Kowalówka nieskutecznie od zakrystii.
4. min - Zurek z neutralnej i odbija gumę Lundin.
3. min - Próba Sawickiego z dystansu, lecz nie trafił w światło bramki.
2. min - Szybka kontra Unii lewym skrzydłem, do krążka dopadł Olsson Trkulja, ale sędzia dopatrzył się spalonego na niebieskiej.
1. min - Zaczynamy to zapowiadające się niezwykle emocjonujące spotkanie!

#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Elliot Lorraine PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Kacper Łukawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#11 Kamil Sadłocha LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#16 Jan Sołtys PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Joonas Uimonen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Kalle Valtola LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Matthew Robson B 1 1.02 36 13 13 10 0 0 97.22 58:36 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#62 Aapo Alapuranen LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Gustaf Berling ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0