Rozgrywki: 2023/24 - Reprezentacje: Mistrzostwa Świata Elity
20:20
Faza grupowa / Grupa A
11:51 2 min. Fabrice Herzog #68 Wysoko uniesiony kij
14:57 2 min. Dominic Zwerger #16 Zahaczenie
15:44 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Lukas Haudum #21 Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:53 2 min. Christoph Bertschy #88 Trzymanie kija przeciwnika
27:56 2 min. Benjamin Baumgartner #98 Trzymanie kija przeciwnika
28:54 2 min. David Maier #12 Zahaczenie
32:47 2 min. Dean Kukan #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:13 2 min. Ali Wukovits #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:25 2 min. David Wolf #32 Trzymanie przeciwnika

- Koniec meczu. Po pasjonującym widowisku Szwajcaria wygrywa 6:5.
- 60.min - Austria z wycofanym bramkarzem.
- 60.min - GOOOOOOOOLLLLLL!!! Hirschier po najeździe z zakrystii kompletuje hat-tricka i na 50 sekund przed końcem daje Szwajcarom prowadzenie.
- 59.min - Ambuhl po skrzydle, ale nieprzepisowo zatrzymany przez Wolfa. Austriak w konsekwencji z karą.
- 58.min - Austriacy z dystansu, ale czujnie Berra.
- 58.min - Baumgartner indywidualnie, ponad poprzeczką.
- 56.min - Fenomenalna akcja Rossiego - przełożył sobie obrońcę i przed bramką stanął w sytuacji jeden na jeden. Berra jednak ze świetną interwencją.
- 54.min - Thurkauf pod bramką, broni Kickert.
- 53.min - GOOOOOOOOLLLLL!!!! Zmylony szwajcarski bramkarz, który nie zdołał chwycić posłanego z niebieskiej przez Baugmartnera krążka i w efekcie ponownie mamy remis.
- 49.min - Szwajcarzy 2 na 1, ale decydujące podanie tuż pod bramką zablokowane.
- 45.min - Siegenthaler ze skrzydła, niecelnie.
- 42.min - Ganahl z bliska, zatrzymany.
- 41.min - GOOOOOOOOLLLLL!!!! Nie długo trzeba było czekąc na pierwsze trafienie - Nico Hirschier znajduje nieco miejsca przed bramką i stając oko w oko z Kickertem, z bakchandu wyprowadza Szwajcarów na prowadzenie.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji. Jak dotąd w O2 Arenie na remis.
- 40.min - Fenomenalna parada Kickerta! Fantastycznym wykrokiem zatrzymał Kurasheva, z bliska uderzającego niemal na pustą bramkę.
- 40.min - Wukovits za spowodowanie upadku przeciwnika ląduje w karnym boksie.
- 39.min - Glauser z niebieskiej, ponad bramką.
- 39.min - Andrighetto z zakrystii, krążek w łapaczce Kickerta.
- 38.min - Rossi z bliska, interwencja Berry.
- 37.min - Schneider pomiędzy bulikami, ale świetnie w bramce Berra.
- 35.min - GOOOOOOLLLLL!!!! Haudum z zamachu z prawej strony posyła krążek do siatki.
- 33.min - Kukan z karą dwóch minut za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 30.min - GOOOOOOOLLLLLL!!!! Fantastyczny rajd Andrighetto, który nagrał do ustawionego pod bramką Jagera, a ten umieścił gumę w odsłoniętym rogu.
- 30.min - GOOOOOOLLLL!!!! Krążek po zamieszaniu wypada przed bramkę, prosto na kij Josiego, który kompletując dublet doprowadza do remisu.

- 30.min - Loeffel z niebieskiej, bezskutecznie.
- 29.min - Maier przymusowo odpocznie za zahaczanie.
- 30.min - Hirschier z prawego koła bulikowego, ale na posterunku Kickert,
- 29.min - Po strzale z niebieskiej Josiego i rykoszecie krążek zatrzymuje się na słupku.
- 29.min - Baumgartner na ławce kar.
- 29.min - Bertschy świetnie przełożył obrońcę i wyłożył nadjeżdżającemu Hirschierowi, ale ten tylko obił boczną siatkę.
- 28.min - "Helweci" 3 na 1, nie zdołali jednak skorzystać z przewagi.
- 27.min - Bertschy w indywidualnym rajdzie, ale sprzed bramki nie zdołał pokonać przeciwnego golkipera.
- 25.min - Szwajcaria z dystansu, strzał niecelny.
- 23.min - GOOOOOLLLLLL!!! Momentalna odpowiedź "Helwetów"! Josi zagrywa ze skrzydła pod bramkę, skąd z bliska gumę do siatki kieruje Hischier.
- 22.min - GOOOOOOOLLLL!!!! Zwerger spod bandy wystawia Laudumowi, który z dystansu trafia na 3:1.

- 22.min - Strzał z dystansu Austriaków, niecelny.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec pierwszej tercji. Austria prowadzi 2:1.
- 20.min - Bertschy wykluczony na dwie minuty.
- 17.min - Loeffel z lewej po zamachu, ale Kickert wychodzi z opresji obronną ręką.
- 16.min - GOOOOOOOLLLL!!! Jossi w końcu dopiął swego i potężnym uderzeniem z lewego bulika daje Szwajcarom kontakt.
- 16.min - Zbyt wiele graczy na lodzie po stronie Austrii. "Helweci" w 5 na 3.
- 16.min - Niederreitner z Ambuhlem pod bramką, ale z bliska nie zdołali pokonać Kickerta.
- 16.min - Jossi z niebieskiej, dwukrotnie powstrzymany.
- 15.min - Szwajcarzy w przewadze. Do boksu kar oddelegowany Zwerger.
- 15.min - GOOOOOOOOLLLL!!!! Wrzutka ze skrzydła pod szwajcarską bramkę, gdzie wywiązało się zamieszanie. Tam najlepiej odnalazł się Paul Huber, z bliska umieszczając gumę w siatce.
- 12.min - Herzog ukarany na dwie minuty za grę wysokim kijem.
- 12.min - Ganahl z prawej, w obrońcę.
- 10.min - Szwajcarzy 3 na 1, ale przy finalizacji przestrzelił Josi.
- 9.min - Josi z dystansu, ponad bramką.
- 9.min - Strzał szwajcarskiego napastnika z lewej, niecelny.
- 7.min - Niederreitner pod bramką, ale zbyt lekko uderzył.
- 5.min - GOOOOOOOLLLLL!!!! Po wznowieniu na buliku z niebieskiej uderzył Unterwerger, wyprowadzając Austriaków na prowadzenie.
- 3.min - Od początku atakują Austriacy - tym razem z okazją na prawym buliku Nissner.