28:31 2 min. Mariusz Obstarczyk #45 Podcięcie
29:38 4 min. Karol Piotrowski #41 Uderzanie kijem
29:38 10 min. Marek Modrzejewski #77 Kara za niesportowe zachowanie 10min
33:15 2 min. Piotr Cinalski #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:42 2 min. Karol Piotrowski #41 Zahaczenie
48:08 2 min. Bartłomiej Gaj #4 Trzymanie przeciwnika
50:36 2 min. Karol Piotrowski #41 Zahaczenie
52:53 2 min. Bartłomiej Neupauer #91 Zahaczenie
57:37 2 min. Tomasz Połącarz #23 Trzymanie przeciwnika
59:59 2 min. Piotr Cinalski #32 Trzymanie przeciwnika
Źródło: własne, PZHL.

1 min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Unii.
2 min - Stachura objechał bramkę Zborowskiego, uderzył po lodzie z backhandu, ale bramkarz Szarotek nie dał sie zaskoczyć
3 min - 1:0 odpowiedź Podhala! Ziętara po wjechaniu do tercji Unii, uderza z lewej strony i krążek przy krótki słupku ląduje w bramce Szydłowskiego!
4 min - 2:0 Unia w osłabieniu. Strzelał Suur z niebieskiej, a skutecznie dobił Bakrlik.
7 min Unia zamyka gospodarzy w ich tercji, ale brakuje celnych strzałów
9 min - karę łapie Malasiński, gospodarze znów w osłanieniu. Gallo mocno z linii niebieskiej, Zborowski broni na raty.
8 min - kiedy Podhale grało już w komplecie, Stachura z bliska próbował zaskoczyć Zborowskiego, ale ten znów był górą
9 min - Malasiński łapię karę i gospodarze znów w osłabieniu. Z niebieskiej próbował Gallo ale bez efektu. Za moment szybki kontratak Szarotek po którym Barklik znajduje się sam przed Szydłowskim, ale nie daje mu rady.
10 min - Podhale przetrwało osłabienie
11 min - tym razem to goście muszą się bronoć w czwórkę. Łabuz z niebieskiej minimalnie niecelnie! Naupauer z bliska wprost w leżącego już Szydłowskiego! Za moment Zięatara uderza chytrze po lodzie, ale i tym razem krążek w rękach bramkarza Unii.
13 min - goście już w pełnym składzie.
14 min - Bucek tuż zza niebieskiej, Zborowski broni odbijaczką.
15 min - w przewadze minimalnie myli się Suur.
16 min - strzelają najpierw Łabuz z niebieskiej, a potem Malasiński z okolic prawego bulika. W obu przypadkach broni Szydłowski. Unia przytrzymała osłabienie.
17 min Bibrzycki w dobrj sytuacji pogubił się! Za moment po drugiej stronie młodziutki Kapica znalazł się sam przed Szydłowskim, ale uderzył nad poprzeczką!!
19 min - Baranyk indywidualnie. Poradził sobie z obrońcą, ale Szydłowskiemu już nie dał rady! Po drugiej stronie Tabacek niesygnalizowanie uderzał, ale Zborowski pewnie łapie!
20 min 3:0. Kiedy na karze odpoczywał Piotrowski, Galant potężnie uderzył z niebieskiej, Szydłowski odbił krążek przed siebie, dopadł do niego Ziętara i celnym strzałem umieścił go w siatce! Koniec 1 tercji

21 min - zaczynamy 2 tercję. Mocno Suur, Szydłowski z trudem, ale skutecznie interweniuje. Tym razem Łabuz piekielnie mocno z niebieskiej
22 min - Adamus w sytuacji jeden na jeden ze Zborowskim. Górą bramkarz Szarotek
23 min - po strzale Badzo w zamieszaniu, krążek o centymenty mija słupek bramki Podhala
25 min 4-0! Malasiński z najbliższej odległości umieszcza gumę w bramce tuż przy słupku! W bramce gości zmiana. Wchodzi Stańczyk.
27 min - po ładnym podaniu Klisiaka, Adamus z bliska nie jest w stanie pokonać Zborowskiego
28 min - w jednym ze starć ucierpaił Baranyk, który zjechał do szatni
29 muin - seria kar z obu stron!
30 min - Baranyk wraca do gry!
31 min - Zawodnicy Unii co chwilę wędrują na ławkę kar. Puszczają im nerwy. Podhale nie wykorzystuje przewagi 5 na 3
32 min - Neupauer groźnie, ale Stańczyk broni parkanami
34 min - kolejna kara dla gości. Podhale praktycznie nie wychodzi z tercji gości, ale brakuje pomysłu na rozegranie przewagi
36 min - dwukrotnie w dogodnych sytuacjach znajduje się Naupauer, ale nie potrafi pokonać Stańczyka
38 min - 5:0! kapitalnie Baranyk. Czeski skrzydłowy wywalczyl krążek, objechał bramkę i przy słupku zmieścił "gumę" w bramce
Koniec 2 tercji!

Zaczynami 3 tercję!

41 min - Suur szybk łapie karę. Unia przed szansą na pierwszego gola
42 min - Badzo uderza, Zborowski efketownie broni
43 min - Podhale już w pełnym składzie
44 min - tym razem to goście muszą bronić się w czwórkę. Po solowej akcji niewiele do szczęścia zabrakło Kapicy
48 min - Iskrzycki!! Z metra nie potrafił pokonać Stańczyka
51 min - kolejna próba bardzo aktywnego 17 letniego Kapicy. Jednak i tym razem zabrakło mu precyzyji
55 min - po błędzie Suura, przed szansą Sękowski, ale i tym razem Zborowski nie daje sie pokonać
56 min - Malasiński !! Minimalnie nad poprzeczką!
57 min - 5:1 Modrzejewski po indywidualnej akcji pokonuje Zborowskiego!

Wojas Podhale Nowy Targ
#29 Krzysztof Zborowski B 1 1.00 28 28 0 0 0 0 96.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#89 Tomasz Malasiński PS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0